Yataklar

Yataklar

Visko Love, Türkiye’nin ilk visco yatak ve visco yastık üreticisi olarak yatak markaları arasında lider bir firmadır. İnsan anatomisi göz önünde bulundurularak özel tasarlanmış ve özel üretim teknolojileri ile üretilmiş tüm yatak modelleri, açık hücre ve ısıya duyarlı özelliği sayesinde ferah ve sağlıklı bir uykuyu sizlere güvenle sunar.

Günün tüm yorgunluğunu atabileceğiniz uyku konforu arıyorsanız visco yatak teknolojisi, uykuya dair tüm beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacaktır. Tek kişilik yatak, çift kişilik yatak, bebek yatağı, çocuk yatakları ve benzeri gibi tüm ihtiyaçlarınıza yönelik üretilmiş ortopedik yatak modelleri Visko Love güvencesiyle sizlerle!

Visco Akıllı Sünger Teknolojisiyle Konforlu Uyku Sizin de Hakkınız

Visko yatak modelleri, visco elastik akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup insan anatomisinin ve sağlığının göz önünde bulundurulduğu kusursuz modellerdir. Açık hücre ve ısıya duyarlı yapısı sayesinde ferah uykunun yanı sıra aynı zamanda vücudu saran ve vücudun şeklini alan yapısıyla vücudunuzu anında sağlıklı bir uyku için hazır hale getirir.

Vücut boşluklarınızı dolduran visco yatak modelleri, vücut basıncını azaltarak tüm noktalara eşit oranda destek verdiğinden kan basıncı dengelenir. Bu sayede omurganın doğal eğrisi uyku sırasında korunduğundan omurga ve eklemlere bağlı ağrılarınız artık uyku sırasında kâbusunuz olmaktan çıkar.

Her İhtiyaca Uygun Visco Yatak Modellerimiz

Her kullanıcının uyku sırasındaki beklentisi farklı olduğundan bizler de herkesin beklentisini karşılayacak farklı yatak modellerini sizler için tasarladık ve ürettik. Farklı sertlik derecesine sahip altı farklı yatak modelimiz içerisinden ihtiyacınıza en uygun modeli tercih ederek sizler de rahat ve kesintisiz uykuya ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

50 dansite sertlik derecesi ile DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak modelimiz en yumuşak modelimizdir. Orta sertliğe sahip 60 dansite Energy Visco Akıllı Yatak, 70 dansite Orbital Visco Akıllı Yatak ve Comfort Visco Akıllı Yatak modellerimizin yanı sıra 80 dansite olan sert yatak modellerimiz ise NewHigh Visco Akıllı Yatak ve HighPlus Visco Akıllı Yatak modelleridir.