Visko Yatak

Visko Yatak

Yazı İçeriği

Visko yatak modelleri, ısı ve ağırlığa duyarlı olan visco akıllı sünger malzemesinden üretilen, uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkaran ürünlerdir.

Visco akıllı sünger teknolojisi, uzak mekiklerinin inişi ve kalkışı sırasında astronotların üzerindeki basıncı en aza indirmek için kullanılan bir malzeme iken günümüzde özel geliştirilmiş formülü ile visco yatak ve visco yastık üretiminde kullanılan ana üretim malzemesi haline gelmiştir.

En önemli özelliği ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığı olan visco akıllı sünger, visco ortopedik yatak modelleri üretiminde günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Yatak markaları arasında lider bir firma olan Visko Love, her zaman sağlığınızı ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak %100 visco malzemesinden her ihtiyaca uygun visko yatak modellerinin üretimini özel üretim yöntemleri ile gerçekleştirmektedir.

Visko Yatak Nedir?

Yatak, ısı ve basınca karşı üst düzey duyarlılığa sahip olan visco malzemesinden üretilmiş olan yatak modelleridir. Yattığınızda adeta gömülme hissi yaratan visko yatak; vücudunuz ile temas ettiği anda vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda bel, boyun, kalça gibi tüm boşlukları doldurarak basıncı minimum seviyeye indiren ve vücudunuzu rahatlatan bir yapıya sahiptir.

Damarları rahatlatarak kan akışının düzenlenmesini sağlayan visko yatak, bu sayede uykunuzun kaliteli ve dinlendirici bir seviyeye ulaşmanızı sağlayarak sizi yeni güne enerjik bir şekilde hazırlar. Yatak firmaları arasında Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisi olan Visko Love ürün yelpazesi içerisinden ihtiyaçlarınız doğrultusunda onlarca model bulmanız mümkündür.

Visko Yatak Modelleri

Visko yatak modelleri, insan anatomisine uygun şekilde ve ihtiyaçlar doğrultusunda hem özellikler hem de ölçüler konusunda çeşitlendirilerek üretilmiş olan modellerdir.

Bebeğinizin kas ve kemik gelişimini destekleyen Baby Visco Bebek Yatağı, uyku sırasında mide sorunlarınızı en aza indirgeyerek olan Visco Bebek Reflü Yatağı gibi medikal yatak modellerinin yanı sıra aynı zamanda eski ve artık size rahat gelmeyen yataklarınızın üzerinde yatak şiltesi olarak da kullanabileceğiniz ve visco rahatlığını istediğiniz her yere götürebileceğiniz visco pedli yatak gibi daha birçok modeli Visko Love ürün yelpazesinde bulabilirsiniz.

Visko yatak çeşitleri yetişkinlere olduğu kadar aynı zamanda çocuklara yönelik de üretilmiş olup herkes için kullanımı son derece güvenli ve ergonomiktir. Çocuk yatakları olarak ürünler içerisinden edebileceğiniz Energy Visco Akıllı Yatak modelini tavsiye edebiliriz. Tüm bu modellerin yanı sıra sertlik düzeyleri değişkenlik gösteren farklı ürünler de yer almaktadır.

Sert zeminde uyumayı sevenler için 80 dansite yoğunluğa sahip HighPlus Visco Akıllı Yatak ve HighPlus Visco Akıllı Yatak modelleri, 70 dansite yoğunluğu ile orta sertlikte olan Orbital Visco Akıllı Yatak ve Comfort Visco Akıllı Yatak modelleri ile uyurken yumuşak zemin sevenler için özel olarak tasarlanmış 50 dansite yoğunluğa sahip DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak tercih edebileceğiniz diğer modeller arasında yer almaktadır.

Visko Yatak Fiyatları

Visko yatak modelleri, çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak ölçülerinde farklı boyutlarında üretildiğinden visco yatak fiyatları da her yatağın özelliklerine göre olduğu gibi aynı zamanda ürünlerim ölçülerine göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra yaylı ve yaysız yatak seçenekleri arasında da fiyat değişebilmektedir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Visko Love, tüm visco yatak modellerini özel üretim teknikleri ve kalıp sistemi ile imal etmektedir. Dolayısıyla da ihtiyacınıza yönelik tercih edeceğiniz modellerin ölçülerini de seçenekler arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirleyebilmeniz mümkün olabilmektedir. Visko yatak fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişmekle birlikte aynı zamanda ebatlar genişledikçe de kullanılan poliüretandan üretilen visco malzemesi de arttığından yükselebilmektedir.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.