Dünya Uyku Günü Kampanya Banneri

%15 İNDİRİM

Gün
Saat
Dakika
Saniye

*Tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Dünya Uyku Günü Kampanya Banneri

%15 İNDİRİM

Gün
Saat
Dakika
Saniye

*Tüm ürünlerde 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm

2.370,005.670,00

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm sayesinde artık eski yataklarınızı daha konforlu hale getirebilir, visco rahatlığını istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Ped Yoğunluk Derecesi 50
7 cm Yükseklik
7 cm Visco

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategoriler: ,

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm, 50 dansite yoğunluğa sahip bir ürün olmakla birlikte visko yatak rahatlığını istediğiniz her yere kolayca götürmenizi sağlayan bir ürün olarak üretilmiştir. Visko Love yatak modelleri arasında hem uygun fiyatlı hem kolay taşınabilir bir ürün olan yatak şiltesi; eski olan ve kendinizi artık rahat hissedemediğiniz yatağınızın üzerine sererek kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tek başına da kullanabileceğiniz işlevsel üründür.

Üst düzey kaliteye sahip olan açık hücre %100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen visco yatak pedi, vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda vücut basıncını en aza indirgeyerek uykunuzun konforlu, sağlıklı ve kesintisiz bir noktaya ulaşmasını sağlar.

50 dansite yoğunluğunda olan ürünümüz iki farklı yükseklik seçeneği ile üretildiğinden visco yatak fiyatları da tercih edeceğiniz yüksekliğe ve ürün ölçülerine göre değişebilmektedir.

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visco "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visko "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visko “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kalite ve konfora sahip visco akıllı sünger malzemesi; yıkanabilir ve nefes alabilen antibakteriyel kılıfı ile birleştirilerek serin ve konforlu bir uyku için sizlere güvenle sunulmaktadır.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Birinci sınıf kaliteye sahip olan visco akıllı sünger malzemesi, ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzemedir. Visco akılı sünger malzemesi ile üretilen tüm yatak modellerimiz, vücudunuz ile temas ettiği anda hareket etmeye başlar ve bu hareketlilik vücudunuzun tam şeklini alana kadar devam eder. Aynı anda vücut basıncını minimum seviyeye indirerek damarları rahatlatır ve uyuşma sorununu ortadan kaldırır. Size ise kesintisiz ve konforlu uykunun doyasıya keyfini çıkarmak kalır.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Sağlıklı ve dinlendirici uykunun kapılarını sonuna kadar açan visco akıllı sünger malzemesinden üretilen yatak modellerimiz, uyku sırasında tüm basıncı en aza indirgerken aynı zamanda bel, basen, kalça, diz, dirsek ve bilek bölgeleriniz gibi temas eden tüm noktaları destekleyerek omurga ve eklem ağrılarının giderilerek yeni ağrıların oluşumunu engeller.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Visco rahatlığını sizlere üst düzey kaliteye sahip %100 visco akıllı sünger ile sunan Visko Love yatakları, vücudun şeklini alarak uyku boyunca vücudunuzu destekleyen yapısının yanı sıra aynı zamanda nefes alan yapısı sayesinde sizlere hem ferah hem de kesintisiz uykunun kapılarını sonuna kadar açmaktadır.

Rahat ve Güvenli

Herkes için sağlıklı ve güvenilir olan yatak modellerimiz, sahip olduğu Sanitized kumaş özelliği sayesinde sizlere güvenli ve kesintisiz uyku sunuyor.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm modellerimiz, sahip olduğu üst düzey hafızalı köpük sayesinde uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz uzun ömürlü ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Yatak modellerimizin dış kılıfı sürekli hava sirkülasyonu sağlayarak nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Toz geçirmeyen ve antibakteriyel özelliğe sahip iç kılıfı ise yumuşak ve pürüzsüz olmakla birlikte aynı zamanda tamamen çıkarılabilir ve yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Sanitized antibakteriyel kumaş; mantar ve küf oluşumunu önleyen antibakteriyel bir yapıya sahip olmakla birlikte aynı zamanda leke ve koku oluşumunu da engellemektedir.

Tüm Yatak Modellerimiz

Visco yatak çeşitleri, ısı ve ağırlığa karşı duyarlı ola visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede uyku sırasında vücudun basıncını en aza indirger ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sunarak kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

Visco elastik sünger malzemesinden üretilen ve 5 özellikli apreli kumaş ile tasarlanan HighPlus Visco Akıllı Yatak modelimiz, kumaşındaki mini hava delikleri sayesinde sürekli hava sirkülasyonu oluşturan nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Özellikle terleme sorunu yaşayanların kullanmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz ve 80 dansite yoğunluğa sahip olan HighPlus Visco Akıllı Yatak, vücut ile yatak arasındaki ısıyı absorbe ederek terlemeyi önler.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak

%100 visco akıllı sünger malzemesi ve paket yay sistemi ile üretilen DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak, 50 dansite yoğunluğu ile yumuşak formda bir yatak modelimizdir. Isı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda vücut boşluklarını doldurur, kan akışını dengeler ve uyuşma gibi uyku kalitesini düşüren sorunları ortadan kaldırır. Visko Love paket yaylı yatak, kan dolaşımını düzenlerken omurga ve eklemlerde meydana gelen ağrıların da giderilmesini sağlar. Çift kişilik yatak ölçülerinde üretilen modelimizin ölçü seçenekleri arasında tek kişilik yatak ölçülerini de bulabilmeniz mümkündür.

Comfort Visco Akıllı Yatak

Comfort Visco Akıllı Yatak modelimiz, diğer yatak modellerimizden farklı olarak 2 cm ekstra visco elastik sünger ile desteklenerek üretilmiştir. 7+2 cm yüksekliğe ve 70 dansite yoğunluğa sahip olan ürünümüz, uyku sırasında sizlere sunduğu ekstra konforun yanı sıra aynı zamanda ısıya olan duyarlılığı sayesinde bel, boyun ve dirsek gibi tüm boşlukları doldurarak tüm uyku pozisyonlarınızda omurganızın düz bir çizgide durmasını sağlamaktadır.

Energy Visco Akıllı Yatak

Çocuk yatakları arasında da sıklıkla tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan Energy Visco Akıllı Yatak, 60 dansite yoğunluğu ile orta sertlikte bir üründür. Is ve ağırlığa olan hassasiyeti sayesinde vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda basıncı ortadan kaldırarak sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur. Bu sayede uyku sırasında omurganın düz bir çizgide durmasını sağlayarak olası ağrıların oluşumunu engeller.

New High Visco Yatak

%100 visco elastik sünger ile üretilen ve hem ısıya hem de basınca hassasiyeti olan New High Visco Yatak, özellikle orta kiloda olan ve sert zeminde uyumayı tercih edenlere sunduğumuz ürünümüzdür. Açık hücre özelliği sayesinde siz uyurken kan dolaşımınızı dengeler ve vücuda ihtiyaç duyduğu desteği sunarken omurganın düz bir çizgide durmasını sağlamakla birlikte kas ve eklem ağrılarını yok ederken yeni ağrıların oluşumunu engeller.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Orbital Visco Akıllı Yatak modelimiz, yoğunluğu 70 dansite olan %100 visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Visco malzemesinin ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığı sayesinde ürünümüz, anında vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda vücut boşluklarını doldurur ve yatağa temas eden tüm basınç noktalarını rahatlatır. Bu sayede omurga ve eklem ağrılarınızı giderirken yeni güne enerjik ve dinlenmiş olarak başlamanızı sağlar.

Visco Reflü Yatağı

Uykunuzda mide sorunları yaşıyor ve reflü ile baş etmeye çalışırken uyku kalitenizin düştüğünü düşünüyorsanız o halde Visco Bebek Reflü Yatağı ile bu sorunlarınıza sağlıklı çözümler bulabilirsiniz. Başınızın denk geldiği kısmın vücudunuza göre daha yüksek olması uyku sırasında midedeki asidin yemek borusuna kaçmasını engeller. Bu sayede medikal yatak özelliği taşıyan ürünümüz sayesinde reflü oluşumu da önlenmiş olacağından yeni güne dinlenmiş bir şekilde merhaba diyebilirsiniz.

Baby Visco Bebek Yatağı

Bebeklerin büyüme ve gelişme döneminde bebek yatağı tercihi büyük önem taşır. Bebeklerinizi en az sizin kadar düşünen ve yatak firmaları arasında güvenilirliğini kanıtlamış olan Visko Love, özel visco elastik malzemesi ile üretmiş olduğu Baby Visco Bebek Yatağı modelini sizlere bu noktada güvenle sunmaktadır. Isıya duyarlı yapısı sayesinde bebeğinizin vücudunu saran modelimiz, aynı zamanda omurganın düz bir çizgide durmasını sağlarken uyku süreci boyunca bebeğiniz için tüm olumsuzlukları ortadan kaldırarak uykunun kesintisiz ve kaliteli seviyeye ulaşmasını sağlar.

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi, 4 ve 7 cm olmak üzere iki farklı yükseklik seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Geleneksel yatakların üzerine sererek visco rahatlığına erişebileceğiniz ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi, aynı zamanda tek başına kullanımda da visco rahatlığını sizlere güvenle sunarken diğer yandan yatak şiltesi olarak da kullanabileceğiniz bir üründür. Bu sayede eski yatağınızı visco ortopedik yatak rahatlığına kavuşturabilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Günümüzde uyku kalitesini arttırmak için yatak ve visco yastık üretiminde kullanılan visco akıllı sünger teknolojisi, astronotların vücuduna binen basıncı azaltmak için kullanılan bir uzay teknolojisidir. Visco akıllı sünger malzemesinin ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzeme oluşu günümüzde de endüstri alanında önemli bir üretim malzemesi haline gelmesine ortam hazırlamıştır.

Visko Love ürünlerinin imalatında kullanılan visco akıllı sünger malzemesi, mikroskobik hafıza hücrelerine sahip açık hücre bir malzeme olduğundan uyku sırasında vücuda binen basıncı azaltır ve vücudunuzun şeklini alarak temas eden tüm noktaların rahatlamasını sağlar.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm ürünleri özel tasarlanmış kalıplarda açık hücre visco malzemesinden tek tek üretilmektedir. Kullanılan özel kalıp sistemi teknolojisi sayesinde visco malzemesinin yoğunluğu kalıp içinde kaldığında ürünlerimizi uzun yıllar boyunca üst düzey konfor ve kullanım ömrü ile kullanmanız mümkündür.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmaların aksine blok döküm üretim sistemi kullanmaktadır. Bu sistemde bloklar büyük kalıplara dökülür ve kalıplardan çıkan bloklar, gerekli ölçülerde kesilerek pad haline getirilir. Kesilen pad tek başına kullanılabileceği gibi aynı zamanda sünger uygulaması yapılarak yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Ürünlerimizin hiçbirinin üretim aşamasında ozon katmanına ciddi zararları olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) üretim malzemesi kesinlikle tercih edilmemektedir.

Ergonomik

Visco elastik sünger malzemesi, ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığının yanı sıra aynı zamanda basıncı azaltan özelliğe sahiptir. Bu sayede ürünlerimiz vücudunuzla uyum sağlayarak vücut boşluklarını dolduran ve omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlayan ergonomik tasarıma sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco elastik sünger malzemesi, açık hücreye sahip ısı ve ağırlığa duyarlı olduğundan vücut ısınızı hissettiği anda vücut şeklinizi almaya başlar. Ancak vücut ile teması kesilen ürünlerimiz yavaş yavaş kendi orijinal şekline geri dönüş yapar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi, basınç uygulaması sayesinde yataklarımızın silindir forma gelmesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde tüm yatak modellerimiz sizlere kolay taşınabilir şekilde ulaştırılmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir