Visco Yatak

Visco Yatak

Yazı İçeriği

Visco yatak modelleri, insan anatomisine uygun bir şekilde tüm günün yorgunluğunu atmanızı sağlayacak tasarıma sahip modellerdir.

Visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmiş olan visko yatak modelleri, günün tüm yorgunluğunu dinlenerek kesintisiz bir uykuyla atmanızı sağlayan özel tasarım ürünlerdir. Vücudun şeklini alan bu özel tasarım yataklar, farklı dansite değerleri ile üretilip sertlik seviyesi çeşitlendirilerek sizlere güvenle sunulmuştur.

Visco Yatak Nedir?

Visco Yatak Nedir: Visco akıllı sünger teknoloji kullanılarak üretilen visco yatak, uyku kalitenizin artmasını sağlayan yatak modelidir. İçerisindeki akıllı sünger teknolojisi sayesinde vücudunuzun şeklini alır, tüm vücudunuza aynı oranda destek vererek omurganızın doğal formunu da korumaya yardımcı olur.

Visco Yatak Özellikleri

Visco yatak, visco akıllı sünger özellikleri sayesinde tüm yorgunluğunuzu kesintisiz ve derin bir uykuyla atmanızı sağlar. Vücudunuzun basınç noktalarını dengeleyerek fazla basıncı engelleyerek uyku sırasında birçok kişinin şikayet ettiği uyuşma sorununu tamamen ortadan kaldırır.

Visko Love yatak modellerimiz, farklı ölçü ve dansite değerlerinde sizlere çeşitli tasarımlarda sunulmaktadır. Bu tasarım özellikleri sayesinde istediğiniz sertlik derecesine ve kiloya göre sizin için en sağlıklı yatak modelini modellerimiz arasından rahatlıkla bulabilirsiniz.

Tek Kişilik Visco Yatak

Geniş ürün ve seçenek imkanı sunan yatak modellerimiz içerisinde istediğiniz ölçülerde tercih yapabilmeniz mümkündür. Visco yatak tek kişilik ölçülerimiz tüm yatak modellerimizde mevcuttur. Bu sayede sizin için en uygun sertlik derecesine uygun olan modellerimiz arasından tek kişilik ölçülerinde sipariş vererek siz de kesintisiz ve derin uykuya ilk biletinizi alarak vücudunuza büyük bir iyilik yapabilirsiniz.

90×190 Visco Yatak

Visko Love olarak tüm yetişkin yatak üretimlerimizi 11 farklı ölçülerde gerçekleştirmekteyiz. Bu ölçüler arasında en çok tercih edilen ölçülerimiz ise 90×190 ölçüleridir. Tek kişilik yatak olarak kullanılabilecek ve farklı dansite değerlerine sahip olan Comfort Visco Akıllı Yatak, Energy Visco Akıllı Yatak, Orbital Visco Akıllı Yatak, HighPlus Visco Akıllı Yatak, NewHigh Visco Akıllı Yatak ve DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak modellerimizin tümünde en çok tercih edilen 90×190 ölçülerinde üretim yapılabilmektedir.

Çift Kişilik Visco Yatak

Visco yatak çift kişilik tercihi yapacak müşterilerimiz için farklı ölçülerde imalat yapılabilmektedir. Yumuşak, orta yumuşak ya da sert olarak tercih edeceğiniz dansite değerine uygun yatak modellerimizin her birisi çift kişilik olarak da kullanılabilecek tasarım ve ölçülere sahiptir. Sizler vücudunuzun özelliklerine göre en uygun yatak modelimizi tercih ettikten sonra o modelin çift kişilik üretimi imalathanemiz tarafından yapılabilmektedir.

Visco Yatak 160×200

Sünger yatak teknolojisiyle özel olarak tasarlanan tüm yataklarımız, insan anatomisine uygun olarak üretilmiştir. Vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatarak vücudunuzun her noktasını aynı oranda destekleyen DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak, Energy Visco Akıllı Yatak, HighPlus Visco Akıllı Yatak, NewHigh Visco Akıllı Yatak ve Orbital Visco Akıllı Yatak, Comfort Visco Akıllı Yatak yatak modellerimizde en çok tercih edilen çift kişilik ölçüsü 160×200 ölçüleridir. Ancak isteğe bağlı olarak 180×200 ve 200×200 ölçülerinde de tercih edebilirsiniz.

Visco Çocuk Yatakları

Çocukların gelişim çağını doğrudan etkileyen önemli hususların başında yatak konusu gelir. Visco çocuk yatakları, çocukların omurga gelişimine uygun olarak özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Omurganın doğal eğrisini koruyarak çocuklara sağlıklı uyku imkanı sunan çocuk yatakları, 6 aydan sonra bebeklik ve çocukluk döneminde kullanılabilen sağlıklı ve güvenilir modellerdir.

Visco Bebek Yatağı

En değerliniz olan bebeğiniz için en doğru ve en sağlıklı yatak seçeneklerini araştırıyorsanız bu konuda son noktayı Baby Visco Bebek Yatağı ile koyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk visco yatak ve visco yastık üreticisi olan Visko Love, bebeklerinizin sağlığını en az sizin kadar hassasiyetle düşünerek onlar için visco akıllı sünger teknolojisini kullanarak omurga gelişimini %100 destekleyen bebek yatağını üretmektedir.

Visco Reflü Yatağı

Reflü yatağı, vücudunuzun uyku sırasında doğru pozisyon almasını sağlayarak reflü gibi mide sorunları nedeniyle uyku kalitenizin düşmesine neden olan tüm olumsuzları ortadan kaldırır. Visco Bebek Reflü Yatağı baş ve vücut arasındaki eğitimi en doğru oranda ayarlayarak, baş kısmınızın uyurken vücudunuza göre daha yüksekte kalmasını sağlar. Bu sayede mide asidinin yemek borusuna geçişi engellendiğinden uykunuz bölünmez ve uyku kaliteniz düşmez.

Visco Elastik Yatak

Visco akıllı sünger teknolojisiyle üretimi yapılan elastik yatak modelleri, açık hücreli ve ısıya duyarlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede yatak ve vücut arasında sürekli bir hava sirkülasyonu oluşur ve yatak içinde ısının depolanması engellenir. Böylece en sıcak günlerde bile size kesintisiz uykunun kapılarını aralar.

Visco Yatak mı Yaylı Yatak mı?

Visco yatak modelleri, visco akıllı sünger teknolojisiyle, yaysız yatak olarak üretilmiş olduğundan vücuda uygulanan basıncı ortadan kaldırarak vücudun şeklini alarak vücut boşluklarını doldurarak tüm noktaları eşit oranda destekler. Ancak yaylı yataklarda visco yataklarda olduğu gibi mikro hafızalı visco akıllı sünger olmadığından vücuda uygulanan basınç fazladır. Bu basınç aynı zamanda uyku kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle de visco yatak, sizlere her açıdan kendisini ispatlamış sağlıklı tasarımı ile derin ve kesintisiz uyku vaat eder.

Yaysız Visco Yatak

Rahat ve vücudunuz için en sağlıklı ortamda konforlu uyku sunan visco yaysız yatak, açık hücre ve ısıya duyarlı yapısı sayesinde ısı depolanmasını engellerken aynı zamanda vücudunuzun şeklini alarak adeta vücudunuzu sarar. Bu sayede vücut boşluklarını doldururken omurgayı dik bir çizgide tutar ve omurgaya bağlı oluşan ağrıların giderilmesinde, yeni ağrıların oluşumunu engellemede büyük rol oynar.

Visco Lateks Yatak

Lateks, visco yatak modellerinde kullanılan doğal bir maddedir. Tıpkı visco yataklar gibi vücudu destekler, vücut boşluklarını doldururken aynı zamanda basıncı azaltır. Ancak visco ve lateks arasındaki fark; lateks yatak vücudun şeklini alsa da vücudu sarma özelliği olmayan ortopedik yatak modelidir.

Visco Hasta Yatağı

Yatağa bağımlı olan ve sürekli yatmak durumunda olan hastalar için son derece ergonomik ve konforlu tasarıma sahip visco hasta yatağı; katmanlı visco akıllı sünger tasarımı sayesinde vücudun tam şeklini alarak tüm vücut boşluklarını doldurur ve nefes alan yapısıyla sürekli yatan hastalar için sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.

Tüm visco yatak modellerinde olduğu gibi hasta yatağı modelimizde de çıkarılıp kolayca yıkanabilen, antibakteriyel ve yumuşak dokulu yatak şiltesi yani yatak kılıfı mevcuttur. Bu sayede temizliği de son derece kolay ve hijyeniktir.

Visco Ortopedik Yatak

Visco ortopedik yatak modellerimiz, yattığınız anda vücudun tüm boşluklarını doldurarak vücudu eşit şekilde dengeler. Omurganın dik bir çizgide kalmasını sağlarken aynı zamanda omurgayı destekler ve omurgaya bağlı ağrıların oluşumunu da böylece engellemiş olur. Yatak markaları arasında en iyi olan firma olarak ürettiğimiz visco ortopedik yatak modellerimiz sayesinde yeni güne dinlenmiş ve enerjik şekilde başlayabilirsiniz.

Sert Visco Yatak

Uyku sırasında sert zemin sevenler için de ürün yelpazesine sertlik derecesi yüksek olan yatak modelleri de üretmekteyiz. Dansite sertlik derecesi 80 olan NewHigh Visco Akıllı Yatak ve HighPlus Visco Akıllı Yatak modelimiz, orta kilolu olan ve sert zeminde uykuyu seven kullanıcılarımıza tavsiye ettiğimiz modellerimizdir.

Skolyoz Visco Yatak

Skolyoz, önemli bir omurga hastalığı olduğundan skolyoz hastalarının tercih ettiği yatak modeli hayati önem taşır. Bu noktada yarı ortopedik özelliğe sahip olan skolyoz visco yatak modelleri, skolyoz hastaları için en ideal ve sağlıklı modellerdir. Vücudun şeklini alırken aynı zamanda vücudun tüm noktalarını eşit oranda desteklerken aynı zamanda omurganın düz bir çizgide olmasını sağlayarak skolyoz hastaları için en doğru pozisyonda uyku imkanı sunar.

Visco Medikal Yatak

Katmanlı visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmekte olan medikal yatak modelimiz, vücudu saran yapısıyla aynı zamanda vücudu dengeler ve vücut basıncını ortadan kaldırır. Bu sayede özellikle hasta ve yatakta uzun süre zaman geçiren kullanıcılarımız için nefes alan yapısı sayesinde medikal visco yatak, konforlu ve sağlıklı uyku alanı oluşturur.

Visco Yatak Pedi

Visco yatak pedi visco teknolojisini gittiği her yere kolayca götürmek isteyen kullanıcılarımız için özel oalrak üretilmiş bir üründür. Geleneksel ve rahat edemediğiniz yatak üstüne visco yatak pedi koyarak ya da doğrudan yatak olarak kullanarak visco rahatlığını dilediğiniz her yerde yaşayabilirsiniz. Kullanan kullanıcılarımızın memnuniyet dolu yorum ve önerileri, ürünün başarısını kanıtlamış olduğunu göstermektedir.

Visco Yatak Kılıfı

Visko yatak modellerimizin her birinde nefes alabilen iç ve dış kılıf mevcuttur. Mikroskobik gözenekleri sayesinde nefes alabilen yapısı sayesinde hava sirkülasyonu yaparak terlemenin önüne geçerken toz partikülleri geri püskürten antibakteriyel yapıya sahiptir. Visco yatak şiltesi, dilediğiniz zaman çıkarıp kolayca yıkayabileceğiniz rahatlığı da sizlere sunar.

En İyi Visco Yatak

Visco yatak modellerimizin her birisi, visco elastik akıllı sünger teknolojisiyle özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Vücut özelliklerine ve farklı beklentilere yönelik farklı özellikler bulabileceğiniz birçok yatak modelini ürün yelpazemizde bulabilmeniz mümkündür. Tüm modellerimiz alanında en iyisidir. Ancak bizler kullanıcılarımızın varsa sağlık sorunlarına, beklentilerine ve tercih edecekleri sertlik seviyesine göre her kullanıcımıza onlar için en iyisini güvenle önermekteyiz.

Visco Yatak Dansite

Visco yatakların en önemli özelliklerinin başında dansite özelliği gelir. Dansite, uluslararası standartlara göre visco yatakların yoğunluğunu ifade eder. Dansite yani yatak yoğunluğu arttıkça aynı orana yatağın sertlik seviyesi de artar. Ürünlerimiz içerisinde 50, 60, 70 ve 80 dansite değerinde farklı yoğunluklarda yatak modellerimiz mevcuttur.

Visco Yatak Zararları

Visco yatak, insan sağlığına hiçbir zararı olmayan aksine insan vücuduna fayda sağlayarak uykunun daha kaliteli ve dinlendirici olmasını sağlayan üründür. Nefes alan yapısı ile vücudu sararak vücudun şeklini alır ve omurganın uyku sırasında olması gereken pozisyonda kalmasını sağlar. Dolayısıyla da visco yataklar, sağlıklı uyku ve sağlıklı insan vücudu için son derece faydalıdır.

Visco Yatak Fiyatları

Visco yatak fiyatları, yatak modellerimizin özelliklerine ve tercih edeceğiniz ölçülere göre değişkenlik arz eder. Tek kişilik yatak modelleri daha uygun fiyatlı olurken tercih edeceğiniz ölçü büyüdükçe üretimde kullanılan malzemenin de artması sebebiyle fiyatlarda da artış meydana gelmektedir.

Visco Yatak ile İlgili Kullanıcıların Diğer Merak Ettiği Sorular ve Cevapları

Sağlıklı ve kesintisiz uyku teknolojisini ayağınıza getiren visco yatak modelleri, rahat ve sağlıklı uyku arayan kullanıcılar tarafından merak edilen modeller haline gelmiştir. İşte kullanıcıların en çok merak ettiği diğer soru ve cevapları;

Visco Yatak Ömrü Ne Kadar?

Özel visco elastik akıllı sünger teknolojisiyle özel kalıplar içerisinde blok döküm sistemi ile üretilen visco yatak modellerimiz, bu üretim teknikleri sayesinde uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olmaktadır.

Yaylı Yatak mı Visco Yatak mı?

Visco yatak, vücudunuzun şeklini alırken vücudunuzu sarar ve vücut basıncını ortadan kaldırır. Ancak yaylı yatak, vücut basıncını azaltmadığından omurgalar üzerine yük bindiren bir uyku ortamına neden olur.

Visco Yatak Nasıl Yapılır?

Visco yatak, visco elastik akıllı sünger teknolojisi kullanılarak özel kalıplar içerisinde başka hiçbir firmada kullanılmayan özel blok döküm teknikleri ile üretilir.

Visco Yatak Yıkanır mı?

Visco yatakların kendine has ekstra özellikleri (hafıza özelliği gibi) vardır, bu özelliklerden hiçbiri diğer yataklarla kıyaslandığında daha fazla terlemeye neden olabilecek bir özellik değildir. Terleme metabolizma ile ilgili bir durum olduğundan yalnızca tıbbi yardım ile önlenebilecek bir problemdir.

Visco Yatak Sağlıklı mı?

Uyku sırasında vücut basıncını ortadan kaldıran visco yatak, vücut boşluklarını doldurarak tüm vücudu eşit dengeler ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.

Visco Yatak Terletir mi?

Visko yatakların kendine has ekstra özellikleri (hafıza özelliği gibi) vardır, bu özelliklerden hiçbiri diğer yataklarla kıyaslandığında daha fazla terlemeye neden olabilecek bir özellik değildir. Terleme metabolizma ile ilgili bir durum olduğundan yalnızca tıbbi yardım ile önlenebilecek bir problemdir.

Visco Yatak Zararlı mı?

Visco yatak, vücut için zararlı olmamakla birlikte konforlu bir uyku ortamı sunan yatak teknolojisine sahiptir.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.