Visco Yatak Fiyatları

Visco Yatak Fiyatları

Yazı İçeriği

Visco yatak fiyatları, ölçü ve dansite gibi birçok tasarım özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebilen fiyatlardır.

Visco malzemesi, eski dönemlerden bu yana uzay mekiklerin iniş-çıkışları sırasında astronotların vücuduna binen basıncı minimum seviyeye indirmek için kullanılan bir malzemedir. Ancak günümüz teknolojik gelişmeleri sayesinde özel formüle edilen visco akıllı sünger teknolojisi, kaliteli ve kesintisiz uyku için visko yatak üretiminde de etkin bir şekilde ana üretim malzemesi olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Visco malzemesinin son dönemlerde yaygın olarak kullanılması ve bu malzeme sayesinde son derece sağlıklı ve ergonomik yatak ürünlerinin imal edilmesi aynı zamanda visco yatak fiyatları konusunda da merak uyandırmaya başlamıştır. Tercihleriniz doğrultusunda farklı ürünler bulabileceğiniz bir kategori olan visco yatak kategorisi içerisinde çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak gibi farklı ölçülerde onlarca ürün bulunmaktadır.

Visco Yatak Fiyatları: Visko Love Yatak Fiyatları

Visko Love, yatak firmaları arasında Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan firmadır. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen Visko Love yatak modelleri arasında farklı özelliklerde ve farklı ölçülerde birçok model yer almaktadır.

Visco malzemesinden yatak üretimi yapan yatak markaları çok fazla olsa da Visko Love, gerek malzeme kalitesi gerekse özel üretim teknikleri sayesinde yatak markaları arasında lider konumuna erişmiş bir firmadır. Daima en kaliteli ve en güvenilir malzemelerden üretim yapan Visko Love, aynı zamanda geniş çeşitlilik içerisinde beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak ürünleri olabilecek en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Visco Reflü Yatağı Fiyatları

Visco bebek reflü yatağı, özellikle uyku sırasında midesinde reflüye bağlı rahatsızlık yaşayan kişiler için tasarlanmış olan medikal yatak modelidir. Uyku sırasında Visco Reflü Yatağı özel tasarımı sayesinde baş kısmını daha yüksek seviyede tuttuğundan uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna geçişini engelleyerek sağlıklı ve kesintisiz bir uyku imkanı sunar.

Reflü yatağı, 60 x 65 x 24/5 cm ve 60 x 65 x 18/5 cm olmak üzere iki farklı ölçülerde üretilmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz ürün ölçülerine göre fiyatlar da değişebilmektedir.

Baby Visco Bebek Yatağı Fiyatları

Bebek yatağı tercihi, henüz kas ve kemik gelişimi devam eden bebeğinizin sağlığı için son derece önemli bir tercihtir. %100 visco akıllı sünger teknolojisinden üretilmiş olan Baby Visco Bebek Yatağı, uyku sırasında bebeğinizin vücudunun şeklini alırken vücuda binan basıncı minimum seviyeye indirir ve bebeğinizin kas gelişimini uyku sırasında da desteklemeye devam eder.

70 dansite sertlik derecesiyle en ideal uyku zeminini oluşturan Baby Visco Bebek Yatağı; 60×120, 70×130, 70×140 ve 80×130 olmak üzere 4 farklı ölçüde üretilmektedir. Bebeğinizin en rahat edebileceği ölçüleri tercih ettiğinizde fiyatlar da ölçülere göre farklılık gösterebilmektedir.

Energy Visco Akıllı Yatak Fiyatları

Energy Visco Akıllı Yatak, 60 dansite orta sert bir yatak modeli olmakla birlikte %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknikleri ile imal edilmektedir. Çocuk yatakları olarak da sıklıkla tercih edilen Energy Visco Akıllı Yatak modeli, uyku sırasında kan dolaşımını düzenleyerek yeni güne zinde ve enerjik başlamanızı sağlar.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ölçülerde tercih edebileceğiniz Energy Visco Akıllı Yatak fiyatları ekonomik düzeyde olmakla birlikte tercih edeceğiniz ölçüler büyüdükçe artış gösterebilmektedir.

Orbital Visco Akıllı Yatak Fiyatları

Visco yatak modelleri arasında en fazla tercih edilen ve memnuniyet derecesi fazlasıyla yüksek olan Orbital Visco Akıllı Yatak, 70 dansite en ideal sertlik derecesinde ve 7 cm kalınlığında visco sünger ile üretilmiştir. Açık hücre ve ısıya karşı üst düzey duyarlılığı sayesinde tüm gece boyunca kesintisiz ve sağlıklı uykunun keyfini çıkarabileceğiniz uyku ortamı sunmaktadır.

Çift kişilik ya da tek kişilik ölçülerinde tercih edebileceğiniz Orbital Visco Akıllı Yatak modeli, ihtiyaçlarınız doğrultusunda Visko Love tarafından farklı ölçülerde üretilebilmektedir. Bu noktada her ölçünün üretiminde kullanılan malzeme miktarı farklı olduğundan fiyatların da değişken olduğunu söylemek mümkündür.

New High Visco Akıllı Yatak Fiyatları

Uyku sırasında sert zeminde yatmak isteyenlerin büyük ilgi gösterdiği New High Visco Akıllı Yatak modeli, visco yatak çeşitleri arasında yer alan 80 dansite ile sert modellerden birisidir. Çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Bu sayede tek kişilik, çift kişilik ölçülerde tercih edebileceğiniz gibi ara ölçülerde de sipariş verebileceğiniz bir üründür. Visko Love güvencesiyle ve özel üretim teknikleri ile üretilen New High Visco Akıllı Yatak fiyatları, ölçüleri doğrultusunda sizlere farklı fiyat bantlarında sunulmaktadır.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak Fiyatları

Yoğunluk derecesi 50 dansite olan DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak, özellikle kilo problemi olan kişilerin beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek yumuşak zeminli ve özel tasarım bir üründür. Kumaşındaki özel kapsüller sayesinde kesintisiz ve dinlendirici ve kesintisiz uykuya geçişinizi kolaylaştıran DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak; 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 ölçülerinde her kullanıcının ihtiyacına yönelik üretilebilmektedir. Ürün fiyatları, yatak ölçüleri büyüdükçe kullanılan malzemenin artmasıyla birlikte yükselmektedir.

Comfort Visco Akıllı Yatak Fiyatları

İnsan anatomisi düşünülerek +70 dansite yoğunluğunda ve 7+2 cm visco sünger ile üretilmiş olan Comfort Visco Akıllı Yatak, tempolu ve yorucu bir günün ardından tüm yorgunluğunuzu kesintisiz uykuyla atabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. 11 ayrı ebatlarda üretilen Comfort visco yatak modelimiz, Visko Love tarafından en uygun fiyat garantisiyle ölçülere göre değişken fiyatlarla sizlere gururla sunulmaktadır.

HighPlus Visco Akıllı Yatak Fiyatları

Yoğunluğu 80 dansite olan ve uykuda sert zemin tercih edenler için üretilen HighPlus Visco Akıllı Yatak, sizlere sert zeminde de sağlıklı ve kesintisiz uykunun mümkün olduğunu kanıtlayan iddialı bir yatak modeli olmaktadır. 7 cm kalınlığında visco sünger ile üretilen ve 20 cm yüksekliği olan HighPlus Visco Akıllı Yatak fiyatları, 11 farklı ölçü içerisinde tercih edeceğiniz ebatlara göre değişmektedir.

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi Fiyatları

Visco yatak pedi, visco rahatlığını istediğiniz her yere götürebileceğiniz işlevsel bir üründür. Geleneksel, eski model yatakların üzerine sererek visco rahatlığını yaşayabileceğiniz ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm yüksekliğinde ve 50 dansite yoğunlukta üretilmiştir. Eğer visco malzemesi daha fazla olan bir visco yatak şiltesi tercih etmek istiyorsanız ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm kalınlığında da Visko Love tarafından sizlere aynı kalitede sunulmaktadır.

Tıpkı Visko Love visco yatak modellerinde olduğu gibi farklı ölçülerde tercih edebileceğiniz ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi fiyatları hem tercih edeceğiniz ebatlara hem de visco sünger kalınlığına göre değişkenlik göstermektedir.

Visco Ortopedik Yatak Fiyatları

Visco ortopedik yatak modelleri, %100 visco malzemesinden üretilmiş olup uyku sırasında temas eden tüm vücut bölgelerinize ihtiyaç duyduğu desteği sunacak şekilde tasarlanmıştır. Açık hücre ısıya ve basınca karşı duyarlı yapısı sayesinde vücudunuz temas ettiği anda vücudunuzu sararak vücut şeklinizi alır ve uyku boyunca vücudunuzun tazelenerek tüm yorgunluğunuzu atmanızı sağlar. Böylece yeni güne dinlenmiş ve tazelenmiş şekilde başlayabilirsiniz.

Visco ortopedik yatak modelleri oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu nedenle de ortopedik yatak fiyatları; ürünlerin yoğunluk derecesine, ölçülerine ve diğer özelliklerine göre değişebilmektedir.  

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.