Visco Yastık

Visco Yastık

Yazı İçeriği

Visco yastık modelleri ile rahat, sağlıklı, kesintisiz ve dinlendirici bir uykunun kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz. Visco yastık modelleri, insan anatomisine göre özel tasarlanmış ürünler olup fiyatları ürün özellikleri ve ölçülerine göre değişmektedir.

En iyi visco yastık markası olan Visko Love, ilk visco yastık üreticileri arasında başı çeken bir firma olarak kalitesini kanıtlamıştır. Visco yastık önerisi arayanlar için visco yastık markaları başında gelen Visko Love yastık çeşitleri, kalitesini visco yastık kullanıcı yorumları ile ispatlamış ürünlerdir.

%100 birinci sınıf kalite visco elastic sünger malzemesinden üretilen Visko Love yastık ürünleri, her kullanıcının istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanıp üretilmiştir. Bu modeller arasında sert visco yastık, yumuşak visco yastık ya da medikal visco yastık gibi birçok farklı yastık modelleri bulmanız mümkündür.

Çeşitliliğin çok fazla olduğu ve her modeli özel üretim sistemleri ile üretildiği Visko Love yastık fiyatları da bu bağlamda modellere, özelliklere ve ölçülere göre değişik fiyat bandında seyretmektedir.

Visco Yastık Nedir?

Visco yastık nedir: Ortopedik yastık denildiğinde akla ilk gelen visco yastık modelleri; sizlere sağlıklı, rahat ve kesintisiz uykunun kapılarını sonuna kadar açan modellerdir. Adını üretim teknolojisinden alan visko silikon yastık modelleri, %100 visco “akıllı sünger” malzemesinden üretilmiştir. Bu malzemenin en önemli özelliği ise ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olmasıdır.

Isı ve ağırlığa karşı duyarlı olan ve hafıza hücrelerine sahip olan visco yastık üzerine başınızı koyduğunuz anda yastığınızın içerisindeki hareket başlar ve bu hareket yastık tamamen vücudunuzun şeklini alana kadar devam eder. Bu sayede boyun boşluğunuzu doldurarak tam destek verirken siz uyurken de boynunuzun doğal pozisyonunda kalmasını sağlar.

Visco Yastık Özellikleri

Visco yastık özellikleri, ana üretim malzemesi olan %100 visco malzemesi sayesinde oldukça fazladır. Öncelikle hareketli iç yapısı sayesinde yattığınız anda baş ve boyun şeklinizi alırken aynı zamanda boyun boşluğunuzu doldurarak hem omuz hem boyun kaslarınızı desteklemeye yardımcı olur. Diğer yandan vücudunuza uygulanan basıncı minimuma indirgeyerek uyku sırasında kan basıncınızı dengeler ve olası ağrıların önlenmesine yardımcı olur.

Visco yastıkların en önemli özelliklerinden bir diğeri ise doğal omurga yapısını korumasıdır. Yattığınız anda vücut şeklinizi alırken aynı zamanda omurganın doğal eğrisini koruyarak uyku sırasında boyun, baş ve omuz bölümlerini destekler ve hem uyuşma hem ağrı problemlerinin önüne geçmiş olur.

Antibakteriyel özelliği sayesinde astım ve alerjik rahatsızlıkları olanların da gönül rahatlığıyla kullanabileceği visco yastıklar, nefes alan iç ve dış kılıfları ile son derece sağlıklı ve hijyenik ürünlerdir. Yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaşı sayesinde kılıflarını kolaylıkla yıkayıp yastıklarınızın bakım ve temizliğini kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Visco yastıklar; uyku sırasında en çok şikayet edilen, uyku kalitesini düşüren horlama ve terleme gibi sorunlara da çözümler üretmektedir. Baş ve vücut eğitimi en doğru şekilde ayarlayarak horlamayı azaltan visco yastıklar sayesinde uykularınızı daha sessiz, kesintisiz ve kaliteli bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Uyku sırasında baş ve boyun bölgelerinin aşırı terlemesinden şikayetçi olan kullanıcılar için özel olarak üretilen Aqua jel terletmeyen yastık modelleri, içerisinde bulunan moleküler jel yapısı sayesinde sıcaklığı iterek soğuk havayı sürekli muhafaza eder. Böylece en sıcak günlerde bile terlemeden, ferah ve kesintisiz uyku uyuyabilirsiniz.

İnsan ihtiyaçları ve insan anatomisine göre özel olarak üretilen visco yastıkların saymakla bitmeyen özelliklerinden birisi de sağlıklı ve konforlu kullanımının yanı sıra bakım ve temizliğinin kolay olmasıdır. Yıkanabilir ve fermuarlı iç ve dış kılıflarını yıkayıp yastıklarınızın hijyenini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Visco Yastık Çeşitleri ve Modelleri

Visco yastık modelleri, birbirinden farklı çeşitleri ile özel tasarım ile üretilmiş modellerdir. Modeller içerisinde medikal yastık modelleri bulabileceğiniz gibi aynı zamanda hamilelik döneminde kullanabileceğiniz son derece işlevsel ve konforlu olan hamile yastıkları da bulabilirsiniz. Sınırsız bir ürün yelpazesine sahip olan visco yastıklar içerisinde seyahat yastıkları ve benzeri gibi yaşam kalitenizi arttırabilecek farklı ürünler de mevcuttur.

Visco Horlama Yastığı

Horlama, uyku kalitesini büyük oranda düşüren ve uykunuzu kesintiye uğratan önemli bir sorundur. Bu soruna ergonomik ve sağlıklı çözümler sunan Visko Love, en iyi horlama yastığı ile sizlere kesintisiz ve sessiz uyku vaat etmektedir.  Visco horlama yastığı kullananlar tarafından tavsiye edilen tek ürün olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, orta yükseklikte olup aynı zamanda boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi ağrılarına da iyi gelen modeldir.

Yattığınız andan itibaren vücudunuzun üst kısmı ile alt kısmını en doğru eğime getirerek horlama sorununu büyük oranda azaltan Ansi Snore horlamayı azaltan yastık, M ölçü seçeneği ile de sizlere sunulmaktadır. Horlama sorununuz var ise ve yüksek yastıkta yatmayı seviyorsanız o halde bu model ile hak ettiğiniz konforda sessiz ve kesintisiz uyku çekebilirsiniz.

Visco Bebek Yastığı

Bebek yastığı tercihi, henüz kas ve omurga yapısının tam gelişmediği ve gelişimin devam ettiği bebekleriniz için son derece büyük bir önem taşımaktadır. Yeni doğan bebeklerinizde dahi güvenle kullanabileceğiniz, bebeğinizin uyku kalitesini en iyi seviyeye çıkaran Baby Dream Visco Bebek Yastığı, %100 üst kaliteye sahip visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir.

Terletmeyen, ortopedik tasarımı sayesinde bebeklerin kafa ve boyun yapısına uygun olarak üretilen visco bebek yastıkları, sahip olduğu ölçüleri sayesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Baş kısmının vücuda göre daha yüksek ve en sağlıklı pozisyonda kalmasını sağlarken aynı zamanda bebeklerde çok sık görülen reflü probleminin oluşmasını engelleyerek bebeklerinizin kesintisiz ve sağlıklı uyku çekmesini sağlar. Emzirme ve oturma sırasında da kullanabileceğiniz visco bebek yastığı ile bebeğinizin kas ve omurga gelişiminin sağlıklı bir şekilde ilerlemesine destek verebilirsiniz.

Visco Hamile Yastığı

Visco hamile yastıkları gebe olan kadınlar için son derece sağlıklı, ergonomik ve uyku kalitesini ciddi oranda yükselten ürünlerdir. Hamile yastığı kullananlar tarafından tavsiye edilen tek marka olan Visko Love, Belly Sport ve Belly Visco hamile yastığı modelleri ile hamilelik döneminde bel ve bacak bölgelerinde oluşan ağrıların giderilmesine yönelik özel çözümler üretmiştir.

%100 visco elastik sünger malzemesinden üretilen hamile yastıkları, vücudun şeklini alırken aynı zamanda vücuda ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Bu sayede uyku sırasında reflü gibi sorunlarının da olmasını engelleyen hamile yastığı modelleri, yan yatma sırasında bel ve bacak bölgelerini destekleyerek hamilelik sürecinde ağrısız ve kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

Karın ve bel desteği için özel tasarlanmış olan Belly Support Visco Hamile Yastığı, uyku sırasında destek verirken basıncı minimuma indirir ve kan dolaşımını dengeler. Eğer uyku sırasında bacaklarınıza ve bel boşluğunuza destek ihtiyacı duyuyorsanız o halde kavisli yapısı sayesinde son derece ergonomik olan Belly Visco Hamile Yastığı modelini tercih edebilirsiniz.

Visco Boyun Yastığı

Visco boyun yastığı modelleri, omuz ve boyun kaslarını destekleyerek omuriliğin doğru pozisyonda kalmasını sağlayan ortopedik ürünlerdir. Boyun fıtığı yastığı olarak medikal anlamda da kullanabileceğiniz bu ürünler, uyku kalitesini en iyi seviyeye çıkararak boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sağlık sorunlarının tedavisini destekleyici özelliğe sahiptir.

Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı, özel boyun dolgusu sayesinde boyun ve başınızın şeklini alarak tüm uyku pozisyonlarında boyun ağrısı oluşumunu engelleyen bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda orta yükseklikte olan M ölçüsü ve yüksek yastık sevenler için L ölçüsü gibi farklı ölçüler ile sizlere sunulmaktadır.

Visko Love ergonomik yastık modelleri, özel boyun oyuntusu ile uyku sırasında boynunuzun rahat ve sağlıklı bir pozisyonda kalmasını sağlarken ağrı oluşumunu da engeller. 5 ila 9 cm arasında yüksekliğe sahip olan bu modeldir. Eğer daha yüksek yastık tercihi yapmak istiyorsanız ürünün 6 ila 11 cm arasında yüksekliğe sahip olan M bedeni de bulunmaktadır.

Çift yönlü kullanılabilen ve boyun desteği bulunan Therapy Double-S Visco Uyku ve Boyun Yastığı, boynunuz için ideal yüksekliği sağlarken gece boyu en rahat uyku pozisyonunda kesintisiz uyku çekmenizi sağlar. Ürünün S bedeni 10/8 cm yüksekliğindedir. Ancak orta yükseklik tercih ediyorsanız 10/11 cm olan M bedenini tercih edebileceğiniz gibi daha yüksek yastık kullanmayı seviyorsanız o halde 12/14 cm yüksekliğe sahip olan Therapy Double-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelini gönül rahatlığıyla tercih ederek konforlu uykuya merhaba diyebilirsiniz.

En sağlıklı ortamda uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkarmayı hedefleyen Visko Love, adeta kendinizi bulutların üstünde hissedeceğiniz Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelini de size güvenle sunmaktadır. Boyun oyuntusu sayesinde yastığın baş ve boynunuzun şeklini almasını kolaylaştıran bu model, uyku sırasında ısıya duyarlı mikroskobik hücreleri sayesinde terletmeden ferah ve ergonomik bir uyku ortamı oluşturmaktadır.

Yastık yüksekliği konusunda kararsız kalan kullanıcılar için de ergonomik çözümler üreten Visko Love, Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı modeli ile kararsızlığınızı ortadan kaldırıyor. 9 ila 11 cm arasında yüksekliği ayarlanabilen Class Pro visco yastık, yaşadığınız boyun ağrısı problemlerine göre kendiniz için en ideal yüksekliği oluşturmanızı sağlayarak uyku konforunuzu sizin seçiminize göre en uygun şekilde oluşturur.

Klasik uyku yastıklarından vazgeçemeyen ama diğer yandan da kullandığı yastığın sağlıklı ve ergonomik isteyen kullanıcılar için orta yükseklikte olan Visko Love özel olarak Class Boll-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelini üretmiştir. Klasik visco yastık arayan ancak daha yüksek olsun diyen müşterilerimiz ise 14 cm yüksekliğinde üretilmiş olan Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı L modelini tercih etmelidir.

Çocuk yastıkları olarak da güvenle kullanabileceğiniz Visko Love boyun yastığı modelleri, hem yetişkinler hem de çocuklar için uyku ortamını sağlıklı, uykularınızı ise kesintisiz ve ergonomik seviyeye taşımaktadır.

Visco Uyku Yastığı

Ortopedik yastık modelleri arasında uyku kalitenizi en iyi seviyeye çıkaracak olan visco uyku yastığı modelleri, boyun ağrısı problemleri yaşayanlar için de boyun fıtığı yastığı işlevi görerek ağrıyı dindirici medikal özelliğe sahip modellerdir. Farklı model ve ölçüler dahilince ihtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz uyku yastıkları, yetişkinler ve çocuk kullanıcılar için son derece sağlıklı ve güvenli modellerdir.

Uyku yastığı modelleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi olan Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi, nefes alan dış kılıfı ve toz geçirmeyen anti bakteriyel iç kılıfı ile uykunuzda hem sarılabileceğiniz hem de boyun ve baş bölgenize tam destek sağlayarak rahat bir uyku çekebileceğiniz kısacası uyku sırasında en yakın arkadaşınız olacak bir modeldir.

Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı, farklı tasarımı ile dikkatleri üzerine çeken ve %100 visco malzemesinden üretilen uyku yastığıdır. Özel tasarımı sayesinde tüm uyku pozisyonlarda rahat etmenizi sağlarken aynı zamanda yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaşı sayesinde temizliği ve bakımı da son derece kolay olmaktadır.

Visco Bel Yastığı

Ortopedik bel destek yastığı arıyorsanız sağlığınız ve uyku konforunuz için en doğru ürünleri Visko Love ile güvenle bulabilirsiniz. Gün içerisinde uzun süre oturmaya bağlı olarak ya da bel fıtığı gibi nedenlerden dolayı oluşan bel ağrılarına çözüm olabilecek bel yastığı modellerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı özelliklerde tercih ederek yaşam kalitenizi yükseltebilir, bel ağrılarınıza veda edebilirsiniz.

Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, silindirik yapısı sayesinde bel ve boyun boşluğunu doldurarak tam destek sağlamaya yönelik özel olarak tasarlanmıştır. Diz altı ya da bacak yastığı olarak da kullanılabilen Roll visco yastık, %100 visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Ayrıca yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaş kılıfı sayesinde temizliği son derece kolay ve pratiktir.

%100 visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilen bir diğer model D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı modelidir. Özel tasarıma sahip modeli sayesinde evinizde, iş yerinizde ya da arabanızda bel yastığı olarak kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda diz, boyun ve bacak desteği sunarak yaşam kalitenizi arttıracak kusursuz bir üründür.

Tamamen bel ve sırt anatomisine uygun olarak, bel ve sırtınızı tamamen kavrayacak şekilde özel olarak tasarlanan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, belinizi tamamen kavrayarak oturuş sırasında omurganın doğal eğirişini korur. Böylece uzun saatler oturmak durumunda kalsanız bile özel tasarımı sayesinde olası sırt ve bel ağrılarının önüne geçer. Ayrıca yıkanabilir ve fermuarlı kumaşı sayesinde temizliğini son derece pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Visco Sırt Yastığı

Ortopedik sırt destek yastığı; araba kullanırken, ofis ortamında çalışırken sırt ağrılarınızı önleyebilecek medikal yastık ürünlerinden birisidir. Sandalye ve oto koltuk gibi istediğiniz her yerde sırt dayama bölümüne koyarak ergonomik şekilde kullanabileceğiniz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, bel formuna göre özel tasarlanmış şekli sayesinde bel ve sırtınızı tam olarak kavrayarak oturuş sırasında sırtınızın ihtiyaç duyduğu desteği sağlar.

Ofis ve ortamının yanı sıra aynı zamanda otomobil kullanırken de fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz araç yastığı; bel fıtığı, bel incinmesi ve bel sakatlanmaları gibi durumlarda kusursuz konfor sunmaktadır. Ayrıca arkasında bulunan lastik sayesinde oturduğunuz koltuk ya da sandalyeye sabitleyerek kullanımı daha kolay hale getirebilirsiniz.

Visco Diz ve Bacak Arası Yastığı

Ortopedik bacak yastığı modelleri; bacak altı destek verirken aynı zamanda diz altı ve diz arası yastığı olarak da kullanabileceğiniz diz yastıkları ürünleridir. Yan ya da sırt üstü fark etmeksizin her yatış pozisyonu sırasında diz ve bacaklarınızın ihtiyaç duyduğu konforu sağlayan ürünlerden birisi olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modeli, bacak ve dizlerinizin ihtiyaç duyduğu desteği tam anlamıyla verebilecek tasarımda üretilmiştir.

Diz ve Bacak Arası Yastığı olarak, bacaklarınızı ve dizlerinizi yerleştirebileceğiniz özel oyuntuya sahip olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modeli ise tasarımında sahip olduğu oyuntuları sayesinde istediğiniz her pozisyonda güvenli ve sağlıklı bir yatış pozisyonunda kalmanızı sağlar.

Visco Seyahat Yastığı

Seyahat yastığı modelleri, seyahatiniz süresince kafa, boyun, bel ve sırf bölgelerinizin en iyi ve en konforlu pozisyonda kalmasını sağlar. Ortopedik araba yastığı, sadece araç ile değil aynı zamanda tren ve uçak seyahatlerinizde de işlevsel olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Seyahat boyun yastığı modelleri, %100 visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede yolculuk sırasında en rahat uyku pozisyonunda kalmanızı sağlarken baş ve boynunuza tak destek verdiğinden tutulma ve ağrı sorunları yaşamanızı engeller.

Visko Love yolculuk yastığı ürünleri arasında tercih edebileceğiniz ürünlerden birisi olan Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, yolculuk sırasında boynunuza ihtiyaç duyduğu desteği veren üründür. Ölçüleri sayesinde kolay taşınabilir ve çocuk yastığı olarak kullanılabilir olmasının yanı sıra yıkanabilir ve fermuarlı Poly & Viskon örme kumaşı sayesinde temizliği son derece kolaydır.

Boynunuza destek verecek özel dolgulu tasarımı sayesinde seyahatlerinizde oturur pozisyonda dahi rahat uyku imkanı vaat eden Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, uyku sırasında başınızın düşmesini ve buna bağlı boyun tutulmasını engeller.

Boyun çevresini tamamen saran ve sabit durabilen tasarımı ile U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, ideal yüksekliği ve %100 visco malzemesi ile yolculuklarınızda en büyük desteğiniz olacaktır. L bedeninin yanı sıra daha alçak yani orta yükseklikte yastık tercih etmek isteyenler için U Travel Mate-M Visco Seyahat Yastığı da Visko Love tarafından kullanıcılara sunulmaktadır.

Visco Oturma Yastığı

Medikal oturma yastığı modelleri, özellikle gün içerisinde uzun süre oturmak durumunda kalan kişiler için ciddi faydalar sağlayan ürünlerdir. Uzun süreli oturanlarda kuyruk sokumu ve kalça ağrısı, basur, hemoroid gibi birçok sağlık problemi meydana gelebilmektedir. Oturma simidi bu noktada tüm bu sağlık sorunlarının oluşmasını engellerken aynı zamanda dik oturma konusunda yardımcı olan ve bel fıtığı ağrılarının tedavisine de yardımcı olan en iyi destek ürünleridir.

Özellikle ofis ortamında sandalye üzerinde uzun süre oturmak durumunda kalan ve Visko Love oturma minderi kullananlar tarafından şiddetle tavsiye edilen ve memnuniyet oranı son derece yüksek olan ürünlerdir.

Yuvarlak bir forma sahip olan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, ısı ve ağırlığa olan duyarlılığı sayesinde anında vücut şeklinizi alarak kalçanız için ergonomik ve sağlıklı bir oturma alanı oluşturur. Eğimli ve daha geniş bir tasarımda oturma yastığı tercih ediyorsanız o halde siyah renge sahip ve tıpkı diğer model gibi %100 visco malzemeden, Poly & Viskon yıkanabilir örme kumaştan üretilen Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı sizin için daha ideal bir seçim olacaktır.

Visco Ortopedik Yastık

Ortopedik visco yastık, %100 visco malzemesinden üretilmiştir ve bu uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefler. Isı ve ağırlığa duyarlılığı ve sahip olduğu hafıza hücreleri sayesinde başınızı yastığa koyduğunuz anda yastığın iç kısmında başlayan hareketlilik, yastığınız baş ve boyun şeklinizi alana kadar devam eder.

Uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sağlarken aynı zamanda boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sağlık sorunlarının tedavisine de destekleyici özelliğe sahip olan birçok farklı özellikte visco ortopedik yastık modeli üretilmektedir.

Visco Dolgulu Yastık

Visco dolgulu yastık, adını üretimde kullanılan ana malzeme olan visco malzemesinden almaktadır. %100 visco akıllı sünger ile üretilen bu yastık modellerinin en önemli özelliği ısı ve ağırlığa duyarlılığı sayesinde vücut ile temas ettiği anda vücudun şeklini almasıdır. Bu sayede uyku süreniz boyunca her pozisyonda ağrı ve tutulma sorunu yaşamadan kesintisiz ve dinlendirici uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Visco Jel Yastık

Visco jel yastık, üzerinde bulunan moleküler jel yapısı sayesinde soğukluğunu korurken, vücut ısısını içine hapsederek vücut sıcaklığının düşmesini sağlar. Bu özellikleri sayesinde en sıcak günlerde bile serinletici özelliği olan visco jel yastık, uyku kalitesini düşüren baş ve boyun bölgelerinde oluşan terlemeyi önler. Ayrıca %100 visco malzemesi sayesinde omurganın doğal pozisyonunu koruyarak uyku sırasında vücudunuza destek vermeye devam eder. Kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar, ürünün kalitesini ve konforunu ispatlamaktadır.

Boyun Destekli Visco Yastık

Ortopedik visco boyun destekli yastık, uyku sırasında boyun bölgesine destek sunması için özel tasarıma sahiptir. Boyun boşluğunu dolduracak özel dolguya sahip olan boyun destekli visco yastık, uyku sırasında başınızın ve boynunuzun şeklini alırken diğer yandan boyun boşluğunuzu en ergonomik ve en güvenli şekilde doldurarak tüm uyku sürecinizin kaliteli ve sağlıklı olmasını sağlar.

Visco Yastık Kılıfı

Visco yastık kullananlar tarafından kalitesi ve işlevselliği onaylanmış olan visco yastık kılıfı, antibakteriyel yapıya sahiptir. Şilte olarak kullanılan dış kılıf, mikroskobik gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlayan ve nefes alabilen yapıya sahip olurken iç kılıf ise yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla toz geçirmeyen özelliktedir. Ayrıca kolay çıkarılabilen tasarımı sayesinde temizliği oldukça kolaydır.  

Visco Yastık Faydaları

Isı ve ağırlığa karşı duyarlı olan visco yastık, bu özelliği sayesinde vücudun şeklini alarak vücuda binen basıncı minimum seviyeye indirir. İçerisindeki hafıza hücreleri sayesinde sürekli bir hava sirkülasyonu oluşturduğundan uykunuz sırasında terlemenizi önleyerek ferah ve serin bir uyku çekmenizi sağlar.

Visco yastık, başınız ile temas ettiği andan itibaren vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda boyun boşluğunuzu doldurur. Böylelikle omurganın doğal yapısını koruyarak olası ağrıların önüne geçer. Tüm bunların yanı sıra reflü ve horlama gibi uyku kalitesini olumsuz etkileyen durumlara karşı başınızı vücudunuza göre daha yüksek bir noktada tutarak reflü oluşumunu engellerken horlamayı da azaltır.

Visco Yastık Yıkanır mı?

Visco yastık kokusu, kullanıma bağlı olarak oluşabilecek durumlardan birisidir. Ancak bu gibi durumlarda birçok kullanıcının aklına ilk olarak visco yastık yıkama gelse de visco yastıkların yıkanması, ürünlerin kullanım ömrünü kısaltması açısından tavsiye edilmemektedir.

Visco Yastık Temizliği

Visco yastıklar için en ideal ve ürünlerin kullanım süresini kısaltmayacak yöntemi vakumlamadır. Ancak ürününüzde leke ve koku oluşumu var ise bu durumda soğuk su eşliğinde sıvı sabun ile yıkayarak temizliğini yapabilirsiniz.

Türkiye’nin ilk visco yastık ve visco yatak üreticisi olan Visko Love, tüm ürünlerini sizlere iç ve dış kılıflar ile birlikte göndermektedir. Bu sayede visco yastıkların kirlenme olasılığı oldukça düşüktür. Ayrıca fermuarlı ve yıkanabilir iç ve dış kılıfları rahatlıkla yıkayarak yastıklarınızın temizliğini daha kolay hale getirebilirsiniz.

Visco Yastık Fiyatları

Visco yastık fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterdiğinden tek bir fiyattan bahsetmek mümkün değildir. Tercih edeceğiniz visco yastığın özellikleri ve ölçüleri arttıkça ürünlerin fiyatlarında da artış görmek mümkündür. Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisi olan Visko Love; en kaliteli, en güvenilir ve aynı zamanda olabilecek en ucuz visco yastık alabileceğiniz güvenilir adrestir.

Visco Yastık ile İlgili Kullanıcıların Merak Ettiği Diğer Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Uyku kalitesini ve konforunu arttıran visco yastık modelleri, son zamanlarda daha fazla merak konusu haline gelmiştir. İşte visko yastık ile ilgili kullanıcıların en çok merak ettiği sorular ve cevapları.

Visco Yastık Ne Demek?

Ortopedik yastık olan visco yastık, özel bir sünger olan visco akıllı süngerden üretilmiş yastık anlamına gelir.

Visco Yastık Nasıl Yıkanır?

Visco yastık temizliğinde yıkama önerilmez. Yıkama yerine vakumla yöntemi ile visco yastık temizliği mümkündür.

Visco Yastık Sağlıklı mı?

Gerçek visco süngerden üretilmiş olan visco yastık, vücut şeklini alarak vücudu desteklediği için kullanımı son derece güvenli ve sağlıklıdır.

Visco Dolgulu Yastık Nedir?

Visco dolgulu yastık, içerisinde visco süngeri olan ortopedik yastık demektir.

Visco Ortopedik Yastık Nasıl Kullanılır?

Visco ortopedik yastıklarda yüksek olan kısmın kullanılarak boyun boşluğunun bu yüksek kısma gelmesi doğrudur.

Visco Yastık Neden Kokuyor?

Visco yastık, üretim sonrasında visco süngerin kokusu sebebi ile ya da kullanım sırasında yeteri kadar temiz tutulmadığında koku yapabilir.

Visco Yastık Zararlı mı?

Visco yastık, insan anatomisine göre tasarlanmış ve visco akıllı sünger teknolojisinin tüm özellikleri kullanılarak üretilmiştir. Bu nedenle de zararlı değil aksine sağlığa birçok faydası vardır.

Visco Yastık Nasıl Temizlenir?

Visco yastık için önerilen temizleme yöntemi vakumlamadır. Ancak daha ağır leke ve kokular için makineye atmadan sadece soğuk su ve sıvı sabun ile temizlenebilir.

Visco Yastık Nerede Satılır?

Birçok firma visco yastık satışı yapsa da en güvenilir ve sağlıklı visco yastık modellerini Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan Visko Love markasında bulabilirsiniz.

Visco Yastık Nasıl Yatılır?

Visco yastıkların yüksek dolgulu bölümlerine yatılmalıdır. Yatış sırasında yastığın yüksek kısmının boyun boşluğunu dolduracak şekilde konumlanması uyku sırasında baş ve boynun desteklenmesini sağlar.

En İyi Visco Yastık Hangisi?

En iyi visco yastık, %100 visco elastik sünger malzemesinden üretilen Visko Love yastık ürünleridir. Ürünler arasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı modeller bulunmaktadır.

Visco Yastık Kokusu Nasıl Giderilir?

Visco yastık kokusu, ıslak bir bezle silinerek ya da zorlu kokular için soğuk su ve sıvı sabunla yıkanarak giderilebilir.

Visco Yastık İçinde Ne Var?

Visco yastık içerisinde visco adı verilen elastik sünger dolgu malzemesi vardır.

Visco Yastık Çamaşır Makinesinde Yıkanır mı?

Visco yastık ürünlerinin çamaşır makinesinde yıkanması, ürünlerin deforme olmasına kullanım süresini kısalmasına neden olacağından tavsiye edilmez.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.