Visco Yastık Nedir?

Visco Yastık Nedir?

Yazı İçeriği

Visco yastık nedir: %100 visco akıllı süngerden üretilmiş ve hafıza hücreleri sayesinde vücudun şeklini alarak konforlu uyku sağlayan yastıktır.

Visco yastık, sahip olduğu özellikleri sayesinde uyku kalitesini arttırmak için büyük ilgi gören yastık modelleri listesinin başında gelmeye başlamıştır. Üretimde kullanılan visco akıllı sünger malzemesinin hafıza hücrelerine sahip olması, ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olması kaliteli ve sağlıklı uyku uyumanız için tüm imkanları sizlere sunan özelliklerdir.

Isı ve ağırlığa karşı duyarlılığı sayesinde vücut şeklini alarak boyun ve omuz kaslarını destekleyen bu yastık modeli, sadece yetişkinler için değil aynı zamanda çocuk yastığı olarak da kullanabileceğiniz son derece ergonomik özelliğe sahiptir. Visco yastık fiyatları ise bu bağlamda ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz modelin ölçü ve özelliklerine göre farklılık gösterir.

Visco Yastık Nedir: Visco Yastık Ne Demek?

Visco yastık çeşitleri, uyku yastıkları olarak üretilen ürünler olmakla birlikte aynı zamanda baş ve boyun bölgesinde ağrı problemleri yaşayan kişilerin tedavilerinde ekstra etki sağlayabilecek medikal yastık özelliğine sahiptir. Dolayısıyla da onlarca farklı model arasından ihtiyaçlarına ve kullanım amacınıza uygun birçok farklı model tercih etmeniz mümkündür.

Bel ve boyun yastığı gibi modellerin yanı sıra aynı zamanda üretimlerini %100 visco akıllı sünger malzemesinden üreten Visko Love ürün yelpazesi içerisinde farklı ölçü ve özelliklerde yolculuk yastığı ve oturma yastığı modelleri de bulabilirsiniz. Kısacası visco yastık; visco “akıllı sünger” teknolojisi ile tamamen insan anatomisi göz önünde bulundurularak farklı kullanım amaçlarınıza ve ihtiyaçlarınıza göre üretilmiş olan son teknolojiye ait yastık ürünleridir.

Visco Yastık Nedir: Visco Dolgulu Yastık Nedir?

Visco malzemesi, ısı ve ağırlığa karşı duyarlı bir malzemedir. Bu malzeme ile üretilen yastıklar, visco malzemesinin özelliği sayesinde vücudun şeklini alarak vücut kaslarına ihtiyaç duyduğu desteği sunma özelliğine sahiptir. Seyahat yastığı gibi amaçlar için üretilmekle birlikte aynı zamanda horlama sorunu yaşayan kişiler için horlamayı azaltan horlama yastığı gibi modeller de Visko Love ürün skalası içerisinde yer alır.

Kısacası visco dolgulu yastık; ısıya ve ağırlığa duyarlılığı sayesinde vücudun şeklini alan visco malzemesiyle üretilmiş ürünlerdir. Bu özellikleri sayesinde temas ettiği tüm kaslara yeterli ve eşit oranda destek vererek vücuda binen basıncı minimum seviyeye indirir. Böylece tüm gece boyunca sağlıklı, dinlendirici ve kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

Visco Yastık Nedir: Visco Ortopedik Yastık Nedir?

Visco Yastık Nedir: Visco yastık modellerinin her birisi ortopedik yastık olarak üretilen ürünlerdir. Basınç ve ısıya karşı duyarlı olan visco elastik akıllı sünger ile üretilen bu modeller, temas ettiğiniz anda içerisindeki hafıza hücreleri sayesinde yavaş yavaş boyun, omuz ve başınızın şeklini almaya başlar. Vücudunuzun şekline özel ve ihtiyacına yönelik visco boyun yastığı modelleri, aynı zamanda sağlığınız ön planda tutularak ortopedik formda üretilmiş modellerdir.

Visco ortopedik yastıklar; bel fıtığı, boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı gibi bölgesel sorunlar yaşayan kullanıcılar için de özellikle tedavi sürecini olumlu yönde destekleyecek ürünlerdir. Ayrıca bölgesel ağrıların en çok görüldüğü hamilelik döneminde de güvenle kullanabileceğiniz visco hamile yastığı modelleri de Visko Love tarafından özenle ve güvenle %100 visco elastik akıllı sünger ile imal edilmektedir.

Visco Yastık Nedir: Visco Yastık İçinde Ne Var?

Visco Yastık Nedir: Yediden yetmişe herkesin kullanabileceği son derece ergonomik ve güvenli olan visco yastık; yetişkin ve çocuklarda olduğu gibi bebeklerde de emzirme yastığı ya da bebek yastığı olarak kullanımı son derece güvenli olan modellerdir. Visco yastıkların bu kadar güvenilir ve ergonomik bir yapıya sahip olmasının temel sebebi ise içerisinde bulunan malzemedir.

Visco yastık içerisinde hafıza hücreleri ile desteklenmiş, ısı ve ağırlığa duyarlı, vücudun şeklini alarak temas ettiği tüm kaslara uyku boyunca ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan visco elastik sünger vardır. Bu ana üretim malzemesi sayesinde visco yastık modelleri gerek bel ve boyun yastığı gerek sırt ve oturma yastığı gerekse hamile yastıkları olarak güvenilir şekilde kullanım amacına uygun olarak üretilmiştir.

Visco Yastık Nedir: Visco Yastık Dns (Dansite) Nedir?

Dns kısaltması ile “Dansite” terimi; döşemecilik, visco yatak ve uyku yastığı üretim sanayisinde sıklıkla kullanılan bir terimdir. Uyku yastığı, araba yastığı, bel ve boyun yastığı, sırt yastığı, oturma yastığı ya da terletmeyen yastık fark etmeksizin visco ile üretilen tüm modellerde dansite değeri son derece önemli bir yere sahiptir.

Dansite, visco elastik akıllı sünger ile üretilen yastıklarda visco süngerinin yoğunluğunu ifade eder. Dansite değeri arttıkça söz konusu üründe visco yoğunluğunun arttığını da söylemek mümkündür.

Visco Yastık Nedir: Visco Yastık Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Visco yastık, ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak doğru ürün seçimi yapıldığında yediden yetmişe tüm kullanıcılar için son derece güvenli ve ergonomik ürünlerdir. Bu nedenle de visko yastık alırken öncelikle kullanım amacına bir model belirlemeniz gereklidir.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve tüm ürünlerini üst düzey kalitedeki %100 visco malzemesinden üreten Visko Love ürünleri içerisinde birbirinden farklı modeller mevcuttur. Bu ürünlerin özellikleri gibi ölçüleri de farklılık göstermektedir. Bu noktada mutlaka ölçüler konusunda da ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız. Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı, Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, Baby Dream Visco Bebek Yastığı, Belly Support Visco Hamile Yastığı, Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı gibi pek çok farklı model arasından size ve kullanacağınız duruma en uygun yastığı seçebilirsiniz.

Visco yastık alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli husus, malzemesinin gerçek visco sünger olmasıdır. Ayrıca yastıklarda nefes alabilen ve toz geçirmez, antibakteriyel iç ve dış kılıfların bulunması da kolay ve hijyenik temizlik açısından dikkat etmeniz gereken önemli noktalar arasında yer almaktadır. Ayrıca Kloroflorokarbon gazlarının üretimde yer almaması da sağlığınız için önemlidir.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.