Visco Yastık Fiyatları

Visco Yastık Fiyatları

Yazı İçeriği

Visco yastık fiyatları, tek bir fiyat bandında seyretmemekle birlikte fiyatlar özelliklere göre değişkenlik göstermektedir.

Kaliteli, dinlendirici ve kesintisiz uyku için en önemli faktörlerden birisi yastık seçimidir. Uyku sırasında kan basıncının dengelenmesi, baş ve boyun kaslarının ihtiyaç duyduğu desteği alarak kesintisiz bir uyku ortamının oluşturulması için tercih edeceğiniz yastığın rolü oldukça büyüktür.

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen visko yastık modelleri, size kesintisiz ve dinlendirici uykunun kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisi olan Visko Love, geniş ürün yelpazesi içerisinde farklı model ve özelliklerde visco yastık ürünleri sunmaktadır.

Visko Love Yastık Fiyatları

Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan Visko Love, visco akıllı sünger teknolojisiyle imal ettiği tüm yastık ürünlerini %100 visco malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretmektedir. Tüm ürünleri ortopedik formda olan Visko Love, aynı zamanda bölgesel sağlık sorunu olanlar için tedavi sürecine destek olabilecek bel ve boyun yastığı, sırt yastığı ve benzeri gibi medikal yastık modelleri de üretmektedir.

Visko Love geniş ürün yelpazesinde birbirinden farklı model ve özelliklerde ürünler bulabilmeniz mümkündür. Ancak ürünlerin fiyatları özellikleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Visco Reflü Yastığı Fiyatları

Reflü hastalığı, uyku kalitesini düşüren ve aynı zamanda kesintisiz uyku uyumanızı engelleyen önemli sorunlardan birisidir. Ancak doğru yastık seçimi ile uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önleyerek aynı zamanda reflü oluşumunu da engelleyebilirsiniz.

Visco reflü yastığı, vücudun baş kısmını daha yüksekte tutarak baş ile gövde kısmı arasında en doğru eğimi oluşturarak reflü oluşumunu da önleyebilecek özel bir tasarıma sahiptir. %100 visco elastik malzemeden üretilmiş olan reflü yastığı fiyatları ebatlarına göre farklılık göstermektedir.

Visco Hamile Yastığı Fiyatları

Hamile yastığı modelleri, hamilelik döneminde oluşabilecek ağrıların giderilerek kesintisiz ve kaliteli uyku uyumanızı sağlayacak bir tasarımda üretilmiştir. Belly Support Visco Hamile Yastığı, özellikle bel ve karın bölgesine ihtiyaç duyduğu desteği sunarak aynı zamanda sağlıklı uyku uyumanızı sağlar.

Diz arkası ve bel oyuntusuna uygun formda tasarlanmış olan Belly Visco Hamile Yastığı modeli ise yine uyku sırasında diz ve bel ağrısı oluşumunu engelleyerek hem sizin hem de bebeğiniz için bir konfor alanı oluşturmaktadır. Hamile yastıkları, birbirinden farklı özelliklerde ve ölçülerde üretilmektedir. Burada önemli olan ihtiyaçlarınıza en uygun modeli tercih etmenizdir. Tercih edeceğiniz modelin özelliklerine ve ölçülerine göre fiyatları da değişecektir.

Visco Seyahat ve Yolculuk Yastığı Fiyatları

Seyahat ve yolculuk yastıkları modelleri; arabada, uçakta ya da tren yolculuğunda seyahatlerinizin konforlu ve ağrısız geçmesini sağlayan özel bir tasarım ile üretilmiş olan modellerdir. Boynunuzu çevreleyen araba yastığı modelleri, bu sayede uyuduğunuzda boynunuzun düşmesini engelleyerek tutulmaya bağlı ağrı sorunu yaşamanızı da engellemektedir.

Visko Love seyahat ve yolculuk yastığı modelleri; yolculuk sırasında konforlu uyku uyabilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Taşınması kolay ve yer kaplamayan Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, baş ve boyun şeklini alarak uyku sırasında ihtiyaç duyduğunuz desteği size sunmaktadır. M bedeni ile birlikte sizlere iki farklı ölçü seçeneği ile sunulan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, boynu çevreleyerek sabit bir şekilde kullanım imkanı sunmaktadır. Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ise özel boyun dolgusu sayesinde boyun boşluğunu doldururken aynı zamanda başınızın şeklini alarak ağrısız ve konforlu seyahat deneyimi yaşamanızı sağlar.

Diğer uyku yastıkları gibi farklı modellerde size sunulan seyahat yastığı modelleri ve ebatları aynı zamanda farklılık gösterebildiğinde fiyatlar da farklılaşabilmektedir.

Visco Bebek Yastığı Fiyatları

Visco bebek yastığı, %100 visco elastik malzemeden üretilmiş olup bebeğinizin gelişmekte olan kas ve iskelet sistemi için en doğru üründür. Uyku sırasında bebeğinizin kas ve iskelet sisteminin gelişimine destek olan ve aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı sayesinde bebeğiniz tüm uyku sürecini konforlu, kesintisiz ve dinlenerek geçirerek enerjik bir şekilde uyanacaktır.

Bebeğiniz için %100 visco elastik malzeme başta olmak üzere en sağlıklı malzemelerden üretilen Baby Dream Visco Bebek Yastığı, Visko Love güvencesiyle sizlere en uygun fiyatlarda sunulmaktadır.

Visco Horlama Yastığı Fiyatları

Uyku sırasında horlama sorunu uykunuzun kesintiye uğramasına neden olurken aynı zamanda uyku kalitenizi de büyük oranda düşürecektir. Eğer horlama sorunu yaşıyorsanız Visko Love Anti Snore Visco Horlama Yastığı modeli ile bu soruna kaliteli ve sağlıklı çözüm bulabilirsiniz.

%100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen horlama yastığı, başın vücuda oranla daha yüksekte kalmasını sağlayarak size kaliteli, sağlıklı ve en önemlisi de sessiz uykunun kapılarını güvenle aralar. 67 x 29 x 40 x 7/10 ölçülerinde olan S beden ve 67 x 29 x 40 x 9/12 ölçülerinde M beden olmak üzere iki çeşit olarak üretilmektedir. Fiyatları da ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Visco Boyun Yastığı Fiyatları

%100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen boyun yastığı modelleri, özellikle boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi olan kullanıcılar için tedavi sürecinde destek olan ortopedik ürünlerdir.

Uyku sırasında boyun boşluğunu doldurarak boyun ve omuz kaslarına gerekli desteği sağlayan modeller arasında yer alan D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı, yarı silindirik tasarımı sayesinde kolay kullanım imkanının yanı sıra aynı zamanda konforlu ve ağrısız uyku imkanı da sunmaktadır.

Tam silindirik tasarıma sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı ise boyun boşluğunu dolduracak ve kaslarınızın uyku sırasında ihtiyaç duyduğu desteği sunacak özel bir tasarıma sahiptir. Her modelin ölçüleri farklıdır. Dolayısıyla da tercih edeceğiniz model ve ölçülere göre fiyatlar da farklı bantlarda seyretmektedir.

Visco Bel Yastığı Fiyatları

Uyku sırasında ya da özellikle gün içerisinde çok fazla oturmak durumunda kaldığı için sırt ve bel bölgesinde kronik veya akut ağrı sorunu yaşayanlar için Visko Love bel yastığı modelleri son derece ergonomik ve sağlıklı bir tasarıma sahiptir.

Bel ve sırt bölgesini kavrayarak vücudun tam şeklini almayı sağlayan %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı; ofiste, evde ya da arabada uzun süreli oturuşlarınızda konforlu bir alan oluştururken aynı zamanda bel ve sırt bölgesinde tutulma, ağrı gibi sorunların oluşmasını engellemektedir. Geniş ürün yelpazesinde birbirinden farklı tasarım ve ölçülerde ürünler yer aldığından fiyatları da tasarım özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Visco Sırt Yastığı Fiyatları

Omuriliğin doğru eğride kalmasını sağlayan sırt yastığı, bu sayede evinizde, arabanızda ya da ofisinizde size konforlu yaşamın kapılarını sonuna kadar aralamaktadır. Bel ve sırt bölgesinin tam şeklini alabilecek özel oyuntulu tasarımı sayesinde Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, size tüm yaşam alanlarınızda kolay ve ergonomik kullanım imkanı sunarken yaşam kalitenizi de büyük oranda arttırmaktadır. Farklı model ve tasarımdaki sırt yastığı modellerini, Visko Love sayesinde güvenle ve en uygun fiyatlarda bulabilirsiniz.

Visco Diz ve Bacak Arası Yastık Fiyatları

Visco yastık modelleri, farklı kullanım amaçlarına göre özel olarak tasarlanmış ve %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olan ürünlerdir. Bu ürünler arasında yer alan diz ve bacak arası yastık modelleri, özellikle tüm gün yoğun bir tempoda olan kullanıcıların günün yorgunluğunu ve tüm ağrılarını atabilecekleri son derece konforlu ürünlerdir.

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modeli, diz ve bacak arasındaki oyuma uygun olarak üretilmiş bir ürün olmakla birlikte uyku sırasında diz ve bacak kaslarınızın tam anlamıyla dinlenmesine yardımcı olur. %100 visco malzemesinden üretilen bir diğer çok tercih edilen ürün olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modeli ise bacak arası oyuntusu sayesinde bacak ve dizlerde kan akışını düzenleyerek uyku sırasında kaslarınızın yeni bir güne dinlenmiş bir şekilde uyanmasına ortam hazırlar.

Diz ve bacak arası visko yastık modelleri farklı ölçü ve tasarımlarda %100 visco malzemesinden özel üretim teknikleriyle üretilmektedir. Dolayısıyla da her ürünün fiyatı model özelliklerine göre değişebilmektedir.

Visco Oturma Yastığı Fiyatları

Gün içerisinde uzun süreli oturan kişilerde kalça, bel ve kuyruk sokumu ağrısı çok fazla görülen sorunların başında gelmektedir. Ofis ortamında sürekli oturarak çalışıyorsanız güvenilir, %100 visco akıllı sünger teknolojisinden üretilmiş olan oturma yastığı modelleri sayesinde kendinize ağrısız ve konforlu bir oturma alanı oluşturabilirsiniz.

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, yuvarlak tasarımı sayesinde siz çalışırken omurganızın düz çizgide kalmasını sağlayarak ağrı oluşumunu da engellemektedir. Eğimli ve ergonomik tasarıma sahip olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı ise günlük kullanıma uygun ve yaşam kalitenizi büyük oranda yükseltecek bir diğer oturma yastığı modelidir. Ürün skalası içerisinde beklentilerinizi karşılayacak en doğru ürünü en uygun fiyat garantisiyle Visko Love ürün yelpazesi içerisinde bulabilirsiniz.

Visco Yastık Fiyatları: Visco Uyku Yastığı Fiyatları

Kaliteli, dinlendirici ve kesintisiz uykunun ilk olarak yolu iyi bir uyku yastığı tercihinden geçmektedir. Özel üretim teknolojileri ile %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen Visko Love uyku yastığı modelleri, kaliteli ve kesintisiz bir uyku için tercih edebileceğiniz en doğru ve sağlıklı ürünler olmaktadır.

Çocuk yastığı olarak da güvenle kullanabileceğiniz uyku yastığı modelleri, vücudun şeklini alan ve uyku sırasında kan akışınızı düzenleyerek ihtiyaç duyduğunuz desteği sunan ergonomik modellerdir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Visko Love, sizlere ürünlerin özelliklerine ve ölçülerine göre değişkenlik gösteren en uygun fiyatlarla üst düzey kalitede ve sağlıklı uyku yastığı modellerini gururla sunmaktadır.

Visco Aqua Jel-Terletmeyen Yastık Fiyatları

Uyku kalitesini büyük oranda etkileyerek özellikle sıcak gecelerde kesintisiz uyku uyumanızı engelleyen terleme sorunu, özellikle baş ve boyun bölgesinde sıklıkla görülmektedir. %100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen terletmeyen yastık modeli, özel tasarımı sayesinde uyku sırasında terlemenizi engelleyerek en sıcak günlerde bile serin uyku uyumanızı sağlar.

Boyun bölgesine denk gelen aqua jel malzemesi, sıcak havayı absorbe ederek sürekli soğutucu görevi görmektedir. Bu sayede baş ve boyun bölgesinin terlemesini önleyerek uykunuzun da kesintiye uğramasını engeller, dinlendirici ve ferah uykunun kapılarını sizlere aralar. Sizin de terlemeye bağlı uyku kaliteniz düşüyorsa en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri Visko Love ile bulabilirsiniz.

Visco Ortopedik Yastık Fiyatları

Visco akıllı sünger malzemesi, vücuda uygulanan basıncı minimum seviyeye indiren ve aynı zamanda vücudunuz ile temas ettiği anda vücudun şeklini alan bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla da %100 visco malzemesinden üretilmiş olan tüm modeller visco ortopedik yastık olma özelliği taşımakla birlikte aynı zamanda sağlığınız için ergonomik tasarımlara sahip olmaktadır.

Gerçek ve %100 visco malzemesinden üretilmiş onlarca yastık çeşitleri Visko Love ürün yelpazesinde mevcuttur. Uyku yastıklarında bebek ve çocuk yastıklarına, bel ve boyun yastıklarından oturma yastıklarına kadar ihtiyaçlarınıza yönelik tüm modelleri, ürünlerin ölçü ve tasarım özelliklerine göre değişen uygun fiyatları ile Visko Love güvencesiyle edinebilirsiniz.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.