Visco Reflü Yastığı

Visco Reflü Yastığı yatarken vücudun üst kısmı ile başın yüksekte olmasını sağlayarak, mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engeller ve gece boyunca rahat uyumanıza yardımcı olur.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

2.250,002.500,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

60 x 65 x 24/5 cm, 60 x 65 x 18/5 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Visco Reflü Yastığı Özellikleri

Visco reflü yastığı reflü sorunu yaşayanlar için çok büyük avantajlar sağlar. Reflü sorunu hem yetişkinlerde hem de bebeklerde sıklıkla meydana gelen ve aynı zamanda uyku kalitesini büyük oranda düşüren önemli sağlık sorunlarından birisidir. Bu konuda insan sağlığını daima ön planda tutan ve insan anatomisine uygun uyku ürünlerini sizlerle buluşturan Visko Love, reflü yastığı modellerini de sizlere gururla sunmaktadır.

Farklı ölçülerde sizlere güvenle sunulan visco yastık fiyatları, ürünlerin ölçü ve benzeri gibi birçok özelliğine göre farklılık gösterebilmektedir.

Reflü yastığı, uyku sırasında başınızı vücudunuza daha yüksekte tutarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önleyen özel bir tasarıma sahiptir. Bu noktada reflü yastığı yetişkin bireylerde özellikle reflü sorunu yaşayan kullanıcılarda ekstra konfor sunar. Yetişkinlerin yanı sıra özellikle yeni doğan bebeklerde de sıklıkla görülen reflü problemini kas ve kemik gelişimine destek olan bebek reflü yastığı modelimiz de bebeğinizin kesintisiz ve sağlıklı uyku uyuyarak keyifli uyanmasını sağlamaktadır.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey konforda uyku kalitesi sunabilmek için birinci sınıf kalitede visco elastik sünger malzeme, serin bir uyku için nefes alabilen kılıf ve kusursuz uyku için mükemmel destek bir arada sizlere Visko Love farkı ile sunulmaktadır.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm Visko Love yastık modellerimiz, ısıya duyarlılığı sayesinde yattığınız anda başınızın şeklini alarak omuz ve boyun kaslarınızı desteklemeye başlar. Bu destek sayesinde yanlış uyku pozisyonlarına bağlı olarak ortaya çıkabilecek olası ağrıların da önüne geçilmiş olur.

Visco akıllı sünger malzemesi vücudunuzun şeklini alırken diğer yandan açık hücre özelliği sayesinde basıncı olabildiğince azaltır. Basıncın olmadığı ortamda damarlarınız gevşer ve tüm vücudunuz uyku boyunca ihtiyaç duyduğu desteği görür. Böylece dinlendirici ve kesintisiz bir uyku uyuyabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Herkes için sağlıklı ve güvenli olan ürünlerimiz, Sanitized kumaş özelliği sayesinde sizlere güvenli ve sağlıklı uykunun kapılarını sonuna kadar aralar.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visco yastık çeşitleri, özel dizayn edilen kalıplarda açık hücre visco malzemesinden tek tek imal edilir. Bu sayede visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalırken ürünlerin rahatlığı ve kullanım süresi de en üst seviyeye çıkarılmaktadır.

Premium Memory Foam

Visko Love ürün yelpazesinde yer alan tüm yastık modellerimiz, birinci sınıf kaliteye sahip hafızalı köpükten üretilmiş olup uzun yıllar ilk günkü yeniliğinde kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin dış kılıfı, minik gözenekleri ile sürekli hava sirkülasyonu gerçekleştiren ve nefes alabilen bir yapıya sahiptir. Toz geçirmeyen ve antibakteriyel iç kılıf, pürüzsüz dokusuyla ergonomik bir tasarıma sahip olurken aynı zamanda yıkanabilir özelliği sayesinde bakım ve temizlik işlemlerini büyük oranda kolaylaştırarak ürünlerimizin ömrünü maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Yastık Modelleri

Visco elastic sünger teknolojisi ile üretilen Visko Love yastık modelleri, visco malzemesinin ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olma özelliği kullanılarak uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkarılmasını amaçlayan ürünlerdir.

Uyku Yastıkları

Sağlıklı ve konforlu bir visco ortopedik yastık arayışı içerisindeyseniz Visko Love ile doğru adrestesiniz. Visco uyku yastığı modellerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmekte olup ısı ve basınca duyarlı ürünlerdir. Bu özellik sayesinde başınızı yastığınıza koyduğunuz anda yastığınız başınızın ve boynunuzun şeklini alırken tüm temas ettiğiniz noktalara ihtiyaç duyduğunuz desteği sunar. Böylece uykunuz hem konforlu hem dinlendirici bir seviyeye ulaşır.

Seyahat Yastıkları

Araba yastığı modelleri, tüm seyahatlerinizde boyun bölgesine destek vererek seyahat boyunca boynunuz düşmeden ve tutulma ağrısı yaşamadan uyumanızı sağlayan işlevsel ürünlerdir. Yıkanabilir ve fermuarlı olan Poly&Viskon örme kumaşa sahip olan yolculuk yastığı modellerimiz ile artık seyahatleriniz daha sağlıklı ve daha konforlu hale gelecektir.

Kolay taşınabilir ve yumuşak dokulu olması sebebi ile sıklıkla tercih edilen modelimiz Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, küçük olmasına rağmen seyahatlerinizde size uyku arkadaşı olacak bir üründür. Boynu saran U formu sayesinde sabit durabilen ve kullanımı kolay olduğu kadar aynı zamanda konforlu olan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, M ölçü de dahil olmak üzere iki farklı modelde sizlere sunulan seyahat yastığı modelimizdir. Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ise özel boyun dolgusu sayesinde ekstra konfor sunarak boyun boşluğunuzu tamamen doldurur ve uyku sırasında boyun, omuz kaslarını destekleyerek ağrı oluşumunu önler.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında baş ve boyun bölgelerinizde terleme sorunu yaşıyorsanız ve bu soruna bağlı olarak uyku kaliteniz büyük oranda düşüyor ise Visko Love terletmeyen yastık modellerimiz ile uyku sırasında terleme sorununuzu çözüme kavuşturmak ve kesintisiz uyku uyumak sizin elinizde. Yastıklarımızın baş ve boyun bölgesine denk gelen bölümlerine uygulanan moleküler yapıdaki aqua jel, uyku sırasında ısı değişimini önleyerek soğuk havayı korur. Böylece en sıcak günlerde bile serin bir uyku uyuyabilmeniz için en ideal ortamı oluşturur.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Visko Love ortopedik ve medikal yastık modellerimiz, visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup genel kullanıma uygun olan ürünler olmakla birlikte aynı zamanda baş, boyun, omuz, bel, sırt gibi bölgelerde ağrı sorunu olanlar için maksimum konfor sunarak tedavi sürecini destekleyen ürünler olmaktadır.

Reflü Yastıkları

Reflü sorunu yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış ve visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olan reflü yastığı ve visco bebek reflü yatağı, eğimli tasarımı sayesinde başınızın sizi rahatsız etmeyecek derecede vücudunuza göre yüksekte kalmasını sağlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engeller. Böylece gece boyunca kesintisiz uyumanıza imkan tanır.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları ile artık hamilelik döneminde ağrısız ve konforlu uyku mümkün oluyor. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen hamile yastığı modellerimiz, vücuda uyku sırasında gerekli desteği sunarken fazla basıncı minimum seviyeye indirir. Böylece basınçsız ortamda gece boyunca ağrı sorunu yaşamadan konforlu uyku uyuyabilirsiniz.

Ergonomik modellerimiz arasında yer alan Belly Support Visco Hamile Yastığı, özel formu sayesinde bel, bacak, karın ve diz bölgelerinde destek sunan işlevsel bir üründür. Belly Visco Hamile Yastığı ise özellikle sahip olduğu kavisli formu sayesinde bel ve diz arkası boşluğunu doldurarak destek verir. Böylece kaslarınızı rahatlatarak ağrıların giderilmesine ve olası ağrıların engellenmesine yardımcı olur.

Bebek Yastıkları

Her zaman anne ve bebek ihtiyaçlarını ön planda tutan Visko Love, Baby Dream Visco Bebek Yastığı ile bebeğinizin uyku sırasında ihtiyaç duyduğu tüm destek ve konforu sunmaktadır. Emzirme yastığı olarak da kullanılabilen ürünümüz, tüm gece boyunca bebeğinizin sağlıklı ve konforlu uyku uyuması için ideal uyku ortamını oluşturan bebek yastığı modelimizdir.

Çocuk Yastıkları

Anne, bebek ve çocuk yastıklarında her zaman en iyisini sizlere sunan Visko Love; çocuk yastığı modellerini çocuklarınız için büyük bir itina ile üretmektedir. Visco elastic sünger sayesinde temas ettiğiniz anda vücut şeklini alan ürünlerimiz, uyku boyunca boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrıların önlenmesine yardımcı olur.

Horlama Yastıkları

Boyun yastığı modellerimiz arasında yer alan ve horlamayı azaltan ortopedik visco yastık modelimiz Anti Snore Visco Horlama Yastığı, özellikle sırt üstü yatış sırasında baş ile vücudunuz arasındaki en ideal eğimi oluştururken aynı zamanda boyun ve baş bölgesindeki basıncı azaltarak sessiz ve konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz. Boyun fıtığı ve düzleşmesi gibi sorunlar için de horlama yastığı modelimiz sizlere ekstra konfor ve destek sunan özel tasarım bir ürün olmaktadır.

Boyun Yastıkları

Boyun yastığı modellerimiz, en sevilen destek yastığı modellerimiz olmakla birlikte aynı zamanda boyun fıtığı ve düzleşme gibi sorunlar yaşayan kişiler için boyun fıtığı yastığı işlevi de gören işlevsel ve son derece sağlıklı ürünlerdir.

En çok tercih edilen modellerimiz arasında yer alan D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, kendisine özgü ve özel tasarımı sayesinde özellikle boyun bölgesinin şeklini alarak boyun ve omuz kaslarını destekler. Bu sayede hem uyurken hem de günün yorgunluk ağrılarını atarken ekstra konfor sunar. Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz ise memnuniyet dönüşleri yüksek olan bir diğer modelimiz olarak boyun ve bel boşluğunu kavrayan özel bir tasarımda üretilmiştir.

Bel Yastıkları

Evinizde, arabanızda ya da ofisinizde işlevsel olarak kullanabileceğiniz bel yastığı modellerimiz, sunduğu ekstra konfor sayesinde bel fıtığına veya farklı nedenlere bağlı olarak oluşan bel ağrılarının giderilmesine de yardımcı olur. Modellerimiz arasında yer alan bel yastığı modellerimiz Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı ve D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modellerimiz arasında sadece form farklılığı vardır. %100 visco elastik malzemeden üretilen iki modelimiz arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercihinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Sırt Yastıkları

Destek yastıklarımız arasında yer alam sırt yastığı modelimiz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı modeli; araba ya da ofis koltuğunda veya ev koltuğunuzda işlevsel olarak kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda sunduğu maksimum konfor sayesinde yaşam kalitenizi arttırarak özellikle sırt ağrısı problemlerinizi ortadan kaldırmaktadır.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Bacak arası yastığı modellerimiz, konforlu ve insan anatomisine uygun olarak üretilmiş olan destek yastıkları modellerimizdir. Bacak ve dizlerinizin kaslarını destekleyerek basıncı minimum seviyeye indiren diz yastığı modellerimiz, ağrı sorunlarınızı gidererek yorgunluğa bağlı ağrıların oluşumunu önler.

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimiz, diz ve bacak arasına koyabileceğiniz ve vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda kaslarınızı destekleyen modelimizdir. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz ise en çok tercih edilen bir diğer modelimiz yine diz ve bacaklarınıza destek vererek dinlenme saatlerinizi konforlu hale getirecek ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Oturma Yastıkları

Ev ve ofis ortamında uzun süre özellikle çalışmak için oturmak durumunda kalanlarda kalça ve bel ağrısı çok fazla görülen şikayetlerdir. Anatomik oturma yastığı modellerimiz, ergonomik tasarımları sayesinde uzun süre oturduğunuz zamanlarda bile omurganın düz kalmasını sağlayarak kalça ve bel ağrı oluşumunu önleyen tasarıma sahiptir.

Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, uzun süre oturmaya bağlı olarak bel ve kuyruk sokumu ağrılarını önleyerek size konforlu bir alan oluşturmaktadır. Eğimli bir tasarıma sahip olan ve %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olan bir diğer modelimiz Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı; araba, ev ve ofis koltuğunda rahatlıkla kullanabileceğiniz ve oturma alanınızın konforunu maksimum seviyeye çıkarabilecek tasarıma sahiptir.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Her ne kadar ilk olarak astronotların üzerindeki basıncı minimum seviyeye indirgemek için kullanılan bir malzeme olsa da günümüzde visco akıllı sünger malzemesi, uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkaran bir üretim malzemesi olarak endüstri alanında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Özel formülü ile Visko Love ürünlerinin ana üretim malzemesi haline gelen visco akıllı sünger, gerek hafıza hücreleri gerekse ısı ve ağırlığa olan duyarlılığı sayesinde hem visko yatak hem de visco yastıklarda uyku kalitesini kusursuz bir seviyeye çıkarmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm yastık modelleri, özel olarak tasarlanan kalıplarda tek te imal edilir. Kullandığımız özel kalıp sistem teknolojisi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıpta kaldığından ürünlerimiz maksimum konfor ve kullanım ömrüne sahiptir.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, özel bir blok döküm üretim sistemi ile tüm ürünlerini tek tek üretmektedir. Blok döküm sistemi sayesinde bloklar büyük kalıplara dökülerek bu kalıplardan tek parça halinde büyük bloklar çıkarılır. Bu bloklar gerekli ölçülerde kesilerek şekillendirilir ve pad haline getirilir. Ancak bu padler talepler doğrultusunda sünger uygulaması yapılarak yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Visko Love firması olarak imalatını yaptığımız hiçbir yatak ve yastık ürünümüzde atmosfere salındığında ozon tabakasına ciddi zarar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Tüm ürünlerimiz hafıza hücrelerine ve %100 üstün kaliteye sahip visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede de ürünlerimiz vücut şeklini alırken aynı zamanda uyku esnasında tüm yatış pozisyonlarında omurganın doğal eğrisini koruyan ergonomik özeliklere sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizin her birisi vücudunuzun şeklini almasını sağlayan hafıza hücreleri bulunan visco akıllı sünger malzemesinden üretilmektedir. Bu sayede temas ettiğiniz anda tüm ürünlerimiz vücudunuzun şeklini alsa da kullanım sonrasında deforme olmadan kendi şekline geri dönüş yapmaktadır.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Özel bir ambalajlama sistemi olarak tercih ettiğimiz roll-pack paketleme sistemi sayesinde yastıklarımızın her birisi basınç uygulanarak silindir şeklinde sarılarak paketlenir. Bu sistem sayesinde tüm ürünlerimiz hem kolay hem de güvenli taşınabilir hale getirilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Visco Reflü Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.