Visco Ortopedik Yastık

Visco Ortopedik Yastık

Yazı İçeriği

Visco ortopedik yastık; baş ve boyun şeklini alırken aynı zamanda uyku sırasında omuz ve boyun kaslarını destekleyen ergonomik ürünlerdir.

Visco ortopedik yastık modelleri, uzay teknolojisi olarak bilinen visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olup vücuda sağladığı faydalarla uyku konforunu maksimum seviyeye çıkaran ürünlerdir. Uyku konforunu maksimum seviyeye çıkararak dinlendirici ve kesintisiz uyku imkanı sunan visco yastık modelleri, aynı zamanda bölgesel ağrı problemleri yaşayan kişilere sunduğu ekstra konfor sayesinde tedavi sürecinde destek olmaktadır.

Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan Visko Love, geniş ürün yelpazesi içerisinde sizlere ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak kalite ve konforda ürünler sunmaktadır. Ölçüleri ve özellikleri farklılık gösteren visco ortopedik yastık fiyatları, özelliklerine ebatlarına göre değişken özelliktedir.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Yastık

Ortopedik visco yastık, açık hücre hafıza köpük olan visco elastik süngerden üretilmektedir. Basınca ve ısıya karşı duyarlılık gösteren visco elastik sünger, başınız ile temas ettiği anda tamamen baş ve boyun şeklinizi alana dek hareket etmeye başlar. Boyun ve omuz kaslarını destekleyen ortopedik visco yastık modelleri; aynı zamanda boyun düzleşmesi, boyun fıtığı, bel fıtığı ve benzeri gibi bölgesel sorunları olanların tedavi sürecine sunduğu ekstra konfor ile destek olduğundan medikal yastık özelliği de taşımaktadır.

Visco Ortopedik Yastık: Visco Ortopedik Yastık Nasıl Kullanılır?

Visco yastık, baş ve boyun şeklini alarak size konforlu uyku imkanı sunar. Uyku sırasında boyun ve omuz kaslarını destekler ve basıncı minimum seviyeye indirir. Böylece uyku sırasında uyuşukluk ve olası ağrı şikayetlerinin giderilmesine yardımcı olur. Ancak kaliteli ve konforlu bir uyku uyuyabilmek için visco ortopedik yastığı doğru kullanmak son derece önemlidir.

Visco yastıktan üst düzey bir verimlilik alarak kaliteli uyku uyumak için yastığınızı kullanırken boynunuzu yatağa paralel konuma getirerek uyumanız gereklidir. Aksi halde boyun ağrısı oluşma ihtimali söz konusu olacaktır.

Visco Ortopedik Yastık: Boyun Destekli Ortopedik Visco Yastık

Boyun yastığı olarak da kullanılabilen ortopedik visko yastık modelleri, boyun destekli olarak tasarlanmış modeller olduğundan boyun boşluğunu dolduran özel bir forma sahiptir. Bu özel tasarım sayesinde uyku esnasında boyun kaslarına ekstra destek sunar. Özellikle boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi bölgesel sorunları olanlar için ekstra konfor sunarken aynı zamanda omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlayarak yeni güne ağrısız ve zinde uyanmanıza da yardımcı olur.

Visco Ortopedik Yastık: Visco Elastik Ortopedik Yastık

Visco elastik ortopedik yastık modelinin özel dokusu ve uykuya sağladığı konforu ana üretim malzemesi olan visco elastik sünger malzemesinden gelmektedir. Elastik yapısı, ısı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde de başınızla temas ettiği ve ısıyı algıladığı an hareket etmeye başlar ve bu hareketlilik tam olarak baş, boyun ve omuz şeklini alana kadar devam eder.

Visco elastik ortopedik yastık, kan akışını düzenlerken aynı zamanda tüm yatış pozisyonlarına omuriliğin de düz bir çizgide kalmasını sağlayarak olası ağrıların önüne geçer. Böylece size sadece ağrısız, dinlendirici ve kesintisiz uykunun tadını çıkarmak kalır.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Reflü Yastığı

Reflü yastığı, uyku esnasında mide sorunu yaşayanlar için medikal yastık özelliğine sahip olan özel tasarım bir üründür. Sizi rahatsız etmeyecek, ergonomik eğimi sayesinde uyku sırasında başınızın vücudunuza göre daha yüksekte olmasını sağlayan Visco Reflü Yastığı, özel tasarımı sayesinde mide asidinin yemek borusuna geçişini engellediğinden rahat ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Hamile Yastığı

Hamile yastıkları, gebelik döneminde oluşan ağrıların giderilmesinde son derece etkili olan ve vücuda uyku esnasında mükemmel destek veren ergonomik ürünlerdir. Vücudun daha çok desteğe ve kaliteli uykuya ihtiyaç duyduğu gebelik döneminde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edeceğiniz ortopedik visco hamile yastığı, siz ve bebeğiniz için tüm gece konforlu uykunun kapılarını sonuna kadar aralamaktadır.

Visko Love ürün yelpazesinde bulunan ve en çok tercih edilen ürünlerden birisi olan Belly Support Visco Hamile Yastığı; karın, bel ve bacak desteği sunan kusursuz bir üründür. Visco elastik sünger malzemesinin ısı ve ağırlığa karşı olan duyarlılığı sayesinde vücudunuzun şeklini alarak uyku esnasında ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği size sunar.

Belly Visco Hamile Yastığı modeli ise özel bir kavisli forma sahiptir. Kavisli formu sayesinde bel ve diz arkası boşluklarınızı anında doldurarak damarlarınızı rahatlatır, kan akışını düzenler, olası ağrıların önüne geçer.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Seyahat Yastığı

Ortopedik visco seyahat yastığı; trende, uçakta ya da arabada seyahat ederken size konforlu bir seyahat alanı oluşturabilecek şekilde özel olarak dizayn edilmiş ürünleri kapsamaktadır. İyi bir seyahat yastığı, yolculuklarınızı keyifli ve konforlu hale getirmektedir. Bu bilinçle Visko Love sizler için kaliteden ödün vermeden üst düzey kaliteye sahip visco elastik sünger malzemesinden araba yastığı modellerini özel üretim sistemleri ile imal etmektedir.

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, mini boy yolculuk yastığı arayanlar için ideal bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda boynu destekleyen tasarımı sayesinde oldukça konforlu ve ergonomik bir üründür. M ölçüsü ile de üretilmekte olan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, U formunda dizayn edilmiş ve boynu tamamen saran tasarımda üretilmiştir. Bu tasarımı sayesinde ürünü boynunuzda sabitleyebilir ve seyahatiniz boyunca uyurken boynunuzun düşmesini ve tutulmasını engelleyebilirsiniz. Yükseklik tercihinize göre M bedenini ya da L bedenini tercih edebilirsiniz.

Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, boyun destekli bir tasarıma sahip olduğundan boyun boşluğunu dolduran özel bir dolguya sahiptir. İstediğiniz her yere götürebileceğiniz ve tüm seyahatlerinizde ergonomik bir şekilde güvenle kullanabileceğiniz bu model, uyku sırasında boynunuzun düşmesini engellerken aynı zamanda boyun boşluğunu doldurarak boyun kaslarına mükemmel destek sunar.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Bebek Yastığı

Ortopedik visco bebek yastığı, bebeğinizin kas ve kemik gelişimine destek olan visco malzemesinden özel olarak üretilmiştir. Visko Love güvencesi ile üretilen ve emzirme yastığı olarak da fonksiyonel bir şekilde kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeğiniz için en doğru tercih olacaktır.

Bebek ve çocuk yastığı olarak kullanılabilen Baby Dream Visco Bebek Yastığı, gece boyunca omuriliğin düz çizgide kalmasını sağlarken tüm yatış pozisyonlarında bebeğinize kesintisiz ve sağlıklı bir uyku ortamı oluştururken yeni güne keyifli uyanmasını sağlar.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Horlama Yastığı

Ortopedik visco horlama yastığı, özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda horlama sorunu yaşayan ve horlamaya bağlı olarak kaliteli uyku uyuyamayanlar için özel olarak tasarlanmıştır. Anti Snore Visco Horlama Yastığı, horlamayı azaltan ergonomik bir modeldir.

İdeal yüksekliği sayesinde başınızın vücudunuza göre yüksekte kalmasını sağlarken diğer yandan uyku sırasında horlamanın tamamen ortadan kalmasına ya da minimum seviyeye indirgenmesine yardımcı olur. Visko Love horlama yastığı modeli ile artık sessiz, kesintisiz ve kaliteli uykunun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.  

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Boyun Yastığı

Ortopedik visco boyun yastığı, boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen medikal özelliğe sahip ürünler arasında yer almaktadır. Boyun bölgesinde düzleşme ve fıtık gibi sorunlara bağlı sağladığı ekstra konfor ile tedavi sürecine destek olmaktadır.

Boyun boşluğunu kavrayarak boynun şeklini alan D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, üretildiği üst düzey kalitedeki visco malzemesi sayesinde boynunuza ihtiyaç duyduğu desteği verirken ağrı oluşumunu ortadan kaldırır. Ayrıca kan akışını düzenleyerek basıncı minimum seviyeye indirgediğinden boyun ve bel boşluğunuza destek vererek bu ürünler atabilirsiniz.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Bel Yastığı

Ortopedik visco bel yastığı ile artık tüm bel ağrılarınıza veda edebilirsiniz. Özel yapısı ve üretildiği kaliteli visco elastik sünger malzemesi sayesinde bel boşluğunu doldurarak belinizin tam şeklini alır. Özellikle sağladığı ekstra konfor sayesinde bel fıtığı ve benzeri gibi bölgesel sağlık sorunları olanların tedavi sürecine de destek olan Visko Love bel yastığı modelleri, mükemmel bir tasarıma sahiptir.

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan silindirik tasarıma sahip Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı hem bel hem de boyun bölgesinde kullanabileceğiniz eşsiz bir işlevselliğe sahiptir. Vücut boşluklarını dolduran yapısının yanı sıra kan akışını dengelerken aynı zamanda basıncı en az seviyeye indirir. Bu sayede yorgunluğa ve bölgesel sağlık sorunlarına bağlı ağrılarınıza da kısa sürede veda edebilirsiniz.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Sırt Yastığı

Ortopedik visco sırt yastığı, sırt bölgesine tam destek sağlamak için özel tasarımda üretilmiştir. Sırtınızı kavrayacak olan özel dizayna sahip Visko Love sırt yastığı sayesinde sırt ve bel bölgesinde oluşan ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Evinizin koltuğunda, ofis koltuğunda ya da arabanızda istediğiniz gibi kullanabileceğiniz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sırt bölgesindeki kronik ve akut ağrıların dindirilmesinde de önemli bir işleve sahiptir. İhtiyaç duyduğunuz desteği verirken ekstra konfor sunan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı ile yaşam kalitenizi tüm yaşam alanlarınızda maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Diz ve Bacak Arası Yastık

Ortopedik visco diz ve bacak arası yastık modelleri, visco yastık fiyatları ve çeşitleri arasında en çok talep gören ürünler arasında yer alır. Özellikle gün boyun tempolu bir şekilde çalışan ve yorgunluğa bağlı olarak diz ve bacak ağrısı yaşayanlar için etkili ürünlerden birisi Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelidir.

Bacak ve dizlerinizi sabit bir şekilde yerleştirerek dinlenme zamanlarınızı kaliteli seviyeye çıkarmak istiyorsanız ergonomik oyuntulu bir tasarıma sahip olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modeli de beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak ve hem diz hem bacak arasında destekleyici olarak kullanabileceğiniz modeldir.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Oturma Yastığı

Ortopedik visco oturma yastığı, gün içerisinde uzun süre oturmak durumunda kalanlar için tasarlanmıştır. Uzun süreli oturuşlarda özellikle kalça, kuyruk sokumu ve bel ağrısı şikayetleri sıklıkla yaşanmaktadır. Ancak %100 visco elastik sünger malzemesinden üretilen Visko Love oturma yastığı modelleri ile gün boyu otururken ağrı şikayetlerinizi tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

Anatomik yapısı sayesinde konforlu ve sağlıklı bir oturma alanı oluşturan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, kalça ve kuyruk sokumu ağrısını engelleyerek ofisinizde ya da evinizde çalıştığınız süreyi daha konforlu hale getirecek performansa sahiptir. Diğer bir Visko Love ürünü olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modeli ise eğimli tasarımı sayesinde özellikle kalçaya uygulanan basıncı ortadan kaldırarak ağrı oluşumunun önüne geçer.

Yıkanabilir ve fermuarlı Poly&Viskon (poliüretan) kumaşa sahip olan tüm ürünlerin bakım ve temizliği de son derece kolay olmaktadır. Ürünlerinizin kılıflarını çıkararak makinede yıkayabilir ve temizliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Uyku Yastığı

Ortopedik visco uyku yastığı modelleri, ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığa sahip visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Yastığınız başınız ile temas ettiği anda hissettiği ısı ve ağırlıkla birlikte baş ve boyun şeklinizi tamamen alana dek hareketlenir. Bu sayede gömülme hissi veren visco uyku yastığı, aynı zamanda sizlere basınsız bir ortamda konforlu ve kesintisiz uyku sunarken ayrıca kan akışını dengeleyerek sağlıklı uykunun da kapılarını sonuna kadar aralar.

Visco Ortopedik Yastık: Ortopedik Visco Aqua Jel-Terletmeyen Yastık

Ortopedik visco aqua jel terletmeyen yastık, uyku esnasında baş ve boyun bölgelerinde meydana gelen terleme sorunu ortadan kaldırırken en sıcak gecelerden bir ferah bir uyku uyumanızı sağlar. Aqua Jel teknolojisi ile özel olarak üretilen Visko Love terletmeyen yastık modelinin özellikle boyun bölgesinin denk geldiği bölgeye moleküler yapıda olan aqua jel uygulanmıştır.

Aqua jel, ısıyı absorbe ederek soğuk havayı muhafaza eden bir yapıya sahiptir. Böylelikle en sıcak yaz gecelerinde bile siz uyurken sıcak havayı uzaklaştırırken soğuk havayı muhafaza eder ve terleme sorunu yaşamadan kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.