Visco Bebek Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, mide rahatsızlıklarının önüne geçerek sizlere sağlıklı ve aynı zamanda da konforlu uyku ortamı oluşturmak için özel tasarlanmıştır.

2.250,002.500,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

60 x 65 x 24/5 cm, 60 x 65 x 18/5 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Visco Bebek Reflü Yatağı Özellikleri

Visco Bebek Reflü Yatağı, ortopedik yatak modellerimiz arasında yer alan ve üretildiği %100 visco akıllı sünger malzemesi sayesinde uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkaran ürünlerimizden birisidir. Özel tasarımı sayesinde özellikle mide rahatsızlıkları olanlar için uyku kalitesini arttırarak reflü oluşumunu engellemektedir.

Yatak markaları arasında Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan Visko Love reflü yatağı, baş kısmı yüksek formda üretilerek uyku sırasında başınızın vücudunuza göre daha yüksek kalmasını sağlayan bir forma sahiptir. Bu özel formu sayesinde uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna kaçması önlenerek reflü oluşumu engellenmiş olup size sadece kesintisiz uykunun keyfini çıkarmak kalır.

Visco Bebek Reflü Yatağı; 60 x 65 x 24/5 cm, 60 x 65 x 18/5 cm olmak üzere iki farklı ölçüde üretimi yapılan visko yatak modelimizdir. Farklı ölçülerde üretildiğinden visco yatak fiyatları da tercih edeceğiniz ölçü özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilmektedir.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Birinci sınıf kalitedeki visco akıllı sünger malzemesi, kusursuz uyku desteği, nefes alabilen ve hijyenik kılıfı ile hepsi bir arada sizler için tasarlandı.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Tüm modellerimizin üretiminde kullanılan ana malzeme visco akıllı sünger, açık hücre ısı ve basınca duyarlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede vücudunuza temas ettiği anda vücudunuzun şeklini tamamen alana kadar harekete geçer ve bu sırada vücudunuzun üzerindeki basıncı minimalize ederek vücudunuzu destekleyerek sizlere kesintisiz ve konforlu uykunun kapılarını sonuna kadar aralar.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Tüm Visko Love visco yatak ürünlerimiz, üretildiği visco akıllı sünger malzemesinin ısıya ve ağırlığa olan duyarlılığı sayesinde vücudunuzun tam şeklini alan ürünlerdir. Bu sayede uyku sırasında baştan sona tüm vücudunuza ihtiyaç duyduğu destek verilir. Siz destekli ve basınçsız bir ortamda uyurken var olan omurga ve eklem ağrıları giderilirken olası ağrılar da engellenmiş olur.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Üst düzey kaliteye sahip visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen Visko Love yatak modelleri, nefes alan yapısının yanı sıra aynı zamanda kan dolaşımını dengeleyen özel formülü ile gece boyu kesintisiz ve konforlu bir uyku uyumanızı sağlamaktadır.

Rahat ve Güvenli

Sanitized kumaşı ile birlikte %100 visco malzemesinden üretilen tüm yatak ürünlerimiz hem yetişkinler hem de çocuklar için güvenilir ve ergonomik ürünlerdir.

Premium Memory Foam

Tüm Visko Love yatak ürünlerimiz, yüksek kaliteli hafızalı köpükten üretilmiştir. Bu sayede kullanımı konforlu ve kullanım ömrü oldukça uzundur.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin dış kılıfı sahip olduğu minik gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu ile nefes alabilen yapıya sahiptir. Toz geçirmeyen iç kılıf ise; yumuşak ve pürüzsüz dokusunun yanı sıra aynı zamanda ergonomik tasarımı ile ürünlerimizin ömrünü uzatmaktadır. Tüm bunların yanı sıra çıkarılabilir özelliği sayesinde ürünlerimizin bakım ve temizliğini de kolay bir hale getirmektedir.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Sanitized antibakteriyel kumaş sayesinde ürünlerimizde küf, mantar, leke ve koku oluşumu önlenirken aynı zamanda toz akarları da yatağınızdan anında uzaklaştırılmaktadır.

Tüm Yatak Modellerimiz

Visco yatak çeşitleri, üretilmiş olduğu %100 visco elastik sünger sayesinde vücudunuzun şeklini tam olarak alırken aynı zamanda uyku sırasında tüm eklem noktalarına destek vererek sağlıklı uyku imkanı sunar.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

HighPlus Visco Akıllı Yatak, çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak ölçüleri ile farklı seçeneklerde üretilen ve 80 dansite yoğunluğa sahip olan modelimizdir. Tasarım ve üretiminde 5 özellikli apreli kumaş kullanılmıştır. Bu sayede nefes alabilen yapıya sahip olurken diğer yandan 5 apreli kumaşı sayesinde terlemenizi önleyerek en sıcak gecelerde bile ferah uyku ortamı oluşturmaktadır.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak

Paket yay sistemi ve visco elastik sünger malzemesi ile üretilen DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak, ısı ve basınca duyarlı yapısı sayesinde vücudunuz ile temas ettiği anda vücudunuzun tam şeklini alana kadar hareket eder. Kan akışını düzenlerken aynı zamanda vücut boşluklarını doldurur ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sunar. 50 dansite yoğunluğa sahip olan DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak, tüm uyku pozisyonlarında omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlar. Aynı zamanda Visko Love paket yaylı yatak modelimizin kumaşında yer alan koku kapsülleri sayesinde kısa sürede derin uykuya eşsiz kokuların eşliğinde kısa sürede dalabilirsiniz. Farklı ölçü seçenekleri olan modelimizi çift kişilik yatak ya da tek kişilik yatak olarak tercih edebilirsiniz.

Comfort Visco Akıllı Yatak

Omurga ve eklem ağrılarını gidermekte son derece etkili olan Comfort Visco Akıllı Yatak,7 cm yükseklikte ve 70 dansite yoğunlukta üretilmiş bir ürün olmakla birlikte ürünün konforu tasarımda kullanılan ekstra 2 cm visco elastik sünger sayesinde maksimum seviyeye çıkarılmıştır. Basınca olan duyarlılığı sayesinde uyku sırasında tüm eklem noktalarınızı rahatlatırken aynı zamanda kan dolaşımını düzenler ve kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

Energy Visco Akıllı Yatak

Kan dolaşımını dengeleyerek vücudunuzun tam şeklini alabilen Energy Visco Akıllı Yatak, 60 dansite yoğunluğu ile size sağlıklı ve ideal bir uyku ortamı oluşturmaktadır. %100 visco elastik sünger sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahip olmakla birlikte aynı zamanda kalça ve omuz gibi bölgelerde basıncı minimum seviyeye indirerek yeni güne dinlenmiş ve enerjik bir şekilde başlamanızı sağlayan Energy Visco Akıllı Yatak, çocuk yatakları arasında da tercih edilen bir modeldir.

New High Visco Yatak

Sert zeminde uyumayı seviyorsanız tercihinizi mutlaka New High Visco Yatak modelimizden yana kullanmalısınız. 80 dansite yoğunluğu ile orta kilolu ve sert zeminde uyumak isteyenler için özel tasarlanan New High Visco Yatak, aynı zamanda vücudun tüm formunu alırken vücut boşluklarını doldurur, kan akışını dengeler ve nefes alan yapısı sayesinde uyku sırasında terlemenizi önleyerek yeni bir güne dinlenmiş olarak başlamanızı sağlar.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Omurga ve eklem ağrılarının giderilmesini ve uyku sırasında omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlayan Orbital Visco Akıllı Yatak, 70 dansite yoğunluk derecesi sayesinde sizlere konforlu bir uyku zemini oluşturmaktadır. Vücut boşluklarınızı doldurarak bulutların üzerinde uyku hissi yaratırken aynı zamanda tüm basınç noktalarınıza gerekli desteği vererek uyku kalitenizi düşürecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.

Visco Bebek Reflü Yatağı

%100 visco elastik sünger malzemesinden özel tekniklerle üretilen Visco Bebek Reflü Yatağı ve Visco Reflü Yastığı, uyku sırasında reflüye bağlı şikayetleri ortadan kaldırmak için özel bir formda tasarlanmış medikal yatak modelimizdir. Başınızın denk geldiği kısmın daha yüksek eğimde olması tüm gece boyunca reflü sorunuyla baş etmenize gerek kalmadan konforlu uyku uyumanızı sağlamaktadır.

Baby Visco Bebek Yatağı

Yaylı bebek yatağı modellerinin aksine visco elastik malzemeden üretilmiş olan Baby Visco Bebek Yatağı, bebeğinizin tüm uyku süreci boyunca kesintisiz ve sağlıklı bir uyku çekmesini sağlar. Mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde basınca minimum tepki verirken aynı zamanda omurganın doğru çizgide kalmasını sağlayarak bebeğinizin kas gelişimini uyku boyunca desteklemeye yardımcı olur.

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm ile artık visco rahatlığını istediğiniz her yere kolayca taşıyabilir, eski yataklarınızda yatak şiltesi olarak kullanarak eskimiş yataklarınızı visco ortopedik yatak konforuna ulaştırabilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, ilk olarak uzay mekiklerinin kalkışı ve inişi sırasında astronotların üzerindeki basıncı en aza indirgemek için kullanılmış olsa da günümüzde ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzeme olduğundan uyku kalitesini arttıran bir malzeme olarak yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Özel formüle sahip olan visco akıllı sünger teknolojisi, mikroskobik hafıza hücrelerine sahip açık hücreli bir malzeme olduğundan etkiye minimum tepki vererek uyku sırasında vücudu rahatlatan bir tasarıma sahiptir. Ayrıca ısı ve ağırlığa duyarlı, akıllı bir malzeme olması da uyku kalitesini büyük oranda arttıran diğer özellikleridir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Diğer yatak firmaları ile kıyaslandığında Tüm Visko Love ürünlerinin üretimi özel olarak tasarlanmış kalıplarda tek tek yapılmaktadır. Üretim sırasında visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından tüm ürünlerimiz maksimum konfor ve kullanım ömrüne sahip olmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Visko Love firması olarka bizler özel bir blok sistemi kullanmaktayız. Bu üretim sisteminde blokları devasa büyüklükteki kalıplara dökerek kalıplardan çıkan blokları gerekli yükseklik ölçülerinde kesmekteyiz. Kesilen bu bloklar, pad olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda sünger uygulaması sonrasında yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

İnsan sağlığını olduğu kadar çevre sağlığını da gözeten Visko Love ürünlerinde ozon katmanına yıkıcı etkileri olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Basıncı azaltan, ısı ve ağırlığa duyarlı olan visco akıllı sünger malzemesinden üretilen ürünlerimiz, vücudunuz ile temas ettiği anda vücudunuza uyum sağlamaya başlayarak vücudunuzun şeklini alır, vücut boşluklarını doldurur ve omurganın uyku boyunca doğal eğri üzerinde kalmasını sağlar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimiz, açık hücre visco malzemesinden üretildiğinden vücudunuz ile temas ettiği anda vücudunuzun şeklini almaya başlar. Ancak akıllı visco malzemesi, vücudunuz ile teması kesildiği anda kendi şekline geri döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yatak modellerimiz, basınç uygulanarak silindir şekilde sarılarak roll-pack paketleme sistemi ile paketlenmektedir. Böylece nakliye ve taşıması kolay hale getirilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Visco Bebek Reflü Yatağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.