Uyku Yastıkları

Uyku Yastıkları

Uyku yastıkları, rahat bir uyku ortamı oluşturmak için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Özellikle baş ve boyun kısmına özel destek sunarak uyku esnasında ağrı ve uyuşma oluşumunu önlemeye yardımcı olur. 

Üretim sanayisinde kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda farklı modellerde, farklı malzemeler ile ve farklı ölçülerde uyku yastığı modelleri üretilmiştir. Dolayısıyla da seçenekler oldukça fazladır. Seçenekler arasında tercih yaparken öncelikle uyku sırasındaki ihtiyaçlar, vücut tipi, fiziksel özellikler mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. 

Uyku Yastığı Nedir?

Uyku yastığı, uyku esnasında boyun ve baş bölgelerine destek sunan ve bu sayede uyku konforunu arttıran yastık modelidir. Söz konusu yastık özellikle baş altına yerleştirilip boyun boşluğunu dolduracak şekilde yerleştirilerek kullanılır. Yastığın doğru şekilde kullanılması aynı zamanda doğru uyku pozisyonu sağlandığından sırt ağrılarının giderilmesine de yardımcı olmaktadır. 

Uyku yastıkları, farklı ölçülerde ve özelliklerde üretilebildiği gibi aynı zamanda farklı malzemelerden de üretilebilir. Özellikle visco akıllı sünger malzemesinden üretilen visco yastık çeşitleri, vücudun şeklini alması ve uyku sırasında maksimum destek sağlaması sebebiyle en çok tercih edilen uyku yastıklarıdır. 

Uyku Yastığı Nasıl Kullanılmalıdır?

Uyku yastığının kullanımı öncelikle yastığı doğru yerleştirmekle başlar. Bunun için de kullanacağınız uyku yastığının modeli son derece önemlidir. Eğer boyun dolgulu bir visko yastık kullanıyorsanız boyun boşluğunun tam anlamıyla dolmuş olmasına dikkat etmelisiniz. 

Kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken bir diğer durum ise hijyendir. Sağlığınız ve uyku kaliteniz için yastığınızın temizliğini yıkama talimatları doğrultusunda düzenli olarak yapmalısınız. 

Uyku Yastığı Fiyatları 

Uyku visco yastık fiyatları; ürünlerin ölçülerine, malzeme ve işçilik kalitesine, dolgu yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Ayrıca üretici firmanın da fiyatlandırma politikaları fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olabilir. 

Günümüzde uyku yastıklarını doğrudan mağazalardan alabileceğiniz gibi aynı zamanda e-ticaret sitelerinden ya da markaların web siteleri üzerinden satın alabilirsiniz. Bu noktada zaman zaman online alışveriş sitelerinde yapılan kampanyalar sebebiyle fiyatlar olduğundan çok daha ekonomik seviyelerde seyredebilmektedir. 

Uyku Yastık Modelleri

Uyku yastık modelleri, talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda farklı şekil, model ve özelliklerde üretilebildiğinden geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Uyku kalitesini arttırmak ve hem sağlıklı hem dinlendirici uyku uyumanız için üretilmiş olan uyku yastıkları arasında ihtiyacınıza göre farklı modeller bulabilirsiniz. 

Uyku yastıkları; uyku apnesi yastıklarından horlama yastıklarına, boyun yastıklarından bel yastıklarına, oturma yastıklarından sırt yastıklarına, terletmeyen yastıklardan boyun fıtığı yastıklarına, bebek yastıklarından ortopedik yastıklara kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir. 

Uyku Apnesi için Uyku Yastıkları

Uyku sırasında solunum yollarının sürekli tıkanması sonucunda meydana gelen uyku apnesi, aynı zamana uyku kalitesini çok fazla düşürmektedir. Tıbbi tedavi yöntemleri ile tedavisi mümkün olan uyku apnesi için medikal yastık modellerinden birisi olan uyku apnesi yastıkları da son derece etkilidir. 

Uyku sırasında solunum için en doğru pozisyonda kalmanızı sağlayan yastıklar, bu sayede solunum yollarının tıkanmasını önleyerek rahat ve kesintisiz bir uyku ortamı oluşturur. 

Visco Reflü Uyku Yastıkları

Reflü yastığı, başı daha yüksekte tutan özel bir tasarıma sahiptir. Medikal bir yastık çediği olan Visco Reflü Yastığı, viscoelastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Dolayısıyla da malzemenin kalitesi, ısı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde başı vücuda göre ideal bir yükseklikte tutarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önlerken aynı zamanda baş, boyun ve omuz bölgelerini destekleyerek kaliteli uyku ortamı oluşturur. 

Visco Hamile Uyku Yastıkları

Hamilelik dönemi, aynı zamanda özellikle bel, bacak ve sırt bölgesinde yoğun ağrıların görüldüğü dönemdir. Bu dönemde kullanılan hamile yastığı, doğru tercih edildiği takdirde hamileliğe bağlı ağrıların ciddi oranda azalmasına yardımcı olmaktadır. Farklı malzemelerden farklı modellerde üretilen hamile yastıkları, özellikle visco malzemesiyle üretildiğinde oldukça konforlu ve sağlıklı bir forma bürünmektedir. 

Visko Love Belly Support Visco Hamile Yastığı, özellikle karın ve bel bölgesine özel destek sunan bir üründür. Belly Visco Hamile Yastığı ise kavisli özel tasarımı sayesinde bacak ve diz arkası kasların dinlendirilmesi ve ağrıların giderilmesi için son derece etkilidir. 

Hamile yastıklarının haricinde Visko Love yelpazesinde bulunan Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı ve Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi modeli de küçük boyutlu olması sebebiyle gebelik döneminde kadınların uyku konforunu arttırmak için kullandığı ürünler arasında yer almaktadır. 

Visco Seyahat ve Yolculuk Uyku Yastıkları

Seyahat yastığı, yolculuk sırasında seyahatinizi konforlu hale getirecek önemli ihtiyaçlar arasında yer alır. Araba, uçak ya da tren fark etmeksizin tüm vasıtalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz yolculuk yastığı çeşitleri boynu destekler ve sarar. Bu sayede boynun düşmesini engelleyerek aynı zamanda boyun tutulması ve ağrı gibi şikayetlerin oluşmasının da önüne geçer. 

Visko Love ürün yelpazesinde %100 viscoelastik sünger malzemesinden üretilmiş farklı modellerde araba yastığı yer almaktadır. En çok tercih edilen modellerden birisi olan U Travel Mate-M Visco Seyahat Yastığı, U formu sayesinde boyun çevresini saran tasarıma sahip olduğundan son derece kullanışlıdır. Ayrıca ürün skalası içerisinde daha geniş ölçülere sahip olan L bedeni de mevcuttur. 

Ayrıca boyun fıtığı ya da boyun düzleşmesi sorunları olanlar için üretilmiş özel boyun dolgusuna sahip olan Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ve minimalize ölçüleriyle hem kolay taşınabilir hem de fonksiyonel ürün olan Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı da Visko Love ürünleri arasında en çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. 

Visco Bebek Uyku Yastıkları

Özellikle yenidoğan bebeklerin kemik gelişimini desteklemek adına bebek yastığı tercihi büyük öneme sahiptir. Visko Love tarafından özel üretim teknolojileriyle %100 viscoelastik sünger malzemesinden üretilmiş olan Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bu noktada bebeğiniz için tercih edebileceğiniz en güvenilir yastık modelidir. Aynı zamanda emzirme yastığı ve ilk çocukluk döneminde çocuk yastığı olarak da kullanabileceğiniz bir model olmakla birlikte son derece ergonomik bir üründür.

Bebeklerin baş, boyun ve omuz kaslarını desteklemekle birlikte aynı zamanda uyku sırasında başın hem sabit kalmasını hem de aynı zamanda omurganın düz çizgide kalmasını sağlar. Bu sayede bebekler için rahat ve kesintisiz için en ideal uyku ortamı oluşmuş olur. 

Visco Horlama Uyku Yastıkları

Bireyler ve aynı zamanda çevresindeki kişiler için horlama problemi uyku ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen önemli bir sorundur. Tıbbi tedavi yöntemlerinin yanı sıra bu noktada doğru tercih edilmiş olan bir horlama yastığı, horlamayı asgari seviyeye indirerek sessiz ve kesintisiz uyku uyumanızı sağlayabilir. 

Visko Love horlamayı azaltan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, visco malzemesinden üretilmiş eşsiz modellerden birisidir. Özel baş oyuntusu sayesinde özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda çok fazla nükseden horlama sorununu olabildiğince azaltarak sessiz uyku imkanı sunar. 

Visco Boyun Uyku Yastıkları

Visco boyun yastığı çeşitleri, viscoelastik köpük malzemesinden üretilmiş ve uyku sırasında boynun desteklenmesini sağlamak için özel tasarlanmıştır. Baş ve boyun bölgesine maksimum destek verirken aynı zamanda basınç noktalarını rahatlatarak basıncı minimum seviyeye indirger. Böylelikle uyku sırasında boyun ve baş ağrısı yaşamanızı engeller.

Visko Love boyun yastıkları, boyun boşluğunu doldurmak için özel boyun dolgusuna sahip ve %100 viscoelastik köpük malzemesinden üretilmiş ürünlerdir. Therapy-S Visco Uyku ve Boyun Yastığı modeli, ince yastıklarda yatmak için özel boyun dolgusuyla tasarlanmıştır. Ancak dilerseniz orta yükseklikte olan M bedeni ve çok daha yüksek ve yoğun dolguya sahip olan L bedeni de mevcuttur. 

Visco Bel Destekli Uyku Yastıkları

Bel destekli olarak üretilmiş olan visco bel yastığı modelleri, boyun desteği olarak da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Özellikle bel ve boyun oyuntusunu dolduracak formda üretilir. Bu sayede uyku esnasında bel ve boyun boşluğunuzu ihtiyacınıza göre destekleyerek daha konforlu, kesintisiz ve dinlendirici uyku uyumanızı sağlar. 

Visko Love D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı ve Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelleri, bu noktada tam yuvarlak ve yarım yuvarlak formu sayesinde tam olarak bel ve boyun oyuntusuna uygun üretilmiş ergonomik modeller olarak fazlasıyla ilgi gören modellerdir. 

Visco Diz ve Bacak Arası Uyku Yastıkları

Yastık çeşitleri arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de diz ve bacak arası yastıklarıdır. Özellikle gün içerisinde sürekli ayakta duran ya da tempolu bir yaşam tarzı olan kişilerin dinlenme zamanında diz ve bacak arası uyku yastıkları son derece ergonomik ve konforlu özelliklere sahiptir. 

Diz ve bacak arası uyku yastıkları, özel oyuntulu tasarımı sayesinde bacak ve dizlerinizi rahatlıkla yerleştirebileceğiniz şekildedir. Bu sayede bacak ve diz kasları visco malzemesinin hareketli yapısı sayesinde desteklenir, basınç azaltılır ve kan akışı düzenlenir. Bu sayede uyku sırasında ya da dinlenirken bacaklarınızdaki yorgunluğunuzu rahatlıkla atabilirsiniz. 

Visko Love Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 ve Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelleri, uyurken ya da dinlenirken bacaklarınız için en doğru pozisyonu almanızı sağlayan kusursuz modellerin başında gelmektedir. 

Visco Oturma ve Sırt Destekli Uyku Yastıkları

Visco sırt yastığı ve oturma yastığı, özellikle gün içerisinde sürekli oturan kişilerde kuyruk sokumu, sırt, kalça ağrısı oluşumunu önlemek için dizayn edilmiştir. Özel formu ve üretiminde kullanılan hareketli viscoelastik sünger sayesinde otururken sırtınızın ve kalçanızın şeklini alarak destek veren ürünler olduğundan ağrı oluşumunu da engellemektedir. 

Visko Love ürünleri arasında yer alan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, bel formuna uygun tasarlanmıştır. Bu sayede koltuk ve sandalye gibi tüm oturma alanlarında belinizi ve sırtınızı sabitlemek için kullanarak ağrı oluşumunu önleyebilirsiniz. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı ise uzun süreli oturma zamanlarınızda kuyruk sokumu, kalça ve bel ağrısı oluşumunu önler. Kalça, bel ve sırt kaslarını destekleyerek omurganın düz çizgide kalmasını sağlayarak postür bozukluğunun da önüne geçer. 

Ortopedik Visco Uyku Yastıkları

Dinlendirici ve kesintisiz uyku için uyku yastığı seçimi büyük öneme sahiptir. Bu noktada visco malzemesinden üretilen ortopedik yastık modelleri son derece kullanışlı ve aynı zamanda sağlıklı ürünlerdir. Uyku sırasında vücudu destekleyerek aynı zamanda tüm yatış pozisyonlarında omurganın düz çizgi hizasında kalmasını sağlayarak ağrısız uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. 

Sağlıklı uyku için özel tasarlanmış olan ve her pozisyonda rahat uyku uyuyabileceğiniz Class Boll-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı klasik yastık modellerinden vazgeçemeyenler için eşsiz bir seçimdir. Aynı modelin daha kalın ve yüksek dolgulu yastık sevenler için L bedeni de mevcuttur. Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı, özel boyun oyuntusu sayesinde rahat uyku pozisyonunuzu çok daha kolay bulmanızı sağlarken Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı ise iki katmanlı yapısı sayesinde yastık yükseklik ayarı yapmanızı sağlayan özel üründür. 

Visco Aqua Jel-Terletmeyen Uyku Yastıklar

Visco aqua jel yastık modelleri, özel sistemle üretilen bu üretim teknolojileri sayesinde uyku sırasında terlemeyi önleyen yastıklardır. Farklı model ve özelliklerde üretilebilen terletmeyen yastık modellerinde aqua jel uygulaması genellikle yastığın boyun bölgesine denk gelen bölüme uygulanır. 

Visco malzemesinden üretilen terletmeyen yastıkların boyun bölümüne moleküler yapıda ve soğutucu özelliğe sahip olan aqua jel uygulanır. Aqua jel, sıcak havayı içine hapsederek havayı soğutur. Böylece en sıcak yaz gecelerinde bile ferah ve tersiz uyku uyumanıza yardımcı olur.  

Visco Boyun Fıtığı için Uyku Yastıkları

Visco boyun fıtığı yastığı çeşitleri, düzleşmeye ya da boyun fıtığına bağlı olarak meydana gelen ağrı ve rahatsızlıkların giderilmesinde oldukça etkilidir. Visco akıllı sünger malzemesinin hareketli yapısı sayesinde boyun bölgesine ekstra destek verildiğinden uyku süresi boyunca boyun, omuz ve baş kasları desteklenir. Böylece fıtığa bağlı ağrıların giderilmesi aynı zamanda yeni ağrıların önlenmesi sağlanır. 

Visko Love Therapy Double-S Visco Uyku ve Boyun Yastığı, boyun bölgesine denk gelen ekstra dolgu özelliği sayesinde boyna üst düzey destek vererek aynı zamanda omurganın düz kalmasını sağlayarak fıtığa bağlı oluşan ağrıların önüne geçer. İnce bir yastık formunda olduğundan eğer daha dolgulu ve boyun oyuntusu daha belirgin olan bir yastık tercih etmek istiyorsanız orta kalınlıktaki M bedeni ya da daha kalın olan L bedeni tercih edebilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ile gönderimi sağlanan tekstil, yastık ve yatak ürünlerinde tüm Türkiye’ye teslimat yapılabilmektedir. Teslimat süreleri il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilir.

Satın alacağınız yatak, vücut yapınıza uygun olmalıdır. Yatak seçimi için en önemli kriterlerden biri yumuşaklık – sertlik düzeyidir. Rahatlık kavramı kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Yatak seçimi yaparken nasıl bir zeminde/yatakta rahat ettiğinizi mutlaka göz önünde bulundurup ona göre seçiminizi yapmalısınız. Aynı zamanda seçeceğiniz yatak, vücudunuzun her noktasını destekleyecek ve belkemiğinizi sağlıklı biçimde tutacak şekilde olmalıdır.

Yatağın yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve aldığınız yatağın size gereken rahatlığı ne kadar vereceği çok önemlidir. Yataktan uzun süre iyi performans beklemenin garantisi, bütçenizin yetebileceği en kaliteli yatağı almanızdır. Fakat en kaliteli yatak bile normal kullanım koşullarında en fazla 8-10 yıl dayanabilir, daha fazlası beklenilmemelidir.

  • Yatağınızı herhangi bir şekilde kirlenme veya lekelenmeden koruyacak, yıkanabilir yatak koruyucusu (alez) kullanılmalıdır.
  • Yatağınızı düzenli olarak her üç ayda bir ayak ucu baş ucuna gelecek şekilde çevirmelisiniz. (Alt-Üst yapılamaz.)
  • Yatağınızı kesinlikle kimyasal maddeler ile temizlemeyin, sadece dış kılıfı yıkanabilir.
  • Çocukların üzerinde zıplamalarına müsaade etmeyin.

Visco Elastik Sünger NASA tarafından astronotlar için geliştirilmiştir. Visco malzeme basınç indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir.

Milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar. Bedenin ağırlığına ve şekline göre kendini ayarlayabilen ve üzerindeki baskı kalkınca orijinal biçimine dönen bir malzemedir. Akıllı sünger adı verilen visco elastik sünger günümüzde gelişen teknoloji sayesinde yatak ve yastıklarda da kullanılmaktadır. Kan dolaşımını rahatlatır, uyku kalitesini yükseltir. Uyku sırasında istenmeyen dönme hareketlerini azaltır. Dinlenmiş olarak uyanıp güne zinde başlamanızı sağlar. Bel, boyun ve sırt ağrılarının giderilmesinde de etkilidir.

Yatak sert mi yoksa yumuşak mı olmalı konusundan ziyade burada asıl önemli olan herkesin anatomik yapısının farklı olduğudur. Bel, Sırt veya boyun ağrısı yaşayan kişiler mutlaka doktor tavsiyesi ile yatak seçimini yapmalıdırlar. Daha sonrasında sizin nasıl bir yatakta / zeminde rahat ettiğiniz, konforlu hissettiğiniz önemlidir. Sert / Yumuşak yatak seçimi bu yüzden kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Günümüzde uyku bozukluklarının, yetersiz ve konforsuz bir uykunun insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kaliteli bir uyku gerçekleşmediği takdirde kalp rahatsızlıklarından obeziteye, duruş bozukluklarından diyabete uzanan pek çok hastalığa yakalanma riski mevcut. Hayatımızın yüzde 30’dan  fazlasını geçirdiğimiz yatağın, dolayısıyla iyi bir uykunun altın anahtarı yatak seçiminin doğru yapılmasından geçiyor.

Yatak pedi, yataktan bağımsız yapısı ile bedene tam uyum sağlar. Vücudun yatay konumdayken ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanmasını kolaylaştıran yatak pedi, uyku esnasında sağa sola dönmeleri azaltır ve uyku kalitenizi arttırır. Aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatan yatak pedi, eskisi kadar konforlu olmayan yatağınızın performansını arttırmak için de mükemmel bir çözümdür. Mevcut yatağınızı değiştirmeden uyku kalitenizi arttırabilirsiniz

Hayır. Yatakların sıkıştırılması hiçbir şekilde zarar vermez. Aksine yatakların rulo haline getirilmesi, kolay bir şekilde taşınmasına ve odanıza kadar sorunsuz bir şekilde girmesine avantaj sağlar. 

Evet. Yıkanabilir kumaştan üretilen kılıflar kolayca çıkarılıp 30 derecede yıkanabilir. 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasındaki kuryeler tarafından kapınıza kadar teslim edilecektir. 

Yatakları üretildikten sonra içerisindeki sünger kokusunun gitmesi için bir süre dinlenmeye verilmektedir. Fakat bazen sipariş yoğunluğundan ve stok fazlalığından dolayı ürünler hemen paketlenip kargoya verilmesi gerekmektedir. Bu durumda yatağınızı kullanmaya başladıktan sonra en geç bir hafta içerisinde kokusu gidecektir. Bu kokunun olması çok normaldir. 

Evet. Memnun kalmadığınız ürünü  teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Üretimden kaynaklanan durumlar için visko yatak 2+8 yıl, yaylı ise 2+3 yıl Visko Love Garantisi’ndedir.

Satın aldığınız ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım talimatlarını dikkatle okumanız tavsiye ederiz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; yırtılma, solma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışında kalacaktır.

**Yatak hijyenik bir üründür. Üretim hatası haricinde değişim yapılmaz. Değişim yapılan ürünlerde ekstra kılıf ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasından istediğiniz ebat ve adetlerini seçtikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra dilerseniz alışverişe devam ederek sepetinize başka ürünler de ekleyebilir ya da ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden aldığınız ürünlerde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. İlgili ürünün siparişini iptal edip yerine istediğiniz doğru ürünün siparişini yeniden oluşturmanız gerekmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize bilgi mesajları iletilecek ve takip numarası belirtilecektir.

İptal talebinizi, 05307632166 numaralı WhatsApp Destek Hattımıza yazarak ( hafta içi 09:00 -18:00), Canlı Destek Platformumuza yazarak ya da info@uralmedical.com.’a e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Siparişinizde indirim/kupon kodunu Sepet Sayfasında ekranın altında bulunan “Çek/Promosyon Kodu” alanına girip “Uygula” butonuna basarak kullanabilirsiniz. 

Her sipariş için 1 adet Kupon kodu kullanılabilir.

Mağazalarımızda değişim işlemi yapamamaktayız. Dilerseniz anlaşmalı UPS kargo fiması ile değiştirmek istediğiniz ürünleri alıcı (karşı) ödemeli olarak herhangi bir ücret ödemeden bize gönderebilir ve ürün iadesi talep edebilirsiniz. UPS Kargo yetkililerine A68A17 numaralı URAL MEDİKAL E-Ticaret Müşteri kodunu iletmeniz yeterli olacaktır. 

Ürünleri her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedefliyoruz. Ancak bazen beklenmeyen faktörler gecikmeye sebep olabiliyor.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.