U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı

U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı ile artık tüm seyahatleriniz ağrısız ve acısız geçerken aynı zamanda ekstra konfor ile keyifli seyahatlerin altına imzanızı atacaksınız.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

650,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

31 x 28 x 12/10 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı Özellikleri

Seyahat boyun yastığı modellerimiz arasında yer alan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, en iyi ortopedik visko yastık modellerimiz arasında yer almaktadır. Boyun anatomisine uygun olarak iki farklı ölçüleri ile üretilmiş olup uyku sırasında bel, sırf ve kafa desteği olarak kullanabileceğiniz muhteşem bir üründür.

Araç içinde, trende ya da uçakta işlevsel olarak kullanabileceğiniz anatomik yolculuk yastığı; yetişkinlerin yanı sıra çocuk kullanımı için de son derece güvenli ürünlerimizden birisidir. Üretildiği %100 visco akıllı sünger malzemesi sayesinde boynunuza tam destek sunan araba yastığı modelimiz, siz uyuduğunuz sırada başınızı ve boynunuzu sararak destekler. Bu sayede özellikle boyun bölgesinde tutulma ve ağrı gibi sorunların da oluşumunu engellemiş olur.

U Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, kullanımı kadar aynı zamanda temizliği de son derece kolay olan bir üründür. Fermuarlı, yıkanabilir Poly&Viskon örme kumaşı sayesinde yastığınız kolayca temizlenebilir visco yastık fiyatları model ve ölçü özelliklerine göre değişmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey uyku konforu için birinci sınıf kalitede visco malzeme, kesintisiz uyku için eşsiz destek ve ferah bir uyku için nefes alabilen antibakteriyel kılıfı sizlere birlikte sunuluyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile tek tek ürettiğimiz tüm yastık modellerimiz, ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olduğundan baş ile temas ettiği anda hareket etmeye başlar ve bu hareketlilik başınızın şeklini alana kadar devam eder. Uyku boyunca omuz ve boyun kaslarınızı destekleyerek ağrı oluşumunu engeller.

Visco elastik sünger malzemesi, vücudun şeklini alan bir malzeme olduğundan uyku sırasında vücudunuza binen basıncı da minimum seviyeye indirger. Böylece damarları rahatlatır ve uyuşma probleminin önüne geçerek sürekli dönme ihtiyacınızı da ortadan kaldırmış olur.

Rahat ve Güvenli

Kullanımı tüm yaş grubu için son derece sağlıklı ve güvenlidir. Üretiminde kullanılan Sanitized kumaşı sayesinde artık uykunuz daha sağlıklı ve güvenli olacak.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Özel tasarlanmış kalıplar içerisinde tüm ürünlerimiz açık hücre visco elastik sünger malzemesi ile tek tek üretilir. Cold Cure üretim sistemi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizi uzun yıllar ilk günkü konforu ile kullanabilirsiniz.

Premium Memory Foam

Tüm visco akıllı sünger yastık çeşitleri, üst düzey kaliteye sahip hafızalı köpükten üretildiğinden uzun yıllar güvenle kullanılabilir ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin her birisi nefes alan ve sürekli bir hava sirkülasyonu gerçekleştiren dış kılıfa; toz geçirmeyen, antibakteriyel ve yıkanabilir iç kılıfa sahiptir. Yumuşak ve pürüzsüz dokuya sahip olan kılıflar sayesinde ürünlerimizi uzun yıllar kullanırken temizliğini son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yastık Modelleri

Visko Love yastık modelleri, uyku kalitenizi arttırmak ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmak için visco malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretilmiş ürünlerdir.

Uyku Yastıkları

Visko Love uyku yastığı modellerimiz, üst düzey kaliteye sahip visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede ısı ve ağırlığa duyarlı olan ürünlerimiz, başınızı koyduğunuz anda vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda omuz ve boyun kaslarını destekleyerek olası ağrıların önüne geçmektedir.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modellerimiz, tüm yolculuklarınızda en iyi arkadaşınız olacak kadar iddialı ürünlerdir. Tren, uçak ya da araba gibi tüm ortamlarda kullanabileceğiniz yolculuk yastığı modelleri, boynunuzu tamamen sararak uyku sırasında boynunuzu destekler ve düşmesini engeller. Bu sayede doğru bir araba yastığı seçimi ile tüm yolculuklarınızı ağrısız ve acısız şekilde tamamlayabilirsiniz.

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, taşınması kolay aynı zamanda seyahatiniz sırasında boynunuzu rahat ettirebilecek bir üründür. M ölçüsü de bulunan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, boynu tam saran tasarımı ile sabit ve konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, özel boyun dolgusu ile boynunuza ekstra konfor sunan bir ürünümüzdür.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Visko Love terletmeyen yastık modelimiz, uyku sırasında boyun ve baş bölgesinde sıklıkla şikayet edilen terleme sorununu önlemek amacıyla özel olarak tasarlanmıştır. Baş ve boynunuzun denk geldiği bölgeye özel olarak uygulanan moleküler yapıdaki aqua jel, ısıyı uzaklaştırarak uyku boyunca serin ve ferah kalmanızı sağlar. Isı değişimi olmadığından en sıcak günlerde bile uykularınız hep ferah olur.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik yastık modellerimiz, bölgesel ağrı sorunları yaşayan kişilere tedavi sürecinde ekstra konfor sunan ürünlerdir. Bu nedenle de medikal yastık olarak da bilinen ürünlerimiz, ağrıların giderilmesi ve olası ağrıların engellenmesi için oldukça etkilidir.

Reflü Yastıkları

Reflü sorunu, uyku kalitesini büyük oranda düşüren önemli bir durumdur. Visco reflü yastığı modelimiz, baş ve vücut arasındaki en doğru eğimi oluşturacak olan tasarımı sayesinde reflü sorununu ortadan kaldırarak gece boyu kesintisiz ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlamaktadır.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, gebelik döneminde kaliteli ve sağlıklı uyku için son derece gereklidir. Visko Love hamile yastığı modellerimiz, hamilelik döneminde bel ve bacak bölgelerine uyku sırasında gerekli desteği vererek hem anne hem bebek için konforlu bir uyku ortamı oluşturur.

Belly Support Visco Hamile Yastığı; özel tasarımı sayesinde karın, bel ve bacak desteği sunmaktadır. Belly Visco Hamile Yastığı, kavisli formu sayesinde sırt üstü yatış pozisyonunda özellikle bel ve diz arkası boşluğunu doldurarak destekler. Böylece ağrı oluşumunu engeller.

Bebek Yastıkları

Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeğinizin kaliteli ve kesintisiz uyku uyuyabilmesi için özel olarak tasarlanmış bebek yastığı modelimizdir. Uyku sırasında bebeğinizin baş, boyun ve omuz şeklini alırken aynı zamanda basıncı en aza indirgeyerek damarları rahatlatır ve bebeğinizin kas gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz ürünümüz, bebeğinizin en yakın uyku arkadaşı olacak.

Çocuk Yastıkları

Çocuğunuzun kas ve kemik gelişimini destekleyecek şekilde özel olarak tasarlanmış olan çocuk yastığı modellerimiz, uyku boyunca çocuğunuzun tüm yorgunluğunu alarak boyun ve omuz kaslarına gerekli desteği sunmaktadır. Bu sayede çocuğunuz yeni güne enerjik ve dinlenmiş şekilde uyanır.

Horlama Yastıkları

Horlamayı azaltan ergonomik Anti Snore Visco Horlama Yastığı, özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda uyku sırasında horlama sorunu yaşayanlar için özel formda horlamayı azaltmak için üretilmiştir. Uyku sırasında doğru yatış pozisyonunun oluşmasını sağlayan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, bu sayede size sessiz, konforlu ve kesintisiz bir uyku konforu sunar. Ekstra konfor sunan boyun yastığı modelimiz ile artık sizin ve yakınlarınız için uykunuz daha sessiz ve kesintisiz hale gelecektir.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımları sayesinde boyun ve omuz kaslarına destek veren ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen boyun yastığı modellerimiz, uyku sırasında boyun ve omuz bölgesindeki ağrıların giderilmesine yardımcı olurken olası ağrıların oluşmasını da engelleyebilecek bir konfora sahiptir.

Destek yastıkları modellerimiz arasında yer alan ve fazlasıyla ilgi gören modellerimizden birisi olan D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz; yarım silindir formu sayesinde bel ve boyun boşluğunu dolduran bir destek yastığı modelimiz olmakla birlikte aynı zamanda bacak ve diz arkası desteği olarak da kullanılabilecek bir modeldir. Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz ise tam yuvarlak tasarımı ile boyun bölgesinde ve bel bölgesinde destek sunan bir üründür.

Bel Yastıkları

Bel bölgesine maksimum destek sağlaması için özel olarak üretilmiş olan Visko Love bel yastığı modelleri, özellikle bel fıtığı ve bel ağrıları şikayetleri olanlar için eşsiz konforda ürünlerdir. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz ile birlikte aynı zamanda D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz de özellikle bel boşluğunu doldurarak bel kaslarını destekleyen bir tasarıma sahiptir.

Sırt Yastıkları

Omuriliği düz bir çizgide tutmayı başaran sırt yastığı modellerimiz, özellikle sırt ağrısı problemleri olanlar için mükemmel destek sunarak ağrıların giderilmesine yardımcı olan modellerdir. Arabada, evde ya da ofiste işlevsel olarak kullanabileceğiniz modelimiz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sağladığı ekstra konfor sayesinde yaşam kalitenizi ciddi oranda arttırmaktadır.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Diz ve bacak arası desteği sunmak için özel olarak tasarlanmış olan diz yastığı modellerimiz, bütün günün yorgunluğunu ve ağrılarını atmanızı sağlayacak özel tasarım modellerdir. Bacak arası yastığı olarak da kullanabileceğiniz modellerimiz arasından sizin için en uygun olan modeli tercih ederek konforunuzu arttırarak yeni güne zinde başlayabilirsiniz.

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz, bacak arasına ve dizlere destek olabilecek özel forma sahip bir üründür. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimiz ise iki tarafı oyuntulu olan formu sayesinde bacak ve dizlerinizi rahatça yerleştirerek günün yorgunluğunu atabileceğiniz diğer modelimizdir.

Oturma Yastıkları

Anatomik tasarıma sahip olan oturma yastığı modellerimiz, özellikle uzun süreli oturmak durumuna kalanlarda kalça ve bel ağrısı oluşumunu engelleyen konforlu modellerdir. Ofis ve ev ortamında kolayca kullanabileceğiniz Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, uzun süreli oturmaya bağlı ağrıların oluşumunu gidermektedir. Diğer modelimiz Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, eğimli formu sayesinde kalça ve bel ağrılarının oluşumunu engelleyerek konforlu bir oturma alanı oluşturur.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, uzay mekiklerinin inişi ve kalkışı sırasında astronotların üzerindeki basıncı en aza indirmek için kullanılan bir teknoloji iken geliştirilmiş ve günümüzde uyku konforunu maksimum seviyeye çıkaran visco yatak ve yastık ürünlerinin üretiminde kullanılmaya başlanmıştır.

Visco akıllı sünger malzemesi, ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzeme olduğundan vücudun şeklini alarak vücudunuzun tüm temas eden noktalarını rahatlatan bir özelliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde özel formülü ile Visko Love ürünlerinde visco akıllı sünger teknolojisi özel üretim teknikleri ile kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamız, özel tasarlanmış kalıplarla üretim yapmaktadır. Bu kalıplarda tek tek üretilen ürünlerimizin yoğunluğu kalıp içerisinde kalır ve bu durum ürünlerimizin maksimum kullanım ömrüne ve konfora sahip olmasına ortam hazırlar.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, kendisine özgü bir blok döküm sistemi kullanmaktadır. Bu sistem kapsamında bloklar, devasa büyüklükteki kalıplara dökülür ve bu kalıplardan çıkarılan bloklar gerekli ölçülerde kesilir. Kesilen bloklar pad olarak hazırlanabileceği gibi aynı zamanda sünger uygulaması sonucunda yatak formuna da kavuşturulabilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Hiçbir ürünümüzün üretimi sırasında ozon tabakasına ciddi boyutta zararı olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kesinlikle kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Basıncı azaltan hafıza hücrelerine sahip olan visco akıllı sünger malzemesi sayesinde ürünlerimiz, vücudunuzun şeklini alan ve vücut boşluklarını dolduran bir yapıya sahip olduğundan son derece sağlıklı ve ergonomik bir yapıya sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

İçerisinde hafıza hücreleri bulunan visco akıllı süngerden üretilen ürünlerimiz vücudunuzun şeklini alan ürünler olmakla birlikte aynı zamanda kullanım sonrasında da kendi şekline anında dönmeye başlayan ürünlerdir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık modellerimiz, bir basınç uygulaması sonucunda silindir şekilde sarılarak paketlenmektedir. Roll-pack adı verilen bu paketleme sistemi sayesinde ürünlerin taşınması daha güvenli ve kolay hale getirilmektedir.

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.