Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı, siz uyurken tüm vücudunuzu rahatlatarak sizi yeni güne dinlendirerek hazırlayan bir üründür.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.200,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Therapy Plus- S 54 x30 x 5/9, Therapy Plus-M 54 x30 x 6/11

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelleri, boynunuza gerekli desteği sağlarken tüm gece boyunca ihtiyacınız olan konforu sağlamaktadır.

Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı, medikal ürünlerimiz arasında yer almaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlanan ürünümüz, boyun fıtığı yastığı olarak da işlevsel bir şekilde kullanılabilen visco ortopedik yastık modelidir. En iyi modellerimiz arasında yer alan ürünümüz hem yetişkin hem çocuk kullanımı için son derece güvenli ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Özel boyun desteğine sahip olan Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı, omurganın formuna göre özel tasarlandığından uyku sırasında baş ve boyun bölgelerinin yanı sıra sırt bölgesini de destekleyerek kasları gevşetir, kasılma ve ağrı sorunlarını giderirken diğer taraftan tüm yatış pozisyonlarında omurganızın doğal eğrisinin korunmasına da yardımcı olur.

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tercih edeceğiniz bir yastık modeli, uyku kalitenizi doğrudan etkileyecektir. Tercihleriniz doğrultusunda visco yastık fiyatları  birbirinden farklı olabilmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Uyku konforunuzun maksimum seviyeye çıkması için tüm yastık modellerimizde uygulanan visco yastık teknolojisi ile mükemmel uyku desteği ve seri bir uyku için antibakteriyel kılıfı sizler için bir araya getirdik.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Tüm yastık modellerimiz ısı ve ağırlığa karşı duyarlı akıllı bir malzeme olan visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde başınız ile temas eden yastıklarımız, hareketlenir ve bu hareketlilik başınızın şeklini alana kadar devam eder. Uyku boyunca omuz ve boyun kaslarınızı destekleyerek var olan ağrıları gidererek yeni ağrı oluşumunu önler.

Vücut ısınız ile birlikte vücudunuzun şeklini alan yastığınız, bu sayede basıncı da minimum seviyeye indirir. Böylece basınçsız ortamda damarlarınız gevşer, uyuşma sorunu ortadan kalkar ve sürekli dönme ihtiyacı hissetmeden kesintisiz bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

İnsan sağlığı için son derece güvenli ola Sanitized kumaştan üretilen ürünlerimiz, her yaş grubundaki kullanıcılar için oldukça ergonomik ve güvenilir ürünlerdir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm Visko Love yastık modellerimiz, özel tasarlanan kalıplarda visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmektedir. Üretim sırasında kullanılan kalıp teknolojisi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalırken ürünlerimizin kullanım ömrü ve konforu maksimum seviyeye ulaştırılır.

Premium Memory Foam

Yastık modellerimizin her birisi birinci sınıf kaliteye sahip hafızalı köpükten üretilerek kullanım ömrünün maksimum seviyeye ulaşması sağlanmıştır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Yastık ürünlerimizin dış kılıfı ultra nefes alan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmeyen iç kılıf ise, yüksek oranda nefes alabilen ve yıkanabilen özelliğe sahiptir. Pürüzsüz ve yumuşak dokusu sayesinde son derece ergonomik ve güvenlidir.

Yastık Modelleri

Visco yastık modelleri ile tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz kesintisiz ve dinlendirici uykunun tadına varabilirsiniz.

Uyku Yastıkları

Kaliteli bir uyku yastığı aynı zamanda sağlıklı ve dinlendirici bir uyku kalitesi anlamına gelmektedir. Visco ortopedik yastık modellerimiz, visco malzemesinden üretilerek uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlamaktadır. Bu sayede ısı ve basınca duyarlı olan ürünlerimiz, başınızın şeklini alırken diğer taraftan boyun ve omuz kaslarını destekleyerek tüm yatış pozisyonlarında sağlıklı ve konforlu uyku uyumanızı sağlar.

Seyahat Yastıkları

Araba yastığı modellerimiz, sadece araç içinde değil aynı zamanda tren ve uçak gibi seyahatlerinizde de konforlu ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz, boynunuza tam destek veren ürünlerdir. Yolculuk yastığı modellerimiz arasında en sevilen modellerimizden olan Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, küçük ama konforlu olması sebebi ile sıklıkla tercih edilmektedir. M ölçüsü de bulunan ve iki farklı yükseklik ölçüsü ile tercih edebileceğiniz U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, boyun çevresini kavrayan bir forma sahiptir. Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modelimiz ise boyun boşluğu için ekstra konfor sunan boyun dolgusuna sahip seyahat yastığı modellerimizden birisidir.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Terletmeyen yastık modellerimiz, uyku sırasında başınızda ve boynunuzda uyku kalitenizi düşürecek terlemeyi önlemek amacıyla özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Baş ve boyun bölgesinde terlemeye bağlı oluşan rahatsızlığı gidermek için ürünlerimizin baş ve boyun bölgesine moleküler yapıda aqua jel uygulaması yapılmıştır. Aqua jel, soğukluğu sürekli muhafaza ettiğinden ısı farkını engelleyerek uykunuzun serin olmasını sağlamaktadır.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik ve medikal yastık modellerimiz, genel kullanıma uygun olduğu gibi aynı zamanda bölgesel ağrı sorunu yaşıyorsanız bu ağrıların giderilmesinde ve yeni ağrıların oluşmasının önlenmesinde ekstra destek sunarak tedavi sürecinizi destekleyen ürünlerdir.

Reflü Yastıkları

Visko reflü yastığı, uyku sırasında başınızın vücudunuza göre daha üst seviyede kalmasını sağlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçışını engeller. Bu sayede gece boyu midenizde rahatsızlık hissetmeden kesintisiz ve sağlıklı uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, gebelik döneminde olası ağrıları engellerken aynı zamana bel, bacak ve diz bölgesinde oluşan ağrıların giderilmesine destek olmaktadır. Hamile yastığı modellerimiz arasından sizin için en uygun olan modeli tercih ederek gebelik döneminde de konforlu ve kesintisiz uyku uyuyabilirsiniz.

Belly Support Visco Hamile Yastığı modelimiz, en çok tercih edilen modellerimizden birisi olmakla birlikte özel tasarımı sayesinde bel, karın, bacak bölgelerine ekstra destek vermektedir. Kavisli bir tasarıma sahip olan Belly Visco Hamile Yastığı ise sırt üstü yatış sırasında bel boşluğunuza ve diz arkası boşluğuna gerekli desteği sunarak kaslarınızı rahatlatarak ağrı oluşumunu engeller.

Bebek Yastıkları

Günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiren bebeğiniz için bebek yastığı oldukça önemlidir. Bu önem doğrultusunda büyük bir titizlikle özel olarak tasarlanarak üretilen Baby Dream Visco Bebek Yastığı, üretildiği visco akıllı sünger sayesinde bebeğinizin kas ve eklemlerini destekleyerek aynı zamanda gelişimini de olumlu yönde desteklemektedir. Emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz ürünümüz, bebek anatomisi doğrultusunda özel olarak üretilmiştir.

Çocuk Yastıkları

Visko Love çocuk yastığı modellerimiz, çocukların kas ve kemik gelişimine destek olacak şekilde özel olarak tasarlanmış ürünlerdir. Visco akıllı sünger malzemesinden üretildiğinden uyku sırasında çocuğunuz içine en ideal uyku ortamını oluştururken omurganın düz çizgide kalmasını sağlayarak yeni güne çocuğunuzun zinde uyanmasını sağlar.

Horlama Yastıkları

Uyku esnasında horlama sorunu yaşayanların ihtiyacı olan boyun yastığı modelimiz Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku sırasında doğru yatış pozisyonu oluşturarak horlama sorununu minimum seviyeye indiren ortopedik visco yastık modelidir. Eğer horlama sorunu yaşıyorsanız ve uyku kalitenizin düştüğünü düşünüyorsanız Visko Love horlama yastığı modeli ile bu sorunu sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz.

Boyun Yastıkları

Boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılan boyun destek yastıklarımız, visco elastic sünger malzemesinde üretilen, özellikle boyun ve bel bölgesine ekstra destek ve konfor sunan ürünlerdir. Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, tam silindir bir forma sahiptir. Özel formu sayesinde boyun bölgesinin şeklini alarak aynı zamanda boyun ve omuz kaslarını uyku ya da dinlenme zamanınızda desteklemektedir. D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz, yarım yuvarlak formu ve %100 visco akıllı sünger malzemesi sayesinde vücudun şeklini alırken aynı zamanda boyun ve bel bölgesine maksimum destek sunmaktadır.

Bel Yastıkları

Bel bölgesine ekstra destek vererek omuriliğin düz bir konumda kalmasını sağlayan bel yastığı modellerimiz; aynı zamanda evinizin koltuğunuzda, ofis sandalyenizde ya da araba koltuğunda işlevsel olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir. Yarım silindir forma sahip olan D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı ile birlikte tam yuvarlak forma sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, destek yastıklarımız arasında en çok tercih edilen ve insan vücuduna kusursuz destek sunan modellerimizdir.

Sırt Yastıkları

Destek yastıkları kategorisinde yer alan sırt yastığı modelimiz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sırtınızın şeklini alırken aynı zamanda sırt kaslarınızı destekleyerek mevcut sırt ağrılarınızı gidermektedir. Omuriliğinizin düz ve olması gereken bir çizgide durmasını sağlayarak yaşam kalitenizi de maksimum seviyeye ulaştırmaktadır.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Diz yastığı modellerimiz, %100 visco elastik akıllı sünger malzemesinden üretilmiş ve vücudun şeklini alarak vücuda gerekli desteği sunan destek yastığı modellerimizdir. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz, bacaklarınıza ve diz arasına koyarak ihtiyacınız olan desteği sağlayabileceğiniz ergonomik bir üründür. Diğer modelimiz olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimiz ise, diz ve bacak arası formunu alarak kasları destekleyip ağrı şikayetlerini gideren bir diğer bacak arası yastığı modelimizdir.

Oturma Yastıkları

Anatomik oturmak yastığı modellerimiz; yıkanabilir ve fermuarlı Poly&Viskon örme kumaşa sahip modeller olup temizliği ve bakımı son derece kolay olan ürünlerdir. Uzun süre oturmak durumunda kalanlar için tasarlanmış olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, modellerimizden birisi olmakla birlikte sizlere uzun saatler ağrısız bir şekilde oturma imkanı sunar.

Memnuniyet dönüşleri çok fazla olan bir diğer modelimiz ise Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, görünüşte basit bir yastık olarak görünse de oturduğunuz anda vücudunuzun şeklini alarak bel ve kalça ağrısı oluşumunu önlemektedir.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger malzemesi, öncelikle uzak mekiklerinin iniş ve kalkışlarında astronotların üzerindeki basıncı ortadan kaldırmak için kullanılırken günümüzde geliştirilmiş formülü ile endüstri alanında kullanılan bir ana üretim malzemesi haline gelmiştir.

Visko Love ürünlerinde özel olarak formüle edilen visco akıllı sünger, sahip oldğu hafıza hücreleri sayesinde uyku sırasında vücuda minimum tepki göstererek tüm uyku boyunca vücuda ihtiyaç duyduğu tüm desteği sunmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Visko Love ürünlerinin her birisi özel olarak tasarlanmış kalıplar içerisinde tek te üretilmektedir. Üretim sırasında visco malzemesinin fazla yoğunluğunun kalıp içerisinde kalması sayesinde ürünlerimizi uzun yıllar boyunca maksimum konforda kullanmanız da mümkün hale gelmektedir.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Diğer yatak firmaları aksine farklı bir üretim sistemi kullanmaktayız. Kullandığımız blok döküm üretim sistemi sayesinde bloklar büyük kalıplara dökülür ve dolayısıyla da bu kalıplardan çıkan büyük kalıplar üretilecek olan ürünlerin ölçülerine göre kesilerek ürün formuna kavuşturulur.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

CFC’ler, ozon katmanı üzerinde büyük bir yıkıcı etkiye sahip olan maddelerdir. Dolayısıyla da firmamızın üretimini yaptığı hiçbir üründe CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Hafıza hücreleri sayesinde basıncı minimalize eden visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm ürünlerimiz, vücudunuz ile temas ettiği anda tüm boşlukları doldurarak temas ettiği noktaları rahatlatan ergonomik tasarıma sahip ürünlerdir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizin her birisi hafıza hücreleri bulunan %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup vücudunuzun şeklini alma özelliğine sahip olurken aynı şekilde kullanımdan sonra da anında orijinal şekline dönebilme özelliğine sahiptir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi, bir basınç uygulamasıyla tüm yastık çeşitleri silindir şekilde sarılmasını sağlayan bir sistemdir. Böylelikle ürünlerimiz daha kolay ve güvenli taşınabilir şekilde ambalajlanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.