Therapy-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Therapy-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı ile tüm uykunuzu kaliteli ve kesintisiz hale getirerek yeni güne zinde başlamanın tam zamanı.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

950,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Therapy-S 60 x 30 x 5/8 cm, Therapy-M 60 x 30 x 8/10 cm, Therapy- L 60 x 30 x 10/12 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Therapy-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Therapy-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı, boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı gibi bölgesel sağlık problemleri olanlar için boyun fıtığı yastığı olarak da medikal anlamda destek veren, %100 visco malzemesinden üretilmiş ortopedik yastık modelidir.

En iyi boyun destekli modellerimiz arasında yer alan Visko Love Therapy yastığımız, farklı ölçüler ile üretilmiştir. 3 farklı ölçüsü ile sizlere sunulan Therapy Visco Uyku ve Boyun Yastığı, yetişkinlerde olduğu gibi çocuk yastığı olarak da kullanılabilecek kadar güvenli ve ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Boyun, baş ve omzu bölgesindeki kasları destekleyerek uyku sırasında omurganın doğal eğrisini koruyan Therapy Visco Uyku ve Boyun Yastığı, inceden kalına doğru olmak üzere S, M ve L olmak üzere üç farklı modelde tasarlanarak sizler için Visko Love tarafından güvenle üretilmiştir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… %100 visco akıllı malzemeden üretilen Visko Lover yastık modelleri; derin ve sağlıklı uyku için kusursuz destek sunmak için sizlere yıkanabilir, nefes alan ve anti bakteriyel iç ve dış kılıfı ile birlikte geliyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco elastik sünger ile üretilen yastık çeşitleri, ısıya ve basınca hassasiyeti sayesinde başınızla temas ettiği an hareket etmeye başlar ve bu hareketlilik yastığınız tam olarak başınızın ve omzunuzun şeklini alana kadar devamlılık gösterir. Omuz ve boynunuzun şeklini alırken diğer yandan omurganın düz çizgide durmasını sağlayarak kaslarınızın sağlıklı bir uyku için ihtiyaç duyduğu desteği sunar.

Birinci sınıf visco malzemesinden üretilen tüm ürünlerimiz sizlere rahat, sağlıklı ve kesintisiz bir uyku sunabilmek için basıncı minimum seviyeye indirir. Bu özelliği sayesinde yastığınıza temas eden tüm damarlarınızı rahatlatarak sürekli dönmenize ve dolayısıyla da kesintisiz uyku uyumanıza engel olan uyuşma problemini ortadan kaldırır.

Rahat ve Güvenli

Sanitized özelliği bulunan kumaş ile özel üretilen visco yastık modellerimiz, tüm kullanıcılar için maksimum uyku konforu sağlayacak kadar güvenli ve sağlıklı ürünlerdir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm visko yastık modellerimiz, özel olarak tasarlanmış kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi ile üretilir. Bu üretim sistemi sayesinde malzemesinin fazla yoğunluğu alınır. Bu sayede tüm yastık ürünlerimizin ömrü ve konforu en üst seviyede olmaktadır.

Premium Memory Foam

Birinci sınıf kaliteye sahip olan hafızalı köpüğe sahip visco malzeme ile imal edilen yastıklarımız, seneler boyunca konforlu ve sağlıklı uykularınızda size en büyük desteği sağlayacak şekilde üretilmiştir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm visco akıllı sünger yastık modellerimizde nefes alan minik gözeneklere sahip dış kılıf, yumuşak ve pürüzsüz yüzeyi ve çıkarılıp yıkanabilen anti bakteriyel özellikte iç kılıf vardır. Bu sayede ürünlerimiz konfor ve hijyen açısından taviz vermeyen kaliteye sahip olmaktadır.

Yastık Modelleri

Tüm ortopedik yastık modellerimiz, üst düzey kaliteye sahip visco malzemesinden farklı özellik ve ölçülerde üretilerek sizlere güvenle sunulmaktadır. Visco yastık fiyatları, modellerin değişkenliğine göre aynı ortanda değişebilmektedir.

Uyku Yastıkları

Visko Love uyku yastığı ürünlerimiz, visco “akıllı sünger” teknolojisiyle üretildiğinden visco malzemesinin tüm özelliklerini konforlu ve sağlıklı bir uyku sağlamak amacıyla sizlere sunar. Kullanmaya başladığınız andan itibaren baş ve boynunuzun şeklini alırken aynı zamanda kaslarınızın dinlendirici bir uykuya geçmesi için ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Böylece yeni güne ağrısız ve dinlenmiş bir şekilde uyanabilirsiniz.

Seyahat Yastıkları

Yolculuk sırasında uyku kalitesini yükseltmek son derece önemlidir. Boynun düşmesi sonucu tutulma ve sonrasında da meydana gelen ağrılar seyahatinizin yorucu bir hal almasına neden olabilir. Eğer konforlu bir yolculuk geçirmek istiyorsanız sizler için ürettiğimiz seyahat yastığı modellerimizden sizin için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Boyun bölgesini kavrayarak destek sağlayan Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, mini boy yolculuk yastığı modelimizdir. Eğer boyun boşluğunu dolduran özel bir yapıya sahip araba yastığı arayışınız var ise hem ergonomik hem taşınması kolay olan bu modelimizi tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

En sıcak gecelerde bile terletmeyen yastık modelimiz ile serin ve ferah bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Jel uygulaması yaptığınız visco yastıklarımızın baş ve boyun kısmınıza denk gelecek bölümlerinde moleküler yapıya sahip soğutucu jel kullanılmıştır. Isı farkını ortadan kaldırarak soğukluğu muhafaza eden bu jel yapısı sayesinde en sıcak gecelerde bile terleme sorunu yaşamadan ferah bir uyku deneyimleyebilirsiniz.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Boyun fıtığı, boyun düzleşmesi ve boyun ağrısı gibi bölgesel sorunlara karşı ekstra konfor sunan medikal yastık modellerimiz, tedavi sürecinizde en büyük destekçiniz olacak.

Reflü Yastıkları

Vücudunuzun üst kısmını ve başınızı vücudunuzun alt kısmına göre daha yüksekte konumlandıran visko reflü yastığı sayesinde mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyerek reflü problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, hamilelik döneminde sıklıkla yaşanabilen bacak ve bel ağrılarının giderilmesi ve önlenmesi amacıyla özel olarak üretilen ürünlerdir. Bel ve bacak bölgenize uyku sırasında ihtiyaç duyulan desteği sunan hamile yastığı modelleri arasında yer alan ve özel bir kavise sahip oaln Belly Visco Hamile Yastığı, özel kavisli formu sayesinde hem bel hem de diz arkası boşluğunuzu doldurarak uyku sırasında tam destek sunar. Böylece hamileliğe bağlı bölgesel ağrıların önlenmesine katkıda bulunur.

Bebek Yastıkları

Bebek yastığı seçimi, bebeği için en iyisini isteyen her anne-babanın önemli kararlarından birisidir. Bizler de en az sizin kadar hassas olduğumuz bu konuda kıymetlileriniz, bebekleriniz için en sağlıklı ve en konforlu yapıya sahip ve aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelimizi ürettik. Tüm yatış pozisyonlarında omurgayı düz çizgide tutmayı başaran yapısı aynı zamanda uyku boyunca bebeğinizin kas ve kemik gelişimini desteklemektedir.

Çocuk Yastıkları

Anne, bebek ve çocuk yastığı modelleri ile her zaman sağlığınıza önem veren Visko Love; üst düzey kaliteye sahip visco malzemesiyle ürettiği çocuk yastıkları ile çocuklarınıza sağlıklı ve kesintisiz uyku vaat ediyor. Kas ve kemik gelişimine destek olan modellerimiz, çocuğunuz uyurken baş, boyun ve omuz bölgesinde temas ettiği tüm kasları destekleyerek omurganın da düz çizgide kalmasını sağlar. Bu sayede çocuklarınız, güven içerisinde dinlendirici uykunun keyfini çıkarırlar.

Horlama Yastıkları

Anti Snore Visco Horlama Yastığı ile uyku kalitenizi düşüren ve dinlendirici uyku uyumanızı engelleyen horlama sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Anti Snore visco horlama yastığı, boyun ve baş kısmındaki basıncı azaltıcı etkisi sayesinde horlamayı azaltan özel bir tasarıma sahiptir. Deliksiz ve sessiz uyku uyumanızı sağlayan Anti Snore ortopedik yastığı, boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı gibi ortopedik sorunları olan müşterilerimize şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımları sayesinde temas ettiği baş, boyun ve omuz bölgesinin şeklini alan ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılan boyun yastığı, özellikle boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sorunlar yaşayanların tedavi sürecinde ekstra konfor sunmaktadır. Yuvarlak formu ile boyun boşluğunu dolduran özel yapıya sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı sayesinde konforlu bir uyku için ister belinize ister boynunuza ihtiyaç duyduğunuz desteği verebilirsiniz.

Bel Yastıkları

Bel fıtığı olan ya da bel ağrısı şikayetleri olan kişiler için ekstra konfor sunarak yaşam kalitesini büyük oranda arttıran bel yastığı modellerimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı özelliklerde üretilmiştir. D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı, yarı silindirik yapışı sayesinde tüm yaşam alanlarınızda bel boşluğunu doldurarak sırt ve bel ağrıların oluşumunu engellemektedir.

Sırt Yastıkları

Arabanızda, evinizde ya da ofisinizde çalışırken sabitleyici lastiği sayesinde kolayca kullanabileceğiniz Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sırtınıza ve belinize destek sağlarken aynı zamanda omuriliğinizin düz ve doğru konumda kalmasına yardımcı olur. Bu sayede uzun saatler boyunca otursanız da postür bozukluğu, sırt ve bel ağrısı gibi sorunlar yaşamanızı engeller.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Yorgun bir günün ardından topuk, diz ve bacak bölgelerinde meydana gelen ağrıların geçmesine yardımcı olan diz yastığı modellerimiz; ergonomik bir tasarıma sahiptir. Dinlenirken her pozisyonda bacak arası yastığı işlevi de gören ürünlerimiz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı model ve tasarımlarda üretilmiştir. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114, modellerimiz arasında en çok tercih edilen özel oyuntusu sayesinde son derece ergonomik kullanım imkanı sunan bir ürünümüzdür.

Oturma Yastıkları

Anatomik ve ergonomik tasarıma sahip olan oturma yastığı, uzun süre oturmak durumunda kaldığınız zamanlarda vücudunuza gerekli desteği vererek ağrı ve sızı çekmenizi engellerken aynı zamanda omuriliğinizin de düz ve doğru konumda kalmasını sağlar. En çok tercih edilen modellerimiz arasında yer alan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, kavisli formu sayesinde uzun saatler bile konforlu oturma alanı oluşturan tasarıma sahiptir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco malzemesi, astronotların üzerine binen basıncı azaltmak için kullanılan bir uzay teknolojisi iken sonradan geliştirilerek visco yatak ve visco yastık üretiminde kullanılmaya başlanmıştır. Uyku kalitesini ciddi oranda yükselten visco malzemesinin ısı ve basınca yüksek hassasiyet gösteren bir malzeme alması visconun tercih edilmesinin en önemli sebebidir.

İçerisinde mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde etkiye en az tepki veren %100 visco malzemesi, Visko Love ürünlerinde kaliteden ödün verilmeden maksimum uyku konforu için özel üretim sistemleri dahilinde kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm ürünleri açık hücreye sahip olan visco malzemesinden özel tasarlanmış kalıplarla üretilmektedir. Kullandığımız özel kalıp sistemi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıpta kalır ve malzeme yoğunluğu minimuma indirilirken konfor ve kullanım ömrü maksimum düzeye çıkarılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmaların aksine blok döküm üretim sistemini kullanmaktadır. Bu sistem kapsamında bloklar, aşırı büyük kalıplara dökülür ve bu kalıplardan çıkarılan bloklar talep edilen ölçülerde kesilerek pad olarak kullanılır ya da bu padler sünger eklenerek yatak formuna kavuşturulur.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamız bünyesinde üretimi yapılan hiçbir ürünün üretim aşamasında kullanılan malzemelerin içerisinde CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi yoktur. Bilim adamlarının yapmış olduğu bilimsel çalışmalar neticesinde Cloro Floro Carbon maddesinin ozon katmanı üzerinde yıkı bir etkiye sahip olduğu saptanmıştır.

Ergonomik

Visco elastik akıllı sünger malzemesi, içerisindeki hafıza özelliği sayesinde basınca karşı yüksek derecede hassasiyet gösterir. Böylece vücudunuza uyum sağlayarak vücudunuzun şeklini alan, vücut boşluklarını doldurarak vücuda tam destek sunan ergonomik yapıya sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco “akıllı sünger” ile üretilen tüm ürünlerimiz çerisindeki hafıza hücreleri sayesinde vücudunuzda temas ettiği an vücudunuzun şeklini almaya başlar. Ancak vücut ile teması kesildiği anda orijinal şekline dönmeye başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Ürünlerimizin her birisi roll-pack paketleme sistemi kapsamında basınç uygulanarak silindir şekilde sarılarak sizlere ulaştırılmaktadır. Bu sayede ürünlerimizin nakliye ve taşımacı daha kolay olmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Therapy-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.