Therapy-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı

445,00

Boyun Destekli Visko Yastık

Stok Kodu: V3006 Kategoriler: ,

Ek bilgi

Ebatlar

Therapy – S – 60 x 30 x 5/8 cm, Therapy – M – 60 x 30 x 8/10 cm, Therapy – L – 60 x 30 x 10/12 cm

Therapy-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı

3 boydaki Therapy yastığımız şimdi burada. Omurganızın kıvrımları ile uyumlu tasarımı sırtınızı desteklerken kas kasılmalarındaki acıyı, baş-boyun ve omuz bölgesini rahatlatarak gevşemesini sağlar. Sağladığı destek ile uyku süresi boyunca omurganızın doğal eğrisini koruyarak ekstra konfor sağlar.

İhtiyacınıza uygun visko yastığı belirlemeniz halinde de maksimum konfor sağlamanız çok kolaydır. Eğer boyun fıtığı-düzleşme gibi bir rahatsızlığınız varsa, sırt üstü-yan yatıyorsanız; ince yastık severler için; Therapy-S, orta yükseklikte bir yastık seviyorsanız; Therapy-Myüksek bir yastık seviyorsanız da; Therapy-L uyku yastığı modelleri ve fiyatlarını tercih edebilirsiniz.

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visco "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visko "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visko “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

 

VİSKO YASTIK TEKNOLOJİSİ

Türkiye’nin ilk visko yastık üreticisinden, Rahat, Sağlıklı, Kesintisiz Uyku…

Visko “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilen yastıklarımız, başınız ile temas ettiği anda ısı ve ağırlığa bağlı olarak hareket eder ve bu hareket yastık başınızın ve boynunuzun şeklini alana kadar devam eder. Kullanım esnasında boyun ve omuz kaslarınızı destekleyerek olası ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

 

Visko “akıllı sünger” yastıklarımızı, sizin için… Daha iyi uyku için… üretiyoruz.

Vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücut şeklini alır ve basıncı minimuma indirerek kan akışını rahatlatır. Böylece, uykudayken dönme ihtiyacı ve uyuşmalar azalır.

 

BOYUN DESTEKLİ VİSKO YASTIKLAR

Özel dizaynları sayesinde boyun ve omuz kaslarını destekler, olası ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Uyku süresi boyunca omurganızın doğal eğrisini koruyarak ekstra konfor sağlar.

 

KLASİK VİSKO YASTIKLAR

Standart yastık modellerinden vazgeçemeyenlerin visko konforunu yaşamaları için tasarlanmıştır. Visko’nun vücut şeklini alan yapısı ile boyun ve omuz kaslarını destekleyerek uyku konforunuzu arttırır.

 

AQUA JEL YASTIKLAR

Uyku esnasında, baş ve boyun bölgesinde oluşan aşırı terlemeyi gidermek amacı ile visko yastıklarımıza aqua jel uygulaması yapılmıştır. Jel kısım moleküler yapısı sayesinde ısı farkından etkilenmez. Her zaman soğukluğunu korur.

 

DESTEK YASTIKLARI

Belinize tam destek sağlar, omuriliği düzgün konumda tutmaya yardımcı olur. Bel fıtığı ve bel ağrıları olanlar için mükemmel yastıklardır. Araba, ofis ve ev koltuğunda kullanılabilir. Sağladığı ekstra konfor ile yaşam kalitenizi yükseltir.

 

SEYAHAT YASTIKLARI

Yolculuk esnasında uykuya daldığınızda, boyna tam destek sağlar aşağı düşmesini engeller, olası tutulma ve ağrı sebeplerinin ortadan kalkmasına yardımcı olur.

 

MEDİKAL YASTIKLAR

Bölgesel sağlık problemleri yaşayanlar için üretilen yastık modellerimiz, tedavi sürecinde ekstra destek ve konfor sağlar.

 

AQUA JEL YASTIKLARIMIZ

Özellikle baş ve boyun bölgesindeki aşırı terleme neticesinde, uyku esnasında oluşan rahatsızlığı gidermek amacı ile yastıklarımızın baş ve boyna denk gelen kısımlarına Aqua Jel uygulaması yapılmıştır.

Aqua Jel yastıklarımızda kullanılan jel kısım moleküler yapısı sayesinde ısı farkından dolayı değişmez.

Her zaman soğukluğunu korur.

 

BEBEK VE ÇOCUK YASTIKLARIMIZ

Çocuklarda büyüme ve gelişme döneminde özellikle omurga sağlığına ve korunmasına dikkat edilmelidir. Kuşkusuz bu hususlardan en önemlisi, günde bebeklerin 17-18, okul öncesi çocukların 11-13, okul çağındaki çocukların 10-11 saatini uykuda geçirdiği zamandır.

 

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visko “akıllı sünger” vücut ısısı ve ağırlığı ile yavaş yavaş vücudunuzun şeklini aldığı için vücut üstünde basınç minimum seviyeye iner. Vücut üstünde basınç olmadığı için değdiniz noktada damarlarda sıkışma olmaz, kan akışı devam eder ve uyurken dönme ihtiyacı yaratan uyuşma hissetmezsiniz. Böylelikle sabaha kadar kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya sahip olursunuz.

 

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Basınçsız ortamda vücudunuz baştan sona eşit olarak destek görür.

Yatağınız her bölgenin ağırlığına göre şekil alır. Baş, boyun, sırt, bel, kalça, diz ve bilekler olarak her noktadan destek alırsınız, böylece eklem ve omurga kaynaklı ağrılarınız giderilir.

 

Açık Hücre Isıya ve Basınca Duyarlı Visko “Akıllı Sünger”

Tüm yatak ve yastıklarımız visko “akıllı sünger” ile üretilmektedir.

Üstün konfor için birinci sınıf visko malzeme, derin uyku için mükemmel destek, serin uyku için nefes alan visko ve yıkanabilir, anti bakteriyel yastık kılıfı hepsi bir arada!

 

Rahat ve Sağlıklı Uyku

Visko “Akıllı Sünger” visko Anti Snore yastıklarımız, insan vücudunun baş ve boyun kıvrımlarına mükemmel bir şekilde uyarken kullanım sonrası orijinal haline geri döner. Vücudunuz için doğal omurga desteği sağlayan ve kaslarınızı tamamen gevşeten yapısıyla özel olarak tasarlanmıştır.

 

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Yastıklarımız özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre Visko “Akıllı Sünger” malzemeden tek tek imal edilmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

 

Premium Memory Foam

Visko “Akıllı Sünger” yastıklarımız yüksek kaliteli hafızalı köpükten yapılmıştır ve yıllarca dayanması amaçlanmıştır.

 

Rahat ve Güvenli

Kullanımı güvenlidir, herkes için sağlıklıdır. Kumaşlarımızın Sanitized özeliğinin olmasıyla birlikte sizleri güvenli bir uyku bekliyor olacak.

 

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Dış kılıf, nefes alabilen ve hava sirkülasyonu için iyi olan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmez iç kılıf, ergonomik tasarımlara sahip olan yastıklarımızın ömrünü daha etkili bir şekilde uzatır. Yastık kılıfı ile birlikte gelir, yumuşak ve pürüzsüz, yüksek derecede nefes alabilir. Kolay temizlik, bakımı için kılıfı tamamen çıkarılabilir ve yıkayabilirsiniz.

 

UZAY TEKNOLOJİSİ VİSKO “AKILLI SÜNGER” YATAK VE YASTIK

Uzay mekiklerinin kalkış ve inişleri esnasında, astronotların vücutlarına binen yükü ve basıncı azaltmak amacı ile bulunan ve daha sonra geliştirilerek endüstri ortamına sunulan visko’nun uyku kalitenizi etkileyen ve arttıran en belirgin özelliği ısı ve ağırlık ile şekil almasıdır.

Visko Love ürünlerinde kullanılan, özel olarak formülüze edilen visko “akıllı sünger”, içerisindeki mikroskobik hafıza hücreleri nedeni ile etkiye minimum tepki gösteren açık hücreli, ısıya ve ağırlığa duyarlı akıllı bir malzemedir.

 

ÖZEL KALIPLAR İÇERİSİNDE ÜRETİM

Firmamız ürünlerini özel dizayn edilmiş kalıplar içerisinde açık hücre visko malzemeden tek tek imal etmektedir. Kalıp sistem teknolojisi ile malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalmakta bu da ürünün kullanım konforunu ve ömrünü arttırmaktadır.

 

BLOK DÖKÜM ÜRETİM SİSTEMİ

Diğer firmaların blok sistem üretimlerinden farklı olan sistemimizde, bloklarımız çok büyük kalıplara dökülmekte ve bu kalıplardan çıkan bloklar istenilen yükseklikte kesilerek pad olarak kullanılmakta veya sünger üzerine uygulanarak yatak haline getirilmektedir.

 

CFC (Cloro Floro Carbon) MADDESİ İÇERMEZ

Ürünlerimizin imalatında kullanılan malzemeler CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi içermez. Bilim insanlarının yaptıkları incelemeler sonucunda, atmosfere salınan CFC’lerin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etki oluşturduğu anlaşılmıştır.

 

ERGONOMİK

Basınç azaltıcı ve hafıza özelliğine sahip visco elastic malzemeden imal edilen ürünlerimiz, vücudunuza tam uyum sağlayarak gördüğü boşlukları doldurur ve omurganızın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olur.

 

KULLANIMDAN SONRA KENDİ ŞEKLİNE GERİ DÖNER

Hafiza hücreleri içeren akıllı malzemeden imal edilen ürünlerimiz kullanım esnasında vücudunuzun şeklini alır ve kullanım sonrasında orjinal şekline geri döner.

Yataklarımız için kullanılan roll-pack sistemi sayesinde, uygulanan basınç ile ürünlerimiz silindir şeklinde sarılarak nakliyede ve taşımada kolaylık sağlanmaktadır.