Therapy Double-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Therapy Double-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı, uyku sırasında boynunuzun en doğru ve en sağlıklı pozisyonda kalmasını sağlayarak boyun ağrılarının giderilmesini sağlayan bir tasarıma sahiptir.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.250,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Therapy Double-S 60 x 40 x 10/8 cm, Therapy Double-M 60 x 43 x 10/11 cm, Therapy Double-L 60 x 43 x 12/14 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Therapy Double-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Therapy Double-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı, boyun destekli visco yastık modeli olmakla birlikte aynı zamanda boyun fıtığı ve düzleşme gibi sorunları olan kullanıcılar için boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilecek son derece ergonomik bir medikal ürün olma özelliğine sahiptir.

Çift yönlü olarak tasarlanmış olan Therapy Double Visco Uyku ve Boyun Yastığı, alçak ve yüksek yastık seven herkes düşünülerek 4 farklı yükseklik ölçüsünde Visko Love tarafından özel üretim teknikleri ile üretilmiş olduğundan yastık fiyatları da değişebilmektedir.

Baş ve boyun bölgesindeki kıvrım ve boşluklara göre özel olarak tasarlanmış formu sayesinde uyku sırasında vücut boşluklarınızı doldururken aynı zamanda boyun ve omuz kaslarının ihtiyaç duyduğu desteği sunan ortopedik bir üründür.

Therapy Double modelimizi Therapy modelinden ayıran en önemli özellik daha geniş bir yapıya sahip olmasıdır. Daha geniş ölçüler ile üretilen Therapy Double Visco Uyku ve Boyun Yastığı, iki tarafından da bulunan eğimli yapısı sayesinde yastığınızın yüksekliğini istediğiniz gibi ayarlayabilme imkanı da sunmaktadır.

Kaliteli, kesintisiz ve en iyi şekilde uyuyarak yeni güne dinlenmiş bir şekilde başlamak istiyorsanız visco yastık çeşitleri arasından ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru modeli seçmeniz son derece önemlidir. Çocuk kullanımı için de ergonomik bir yapıya sahip olan Therapy Double Visco Uyku ve Boyun Yastığı; orta yükseklikte yastık seven ve boyun fıtığı gibi sağlık sorunları olanlar için M ölçüsünde, yüksek yastık sevenler için ise L ölçüsünde üretilmiştir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku…En doğru uyku ortamı için %100 visco malzemesi mükemmel destek ve antibakteriyel yıkanabilir yastık kılıfı bir araya gelerek sizler için özel tasarım visco yastık haline getiriliyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visko Love güvencesi ile üretilen tüm visco yastık modellerimiz; rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku uyuyabilmeniz için insan anatomisine uygun bir şekilde tasarlanarak üretilmiştir. Visco akıllı sünger teknolojisinin hareket özelliği, ısı ve basınca karşı duyarlılığı sayesinde vücudunuzun şeklini alarak basıncı minimum seviyeye indirir.

Siz kesintisiz ve rahat bir uykuya dalarken aynı zamanda kaslarınızın ihtiyaç duyduğu destek yastığınız tarafından sağlandığından uyuşma ve ağrı problemi yaşamadan yeni güne sağlıklı ve zinde uyanabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Sanitized kumaştan üretilen tüm Visko Love yastık modellerimiz, çocuklar ve yetişkinler için sağlıklı ve güvenli ürünlerdir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Yastık modellerimiz, açık hücre özelliğine sahip %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel olarak tasarlanmış olan kalıplar içerisinde tek tek imal edilir. Üretim sırasında kullanılan kalıp teknolojisi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalır. Böylece ürünlerin yoğunluğu minimum seviyeye indirilirken kullanım ömrü ve konfor maksimum seviyeye çıkarılır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger yastık modellerimizin uzun ömürlü olabilmesi amacıyla her birisi birinci sınıf kaliteli hafızalı köpükten üretilmiştir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Minik gözenekleri sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak nefes alan dış kılıf mevcuttur. Toz geçirmeyen ve antibakteriyel iç kılıf ise yumuşak ve pürüzsüz dokuya sahip olmakla birlikte ergonomik tasarımı sayesinde ürünlerimizin kullanım ömrünü maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Ayrıca çıkarılarak yıkanabilen iç kılıf sayesinde temizliği de son derece kolaydır.

Yastık Modelleri

Visco akıllı sünger malzemesinden üretilen yastık çeşitleri, özel kalıplar içerisinde özel üretim teknolojileri ile üretilmiş ürünler olduğundan uyku kalitenizi de maksimum seviyeye çıkaran ürünlerdir.

Uyku Yastıkları

Uyku yastıkları denilince akla ilk gelen Visko Love uyku yastığı modelleri, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Isı ve basınca karşı duyarlı olan visco malzemesi sayesinde ürünlerimiz, başınız ile temas ettiği anda algıladığı ısı ile birlikte hareketlenerek baş, omuz ve boyun şeklini almaya başlar, temas ettiği tüm noktaları uyku boyunca destekler. Size ise sadece sağlıklı ve konforlu uykunun tadını çıkarmak kalır.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modelleri, seyahatlerinizin tıpkı ev konforunda geçmesini sağlayan son derece ergonomik ve konforlu ürünlerdir. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen, çıkarılarak yıkanabilen Poly&Viskon kumaşı sayesinde temizliği son derece kolay olan yolculuk yastığı modellerimizi gerek uçak gerek araba gerekse tren yolculuğu gibi istediğiniz her zaman güvenle kullanabilirsiniz.

En çok tercih edilen araba yastığı modellerinden birisi olan Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, sahip olduğu boyun dolgusu sayesinde baş, boyun ve omzunuzun şeklini alarak boynunuza gerekli desteği sunarken aynı zamanda yolculuk sırasında bel ve sırt yastığı olarak da kullanılabilen işlevsel bir üründür. Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ise yolculuk sırasında uyurken başınızın en doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak boynunuzun düşmesini ve tutulmasını engeller. Böylece ağrı sorunu yaşamadan seyahatlerinizi maksimum konfora ulaştırabilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında boyun ve baş bölgenizde aşırı terleme sorunu yaşıyorsanız bu sorunu Visko Love terletmeyen yastık modelimiz ile tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Yastıklarımıza uygulanan moleküler yapıdaki aqua jel, özellikle baş ve boyun kısmına uygulanır. Soğutucu özelliği sayesinde gece boyu çok fazla terleme sorunu yaşadığınız başınız ve boynunuzda ısı farkı olmadığından terleme sorununuz da ortadan kalkacaktır.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

%100 visco akıllı sünger teknolojisinden üretilmiş olan Visko Love ortopedik yastık modellerimiz; bel, boyun ve omuz bölgelerini destekleyerek konforlu bir uyku ortamı sunarken aynı zamanda bölgesel ağrı sorunlarınıza yönelik tedaviyi destekleyici özelliğe sahiptir.

Reflü Yastıkları

Uyku süresince başınızın şeklini alan visco reflü yastığı, aynı zamanda başınızın vücudunuza göre ideal yükseklikte olmasını sağlar. Bu sayede siz uyurken mide asidinin yemek borusuna kaçması önleneceğinden reflüye bağlı olarak uyku kaliteniz kesinlikle düşmez.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde hormonal değişimlere de bağlı olarak ağrı problemleri özellikle gece boyunca uyku kalitesini fazlasıyla düşürmektedir. Bu ağrı sorunlarını aşmak için hamile yastıkları oldukça önemli bir işleve sahiptir. Visco akıllı sünger teknolojisi ile sizler için özle olarak ürettiğimiz hamile yastığı modellerimiz bu dönemde sizin en yakın arkadaşınız olacak.

Belly Support Visco Hamile Yastığı, uyku sırasında yan ya da sırt üstü yattığınızda özellikle bel ve karın bölgesini destekleyerek ağrı oluşumunu önleyen tasarıma sahiptir. Belly Visco Hamile Yastığı ise kavisli bir forma sahiptir. Bu özel formu sayesinde sırt üstü ya da yan yatış pozisyonunda belinize ve bacaklarınıza destek vererek ağrı oluşumunu engeller. Ayrıca reflü sorunu yaşayanlar için de ekstra konfor sağlayan bir üründür.

Bebek Yastıkları

Şüphesiz ki her bebek için kesintisiz ve dinlendirici uyku gelişimi açısından son derece büyük öneme sahiptir. Bu bilinçle %100 visco malzemesinden özel olarak tasarlayarak ürettiğimiz bebek yastığı modelimiz, bebeğinizin tüm gece boyunca kesintisiz ve sağlıklı bir uyku uyumasını sağlamaktadır. Emzirme yastığı olarak da güvenle ve işlevsel bir şekilde kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı; baş, boyun, omuz kaslarını destekleyerek aynı zamanda uyku sırasında bebeğinizin kas gelişimini de desteklemektedir.

Çocuk Yastıkları

Üst düzey kalitedeki %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen çocuk yastığı modellerimiz, çocuğunuzun kas ve kemik gelişimini destekleyerek kesintisiz ve dinlendirici uyku imkanı sunmaktadır. Uyku boyunca vücudun ihtiyaç duyduğu desteği sunan ürünlerimiz sayesinde çocuklarınız yeni güne dinlenerek ve zinde uyanacaklar.

Horlama Yastıkları

Horlamayı azaltan visco yastık modelimiz olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, bir yastıktan çok daha fazlasını sunan özel bir tasarıma sahiptir. Özellikle horlama sorunu sırt üstü yatış pozisyonlarında çok daha fazla görülmektedir. Bu nedenle de sırt üstü yatanlar başta olmak üzere horlama problemi olanlar için özel tasarlanan horlama yastığı modelimiz, sırt üstü yatış pozisyonunda bile horlama sorununuzu minimum seviyeye indirmektedir.

Medikal yastık ürünlerimizden birisi olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, üretiminde kullanılan visco malzemesi sayesinde boyun ve baş şeklini alırken aynı zamanda temas ettiği noktalardaki basıncın da minimum seviyeye indirgenmesini sağlar. Bu sayede uykularınız kesintisiz ve sessiz hale gelir.

Boyun Yastıkları

Visko Love boyun fıtığı yastığı modellerimiz, özellikle boyun bölgesinde boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi bölgesel sorunları olan kişiler için özel olarak tasarlanmış medikal yastık ürünlerimizdir. D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup boyun boşluğunu doldurarak tam destek sağlayacak bir üründür.

Çok fazla tercih edilen boyun yastığı modellerimizden bir diğeri olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz ise tam yuvarlak formu, üst düzey kalitedeki visco malzemesi sayesinde boyun, bel ve bacak destek yastığı olarak kullanabileceğiniz ergonomik bir üründür.

Bel Yastıkları

Bölgesel sorunlarınızda tedavinize destek olarak ekstra konfor sunan bel yastığı modellerimiz, üretildiği %100 visco akıllı sünger malzemesi sayesinde belinizin şeklini alarak belinize ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Özel üretim teknikleri ve üst düzey kaliteli visco malzemesinden üretilen D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı ile Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modellerimizden ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli tercih ederek bel ağrılarınıza etkili çözümler bulabilirsiniz.

Sırt Yastıkları

Sürekli oturmaya bağlı olarak sırt ve bel bölgenizde ağrı oluşumu var ise ya da bel ağrısı ve bel fıtığı gibi bölgesel sağlık sorunları yaşıyorsanız sırt yastığı, sağladığı ekstra konfor sayesinde bölgesel ağrı oluşumunu engeller ve böylece yaşam kalitenizi ciddi oranda yükselterek size konforlu bir yaşam alanı oluşturur.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Tüm günün yorgunluğundan ve yorgunluğa bağlı ağrılarınızdan kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak ortopedik diz yastığı modellerimiz, açık hücre ısı ve basınca duyarlılığı sayesinde her pozisyonda vücudunuza destek vererek kan basıncını dengeler ve ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

Sunduğu ekstra konfor ile en çok tercih edilen modellerimiz arasında yer alan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113, diz arası, bacak altı ve bacak arası bölgelerinde kullanabileceğiniz ergonomik bir tasarıma sahiptir. Özel oyuntusu ve destekleyici tasarımı ile Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimiz de tercih edebileceğiniz en çok memnuniyet dönüşü olan bacak arası yastığı modellerimiz arasında yer almaktadır.

Oturma Yastıkları

Oturma yastığı modellerimiz, özellikle sürekli oturmak durumunda kalan kişilerde ağrı ve rahatsızlık hissini ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, en çok tercih edilen ürünlerimizden birisi olmakla birlikte yuvarlak formu sayesinde size ağrısız ve konforlu bir oturma alanı oluşturur.

Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modelimiz tercih edilen bir diğer modelimiz olmakla birlikte eğimli tasarımı ile uzun süreli oturuşlarda kalça ve bel ağrısı oluşumunu engelleyerek omuriliğin düz çizgide kalmasını sağlar.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Uzay teknolojisi olarak bilinen visco akıllı sünger teknolojisi, ilk olarak uzay mekiklerinin iniş ve kalkışları sırasında astronotların vücuduna binen basıncı minimuma indirmek için kullanılırken sonrasına geliştirilerek uyku kalitesini arttıran yatak ve yastık üretiminde kullanılmaya başlanmıştır.

Visco malzemesi ısı ve ağırlığa bağlı olarak şekil alan bir malzeme olduğundan vücudunuzun şeklini alarak uyku sırasında vücudunuza binen basıncı da azaltma özelliğine sahiptir. Bu sayede de uyku sırasında sürekli dönme ihtiyacına neden olan uyuşukluk oluşumu da engellenir. Visko Love ürünleri olan visco yatak ve visco yastık modellerinin tümünde de özel formüle edilmiş visco akıllı sünger malzemesi kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Visko Love ürünlerinin her birisi tek tek özel olarak tasarlanmış kalıplar içinde açık hücre visco malzemesinden üretilmektedir. Üretim sırasında kullandığımız kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzeme yoğunluğu kalıp içinde kalarak malzeme yoğunluğu minimum seviyeye indirilir, kullanım ömrü ve konforu maksimum seviyeye çıkarılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamızın kullandığı blok döküm üretim sisteminde bloklar büyük kalıplara dökülerek bu kalıplardan büyük ölçülerde bloklar çıkarılır. İstenilen ölçülerde kesilen bu bloklar, visco pad olarak kullanılabileceği gibi ayrıca sünger uygulamasıyla yatak formuna da getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Visko Love firması olarak üretmekte olduğumuz ürünlerimizin hiçbirinin üretim aşamasında atmosfere büyük zararı olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi bulunmamaktadır.

Ergonomik

Yetişkin ve çocuk kullanımı için son derece güvenilir ve sağlıklı olan ürünlerimiz, açık hücre ısı ve ağırlığa duyarlı olan visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu üretim malzemesi sayesinde vücut boşluklarını dolduran ürünlerimiz, uyku kalitesini arttıran ergonomik bir özelliğe sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücreleri sayesinde kullanım sırasında vücudunuzun şeklini alan ürünlerimiz, kullanım sonrasında hareketlenerek orijinal şekline dönmeye başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Yastık ürünlerimizin her birisi roll-pack paketleme sistemi kapsamında basınç uygulanarak silindir forma getirilerek paketlenir. Böylelikle ürünlerimiz kolay ve güvenilir bir taşınabilir şekilde sizlere ulaştırılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Therapy Double-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.