Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı

Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı sayesinde artık uzun saatler boyunca oturarak çalışırken kalça ve bel ağrısı yaşamayacaksınız.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

875,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

42 x 39 x 8/1 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı Özellikleri

Ofis ortamında ve masa başında çalışan ve dolayısıyla da gün içerisinde uzun saatler boyunca oturmak durumunda kalan kişilerde dik oturma sorunu meydana gelirken aynı zamanda basur, kuyruk sokumu ağrısı, bel fıtığı, kalça ağrısı ve hemoroid gibi sağlık sorunları meydana gelmektedir.

Gün içerisinde sürekli oturuyorsanız ve bölgesel ağrı sorunları yaşıyorsanız vücudunuz için medikal anlamda en iyi destek oturma minderi modellerimizden birisi olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modelidir. Sandalye üzerinde çalışırken yuvarlak formu ve anatomik yapısıyla bölgesel sorunlarınızı giderirken omurganızın düz bir çizgide durmasını ve aynı zamanda yeni ağrıların oluşumunu da engelleyen Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, bir oturma simidi olarak saymakla bitmeyen faydalar sağlar.

Kullananlar tarafından %100 memnuniyet geri dönüşü gelen Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, %100 visco malzemesinden Poly&Viskon örme kumaştan üretilmiştir. Bu sayede kullanım sırasında kolayca yıkayarak temizliğini kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz bir üründür. Visco yastık fiyatları da bu noktada ölçü ve özelliklerine göre değişmektedir.

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visco "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

Açık Hücre
Isıya ve Basınca Duyarlı
Visko "AKILLI SÜNGER"

Tüm yatak ve yastıklarımız visko “akıllı sünger” ile üretilmektedir..

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey konfor için üst düzey kalitede visco sünger, antibakteriyel ve nefes alan yapıya sahip olan yıkanabilir yastık kılıfı i bir araya gelerek sizlere kesintisiz uyku vaat ediyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Tüm yastık modellerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknolojileri ile üretilmiştir. Visco malzemesi, ısı ve basınca karşı duyarlılığa sahip bir malzemedir. Bu sayede yastığınız başınız ile temas ettiğinde ve vücut ısısını hissettiğiniz anda baş, boyun ve omuz bölgelerinin şeklini alana kadar hareket etmeye başlar.

Vücudunuzun şeklini alarak kan akışını düzenleyen visko yastık modellerimiz, aynı zamanda rahat ve kesintisiz bir uyku uyuyabilmeniz adına en ideal ve en sağlıklı uyku ortamını sizler için oluşturur.

Rahat ve Güvenli

Yastık modellerimizin her biri Sanitized kumaştan üretilmiş olup kullanımı her yaştan kullanıcı için güvenli ve sağlıklıdır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

%100 visco akıllı sünger malzemesinden tek tek üretilen yastık modellerimiz, özel olarak tasarlanmış kalıplarda üretimi yapılan ürünlerdir. Bu özel kalıplar sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içinde kaldığından ürünlerimiz maksimum konfor ve kullanım ömrüne sahiptir.

Premium Memory Foam

Visco yastık modellerimiz, üst düzey kaliteli hafızalı köpükten üretilmiş ve yıllar boyu ilk günkü yeniliği ile kullanabileceğiniz ürünler olmaktadır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Yastıklarımızın minik gözeneklere sahip dış kılıfı, toz geçirmeyen ve antibakteriyel olan aynı zamanda yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip olan iç kılıfı vardır. Ergonomik tasarıma sahip iç ve dış kılıf sayesinde kullanım ömrü daha uzun olurken aynı zamanda yıkanabilir iç kılıfı sayesinde temizliği de oldukça kolaydır.

Yastık Modelleri

Özel üretim teknikleri ile özel tasarlanan kalıplar içerisinde üretilmiş olan visco yastık çeşitleri, size kaliteli ve kesintisiz uykunun kapısını sonuna kadar aralayan modellerdir.

Uyku Yastıkları

Visko Love uyku yastığı modelleri, visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretilmiş olan modellerdir. Visco malzemesinin ısıya ve ağırlığa karşı üst düzey hassasiyet göstermesi sayesinde yastığınız başınız ile temas ettiği anda tüm temas ettiğiniz noktaların şeklini alarak kadar hareketlenmeye başlar. Bu süre içerisinde aynı zamanda temas ettiği noktaları destekleyerek ağrı oluşumunu da engellemiş olur.

Seyahat Yastıkları

Sık sık seyahat edenler için özel olarak tasarlanmış olan seyahat yastığı modellerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Baş, boyun ve omuz anatomisine uygun bir şekilde tasarlanmış olan yolculuk yastığı modelleri; araba, tren ve uçak gibi tüm yolculuklarınızda sağlıklı ve kesintisiz uyku için kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Boynunuza tam destek vererek seyahat sırasında boynunuzun düşmesine bağlı olarak oluşabilecek tm ağrı ve tutulma sorunlarını engeller. Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, kolay taşınabilir ölçülerde olmasının yanı sıra aynı zamanda boyun boşluğunu doldurarak seyahat sırasında uykunuzun ağrısız ve konforlu geçmesine imkan tanıyan araba yastığı modelimizdir. U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı modelimiz ise aynı zamanda M ölçüsünde de üretilebilen boynu çevreleyerek uyku sırasında boynunuzun düşmesini engelleyen üst düzey konfora sahiptir.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında özellikle boyun bölgesinde meydana gelen terleme, uyku kalitesini büyük oranda olumsuz olarak etkilemektedir. Beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem ergonomik hem sağlıklı ürünlerimizden birisi de terletmeyen yastık modelimizdir.

Terletmeyen yastıklarımızda moleküler yapıya sahip jel kullanılmaktadır. Visco yastıklarımızın baş ve boynunuzun denk geldiği bölüme uygulanan moleküler yapıdaki aqua jel, soğuk havayı koruma özelliği sayesinde en sıcak gecelerde bile terlemenizi engelleyerek uyku kalitenizi kesintisiz ve konforlu bir seviyeye taşır.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Son derece güvenli ve ergonomik tasarıma sahip olan ortopedik yastık modellerimiz, özellikle bölgesel sağlık sorunlarınızda tedavi sürecinizi destekleyerek ekstra konfor sunan ürünlerdir.

Reflü Yastıkları

Uyku kalitesini büyük oranda düşüren önemli sorunlardan birisi de reflü problemidir. Sizler için özel olarak tasarlayıp %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle ürettiğimiz visco reflü yastığı, gece boyunca reflü sorunu yaşamadan kaliteli ve dinlendirici uyku uyumanızı sağlar.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde olası ağrıların önüne geçerek dinlendirici ve sağlıklı uyku için hamile yastıkları önemli bir işleve sahiptir. Üst düzey kalitede visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olan hamile yastığı modellerimiz, güvenle kullanabileceğiniz ve hamilelik dönemini ağrısız atlatabileceğiniz ürünlerdir.

Özel kavisli formu sayesinde bel ve diz arkası boşluğunu doldurarak vücudunuzu destekleyecek Belly Visco Hamile Yastığı ya da hem yumuşak dokusu hem de özel formu ile karın ve boyun desteği için kullanarak ağrısız uyku uyumanızı sağlayacak olan Belly Support Visco Hamile Yastığı, hamile kadınlar için özel olarak üretilen ergonomik ürünlerimizdir.

Bebek Yastıkları

Bebeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için dinlendirici ve kesintisiz uykunun yeri yadsınamaz ölçüdedir. Dolayısıyla da doğru tercih edilmiş bir bebek yastığı oldukça iyi bir seçim olacaktır. Günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiren bebeğinizin sağlığını düşünerek üretmiş olduğumuz Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeklerin vücut anatomisine ve gelişimine en uygun şekilde üretilmiş olup aynı zamanda emzirme yastığı olarak da güvenle kullanabileceğiniz işlevsel bir ürünümüzdür.

Çocuk Yastıkları

Anne, bebek ve çocuk sağlığının önemini bilerek çocuklarınız için en iyi çocuk yastığı modellerini visco malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretiyoruz. Özel yapısı ve visco malzemesinin özellikleri sayesinde baş ve boyun şeklini alan çocuk yastıkları, aynı zamanda çocuğunuz uyurken büyüme ve gelişmelerini de destekleyen yapıya sahiptir.

Horlama Yastıkları

Birçok kişinin şikayetçi olduğu sorunların başında horlama sorunu gelmektedir. Visko Love horlama yastığı sayesinde bu sorunu büyük oranda azaltabilmeniz mümkündür. Anti Snore Visco Horlama Yastığı, horlama sorunu olanlar için özel olarak tasarlanmış bir üründür.

%100 visco malzemesinden üretilen Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku sırasında başınızın vücudunuza göre daha yukarda kalarak doğru uyku pozisyonu yakalamanızı sağlar. Bu sayede horlama sorununuz büyük oranda giderilir ve size de sessiz, dinlendirici, kesintisiz uykunun keyfini çıkarmak kalır.

Boyun Yastıkları

Boyun bölgesinde düzleşme ve fıtık gibi bölgesel sorunları olanlar için boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz medikal yastık modellerimiz, boyun bölgesine destek veren özel bir tasarıma sahiptir. D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, yarım silindirik formu sayesinde boyun oyuntusunun yanı sıra aynı zamanda bel ve bacak bölgesinde de dinlendirici ürün olarak kullanabileceğiniz üründür.

Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimiz ise tam yuvarlak formu sayesinde ergonomik bir boyun yastığı olmakla birlikte aynı zamanda yorgun olduğunuz günlerde ve ağrı problemleriniz olduğunuzda bel, bacak ve diz arkası destek yastığı olarak da kullanabilirsiniz.

Bel Yastıkları

Bel yastığı modellerimiz, bel şeklinizi alarak belinizi destekler ve gerek bel fıtığı gerekse bel ağrısı gibi bölgesel sorunlarınızda size ekstra konfor sunar. D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimizi ya da diğer çok tercih edilen Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimizi tercih edebilirsiniz. Ürünlerimiz, sağladığı konfor sayesinde bölgesel ağrılarınızı giderirken aynı zamanda yaşam kalitenizi de ciddi oranda yükselmektedir.

Sırt Yastıkları

Arabada, evde koltuğunuzda otururken ya da ofiste çalışırken kolay bir şekilde kullanabileceğiniz sırt yastığı, aynı zamanda sırt ve bel bölgenizde bölgesel ağrı sorunlarınızı gidererek ekstra konfor sunmaktadır. Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, özel formu sayesinde kolay kullanım imkanı sunarken aynı zamanda oldukça ergonomik ve sağlıklıdır.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Diz yastığı modellerimizin her birisi visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup insan anatomisine uygun şekilde tasarlanmıştır. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz, açık hücre ısıya ve basınca duyarlı yapısı sayesinde her yatış pozisyonunda kısa sürede ağrı ve yorgunluk şikayetlerinizden kurtulmanıza yardımcı olur.

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimiz ise yine açık hücre ısı ve basınca duyarlı visco malzemesinden diz ve bacaklarınıza destek verecek ergonomik yapıda üretilmiş bacak arası yastığı modelimizdir.

Oturma Yastıkları

Gün içerisinde sürekli oturmak durumunda kalıyorsanız bu oturuş süresi boyunca bel, kalça ve bacak ağrısı hissetmeniz oldukça doğal olacaktır. Ancak anatomik yapıya sahip oturma yastığı modellerimiz ile ofis ya da ev ortamında etkili bir şekilde kullanarak uzun süre otururken bile ağrı oluşumunu engelleyebilirsiniz.

En çok tercih edilen ürünlerimizden birisi olan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, ofisinizde ya da evinizde otururken kullanabileceğiniz ve olası ağrıları engelleyen ergonomik bir yapıya sahiptir. Diğer bir modelimiz ise eğimli forma sahip olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modelimizdir. Her iki modelimiz de visco malzemesinden üretilmiş, açık hücre ısı ve basınca dayanıklı ergonomik modellerdir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, uzak mekiklerinin iniş ve kalkışı sırasında astronotların üzerindeki basıncı azaltan bir malzeme olarak kullanılırken günümüzde daha da geliştirilerek uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkaran bir malzeme olarak kullanılmaya başlamıştır.

Visco malzemesi, ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzeme olduğundan vücudun ısısıyla birlikte hareketlenerek vücudun şeklini almaya başlar ve bu hareketlilik vücudun şeklini tamamen alana kadar devam eder. Günümüzde Visko Love ürünlerinde de özel formüle edilen visco malzemesi, visco yatak ve visco yastık ürünlerinde kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm ortopedik visco yastık modelleri, özel tasarlanan kalıplar içerisinde visco malzemesinden tek tek üretilmektedir. Kalıp içerisinden ürünler çıkarılırken malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizin konforu ve kullanım süresi en üst seviyeye çıkarılmış olmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Tüm ürünlerimizin üretiminde diğer firmalardan farklı olarak büyük blok döküm sistemi kullanılmaktadır. Bu büyük bloklardan çıkarılan büyük kalıplar, gerekli olan ölçülerde kesilmektedir. Kesilen bu bloklar pad olarak kullanılabileceği gibi sünger uygulamasıyla visco yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Hiçbir yatak ve yastık ürünümüzün üretim malzemeleri, ozon tabakası için son derece zararlı olan CFC (Cloro Floro Carbon) içermemektedir.

Ergonomik

Basıncı azaltan ve ısıya duyarlı özelliğe sahip olan visco akıllı sünger malzemesiyle üretilen ürünlerimiz, vücut boşluklarını dolduran ve omurganın doğal eğrisini koruyan özellikleri ile son derece ergonomik ürünlerdir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco malzemesi, hafıza hücreleri olan bir malzemedir. Bu hafıza hücreleri sayesinde tüm ürünlerimiz vücut şeklinizi alsa da kullanım sonrasında yavaş yavaş kendi şekline dönmektedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastıklarımız, kolay ve güvenilir taşınabilir olması için roll-pack paketleme sistemi kapsamında basınç uygulanarak silindir hale getirilmektedir. Bu paketleme sistemi sayesinde ürünlerimizin taşınması ve nakliyesi daha kolay hale getirilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.