Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı

Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı sayesinde vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sağlayarak uykularınızı konforlu hale getirebilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

565,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: R0013 Kategoriler: , ,

Ek bilgi

Ebatlar

40 x 15 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı Özellikleri

Medikal boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, visco ortopedik yastık modeli olarak yastık çeşitleri arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Otururken ya da uyurken bel ve boyun ağrılarınızı gidermek, günün yorgunluğuna bağlı olarak oluşmuş ağrılardan kurtulmak için en iyi tercihlerden birisi olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı; özellikle bel fıtığı, boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi bölgesel sorunları olan kişiler için boyun ve bel destek yastığı olarak da kullanılabilecek özel tasarıma sahiptir.

Tamamen insan anatomisi göz önünde bulundurularak özel üretim teknikleri ile Visko Love tarafından %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, farklı ölçüler ile üretildiğinden aynı zamanda çocuk kullanımı için de sağlıklı ve ergonomik bir üründür.

Poly&Viskon örme ve yıkanabilir fermuarlı kumaştan üretilen modelimiz, son derece hijyenik bir ürün olmakla birlikte visco yastık fiyatları özelliklerine göre değişmekle birlikte aynı zamanda diz altı ve bacak arası yastığı olarak da kullanılabilen işlevsel bir üründür.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku…Uykunuz sırasında konforunuz ve sağlığınız için %100 visco akıllı sünger, kusursuz destek ve yıkanabilir, antibakteriyel kılıf bir araya geldi!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Tüm yastık modellerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretilmiştir. Isı ve basınca üst düzey duyarlılık gösteren visco yastık modellerimiz, ısı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde başınız ve omzunuz temas ettiği anca baş ve omzun şeklini almaya başlar.

Isıya duyarlılığı sayesinde başınız temas ettiği anda hareket etmeye başlayan visko yastık, bu sırada omuz ve boyun kaslarını destekleyerek aynı zamanda kan akışının da dengelenmesini sağlar. Bu sayede tüm gece boyunca sürekli dönmenize ve uykunuzun kesintiye uğramasına neden olan uyuşma olasılığını da ortadan kaldırır.

Rahat ve Güvenli

Sanitized kumaş özelliği ile özel teknikler kullanılarak üretilen yastık modellerimiz, hem yetişkin hem çocuklar için kullanımı sağlıklı ve güvenlidir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visko Love yastıkları, özel kalıplarda tek tek üretilmektedir. Özel olarak tasarlanan kalıplar, visco malzemesinin fazla yoğunluğunu içerisinde tutarak ürünlerin maksimum konfor ve kullanım ömrüne sahip olmasını sağlar.

Premium Memory Foam

Tüm yastık modellerimiz, üst düzey kaliteye sahip viaco hafızalı köpükten imal edildiğinden ürünlerimiz, uzun yıllar kullanım imkanı olan ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Nefes alabilen minik gözeneklere sahip dış kılıf, toz geçirmeyen ve yumuşak, pürüzsüz dokuya sahip olan iç kılıf sayesinde yastıklarımız oldukça ergonomik ve hijyeniktir. Çıkarılabilen iç kılıf, aynı zamanda yıkanabilir özellikte olduğundan temizliği son derece kolaydır.

Yastık Modelleri

Visco yastık çeşitleri, özel üretim teknikleri ve Cold Cure kalıp teknolojisi ile tek tek imal edilmiş, kullanım ömrü ve konforu maksimum seviyede olan ürünlerdir.

Uyku Yastıkları

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan uyku yastığı modelleri, başınız ile temas ettiği an basınç ve ısıya karşı duyarlılığı sayesinde başınızın ve omzunuzun şeklini alarak size kaliteli uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. Uyku süresince ihtiyaç duyduğunuz desteği sunarken aynı zamanda özellikle çok fazla şikayet edilen omuz ve boyun ağrılarının da oluşumunu engeller.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı arayanların beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak olan yastık modelleri; araba, uçak ya da tren fark etmeksizin tüm yolculuklarınızda gittiğiniz her yere konforu götürmektedir. %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olan araba yastığı modelleri, boynu kavrayan ve yolculuk sırasında boynunuzun ağrımasını engelleyen özel bir tasarıma sahiptir.

En çok tercih edilen modeller arasında yer alan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, boynu saran  tasarıma sahip bir yolculuk yastığı olarak sizlere özel bir tasarımda sunulmaktadır. Eğer işlevsel ancak aynı zamanda mini boy ve taşınması kolay bir ürün arıyorsanız o halde Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı da bu anlamda çok fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Terletmeyen yastık özelliğine sahip olan özel tasarım aqua jel yastık modelimiz, sıcak gecelerde ferah ve konforlu uyku uyumanız için özel olarak üretilmiştir. Moleküler yapıdaki aqua jel, özellikle visco yastıklarımızın baş ve boynunuzun denk geldiği bölümlerine uygulanır. Soğuk havayı muhafaza ederken sıcak havayı absorbe eden aqua jel terletmeyen yastıklar, bu sayede tüm gece terlemeden ferah bir uyku uyumanızı sağlar.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik yastık modellerimiz, özellikle bel ve boyun gibi bölgelerde ağrı sorunu yaşayan kişilere konfor ve tedavi süresinde destek sağlayan fonksiyonel ürünlerdir.

Reflü Yastıkları

Üst düzey kalitede visco akıllı sünger malzemesinden üretilen visco reflü yastığı modellerimiz, uyku sırasında reflü sorunu yaşayan kullanıcılarımız için özel olarak tasarlanmıştır. Eğimli yapısı sayesinde başınızı vücudunuzdan daha yüksekte tuttuğundan mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyerek sağlıklı uykunun kapılarını sizlere sonuna kadar aralar.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde hamile yastıkları, sizin ve bebeğinizin sağlığını koruyarak uyku kalitenizi arttıracak ergonomik ürünlerdir. %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olan hamile yastığı modellerimiz arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modeli tercih ederek kesintisiz ve ağrısız uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Belly Support Visco Hamile Yastığı sayesinde uyku sırasında özellikle karın ve boyun bölgenize ihtiyaç duyduğu desteği sağlayabilirsiniz. Eğer bel ve diz arkası desteği sunabilecek bir ürün arıyorsanız o halde özel kavisli formu sayesinde bel ve diz arkası oyuntusunu doldurarak destekleyecek Belly Visco Hamile Yastığı modeli tam size göre olacaktır.

Bebek Yastıkları

Bebeğinizin uyku konforunu maksimum seviyeye çıkaran Visko Love bebek yastığı, bebek sağlığına ve gelişimine uykun bir şekilde özel olarak tasarlanmış ve %100 visco malzemesinden üretilmiş üründür. Emzirme yastığı olarak da işlevsel bir şekilde kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı, uyku sırasında bebeğinizin vücudunun şeklini alırken diğer yandan vücudun ihtiyaç duyduğu desteği sunarak kan akışını düzenler ve kesintisiz uyku ortamı oluşturur.

Çocuk Yastıkları

Çocuk yastığı üretiminde de tıpkı diğer ürünlerimiz gibi son derece hassas ve özenli olmaktayız. Üst düzey kalitedeki visco akıllı sünger malzemesinden üretilen modellerimiz, çocuklarınızı uyku sırasında büyüme ve gelişmesini destekleyen ergonomik yapıya sahip olarak tek tek üretilmektedir.

Horlama Yastıkları

Birçok kişi için uyku kalitesini büyük oranda düşüren önemli sorunlardan birisi de horlama sorunudur. Anti Snore Visco Horlama Yastığı, özel olarak tasarlanmış bir horlama yastığı olarak size bir yastıktan çok daha fazlasını sunan özel bir tasarıma sahiptir.

Özel tasarlanmış formu sayesinde başınızın, omzunuzun ve boynunuzun şeklini alarak fazla basıncı ortadan kaldırır. Bu sayede özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda en doğru uyku pozisyonunu almanızı sağlayarak sessiz ve dinlendirici bir uyku çekmenize yardımcı olur.

Boyun Yastıkları

Medikal yastık modellerimiz, visco malzemesinden üretilmiş olup aynı zamanda özellikle boyun bölgesinde ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayarak ağrıların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Yarım silindir formu ile boyun bölgesinin yanı sıra aynı zamanda bel ve diz arkası desteği olarak da kullanabileceğiniz D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, tam silindirik formu ile bel, boyun, diz arkası ve bacak desteği olarak kullanabileceğiniz Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı en çok tercih edilen boyun fıtığı yastığı modellerimizdir.

Bel Yastıkları

Konforlu, ergonomik ve ihtiyaç duyduğunuz desteği sunacak bel yastığı arayışınız var ise Visko Love size %100 visco malzemesinden üretilen ve vücudunuzun şeklini alarak tam destek sunan visco yastık modelleri sunmaktadır. D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı gibi yarım silindir formda olan modelimizi ya da tam yuvarlak formda olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelimizi tercih edebilirsiniz.

Sırt Yastıkları

Oturuş sırasında sırtınızı tam bir şekilde destekleyerek omuriliğinizin düz çizgide kalmasını sağlayan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sırt ve bel ağrılarınızın giderilmesinde son derece etkilidir. Visco akıllı sünger malzemesinden üretilen sırt yastığı modelimiz, istediğiniz tüm yaşam alanlarınızda kullanabileceğiniz bir üründür.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Bacak arası yastığı modellerimiz; diz, diz arkası, bacak desteği olarak kullanabileceğiniz visco yastık modellerimizdir. Ana üretim malzemesi visco akıllı sünger malzemesi olan diz yastığı modellerimiz, vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sunarak yorgunluk ve ağrı gibi şikayetlerinizin giderilmesini sağlar.

Diz arası, bacak arkası ve diz altı yastığı olarak kullanabileceğiniz Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz tercih edilen diz yastıkları modellerimiz arasında yer almaktadır. En çok tercih edilen bir diğer modelimiz ise diz ve bacak anatomisine uygun olarak tasarlanmış Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelimizdir.

Oturma Yastıkları

Oturma yastığı modellerimiz, %100 visco malzemesinden üretilmiş ve anatomik yapısıyla uzun süreli oturduğunuz zamanlarda özellikle kalça bölgesinde ağrı oluşumunu engeller. Anatomik tasarımı ile konforlu bir oturma alanı oluşturan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, uzun saatler boyunca otursanız dahi omurganızı düz çizgide tutarken olası ağrıları engelleyen Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modellerimiz en çok tercih edilen modellerimizdir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, astronotların vücutlarına binen basıncı azaltmak için kullanılan bir teknoloji iken geliştirilmiş ve günümüzde de endüstri alanında visco yatak ve yastık üretiminde kullanılmaya başlanmıştır bir üretim malzemesi haline gelmiştir.

Açık hücre ısı ve basınca duyarlığı bir malzeme olan visco akıllı sünger malzemesi, özel formülü ile uyku kalitenizi arttırarak dinlendirici uyku uyumanızı sağlayan Visko Love yatak ve yastık ürünlerinde kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm yastık ürünlerimiz, özel dizayn edilmiş kalıplarda visco akıllı sünger malzemesiyle üretilir. Üretim sırasında malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından kullanım ömrü ve konfor arttırılmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Visko Love firmamız, diğer firmalardan farklı blok döküm sistemine sahiptir. Devasa büyüklükteki kalıplar içerisinden çıkan büyük bloklar, gerekli olan yükseklik ve genişlik ölçülerinde kesilir. Bu bloklar pad olarak kullanılabileceği gibi sünger uygulaması ile yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Visko Love ürünlerinin hiçbirinin üretim aşamasında ozon tabakasına ciddi zararlar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Visko Love ürünlerimizin her birisi açık hücre ısı ve basınca duyarlı olan visco malzemesinden üretilmiştir. Dolayısıyla da ürünlerimiz, vücut boşluklarını doldurarak omurganın doğal eğrisini koruyan özelliktedir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco akıllı sünger malzemesi, vücudun şeklini alan bir özelliğe sahip olduğundan kullanım sırasında vücudunuzun şeklini alır ancak kullanım sonrasında orijinal şekline geri döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Yastıklarımızın paketlenmesinde roll-pack paketleme sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde basınç ile ürünlerimiz silindir formuna getirilerek sizlere gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.