Ring Cushion Visco Oturma Yastığı

Ring Cushion Visco Oturma Yastığı sayesinde ofiste ya da evde uzun süreli oturduğunuzda olası ağrıları engelleyerek konforlu alan oluşturabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

850,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

ø 44 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Ring Cushion Visco Oturma Yastığı Özellikleri

Ofis ortamında uzun süre sandalye üzerinde oturarak çalışmak durumunda kalanlarda bel fıtığı, kuyruk sokumu ve kalça ağrısı ya da basur ve hemoroid gibi sorunlar sıklıkla görülebilmektedir. Gün içerisinde zamanınızın büyük bir kısmını oturarak geçiriyorsanız oturma simidi sayesinde vücudunuz için en iyi destek veren oturma alanını sağlayabilirsiniz.

Yuvarlak formu ile omurganın düz çizgide kalmasını sağlayarak aynı zamanda dik oturma konusunda yardımcı olan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, sunduğu faydalar ve ekstra konfor ile en büyük destekçiniz olacak. Kullananlar tarafından tam puan alan ve başarısını kanıtlamış olan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, medikal yastık modeli olarak bölgesel ağrıların giderilmesinde son derece etkilidir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinde rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kalitede visco akıllı sünger ile üretilen Visko Love yastık modelleri ve iç ve dış kılıfları sayesinde daha konforlu, daha sağlıklı ve kesintisiz uykuyu en hijyenik haliyle deneyimleyebilirsiniz.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco yastık modellerimiz, visco akıllı sünger teknolojisi ile tek tek üretilmektedir. Isı ve basınca karşı duyarlılığı sayesinde vücudunuza temas ettiği an hareket etmeye başlayan yastık çeşitleri, bu sayede vücudunuzu tam olarak kavrayana kadar vücut şeklinizi almaya devam eder. Tüm uyku boyunca omuz ve boyun kaslarını destekleyerek ağrı oluşumunu engeller.

Visco malzemesi sayesinde vücudunuzun şeklini alan yastığınız, aynı zamanda vücuda binen basıncı da minimum seviyeye indirdiğinden tüm damarlarınızı rahatlatır, kan akışını düzenler ve uyuşma problemlerini böylelikle engellemiş olur. Size ise tüm gece boyunca sağlıklı ve konforlu uykunun tadını çıkarmak kalır.

Rahat ve Güvenli

Yetişkinler ve çocuklar için kullanımı son derece güvenli ve sağlıklıdır. Sanitized kumaş özelliği sayesinde uykularınız artık çok daha güvenli olacak.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Firmamız bünyesinde üretilen tüm visko yastık modellerimiz, özel tasarlanan kalıplar içerisinde açık hücre özelliğine sahip olan visco akıllı sünger malzemesinden tek tek üretilmektedir. Kullandığımız kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kalırken üretim sonunda ürünlerimizin konfor ve kullanım süresi maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.

Premium Memory Foam

Üst düzey kalitede hafızalı köpükten yapılan visco akıllı sünger yastıklarımız, uzun yıllar boyunca ilk günkü konforu ve rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler haline getirilmiştir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm ürünlerimizde yumuşak ve pürüzsüz bir dokuya sahip, en üst seviyede nefes alabilen ve çıkarıp kolayca yıkayabileceğiniz anti bakteriyel iç kılıf; sürekli hava sirkülasyonu gerçekleştirerek nefes alabilen minik gözeneklere sahip dış kılıf bulunmaktadır.

Yastık Modelleri

Visco ortopedik yastık modellerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden tüm ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak insan anatomisine uygun olarak üretilmiştir. Dolayısıyla da yastık fiyatları bu bağlamda farklı fiyat bantlarında seyretmektedir.

Uyku Yastıkları

Visco “akıllı sünger” teknolojisiyle üretilen uyku yastığı modelleri, uykunuz için en ideal ve en konforlu ortamı sizlere sunmak için özel tasarlanmıştır. Basınca ve ısıya duyarlılığı sayesinde başınızı yastığınıza koyduğunuz an baş ve boyun bölgesinin şeklini alarak tüm boyun, omuz ve baş kaslarınızı uyku süreci boyunca destekler.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı ürünleri; araba, tren ya da uçak fark etmeksizin tüm yolculuklarınızda konforlu ve güvenli şekilde kullanabileceğiniz yolculuk yastığı modelleridir. Boynunuzu kavrayarak tam destek sağlayan bu modeller, uyku sırasında boynunuzun düşmesini engelleyerek boynunuzun tutulmasını ve boyun ağrısı yaşamanızı engeller. En çok tercih edilen modellerden birisi olan ve M ölçüsü de bulunan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, yolculuk sırasında boynunuzu tam kavrayarak sabit durabilen konforlu modellerimiz arasında yer alan araba yastığı modelimizdir.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında baş ve boyun bölgesinde meydana gelen terleme sorunu birçok kişide görülen bir sorun olurken aynı zamanda uyku kalitesini olumsuz etkileyen bir durumdur. Sizin de uyku sırasında terleme probleminiz var ise o halde terletmeyen yastık ile bu soruna kökten çözüm bulabilirsiniz. Boyun kısmına denk gelen kısımda bulunan soğutucu moleküler yapıdaki jel sayesinde en sıcak gecelerde bile ısıyı hapsederek soğukluğunu korur ve terlemenizi engeller.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Baş ve boyun bölgesinde ağrı sorunu yaşayan kullanıcılar için üretilen medikal yastık modellerimiz, tedavi süreciniz boyunca sağladığı ekstra konfor ile tedavinize destek olacak tasarıma sahiptir.

Reflü Yastıkları

Visco reflü yastığı, uyku sırasında mide sorunu yaşayanlar için özel tasarlanmış üründür. Özel formu sayesinde baş ile vücudunuzun alt kısmı arasındaki eğimi en doğru şekilde ayarlayarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önlerken aynı zamanda uykunuzun mide sorunları nedeniyle bölünmesini engellemiş olur.

Hamile Yastıkları

Visko Love hamile yastıkları, gebelik döneminde yaşayabileceğiniz tüm ağrı sorunları göz önünde bulundurularak özel bir tasarımda üretilmiştir. Bu sayede uyku sırasında bel, bacak, diz ve dirsek bölgelerinize destek vererek hem kendiniz hem de bebeğiniz için konforlu bir uyku ortamı oluşturmaktadır. İşlevsel ve son derece konforlu hamile yastığı modellerimizden olan Belly Support Visco Hamile Yastığı, yan ve sırt üstü yatış pozisyonlarında karnınıza ve belinize destek verir.

Bebek Yastıkları

Bebeğinizin gelişimi için en doğru ve en sağlıklı bebek yastığı arayışı içerisindeyseniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeğiniz için en doğru seçim olacaktır. Omurga ve kas gelişimini destekleyen, omurgayı düz çizgide tutmayı sağlayan yapıya sahip olan ve aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz modelimiz sayesinde bebekleriniz deliksiz ve sağlıklı bir şekilde uzun süre uyuyacaklar.

Çocuk Yastıkları

Kas ve kemik gelişimi için çocuk yastığı seçimi, çocuklarınızın sağlığı için son derece önemlidir. Anne, bebek ve çocuk yastıkları ile her zaman sağlığınıza önem veren Visko Love, çocuklarınız için de %100 visco malzemesinden en güvenilir ve en sağlıklı modelleri üreterek sizlere sunmuştur.

Horlama Yastıkları

Ortopedik horlama yastığı, horlamaya bağlı olarak uyku kalitenizi düşüren durumları minimum seviyeye indirerek sizlere sessiz, kesintisiz ve dinlendirici uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. Baş ve boyun bölgelerinde basıncı azaltan etkisi, baş ve vücut arasındaki eğimi doğru ayarlayan tasarımı sayesinde artık horlama sorunu, uyku kalitenizi düşüren bir sorun olmaktan çıkacak.

Boyun Yastıkları

Boyun bölgesinde ağrı, fıtık ve düzleşme gibi sağlık sorunu yaşayanlar için özel olarak tasarlanmış olan boyun fıtığı yastığı, omuz ve boyun kaslarına destek vererek ağrı oluşumunun önüne geçer. Ayrıca boyun yastığı, tüm gece boyunca omurganın düz çizgide kalmasını sağlarken sunduğu ekstra konfor sayesinde tüm yatış pozisyonlarında maksimum konfor sunmaktadır. En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı, tüm bu özellikleri taşıyan ve boynunuza tam destek vererek uykunuz boyunca en konforlu destekçiniz olmaktadır.

Bel Yastıkları

Evinizde, iş yerinizde ya da arabanızda kısacası istediğiniz her yerde belinizi kavrayarak bel desteği veren bel yastığı modellerimiz, özellikle bel fıtığı ve bel ağrısı gibi bölgesel sorun yaşayan kişiler için kusursuz ve son derece ergonomik modellerdir. Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, bel kıvrımına uygun yapısı sayesinde belinizi kavrayarak omuriliğinizin doğru konumda kalmasını sağlayarak ekstra konfor sunar.

Sırt Yastıkları

Sırt yastığı, oturduğunuz süre boyunca sırtınıza destek vererek omuriliğinizin doğru bir şekilde konumlanmasını sağlar. %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı modelimiz arabanızda, evinizde ya da ofisinizde konforlu bir yaşam kalitesi için kolaylıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113, bacak ve diz altı ya da bacak arası bölgelerinize destek vererek ağrıların dindirilmesini ve yeni ağrıların oluşumunun engellenmesini sağlar. Dinlenme zamanlarınızda en büyük destekçiniz olan diz yastığı, vücudunuzun şeklini alarak kan akışını düzenler. Ayrıca bacak arası yastığı olarak da kullanabileceğiniz modelimiz, her yatış pozisyonunda kullanıma uygundur.

Oturma Yastıkları

Uzun süreli oturduğunuzda bel kalça ve kuyruk sokumu gibi bölgelerde ağrıların oluşumu olası durumlardır. Bu noktada tercih edeceğiniz oturma yastığı, anatomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturuşlarda bile belinizi, omuriliğinizi destekleyerek olası ağrıların önüne geçmektedir. Yıkanabilir, fermuarlı ve Poly&Viskon örme kumaşa sahip olan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, yuvarlak formu ve anatomik tasarımıyla kaslarınızı destekleyerek muhtemel ağrıların oluşumunu de engellemektedir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, öncelikle uzak mekiklerinin kalkışı ve inişi sırasında astronotların vücuduna binen basıncı ortadan kaldırmak için kullanılırken geliştirilmiş özel formülüyle günümüzde visco yatak ve visco yastık üretim sanayisinde kullanılmaya başlanmıştır.

Özel olarak formüle edilen visco akıllı sünger teknolojisi, Visko Love ürünlerinde kaliteden ödün verilmeden kullanılmaktadır. İçerisindeki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde vücuda binen basıncı minimum seviyeye indiren visco malzemesi, ısı ve ağırlığa duyarlı bir ana üretim materyalidir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızda visco malzemesinden tek tek üretilen ürünlerimizin her birisi özel kalıplar ile imal edilmektedir. Kullandığımız kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu ekarte edilir. Bu sayede ürünlerimiz maksimum konfor ve kullanım ömrüne ulaştırılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Diğer firmalardan farklı olarak blok sisteminin baz alındığı üretim sistemimizde bloklar devasa büyüklükteki kalıplara dökülür, kalıplardan çıkarılan büyük kalıplar istenilen ölçülerde kesilerek pad haline getirilir ya da üzerine sünger eklenerek yatak haline getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Visko Love bünyesinde üretilen hiçbir yatak ve yastık ürününün imalat sürecinde ozon tabakası üzerinde yıkıcı etkisi bulunan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Hafıza özelliği sayesinde basıncı minimum seviyeye indiren visco akıllı sünger malzemesi ile üretilen ürünlerimiz, vücudun şeklini alarak vücudu tamamen sarar ve boşlukları doldururken aynı zamanda omurganın doğal eğrisinde durmasını sağlar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco elastik akıllı sünger malzemesi hafıza hücrelerine sahip olduğundan kullanım sırasında vücut şeklini alsa da kullanım sonrasında anında kendi şekline dönmektedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimizin paketlemesinde roll-pack paketleme sistemi kullanılır. Bu sistem kapsamında yastıklara uygulanan basınç ile ürünler silindir şekilde sarılarak sizlere gönderilir.

 

 

 

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ring Cushion Visco Oturma Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.