Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi

Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi ile uyku konforunuzu maksimum seviyeye çıkararak bulutların üzerindeymiş gibi bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.150,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Pufy+Pad – 50 x 70 x 11-12 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi Özellikleri

Klasik yastık alışkanlıklarından vazgeçemeyenler için özel olarak üretilen Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi, parçalanmış hafıza köpüklerinden üretilmiş klasik kırpıntı visco yastık modelidir. Uyku apnesi gibi uyku kalitenizi düşürecek sorunların azaltılmasına yardımcı olurken aynı zamanda baş ve boyun bölgesine destek vererek tüm gece boyunca rahat ve sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar.

Adeta bir kuş tüyü yastık gibi şekillendirebileceğiniz Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi, tüm yatış pozisyonlarında rahat ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz konforlu bir uyku arkadaşınız olacak kadar iddialıdır.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… %100 visco akıllı sünger dolgu malzemesi yanı zamanda nefes alabilen ve antibakteriyel iç ve dış kılıfı ile sizlere uykunuzda konforlu bir uyku desteği sağlamak için geliyor!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilen Visko Love yastık modelleri, ısı ve ağırlığa duyarlı olan ve içerisindeki hafıza hücreleri sayesinde hareketli olan modellerdir. Yastığınızla temas ettiğiniz anda yastığınız vücudunuzun şeklini alana kadar içerisindeki hafıza hücreleri hareketlenir. Bu hareket yastığınız baş ve boyun şeklinizi alıp tamamen sarmalayana kadar devam eder.

Isı ve ağırlığa karşı duyarlılığı sayesinde vücuda binen basıncı optimum seviyeye indirir. Böylece uyku sırasında damarlarda sıkışma olmadığından kan akışı dengeler, uyku sırasında uyuşma şikayetlerinizin oluşumu engellenmiş olur. Size de rahat, sağlıklı ve kesintisiz uykunun tadını çıkarmak kalır.

Rahat ve Güvenli

Tüm visko yastık modellerimiz, Sanitized kumaştan üretilmiştir. Böylece hem çocuklar hem de yetişkinler için kullanımı son derece rahat ve güvenlidir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visco yastık modellerimiz, %100 visco elastik sünger malzemesinden tek tek üretilmektedir. Özel kalıp üretim teknolojisi sayesinde visco malzemesinin yoğunluğu kalıp içinde kalırken ürünlerimizin kullanım ömrü ve konfor düzeyi de beklentilerinizin üzerinde bir noktaya ulaşır.

Premium Memory Foam

Üretiminde irinci sınıf kaliteye sahip olan hafızalı köpük kullanılan visco akıllı sünger yastık çeşitleri, uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitede kullanabileceğiniz haline getirilmiştir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Nefes alan minik gözeneklere sahip olan dış kılıf ve toz geçirmez özelliğe sahip iç kılıf sayesinde yastıklarınızı daha uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Pürüzsüz ve yumuşak yapıya sahip iç ve dış kılıf kolayca çıkarılabilen ve temizliği de oldukça kolay olan ürünlerdir.

Yastık Modelleri

Visko Love ortopedik yastık modelleri sayesinde tüm günün yorgunluğunu konforlu ve güvenli şekilde atarak yeni güne zinde uyanabilirsiniz. Firmamızın yastık fiyatları, ürünlerimizin ölçülerine ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir.

Uyku Yastıkları

%100 visco malzemesi ile üretilen tüm uyku yastığı ürünleri, ağırlık ve ısıya karşı duyarlı olan hafıza hücrelerine sahiptir. Yastıklarımızın içerisindeki hafıza hücreleri sayesinde başınız yastığa temas ettiğinde yastığınız baş, boyun ve omuz şeklini alırken aynı zamanda boyun boşluğunuzu doldurarak hem boyun hem de omuz kaslarınıza ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Size de ağrısız, uyuşma problemi yaşamadan konforlu uykunun tadını çıkartmak kalır.

Seyahat Yastıkları

Yolculuk sırasında boynunuza tam destek veren seyahat yastığı modellerimiz, uçak, araba ya da tren gibi tüm yolculuk alanlarda kullanabileceğiniz yolculuk yastığı ürünleridir. Yolculuk sırasında uyuduğunuz anda boynunuzu sabitleyerek başınızın düşmesini ve boynunuzun tutulmasını engeller. Fermuarlı ve yıkanabilir Poly & Viskon örme kumaştan üretilen araba yastığı modelleri arasından boyun çevresini tamamen saran bir model arıyorsanız U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı tercih edebilirsiniz. Eğer yüksek yastık yerine daha az yükseklikte yastık kullanmayı tercih ediyorsanız aynı ürünün M bedenini de tercih edebilmeniz mümkündür.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Visco Aqua jel terletmeyen yastık, jel formundaki moleküler yapısı sayesinde ısı farkını ortadan kaldırır ve soğukluğunu daima korur. Bu sayede özellikle boyun ve baş bölgesine denk gelen Aqua jel sayesinde uyku sırasında terleme sorunu yaşamadan ferah ve konforlu bir uyku ortamı oluşturur.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Baş ve boyun bölgesinde bölgesel sağlık sorunu yaşayan kişiler için özel olarak tasarlanan medikal yastık modellerimiz, tedavi süreci boyunca uykularınızda sizlere üst düzey konfor ve destek sunar.

Visco Reflü Yastığı

Vücudun üst kısmının yukarda olmasını sağlayan Visco Reflü Yastığı, böylece uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyerek size konforlu ve sağlıklı uyku imkanı sunar.

Hamile Yastıkları

Hamilelik sürecinde hormonların etkisiyle de birlikte özellikle bacak ve bel oyuntularında ciddi derecede rahatsızlık veren ve özellikle uyku kalitesini düşüren ağrılar yaşanmaktadır. %100 visco malzemesinden üretilen ve vücut şeklinizi alarak uyku sırasında destek sağlayan hamile yastıkları arasında yer alan Belly Visco Hamile Yastığı, sahip olduğu kavisli formu sayesinde hem bel hem de bacak boşluklarınızı dolduracak tasarıma sahip olan hamile yastığı modelimizdir.

Bebek Yastıkları

Günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiren bebekler için bebek yastığı seçimi hem uyku kalitesinin artması hem de omurga gelişiminin desteklenmesi için son derece önemlidir. Bu noktada emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz son derece fonksiyonel bir ürün olan Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelini seçebilirsiniz. Bebeğinize uyku sırasında gerekli boyun desteğini sunarken aynı zamanda omurganın doğal yapısını koruyarak gelişimine de destek olur.

Çocuk Yastıkları

Visko Love çocuk yastığı modelleri, %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş ve insan sağlığına dost olan ürünlerdir. Özellikle omurga ve kas sistemi gelişiminin henüz devam ettiği çocuklar için son derece sağlıklı ve ergonomik ürünlerdir. Vücut şeklini alabilen yapısı sayesinde çocuklarınız uyurken boyun bölgesine destek verirken omurganın da doğal eğrisinin korunarak her yatış pozisyonunda çocuklarınızın sağlıklı bir uyku çekmesini sağlar.

Horlama Yastıkları

Horlamayı azaltan ortopedik visco yastık özelliği taşıyan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, üretildiği visco akıllı sünger teknolojisi sayesinde son derece güvenli ve sağlıklı bir üründür. Horlama sorununun uyku kalitesini düşürdüğünden şikayet eden kişiler için özel olarak üretilen Anti Snore horlama yastığı, baş kısmını vücuda göre daha yüksekte tutarak horlamanın da azalmasına yardımcı olur. Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sorunlar yaşayan ve orta yükseklikteki yastıkları tercih edenler için S bedeni, daha yüksek yastıklarda yatmayı sevenler için ise Anti Snore-M Visco Horlama Yastığı özel olarak üretilmiştir.

Boyun Yastıkları

Boyun fıtığı yastıkları olarak da bilinen boyun yastıkları, öncelikle %100 visco malzemesinden üretilmiş ve bu sayede de vücudun şeklini alabilme özelliğine sahip ürünlerdir. Başınızla temas ettiği an vücudunuzu kavrayarak boyun boşluğunuzu doldurur, omuz ve boyun kaslarınızdaki basıncı minimuma indirir. Sağladığı üst düzey konfor sayesinde omurganın doğal yapısını tüm uyku pozisyonlarında koruyan boyun yastığı, kesintisiz ve sağlıklı uyku uyumanızı sağlar.

Bel Yastıklar

Visko Love tarafından %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilen bel yastığı modelleri, oturduğunuz süre boyunca belinizi tam kavrayan formu sayesinde bel ve omuriliğe ihtiyaç duyduğu tüm desteği sunar. Bu sayede uzun saatler boyunca oturmak durumunda kalsanız bile bel ağrısı şikayeti yaşamazsınız. Evde, ofiste ya da arabada rahatlıkla kullanabileceğiniz bel yastıkları, özellikle bel fıtığı vb. gibi şikayetleri olanlar için de mükemmel ürünlerin başında gelir.

Sırt Yastıkları

Sırt bölgesini kavrayan formu sayesinde otururken sırtınıza destek veren sırt yastığı, aynı zamanda omurilik eğrisini koruyarak doğru oturuş pozisyonunda kalmanızı sağlar. Evinizde otururken, ofisinizde çalışırken ya da araç kullanırken kullanabileceğiniz ürün olmakla birlikte özellikle sırt ağrılarını giderilmesinde son derece etkili olan mükemmel bir üründür.

Oturma Yastıkları

%100 visco akıllı sünger teknolojisinden üretilen, yıkanabilir ve fermuarlı Poly & Viskon örme kumaşa sahip olan oturma yastığı modelleri, ergonomik tasarımı sayesinde uzun saatler boyunca bile rahat ve konforlu oturuş imkanı sunar. Omurga yapısını koruyan, kavisli bir yapıya sahip olan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, kavisli yapısı sayesinde oturmaya bağlı ağrı şikayetlerinizin oluşumunu engeller.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Astronotların iniş ve kalkışı sırasında basıncı azaltmak için kullanılan visco, şimdilerde ise geliştirilmiş bir teknoloji olarak hem visco yatak hem de yastık üretim sanayisinde kullanılmaya başlamıştır. Özellikle açık hücreli olması, ısı ve ağırlığa karşı duyarlılık göstermesi sayesinde ürünlerin vücudun şeklini alan ergonomik tasarımlar haline gelmesini sağlamıştır.

Visko Love ürünlerinde kullanılan visco akıllı sünger malzemesinin içerisinde bulunan mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde vücuda binan basınç minimuma indirgenirken diğer yandan uyku sırasında kan basıncı dengelenir ve ergonomik bir uyku ortamı oluşturulur.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Özel olarak dizayn edilen kalıplarda firmamızın tüm ürünleri üst düzey kaliteye sahip olan visco malzemesinden tek tek imal edilir. Kullanılan kalıp sistem teknolojisi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğunun kalıp içinde kalması ve böylece ürünlerin hem daha ergonomik hem de daha uzun ömürlü olması sağlanır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamıza özel bir üretim sistemi olan blok döküm sistemi kapsamında bloklar büyük kalıplara dökülür. Büyük kalıplardan çıkarılan bloklar, gerekli ölçüler doğrultusunda kesilir. Kesilen bloklar, visco pad olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda üzerine sünger uygulaması yaptıktan sonra da yatak formuna getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Tıpkı insan sağlığı gibi çevre sağlığını ve ekolojik dengeyi de ön planda tutan firmamızın üretimini yaptığı hiçbir ürünün üretim sırasında ozon tabakasına yıkıcı zarar veren CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Basınç azaltan ve yüksek kaliteli hafıza hücrelerini içerisinde barındıran visco elastik sünger ile üretilen tüm ürünlerimiz vücudun şeklini alırken vücut boşluklarını dolduran ve omurganın doğal formunu koruyan ergonomik ürünlerdir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücrelerine sahip visco akıllı süngerden üretilen ürünlerimiz, ısı ve ağırlığa olan duyarlılığı sayesinde anında vücut şeklinizi almaya başlasa da kullanımın ardından anında orijinal şekline geri dönmeye başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi sayesinde ürünlere basınç uygulanarak silindir paketleme sağlanır. Bu sistem sayesinde ürünlerimiz kolay taşınabilir şekilde sizlere güvenle ulaştırılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.