Ortopedik Visco Yastıklar

Ortopedik Visco Yastıklar

Ortopedik visco yastıklar, ısı ve basınca üst düzey duyarlılığı olan %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup uyku esnasında doğru pozisyonda kalmanız için özel tasarlanmıştır. İçerisindeki viscoelastik hafızalı köpük, hareket etme özelliğine sahiptir. Bu hareketlilik vücudunuz ile temas ettiği anda başlayarak vücudunuzun tam şeklini alana kadar devam eder.

Vücut şeklinizi alan ortopedik visco yastığınız, uyku boyunca temas ettiği tüm noktaları destekler, kan akışınızı düzenler ve ağrıları gidererek yeni ağrı oluşumunu önler. Aynı zamanda basıncı azaltan etkisi sayesinde sırt, boyun, omuz ve baş kısımlarına bölgesel ağrı sorunları olanlar için son derece etkili ürünlerdir.

Visco malzemesinin dolgu oranına göre yastık modellerinin yükseklik ve sertlik değerleri değişebilirken aynı zamanda farklı modellerde ve ölçülerde de ortopedik visco yastık çeşitleri bulmak mümkündür. Bu noktada ihtiyaçlar doğrultusunda mutlaka yastık tercihi fiziksel özelliklere ve uyku şekline göre yapılmalıdır.

Ortopedik Visco Yastık Nedir?

Ortopedik visco yastık, viscoelastik köpük malzemesinden özel tasarlanarak üretilmiştir. Viscoelastik köpük malzemesi, ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olduğundan uyku sırasında vücudunuzun tüm temas ettiği bölgelerin şeklini alır. Ayrıca hareketli yapısı sayesinde kan akışını düzenler, basıncı azaltır, vücudun uyku sırasında ihtiyaç duyduğu desteği azami düzeyde sunar.

Özellikle boyun, sırt ve omuz ağrısı sorunları yaşayanlar için ortopedik visco yastık son derece etkilidir. Ancak kusursuz uyku deneyimi yaşamak için kaliteli ürün tercihi son derece önemlidir. Üst düzey kalite ve teknolojiler ile üretim yaparak geniş ürün yelpazesi sunan Visko Love, Türkiye’nin ilk visco üreticisi olarak en güvenilir adreslerin başında gelmektedir.

Ortopedik Visco Yastıklar Nasıl Kullanılır?

Visko yastık kullanımında ilk ve en önemli nokta uyku pozisyonudur. Uyku öncesinde yastık, modeline göre yatağa paralel bir şekilde yerleştirilmeli ve omuz, sırt, boyun bölgelerinin desteklendiğinden emin olunmalıdır. Uyku sırasında doğru uyku pozisyonunda kalınmalıdır. Bu şekilde ortopedik visco yastıklar omurgayı doğru çizgide tutarak tüm uyku süresi boyunca kesintisiz bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olacaktır.

Ortopedik Visco Yastık Fiyatları

Ortopedik visco yastık fiyatları; ürünlerin markasına, ölçülerine, malzemesine ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebileceği gibi aynı zamanda bölgesel olarak da fiyat farklılıklarının görülmesi muhtemeldir. Bu noktada kaliteli ve uzun ömürlü visco yastıkların daha düşük kaliteye sahip modellere göre yüksek fiyatlı olduğunu söylemek mümkün olsa da yüksek fiyatlı ve kaliteli ürünlerin kullanım ömrü uzun olduğundan uzun vadede son derece karlıdır.

Yastık fiyatlarını doğrudan etkileyen faktörlerden birisi de yastıkların dolgu ve sertlik oranıdır. Dolgu malzemesi yoğun olan yani daha sert ve yüksek olan ürünlerde daha fazla malzeme kullanıldığından ürünlerin daha yüksek fiyatlı olması muhtemeldir.

Ortopedik Visco Yastık Modelleri

Ortopedik visco yastık modelleri arasında ihtiyaçlarınız, medikal problemleriniz ya da bölgesel ağrı sorunlarınız doğrultusunda farklı modeller bulabilirsiniz. Ortopedik özelliklere sahip viscoelastik köpük malzemesinden üretilmiş olan reflü, horlama, bebek ve çocuk yastığı, bel, boyun, sırt ve oturma yastığı gibi modellerin yanı sıra aynı zamanda terletmeyen yastık gibi modeller de bulunmaktadır.

Ortopedik Visco Reflü Yastıkları

Uyku kalitesini düşüren ve uykuyu kesintiye uğratan reflü sorunu, kaliteli bir ortopedik reflü yastığı ile minimum seviyeye indirebilmektedir. Söz konusu yastık, başı yüksekte tutan özel bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımı sayesinde baş kısmı uyku sırasında yüksekte kaldığından reflü problemi de büyük oranda önlenmektedir. Visko Love ürün yelpazesinde bulunan Visco Reflü Yastığı, tüm bu özelliklere üst düzey kalitede sahip olan fonksiyonel üründür.

Ortopedik Visco Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, gebelik döneminde omuz, sırt, karın, bacak ve bel bölgelerinde yoğun olarak görülen ağrıların giderilmesi için üretilmiş ürünlerdir. Hamilelik döneminde hamile yastığı kullanımı hamileliğe bağlı ağrıların giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda uyku konforunu arttırarak dinlendirici uyku ortamı sağlamaktadır.

Visco üretiminde lider marka olan Visko Love, ürün yelpazesinde hamilelik döneminde kullanılabilecek fonksiyonel ürünlere de yer vermektedir. Bacak ve diz arkası ağrılar için çıkıntılı formu ile özel üretilen Belly Visco Hamile Yastığı, bel ve karın bölgesine maksimum destek sunan Belly Support Visco Hamile Yastığı markanın en çok tercih edilen ve kullanıcılardan tam puan alan hamile yastığı ürünleridir. Ayrıca Visko Love ürün yelpazesi içerisinde küçük boyutlu olması sebebi ile Pufy Visco Uyku Yastığı ve Padi ile Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı da hamilelik döneminde tercih edilen ürünlerdir.

Ortopedik Visco Seyahat ve Yolculuk Yastıkları

Seyahatler sırasında birçok kişi için boyun tutulmasına bağlı oluşan ağrı hissiyatı son derece rahatsız edici ve konfor alanını daraltan bir durumdur. Araba yastığı ürünleri bu konudaki şikayetlerin giderilmesi ve seyahatlerinizin konforunun artması için özel olarak tasarlanmıştır. Visko Love markasının özel üretim teknolojileri ile üretmekte olduğu seyahat yastığı modelleri, farklı tasarımları sayesinde tüm beklentileri en üst seviyede karşılayan ve aynı zamanda seyahat konforunu maksimuma çıkaran ürünlerdir.

Araba, tren ve uçak gibi tüm mekanlarda kullanılabilen ortopedik yolculuk yastığı, boyun çevresini sararken aynı zamanda boyun ve omuz kaslarını destekler. Böylelikle uyku esnasında başınızın ters bir pozisyonda kalmasını ya da tutulmasını da önlemiş olur. En çok tercih edilen Visko Love ürünlerinden birisi U şeklinde olan ve şekli sayesinde boyun çevresini sararak sabit kalabilen U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı olmaktadır. Ayrıca ürünün daha ince yastık tercih etmek isteyenler için M bedeni de mevcuttur.

Boyun fıtığı ya da boyun düzleşmesi gibi sorunlarınız mevcutsa bu durumda özel boyun dolgusu olan ve boyun bölgesine ekstra destek veren Visko Love Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı tercih edebilirsiniz. Kolay taşınabilir, hafif ve aynı zamanda işlevsel bir ürün arıyorsanız o halde Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı beklentilerinizi azami ölçüde karşılayacak bir ürün olacaktır.

Ortopedik Visco Bebek Yastıkları

Visko Love Baby Dream Visco Bebek Yastığı, %100 visco hafızalı köpük malzemesinden üretilmiş ortopedik ve ergonomik bir üründür. Özellikle yenidoğan döneminde güvenle kullanılabilen Visko Love bebek yastığı, uyku süresi boyunca baş, boyun ve omuz kaslarını desteklerken kemik gelişimine katkı sağlar. Ayrıca omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlayarak uykuyu daha konforlu hale getirir.

Son derece işlevsel bir ürün olduğundan Visko Love bebek yastığı modellerini beslenme sırasında emzirme yastığı olarak ya da ilk çocukluk dönemlerinde de çocuk yastığı olarak güvenle kullanabilirsiniz.

Ortopedik Visco Horlama Yastıkları

Horlama sorunu olanlar için tedavi sürecine destek olabilecek ortopedik horlama yastığı hem horlama sorunu olan kişiler hem de çevresindekiler için sessiz uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. Özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda horlama çok daha fazla meydana gelen bir durumdur. Horlamayı azaltan yastık üretiminde son noktayı koyan Visko Love, Anti Snore Visco Horlama Yastığı ile horlama sorununuza etkili çözümler sunmaktadır.

Üretildiği visco malzemesi sayesinde baş, boyun ve omuz kaslarını destekleyen Anti Snore Visco Horlama Yastığı, aynı zamanda özel tasarımı sayesinde başı sabit tutar ve horlamayı en aza indirgeyerek uykunuzun kesintisiz ve sessiz olmasına yardımcı olur.

Ortopedik Visco Boyun Yastıkları

Uyku esnasında boyun ağrısı yaşayan kişiler için özel üretilen ortopedik visco boyun yastığı, özel boyun dolgusu sayesinde tüm gece boyunca boyun ve baş kaslarınızı desteklerken aynı zamanda dinlendirici bir uyku uyumanızı sağlar. Temas ettiği tüm noktalarda basıncı minimalize ederken desteği maksimum seviyede sunar.

Visko Love Therapy-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı, boyun ağrısı ya da düzleşme ve boyun fıtığı gibi şikayetleri olanlar için son derece ideal bir üründür. Yüksek ve yoğun viscoelastik sünger dolgusuna sahiptir. Ancak ürün yelpazesinde orta yükseklikte olan M bedeni ya da daha ince yastık kullanmayı sevenler içi S bedeni de yer almaktadır.

Ortopedik Visco Bel Yastıkları

Ortopedik visco bel yastığı, uyku sırasında belinize ekstra destek sunmak için kullanılır. Özel formları sayesinde aynı zamanda dilerseniz boyun boşluğunu doldurmak ve desteklemek için de işlevsel olarak kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Kesintisiz, dinlendirici ve rahat bir uyku uyumanız için özel üretim teknikleri ile farklı visco yastık modellerini sizlere sunan Visko Love ürün skalası içinde beklentileri en üst seviyede karşılayacak bel ve boyun yastıkları mevcuttur. Yarım yuvarlak formda üretilen D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, tam yuvarlak şekle sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelleri uyku sırasında hem belinizi hem boynunuzu desteklemeniz için özel olarak üretilmiş ortopedik yastıklardır.

Ortopedik Visco Diz ve Bacak Arası Yastıkları

Ortopedik visco yastık çeşitleri arasında özellikle gün içerisinde yoğun tempoya sahip kişiler için diz ve bacak arası uyku yastıkları büyük önem taşır. Viscoelastik köpük malzemesinden üretilen diz ve bacak arası yastıkları, bacaklarınızı en doğru pozisyonda tutabileceğiniz özel forma sahiptir. Dolayısıyla da yastığınız diz ve bacaklarınızın şeklini alırken diğer yandan temas ettiği tüm noktaları destekleyerek kan akışını düzenler. Böylece vücudunuz dinlenerek yeni güne hazır hale gelir.

Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Visko Love, ürettiği diz ve bacak arası uyku yastıkları ile de kullanıcılarından tam not almış lider bir markadır. Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 ve Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 modelleri yorgun sonlanan bir günün ardından bacaklarınıza yapabileceğiniz en güzel iyilik olarak sizlere güvenle sunulmaktadır.

Ortopedik Visco Oturma ve Sırt Yastıkları

Ortopedik özelliklere sahip, viscoelastik akıllı sünger malzemesinden üretilen oturma yastığı ve sırt yastığı modelleri, adından da anlaşılabileceği gibi sırt ve kalça kaslarının desteklenmesi amacıyla kullanılır. Özellikle uzun süre oturmaya bağlı gelişen bel, sırt, kalça, kuyruk sokumu ağrıları için oldukça etkilidir. Vücudun şeklini alırken aynı zamanda vücudu destekler ve ağrı oluşumunun önüne geçer.

Visco Love ortopedik yastık modellerinde çok sevilen modellerden birisi tamamen bel ve sırt formuna göre üretilmiş Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı modelidir. İsterseniz evinizin koltuğunda ya da ofisinizdeki sandalyenize sabitleyerek bel ve sırt desteğinizi maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı ise siz uzun süre otururken omurganın düz kalmasını sağlayarak ekstra destek sunarak konforlu ve aynı zamanda sağlıklı bir oturma alanı oluşturan modellerdir.

Ortopedik Visco Uyku Yastıkları

Ortopedik yastık modelleri arasında özellikle kaliteli ve sağlıklı uyku isteyenlerin ilk tercih visco ortopedik uyku yastığı modelleri olmaktadır. Çeşitli model seçenekleri sayesinde ihtiyacınıza ve uyku tarzınıza uygun birçok model bulabilmeniz mümkündür. Kullanışlı ve sağlıklı ürünler olan ortopedik visco uyku yastıkları tüm gece baş, boyun ve omuz kaslarınızı desteklerken oluşabilecek tüm ağrıların da önüne geçer.

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisi olan Visko Love, sizlere rahat ve kesintisiz uyku deneyimi yaşatacak farklı modelleri sizlere güvenle sunar. Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı, klasik yastık modeli sevenleri visco rahatlığıyla buluşturan bir model olmakla birlikte ince yastık sevenler için M yani daha ince bedeni de bulunmaktadır. Eğer yastık seçimi yaparken yükseklik tercihinde kararsız kaldıysanız iki katmanlı yapısı sayesinde sizi bu kararsızlıktan kurtaran Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı tercih edebilirsiniz. Ayrıca özel boyun oyuntusu sayesinde hafif ve bir o kadar konforlu olan Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı da Visko Love markasının en tercih edilen modelleri arasında yer almaktadır.

Ortopedik Visco Aqua Jel-Terletmeyen Yastık

Terleme sorunu özellikle yaz aylarında uyku kalitesini olumsuz yönde etkiler. Terleme sorununu ortadan kaldırmak için üretilen ortopedik visco terletmeyen yastık modelleri ise en sıcak yaz gecelerinde bile serin uyku uyumanıza yardımcı olur.

Ortopedik visco aqua jel terletmeyen yastık, moleküler yapıdaki aqua jel ile özel olarak üretilmektedir. Terlemenin en yoğun olduğu boyun bölgesine uygulanan aqua jel, vücut ısısını uzaklaştırarak soğutucu görevi görür. Böylelikle uykularınız serin ve kesintisiz hal alır.

Ortopedik Visco Boyun Fıtığı Yastıkları

Visco elastik sünger malzemesinden üretilmiş olan ortopedik boyun fıtığı yastığı modelleri, boyunda düzleşme ve fıtığa bağlı oluşan ağrı şikayetlerinin giderilmesinde ve ayrıca boyun fıtığı tedavisinde destekleyici olarak son derece etkilidir. Visco malzemesi hareketli bir malzeme olduğundan uyku sırasında baş, boyun ve omuz kaslarını destekler. Ortopedik visco boyun fıtığı yastıklarında özel boyun dolgusu bulunduğundan uyku esnasında boyna ekstra destek sunar. Böylece boyun fıtığına bağlı ağrı oluşumu nedeniyle uyku kalitesinin düşmesi de engellenmiş olur.

Visko Love Therapy Double-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı, ekstra boyun dolgusunun en fazla olan model olduğundan dolgu ve yüksekliği de oldukça fazladır. Ancak orta incelikte olan M bedeni ve daha ince ve boyun dolgusu daha az olan S ölçüleri de vardır. Dolayısıyla da Visko Love markasının en sevilen medikal yastık modelleridir.

Sıkça Sorulan Sorular

Kargo ile gönderimi sağlanan tekstil, yastık ve yatak ürünlerinde tüm Türkiye’ye teslimat yapılabilmektedir. Teslimat süreleri il ve ilçelere göre değişiklik gösterebilir.

Satın alacağınız yatak, vücut yapınıza uygun olmalıdır. Yatak seçimi için en önemli kriterlerden biri yumuşaklık – sertlik düzeyidir. Rahatlık kavramı kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Yatak seçimi yaparken nasıl bir zeminde/yatakta rahat ettiğinizi mutlaka göz önünde bulundurup ona göre seçiminizi yapmalısınız. Aynı zamanda seçeceğiniz yatak, vücudunuzun her noktasını destekleyecek ve belkemiğinizi sağlıklı biçimde tutacak şekilde olmalıdır.

Yatağın yapımında kullanılan malzemelerin kalitesi ve aldığınız yatağın size gereken rahatlığı ne kadar vereceği çok önemlidir. Yataktan uzun süre iyi performans beklemenin garantisi, bütçenizin yetebileceği en kaliteli yatağı almanızdır. Fakat en kaliteli yatak bile normal kullanım koşullarında en fazla 8-10 yıl dayanabilir, daha fazlası beklenilmemelidir.

  • Yatağınızı herhangi bir şekilde kirlenme veya lekelenmeden koruyacak, yıkanabilir yatak koruyucusu (alez) kullanılmalıdır.
  • Yatağınızı düzenli olarak her üç ayda bir ayak ucu baş ucuna gelecek şekilde çevirmelisiniz. (Alt-Üst yapılamaz.)
  • Yatağınızı kesinlikle kimyasal maddeler ile temizlemeyin, sadece dış kılıfı yıkanabilir.
  • Çocukların üzerinde zıplamalarına müsaade etmeyin.

Visco Elastik Sünger NASA tarafından astronotlar için geliştirilmiştir. Visco malzeme basınç indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir.

Milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahip visco elastik sünger, hücrelerinin hareket yeteneği sayesinde ısı ve ağırlığa duyarlı olarak vücudun şeklini alır ve vücuda kusursuz uyum sağlar. Bedenin ağırlığına ve şekline göre kendini ayarlayabilen ve üzerindeki baskı kalkınca orijinal biçimine dönen bir malzemedir. Akıllı sünger adı verilen visco elastik sünger günümüzde gelişen teknoloji sayesinde yatak ve yastıklarda da kullanılmaktadır. Kan dolaşımını rahatlatır, uyku kalitesini yükseltir. Uyku sırasında istenmeyen dönme hareketlerini azaltır. Dinlenmiş olarak uyanıp güne zinde başlamanızı sağlar. Bel, boyun ve sırt ağrılarının giderilmesinde de etkilidir.

Yatak sert mi yoksa yumuşak mı olmalı konusundan ziyade burada asıl önemli olan herkesin anatomik yapısının farklı olduğudur. Bel, Sırt veya boyun ağrısı yaşayan kişiler mutlaka doktor tavsiyesi ile yatak seçimini yapmalıdırlar. Daha sonrasında sizin nasıl bir yatakta / zeminde rahat ettiğiniz, konforlu hissettiğiniz önemlidir. Sert / Yumuşak yatak seçimi bu yüzden kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir.

Günümüzde uyku bozukluklarının, yetersiz ve konforsuz bir uykunun insan sağlığı üzerindeki olumsuz etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kaliteli bir uyku gerçekleşmediği takdirde kalp rahatsızlıklarından obeziteye, duruş bozukluklarından diyabete uzanan pek çok hastalığa yakalanma riski mevcut. Hayatımızın yüzde 30’dan  fazlasını geçirdiğimiz yatağın, dolayısıyla iyi bir uykunun altın anahtarı yatak seçiminin doğru yapılmasından geçiyor.

Yatak pedi, yataktan bağımsız yapısı ile bedene tam uyum sağlar. Vücudun yatay konumdayken ihtiyaç duyduğu desteğin sağlanmasını kolaylaştıran yatak pedi, uyku esnasında sağa sola dönmeleri azaltır ve uyku kalitenizi arttırır. Aynı zamanda yatağın ömrünü de uzatan yatak pedi, eskisi kadar konforlu olmayan yatağınızın performansını arttırmak için de mükemmel bir çözümdür. Mevcut yatağınızı değiştirmeden uyku kalitenizi arttırabilirsiniz

Hayır. Yatakların sıkıştırılması hiçbir şekilde zarar vermez. Aksine yatakların rulo haline getirilmesi, kolay bir şekilde taşınmasına ve odanıza kadar sorunsuz bir şekilde girmesine avantaj sağlar. 

Evet. Yıkanabilir kumaştan üretilen kılıflar kolayca çıkarılıp 30 derecede yıkanabilir. 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasındaki kuryeler tarafından kapınıza kadar teslim edilecektir. 

Yatakları üretildikten sonra içerisindeki sünger kokusunun gitmesi için bir süre dinlenmeye verilmektedir. Fakat bazen sipariş yoğunluğundan ve stok fazlalığından dolayı ürünler hemen paketlenip kargoya verilmesi gerekmektedir. Bu durumda yatağınızı kullanmaya başladıktan sonra en geç bir hafta içerisinde kokusu gidecektir. Bu kokunun olması çok normaldir. 

Evet. Memnun kalmadığınız ürünü  teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz. 

Üretimden kaynaklanan durumlar için visko yatak 2+8 yıl, yaylı ise 2+3 yıl Visko Love Garantisi’ndedir.

Satın aldığınız ürünlerin üzerinde belirtilen kullanım talimatlarını dikkatle okumanız tavsiye ederiz. Hatalı kullanım veya temizleme şeklinden dolayı oluşacak; yırtılma, solma ve yıpranma gibi bozulmalar garanti kapsamı dışında kalacaktır.

**Yatak hijyenik bir üründür. Üretim hatası haricinde değişim yapılmaz. Değişim yapılan ürünlerde ekstra kılıf ücreti tarafınıza yansıtılacaktır.

Beğendiğiniz ürünü, ürün detay sayfasından istediğiniz ebat ve adetlerini seçtikten sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu adımdan sonra dilerseniz alışverişe devam ederek sepetinize başka ürünler de ekleyebilir ya da ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden aldığınız ürünlerde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. İlgili ürünün siparişini iptal edip yerine istediğiniz doğru ürünün siparişini yeniden oluşturmanız gerekmektedir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde kayıtlı e-posta adresinize bilgi mesajları iletilecek ve takip numarası belirtilecektir.

İptal talebinizi, 05307632166 numaralı WhatsApp Destek Hattımıza yazarak ( hafta içi 09:00 -18:00), Canlı Destek Platformumuza yazarak ya da info@uralmedical.com.’a e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

Siparişinizde indirim/kupon kodunu Sepet Sayfasında ekranın altında bulunan “Çek/Promosyon Kodu” alanına girip “Uygula” butonuna basarak kullanabilirsiniz. 

Her sipariş için 1 adet Kupon kodu kullanılabilir.

Mağazalarımızda değişim işlemi yapamamaktayız. Dilerseniz anlaşmalı UPS kargo fiması ile değiştirmek istediğiniz ürünleri alıcı (karşı) ödemeli olarak herhangi bir ücret ödemeden bize gönderebilir ve ürün iadesi talep edebilirsiniz. UPS Kargo yetkililerine A68A17 numaralı URAL MEDİKAL E-Ticaret Müşteri kodunu iletmeniz yeterli olacaktır. 

Ürünleri her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedefliyoruz. Ancak bazen beklenmeyen faktörler gecikmeye sebep olabiliyor.

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.