Orbital Visco Akıllı Yatak

Orbital Visco Akıllı Yatak sizlere tüm günün yorgunluğunu konforla üzerinizden atıp enerjinizi toplayabileceğiniz bir uyku ortamı sunar.

Yatak Yoğunluk Derecesi 70
20 cm Yükseklik
7 cm Visco Katman

9.600,0022.000,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori: Etiket:

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Orbital Visco Akıllı Yatak Özellikleri

Yatak markaları denildiğinde akla ilk gelen ve Türkiye’nin ilk visco üreticisi olan firma olarak sizlere özenle sunduğumuz ürünlerimizden birisi de Orbital Visco Akıllı Yatak modelimizdir. 7 cm visco ile akıllı sünger teknolojisi kullanılarak üretilen modelimiz, açık hücre ısıya ve basınca duyarlı yapısı sayesinde nefes alır ve böylece size serin uykunu kapılarını sonuna kadar açar.

Her ihtiyacınızı ve fizyolojik özelliklerinizi düşünerek ürettiğimiz yatak çeşitleri arasında yer alan Orbital Visco Akıllı Yatak; 80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 ölçülerinde üretilmiş ve hem tek kişilik yatak hem de çift kişilik yatak ihtiyaçlarınıza karşılık vermektedir. Bu bağlamda yatak fiyatları da ölçülere göre sizlere farklı fiyat bantlarında sunulmaktadır.

70 dansite orta sertlik derecesi sayesinde ihtiyaç duyduğunuz uyku kalitesini sizlere sunarken aynı zamanda tüm gün enerjik ve verimli olmanızı sağlar. Özellikle yoğun iş temposu sonrasında günün yorgunluğunu kesintisiz ve derin uykuyla atmak istiyorsanız vücut yapısına özel olarak tasarlanmış olan bu modelimizi mutlaka deneyimlemelisiniz.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Birinci sınıf kaliteye sahip olan visco malzemesi sayesinde en sağlıklı uyku konforu için özel tasarlanmış dizaynı ve antibakteriyel özellikte nefes alan kılıfı ile artık yorgun uyanmayacaksınız.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visco “akıllı sünger” teknolojisi, vücut ısınızın depolanmasını önleyen ve aynı zamanda vücut basıncınızı engelleyen bir sistemdir. Bu sistem sayesinde tüm vücudunuz aynı oranda desteklenir, damar ve kan dolaşımı düzenlenir. Bu sayede sürekli dönme ihtiyacı hissetmeden ve uykunuzu kesintiye uğratmadan dinlenmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Eklem ve omurga ağrılarına son veren visco akıllı yatak modellerimiz, tüm vücudunuz üzerindeki basıncı kaldırarak vücut boşluklarınızı doldurur ve vücudunuzu eşit oranda destekler. Bu sayede omurganın düz çizgide durmasını sağlarken diğer tarafından omurga ve eklemlere bağlı ağrılarınızı giderir, yeni ağrıların oluşmasını engeller.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Visco akıllı sünger teknolojisi ile özel tasarlanarak üretilen visco yataklar, nefes alan ve açık hücre yapısı sayesinde uyku sırasında vücudunuzun dinlenmek için ihtiyaç duyduğu rahatlığa sizlere sunar. Bu sayede yeni güne daha sağlıklı ve daha verimli başlayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Ergonomik ve sağlıklı tasarımı ile tüm visko yatak modellerimizde kullandığımız Sanitized kumaş özelliği sayesinde yataklarımız, sağlığınız için üst düzey güvenliğe ve konfora ulaştırılmıştır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm yataklarımızın içerisinde kullanılan üst düzey kaliteli hafızalı köpükler, ürünlerimizin konforu ile birlikte kullanım ömrünü de oldukça uzatmaktadır.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin her biri yatak şiltesi olarak da bildiğimiz iç kılıf ve dış kılıf ile birlikte sizlere gönderilmektedir. Nefes alan ve üst düzeyde hava sirkülasyonu sağlayan kılıfları, aynı zamanda toz geçirmeyen yapısı sayesinde sizlere uyku sırasında sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır. Pürüzsüz ve yumuşacık yapısı sayesinde keyifli ve sağlıklı bir uyku uyurken aynı zamanda yeni güne de aynı pozitif enerji ile başlayabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Küf ve mantar oluşumuna karşı bir numaralı savaşçı olan Sanitized antibakteriyel kumaş, tüm yatak modellerimizde kullanmış olduğumuz özel kumaştır. Bu sayede uykunuz boyunca toz akarlarını uzak tutarken aynı zamanda leke ve koku gibi uyku kalitenizi düşürecek olumsuz durumları da engeller.

Tüm Yatak Modellerimiz

Sağlıklı ve kaliteli uyku için en kaliteli yatak çeşitleri ile sizlere farklı yatak modelleri sunan ve yatak firmaları arasında lider olan firmamız, sağlığınızı önemseyen konforlu ürünleri ile son derece iddialı bir üretim süreci izlemektedir.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

Sert zeminde uyumayı sevenler için 80 dansite ideal ve sağlıklı sertlik derecesine sahip olan HighPlus Visco Akıllı Yatak modelimiz, 7 cm visco elastic malzeme ile üretilmiştir. Ayrıca özel beş apreli ve minik hava delikleri olan kumaşı sayesinde nefes alan yapıya sahiptir. Vücutla yatak arasındaki ısı depolanmasının önüne geçer ve terlemeyi engeller. Ayrıca kan dolaşımının düzenlenmesine ve böylece konforlu ve rahatlığın yanı sıra sağlıklı ve kesintisiz uykunun kapılarını sizler için aralar.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak, visco elastic malzeme ve paket yay sisteminin birleşimi ile üretilmiş bir modeldir. Vücut ısısına duyarlı olması sayesinde yatak ile vücudunuz arasında ısı depolamasını engelleyerek serin bir uyku uyumanızı sağlar. Paket yay sistemi sayesinde yatak içerisindeki yayların bağımsız hareket etme özelliği vardır. Bu sayede orta kilolu kullanıcılarımıza tavsiye ettiğimiz ürünümüzdür. Tüm bunların yanı sıra özel kumaşında bulunan koku kapsülleri, rahatlayarak dingin bir şekilde uykuya geçmenizi sağlayacak yasemin kokusu ile doludur.

Comfort Visco Akıllı Yatak

Günüm tüm yorgunluğunu kaliteli ve deliksiz bir uykuyla atmayı hayal ediyorsanız 7+2 visco malzemesi ile ekstra konforlu ve nefes alan yapısı ile terletmeyen Comfort Visco Akıllı Yatak sizler için en doğrudur. Açık hücreli ve vücut ısısına duyarlı olduğundan yatakta ısı depolaması yapmaz, uyku sırasında sizi terletmez ve size deliksiz bir uyku alanı oluşturur. Kan dolaşımını anında düzenlemeye başlarken diğer yandan omurganın düz çizgide durmasını sağlarken omurga ağrılarını da ortadan kaldırmaya büyük yardımcı olur.

Energy Visco Akıllı Yatak

7 cm visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan Energy Visco Akıllı Yatak, 20 cm yüksekliğe ve 60 dansite sertlik seviyesine sahiptir. Çocuğunuz için geniş ebatlarda çocuk yatakları araştırması yapıyorsanız çocuklarınız için de tercih edebileceğiniz bir yatak modelidir. Omurgayı düz çizgide tutarak hem omurga gelişimini desteklerken hem de omurga ağrılarının oluşumunu engeller. Bu sayede uyku süreci boyunca kesintisiz dinlenme imkanı yakalayabilirsiniz. Ayrıca tüm vücudu eşit oranda desteklediği için kan dolaşımını dengeleyerek damarlarınızdaki basıncı azaltır ve uyku sırasında uyuşma problemi yaşamanızı engeller.

New High Visco Akıllı Yatak

80 dansite derecesinde yüksek yoğunluğa sahip New High Visco Akıllı Yatak, visco elastic akıllı sünger teknolojisiyle sağlığınızı ön planda tutarak üretmiş olduğumuz ürünlerimizden birisidir. Sert zemin uyku alanını seven ve özellikle orta kilolu müşterilerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz bir modeldir. Yattığınız anda vücudunuzun şeklini almaya başlar ve tüm basınç noktalarını rahatlatarak vücut boşluklarınızı doldurur. Siz kesintisiz ve konforlu uyku uyurken vücudunuz da günün tüm yorgunluğunu üzerinden atar.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Visco elastik akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olan Orbital Visco Akıllı Yatak, özel ergonomik tasarımı ve kılıfı sayesinde sizlere deliksiz ve sağlıklı uykunun kapılarını aralıyor. Vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatarak en yoğun günlerinizin bile yorgunluğunu atmanızı sağlarken aynı zamanda kan dolaşımınızı düzenlediğinden uyku sırasında sürekli dönme ihtiyacına neden olan uyuşma sorunlarına engel oluyor.

Visco Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, vücut ve baş eğimini olması gerektiği şekilde ayarlayan ve bu sayede mide asidinin uyku sırasında sizi rahatsız etmesini engelleyen bir ortopedik yatak modelimizdir. Başınızın vücudunuza göre yüksek kalmasını sağlayarak uyku sırasında oluşabilecek mide sorununu da ortadan kaldırır.

Baby Visco Bebek Yatağı

Visco elastik akıllı sünger teknolojisiyle çocukların anatomi yapısına göre özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. 6 aydan sonra tüm bebeklerin güvenle kullanabileceği Baby Visco Bebek Yatağı modelimiz, yaylı yatakların aksine mikroskobik hafıza hücreleri ile üretilmiş ve bu sayede etkiye minimum tepki vererek en sağlıklı formda sizlere sunulmuştur. Omurga yapısının doğal formunu koruyarak aynı zamanda çocuklarınızın fiziksel gelişimine de destek olan bir üründür.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

Visco konforunu istediğiniz yere taşımanızı sağlayan ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modellerimiz, geleneksel ya da rahatsız bulduğunuz yatakların üzerinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda medikal yatak üzerinde ya da tek olarak da kolay taşıma imkanı ile istediğiniz yerde kullanabileceğiniz hem işlevsel hem konforlu bir üründür.

Uzak Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Tüm ortopedik yastık ve yatak modellerimizde kullanılan visco akıllı sünger teknolojisi, uzay mekiklerinin inişi ve çıkışı sırasında astronotların üzerindeki basıncı azaltmak için kullanılan bir teknoloji iken şimdilerde bir uyku teknolojisi haline gelmiştir. Üst düzey basıncı azalma özelliği sayesinde uyku sırasında tüm vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda basıncı azaltır ve uyku sırasında vücudunuzun en konforlu şekilde dinlenmesini sağlar.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Visko Love yatak ve yastık çeşitleri visco elastik malzemenin yoğunluğunu içerisinde tutan özel kalıplar ile yapılmaktadır. Bu özel kalıp teknolojisi ile aynı zamanda ürünlerimizin konforu ve kullanım ömrü oldukça uzun hale getirilmektedir.

Blok Döküm Sistemi

Üretimler sırasında kullandığımız ve eşi benzeri olmayan blok döküm sistemi sayesinde tüm modellerimiz büyük blok kalıplarından tek parça halinde çıkar. Talebe göre kesilen bloklar, hem pad kullanımına uygun olmakla birlikte hem de aynı zamanda sünger uygulaması ile yatak formuna getirmek için uygundur.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi, çevreye ve özellikle ozon katmanına ciddi zarar veren kimyasal maddelerin başında gelir. Bu konuda son derece duyarlı ve hassas bir firma olarak hiçbir ürün üretimimiz sırasında CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanmamaktayız.

Ergonomik

Visco elastik malzemeden üretimi yapılan tüm ürünlerimiz, visco malzemesi sayesinde basıncı azaltarak vücut şeklinizi alma özelliğine sahip olduğundan kullanımı son derece konforlu ve ergonomik olmaktadır.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco akıllı sünger malzemesinin içinde bulunan hafıza hücreleri sayesinde kullanım sırasında vücudunuzun şeklini alan ürünlerimiz, daha sonrasında kısa sürede orijinal şekline geri döner.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Firmamız, tüm ürünlerin paketlenmesi sırasında roll – pack paketleme sistemini kullanmaktadır. Bu yöntemle paketleme sırasında ürünlere uygulanan basınç ile ürünler silindir şekilde paketlenir ve sizlere hem kolay hem de deforme sorunu yaşamayacağınız bir şekilde gönderimi sağlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Orbital Visco Akıllı Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.