New High Visco Akıllı Yatak

New High Visco Akıllı Yatak ile günün tüm fiziki yorgunluğunu atarak yeni güne dinlenmiş ve sağlıklı bir şekilde uyanabilirsiniz.

Yatak Yoğunluk Derecesi 80
20 cm Yükseklik
7 cm Visco Katman

10.400,0023.825,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

New High Visco Akıllı Yatak Özellikleri

Açık hücre ve ısıya karşı duyarlı olan New High Visco Akıllı Yatak modelimiz, 80 dansite sertlik derecesi ile uyurken sert zemin arayanların ilk tercihi haline gelmiştir. Visco elastik “akıllı sünger” teknolojisiyle üretilmiş ve 20 cm yüksekliğe sahiptir.

Tek kişilik yatak olarak tercih edebileceğiniz modelimizin ebatları; 80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 şeklinde çeşitlendirilmiştir. Bu sayede çift kişilik yatak arayışlarınızda da rahatlıkla istediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz bir üründür. Tercih edeceğiniz ölçülere göre yatak fiyatları da değişmektedir.

Yatak firmaları arasında visco teknolojisini ilk kullanan üretici olarak tüm üretimlerimizi insan sağlığını ön planda tutarak ve fizyolojik özelliklerinizi göz önünde bulundurarak üretmekteyiz. Sertlik derecesi yüksek olduğundan sert zemin seven kullanıcılarımız için ürettiğimiz New High Visco Akıllı Yatak modelimizi özellikle orta kilolu olan kullanıcılarımıza şiddetle tavsiye etmekteyiz.

Vücut ısısına gösterdiği hassasiyet sayesinde terletme yapmadan ferah bir uykunun kapılarını aralarken aynı zamanda vücudunuzun basınç noktalarını azaltarak vücudunuzun şeklini alır ve tüm vücudunuza aynı oranda destek verir. Bu sayede aşırı dönem ihtiyacı duymadan tüm uyku süresi boyunca konforlu ve deliksiz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Uyku sırasında konforunuzu en süt seviyeye çıkarmak için kusursuz destek sağlayan birinci sınıf visco malzemesi ile birlikte sağlık dostu antibakteriyel kılıf sayesinde uykunuz artık daha sağlıklı ve daha keyifli hale gelecek.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Birinci sınıf visco ile akıllı sünger teknolojisi sayesinde artık uykularınız kesintisiz ve konforlu hale gelecek. Visko yatak, vücudunuza yapılan basıncı minimuma indirirken aynı zamanda damarlarınızdaki sıkışmaları da önlediğinden uyku sırasında sürekli dönme ihtiyacı duyduğunuz uyuşma şikayetleriniz ortadan kalkar ve uyku konforunuz maksimum seviyeye çıkar.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Basınçsız uyku ortamı sayesinde vücudunuz baştan ayak ucuna kadar eşit destek görür. Vücudunuzun şeklini alan yatağınız; baş, boyun ve bel gibi vücudunuzun çukur bölgelerini anında doldururken eklem ve omurga kaynaklı meydana gelen ağrılarınızın de giderilmesine yardımcı olur.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Visko Love yataklarımız, kan dolaşımını düzenlediğinden üst düzey rahatlatıcı ve dinlendirici etkiye sahiptir. Nefes alan yapısı ile en sıcak günlerde bile terletmeyen uyku sayesinde yeni güne sağlıklı ve zinde başlamak artık hayal olmayacak.

Rahat ve Güvenli

Üretimde kullanmış olduğumuz Sanitized kumaşlarımız sayesinde ürünlerimizin kullanımı kolay ve güvenli olmakla birlikte aynı zamanda yediden yetmişe herkes için sağlıklı olmaktadır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger yataklarımızda üst düzey kaliteli hafızalı köpükler kullanılmış olduğundan ürünlerimizi uzun yıllar boyunca deforme sorunu ile karşı karşıya kalmadan kullanabilirsiniz.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Yatak şiltesi ya da diğer adıyla iç kılıf ve dış kılıf da ürünlerimizle birlikte sizlere gönderilmektedir. Mikroskobik gözenekleri sayesinde nefes alan ama hiçbir toz partikülünü almayan tasarımı ile rahatlığınızı bir adım öne taşırken aynı zamanda yatağınızın bakım ve temizliğini de son derece kolay bir noktaya taşımaktadır.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Antibakteriyel özelliği sayesinde mantar ve küf oluşumunun önüne geçerek leke ve koku oluşumunu engeller. Böylece sizlere sağlığınız için en ideal uyku ortamını oluşturur.

Tüm Yatak Modellerimiz

Firmamız yatak çeşitleri konusunda geniş bir skalaya sahip bir firma olmakla birlikte aynı zamanda sağlığınızı ön planda tutarak sizlere visco elastic malzeme ile sağlığınız ve konforunuz için en iyisini sunmaktadır.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

7 cm visco, 80 dansite sertlik ve 20 cm yüksekliğe sahip Visko Love HighPlus visco yatak modelleri, yapısında bulunan hava delikleri ve beş özellikli apreli kumaşı sayesinde yüksek hava sirkülasyonu yaparak uykunuzun en sıcak anlarda bile serin ve ferah olmasını sağlar. Kan akışını düzenlerken aynı zamanda vücut basıncınızı düşürür ve kan damarlarınızın gevşeyerek uyku sırasında uyuşma probleminin oluşmasını tamamen engeller.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak modelimiz, 50 dansite sertlik derecesine sahip orta yumuşaklıkta bir model olmakla birlikte visco elastic malzeme ve paket yay sistemi ile birleştirilerek özel olarak üretilmiştir. Paket yay sistemi sayesinde bağımsız hareket eden yay sistemi, özellikle fazla kilo sorunu olan kullanıcılar için ideal ve sorunsuz bir uyku ortamı oluşturmaktadır. Tüm bunların yanı sıra omurgayı düz bir çizgide tutar ve hem eklem hem de omurgaya bağlı oluşan ağrıları dindirirken diğer yandan yeni ağrıların oluşumunu da büyük oranda engeller.

Comfort Visco Akıllı Yatak

Vücudunuzun şeklini alacak kadar akıllı, sağlığınızı ön planda tutacak kadar sağlıklı bir ürün olan Comfort Visco Akıllı Yatak, 7+2 ekstra visco malzemesi sayesinde çok daha rahat ve çok daha konforlu uykuların mimarı olan eşsiz bir üründür. Basınca duyarlılığı sayesinde vücudun tüm basınç noktalarını rahatlatır ve özellikle boyun, bel ve kalça gibi vücut boşluklarınızı doldurarak vücudunuzun dengede ve sağlıklı pozisyonda uykuya geçişini sağlar.

Energy Visco Akıllı Yatak

60 dansite sertlik derecesi ile üretilmiş olan Energy Visco Akıllı Yatak, kan dolaşımını düzenleyerek vücut basıncınızı azaltan bir yapıya sahiptir. Özellikle vücudunuzun bel ve boyu gibi çukur bölümleri başta olmak üzere tüm vücut boşlularınızı doldurarak aynı oranda destek verir. Uyku sırasında omurganızı dik çizgide tutmanıza yardımcı olur ve böylece omurga ve eklem ağrılarının oluşmasını engellerken aynı zamanda var olan ağrılarınızın geçmesine yardımcı olur.

New High Visco Akıllı Yatak

Açık hücre ve ısıya duyarlı ve anatomik yapıya sahip olan New High Akıllı Yatak modelimiz, yatak ile vücudunuz arasında ısı depolanmasını önleyerek ferah uyku ortamı oluşturur. Vücudun her noktasını eşit oranda destekleme özelliği sayesinde uyku sırasında omurga ve eklem ağrısı sorunları ile karşılaşmadan yeni güne sağlıklı ve zinde uyanarak tüm gününüzü enerjik geçirebilirsiniz.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Orbital Visco Akıllı Yatak; 70 dansite yoğunluklu, 7 cm visco elastic malzeme ile üretilmiş ve 20 cm yüksekliği olan bir üründür. Aynı zamanda üzerinde bulunan şık ve ergonomik tasarıma sahip kılıfı sayesinde kullanımı son derece güvenli, hijyenik ve sağlıklıdır. Açık hücre ve vücut ısısına duyarlı yapısı sayesinde ısı depolanmasını engelleyerek uyku sırasında terlemenizi önler. Uyku sırasında vücudunuzun olması gerektiği pozisyonda kalmasını sağlayarak omurga ve eklem ağrıları sorunlarınıza son verir.

Visco Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, özellikle mide sorunu olan müşterilerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz ortopedik yatak modellerimizden birisidir. Başınızı vücudunuzun yüksek tutarak mide asinin yemek borusuna kaçmasını önleyerek aynı zamanda uyku sırasında mide sorunları ile uyku kalitenizin düşmesine de engel olur.

Baby Visco Bebek Yatağı

Çocuk yatakları arayanların tercihleri arasında yer alan Baby Visco Bebek Yatağı modelimiz, 6 ay ve üzeri tüm çocuklarda kullanıldığından aynı zamanda bebek yatağı olarak da güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür. Yaylı bebek ve çocuk yatakları henüz gelişmekte olan çocuk anatomisine olumsuz yönde etki ederken misroskobik hafıza hücrelerine sahip olan Visco Baby, minimum tepki sayesinde çocuklarınızın doğal anatomik yapısını koruyarak sağlıklı uyku vaat eder.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modellerimiz visco rahatlığını istediğiniz yere kolay bir şekilde taşımanızı sağlayan bir üründür. Rahat yatamadığınız yatağınızın üstünde ya da tek olarak istediğiniz yerde konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

İlk zamanlarda uzaya çıkan astronotların üzerindeki basıncı azaltmak için kullanılan visco, şimdilerde ise Türkiye’nin en güvenilir yatak markaları başında gelen Visko Love ile yatak üretiminde kullanılmaktadır. Vücut üzerindeki basıncı minimum seviyeye indiren ve kolayca vücudunuzun şeklini alan visco elastik malzeme sayesinde artık tüm uykularınız hem konforlu hem kesintisiz hem de en önemlisi sağlıklı olacak.

Tüm ortopedik yastık ve yatak modellerimizde kullanılan uzay teknolojisi olan visco akıllı sünger teknolojisinin tüm özellikleri sayesinde vücudunuz için en sağlıklı uyku ortamı oluşturuyoruz.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm yatak ve yastık çeşitleri, özel kalıplar içerisinde açık hücre visco elastik malzeme ile üretilmektedir. Kullandığınız kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalırken aynı zamanda bu sayede ürünlerimizin konforu ve kullanım ömrü maksimum seviyeye çıkarılır.

Blok Döküm Sistemi

Diğer üretim firmalarından farklı bir blok döküm üretim sistemi kullanarak sizlere benzersiz üretim faaliyetleri sunmaktayız. Büyük ölçülerdeki kalıplara dökülen bloklarımız, bu kalıplardan istenilen ölçülerde pad olarak kesilir. Böylece yatak pedi olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda visco akıllı sünger teknolojisiyle ortopedik yatak ya da medikal yatak haline de getirilebilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

İnsan sağlığını ön planda tutarken aynı zamanda çevre dostu olan firmamız, ozon katmanına ciddi oranda zarar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesini hiçbir ürün üretiminde kesinlikle kullanmamaktadır.

Ergonomik

Basıncı azaltan, ısıya duyarlı özelliği sayesinde terletme yapmayan ve vücut şeklini alan visco akıllı sünger ürünlerimiz, vücudunuza anında uyum sağlayarak sağlıklı ve hijyenik kullanımın yanı sıra aynı zamanda son derece ergonomik ürünlerdir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimiz, içerisinde bulundurduğu hafıza hücreleri sayesinde kolay ve ergonomik kullanıma sahip olurken aynı zamanda kullanım sonrasında anında vücut şeklinizden çıkarak kendi şeklini alan bir özelliğe sahiptir.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Roll – pack paketleme sistemi, visco yatak ve visco yastık ürünlerine uyguladığımız basınç sayesinde silindir şekilde yaptığımız paketleme yöntemidir. Bu sayede ürünlerim taşıması ve kargolanması hem daha güvenilir hem de daha kolay olur. Ancak paketi açtığınız takdirde ürün anında kendi şeklini alır ve deforme olmaz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“New High Visco Akıllı Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.