Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı

Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı sayesinde artık seyahatleriniz hem daha konforlu hem de sıfır ağrısız geçecek.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

500,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

32 x 34 x 8/10 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı Özellikleri

Seyahat boyun yastığı modelleri arasında en çok sevilen modellerinizden birisi olan Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, yolculuk ederken uyku sırasında boynunuzu kavrayan bir forma sahiptir.

Farklı ölçüleri bulunan ve en iyi modellerimiz arasında yer alan ortopedik Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı; araç yolculuğunda araba yastığı olarak kullanırken aynı zamanda sırt, kafa ve bel bölgelerinizde destek amacıyla da kullanabilirsiniz.

Araç, tren ya da uçak yolculuğunda özellikle boyun ağrısı ve boyun tutulması gibi sorunlarınızı ortadan kaldıracak tasarıma sahip olan yolculuk yastığı modelimiz, aynı zamanda çocuk kullanımına da uygun olan visko yastık modelidir.

Yastık modelleri arasında boynu sararak yolculuk sırasında uyurken boynunuzun düşmesini engeller ve bu sayede tutulma gibi sorunların önüne geçer. %100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, seyahat için en çok tercih edilen visco yastık çeşitleri arasında yer almaktadır. Tercih edeceğiniz modele ve özelliklere göre yastık fiyatları da farklı fiyat bandında seyretmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Kusursuz konforu amaçlayan kusursuz kaliteye sahip visco akıllı sünger malzeme sayesinde sağlıklı ve kesintisiz uykuyu garanti eden yastıklarınız; aynı zamanda antibakteriyel, nefes alan ve yıkanabilir kılıfları ile sizlere güvenle sunulmaktadır.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visko Love garantisiyle üretilen tüm yastık modellerimiz, visco akıllı sünger malzemesi ile üretildiğinden ısı ve ağırlığa karşı ultra duyarlılık gösterir. Vücudunuz yastığınıza temas ettiğiniz anda vücudunuzun şeklini alan ürünlerimiz, aynı zamanda omuz ve boyun bölgesinde bulunan kaslarınıza ihtiyaç duyduğu desteği sunarak ağrı oluşumunu engeller.

Vücut basıncını minimum seviyeye indirgeyen ürünlerimiz, vücut basıncını minimum seviyeye indirdiğinden kan akışınızı düzenleyerek uyku sırasında uyuşukluğa bağlı sürekli dönme ihtiyacınızı da ortadan kaldırır. Bu sayede rahat ve kesintisiz bir uykunun kapılarını sonuna kadar aralayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Ürünlerimiz yetişkinler ve çocuklar için son derece sağlıklı ve güvenlidir. Ürünlerimizde kullanılan Sanitized kumaşı sayesinde uykularınız artık konforlu, kesintisiz ve sağlıklı olacak.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm visco yastık modellerimiz, özel kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi ile visco akıllı malzemeden tek tek üretilir. Bu üretim ve özel kalıp sistemi sayesinde ürünlerimizin her birinin konforu ve kullanım ömrü maksimum seviyede olmaktadır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger yastık modellerimiz, üst düzey kaliteye sahip hafızalı köpükten imal edilmiştir. Böylece uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliğini ve konforunu korumaktadır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm yastık ürünlerimiz sizlere iç ve dış kılıfı ile birlikte gelmektedir. Toz geçmeyen iç kılıfı aynı zamanda pürüzsüz ve yumuşak bir dokuya sahip olurken antibakteriyel ve yıkanabilir formu sayesinde hijyeni en üst seviyeye çıkarmaktadır. Nefes alabilen dış kılıfı ise gece boyu terlemeden serin ve konforlu uyku çekmenizi sağlar.

Yastık Modelleri

Ortopedik yastık modellerimizin her birisi Visko Love güvencesiyle sizler için özel olarak tasarlanmış, beklentilerinizi en üst seviyede karşılayan modellerdir.

Uyku Yastıkları

Uyku yastığı modellerimiz, visco akıllı sünger teknolojisi ile birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretilir. Isı ve ağırlığa yüksek duyarlılığı sayesinde vücut ısınızı hissettiği an vücudunuzu tam kavrayana kadar vücudunuzun şeklini alır. Uyku süresi boyunca temas eden tüm kaslarınıza maksimum destek sağladığından uyku sırasında yanlış pozisyona bağlı tüm boyun ve omuz ağrılarının önüne geçerek sizlere konforlu uyku sunar.

Seyahat Yastıkları

Yolculuk yastığı modellerimiz, ister arabada ister trende isterseniz uçakta olun tüm yolculuklarınızda en büyük destekçiniz olacak. Seyahatlerinizde uyurken boynunuzun düşmesini engelleyerek şekilde kavrama özelliği olan seyahat yastığı modelleri sayesinde artık boyun tutulmasına bağlı ağrılara veda edebilirsiniz. Fermuarlı ve yıkanabilir Poly&Viskon kumaşa sahip olan araba yastığı modellerimiz arasında yer alan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, özel formu sayesinde boynu tam kavrayan ve sabit durabilen modeldir. Bu modeli dilerseniz M ölçüsünde daha küçük ölçülerde tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında sürekli terleme sorunu yaşıyorsanız Aqua Jel terletmeyen yastık modelimiz sayesinde bu soruna kolay ve sağlıklı bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Boyun ve baş bölgesine denk gelen kısımda moleküler yapıda jel bulunan modellerimiz, soğutucu özelliğe sahip olduğundan ısı farkından etkilenmeyen özelliğe sahiptir.

En sıcak gecelerde bile vücut ısınızı içine hapsederek serinlik sağlayarak uykunuzun da ferah, konforlu ve aynı zamanda kesintisiz olmasına yardımcı olan özel tasarımlı ürünlerdir.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Bölgesel sağlık sorunlarında ekstra konfor sağlayan medikal yastık modellerimiz, tedavi sürecinizde sizlere sağladığı üst düzey rahatlık ile destek sunar.

Reflü Yastıkları

Visco reflü yastığı, özellikle gece mide sorunu yaşayan kullanıcılarımız için özel ürettiğimiz modellimizdir. Baş ile vücut dengesini olması gerektiği şekilde sağlayan modelimiz sayesinde mide asidinin yemek borusuna geçişi engellenirken aynı zamanda uyku sırasında mide problemi yaşamadan sağlıklı uyku uyumanız amaçlanmıştır.

En çok tercih edilen modellerimizden birisi olan Belly Support Visco Hamile Yastığı, sırt üstü ve yan yatış pozisyonlarında karın ve bacak bölgesine tam destek sunarak kasları destekler, ağrı oluşumunu engeller.

Hamile Yastıkları

Gebelik döneminde uyku kalitesi bel, sırt ve bacak ağrıları nedeniyle büyük oranda düşmektedir. Bu sebepten ötürü hamile yastıkları, özellikle bu dönemde uyku kalitenizi arttırmanız adına mutlaka kullanmanız gereken ürünler olmaktadır.

%100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen hamile yastığı modellerimiz arasında tercih edilen ürünlerimizden birisi de Belly Visco Hmaile Yastığı modelidir. Özel kavisli formu sayesinde sırt üstü yatış pozisyonunda bel ya da diz arkası desteği olarak kullanabilirsiniz. Kaslarınıza sunduğu tam destek sayesinde uyku boyunca kan akışını düzenler, kaslarınızı rahatlatır ve ağrı oluşumunu engeller.

Bebek Yastıkları

Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeklerinizi en az sizin kadar önemseyerek %100  visco akıllı sünger malzemesinden ürettiğimiz bebek yastığı modelimizdir. Omurga ve kas gelişimi için yastık seçiminin hayati önem taşıdığı bebekleriniz, Visko Love bebek yastığı ile tüm uykularını sağlıklı ve güvenli uyuyacaklar. Ayrıca visco malzemesinin özel yapısı sayesinde uyku boyunca bebeğinizin omurga yapısının doğal formu korunurken kas ve omurga gelişimi de desteklenmektedir.

Çocuk Yastıkları

Çocuk ve yetişkin anatomisine uygun onlarca modeli sizler için üreten Visko Love, çocuklarınız için özenle ürettiği çocuk yastığı modeli ile en az sizin kadar çocuklarınızın gelişimine önem vermektedir. Nefes alan yapısı sayesinde terletmeyen ve antibakteriyel olan modellerimiz, aynı zamanda vücudun şeklini alan yapısı sayesinde omuz ve boyun şeklini alarak çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sunarken tüm yatış pozisyonlarında omurganın doğal gelişimini destekler.

Horlama Yastıkları

Horlama sorunu yaşıyor ve gece boyu uyuduğunuz halde uyandığınızda dinlendiğinizi hissedemiyorsanız Anti Snore Visco Horlama Yastığı ile tüm gece dinlendirici ve kesintisiz uykunun tadına varabilirsiniz. Ortopedik özelliğe sahip horlama yastığı, aynı zamanda boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı olan kişiler için de medikal yastık olma özelliğine sahiptir. Özellikle sırt üstü yatış pozisyonlarında kafa ile vücut arasındaki eğitimi en doğru şekilde ayarlayarak horlamayı büyük oranda azaltmaktadır.

Boyun Yastıkları

İnsan anatomisinde özellikle boyun yapısına uygun şekilde tasarlanan ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen boyun yastıkları, özel formu ile dinlenme zamanlarınızda sizlere en büyük destekçi olacak. Ürünlerimiz arasında yer alan ve yuvarlak forma sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, bel ve boyun boşluğunu tamamen doldurarak vücudunuzun şeklini alır. Bu sayede kaslara tam destek sağlayarak bel ve boyun gibi oyuntulu bölgelerde ağrı oluşumunu engeller.

Bel Yastıkları

Bel yastığı, sadece uyurken değil aynı zamanda sürekli oturmak durumunda kalan kişiler için de hem arabada hem evde hem de ofis ortamında büyük destekçidir. Gün içerisinde uzun süre oturmak durumunda kalıyorsanız; bel ağrısı ve bel fıtığı gibi sorunlar yaşıyorsanız özel tasarımı ile D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı günlük hayatınızı büyük oranda kolaylaştıracak ve yaşam kalitenizi arttırır.

Sırt Yastıkları

Omuriliği düz ve doğru formda tutan sırt yastığı modelimiz, sırt bölgesini kavrayacak özel forma sahip olurken aynı zamanda sırtınızın şeklini alabilen %100 visco akıllı malzemeden üretilmiştir. Sunduğu ekstra konfor sayesinde yaşam kalitenizi yükselten Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, sırt ağrısı sorunlarınıza son veren mükemmel ötesi bir üründür.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Diz yastığı olarak kullanabileceğiniz modellerimiz, günün yorgunluğunu atarken size destek olması amacıyla özel formda üretilmiştir. Bacak arası yastığı olarak en çok tercih edilen modellerimizden olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114; bacak, diz, dirsek altına destek sağlayan kusursuz bir ergonomik tasarıma sahip olmaktadır.

Oturma Yastıkları

Visko Love güvencesi ile %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen oturma yastığı ürünleri, anatomik yapısı sayesinde uzun süre boyunca konforlu ve ergonomik oturma alanı sunar. Kullanıcılarımız tarafından en çok sevilenler arasında yer alan Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı, ergonomik tasarımıyla size ekstra konfor sunarken aynı zamanda yıkanabilir ve fermuarlı Poly&Viskon kumaşı ile kolay temizlik imkanı da sunar.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Çok eski yıllarda astronotların vücutlarına binen basıncı azaltmak için kullanılan visco akıllı sünger malzemesi, günümüzde geliştirilerek endüstriyel alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu malzemesinin ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olması en çok tercih edilme sebeplerinin başında gelmektedir.

Visko Love olarak tüm visco yatak ve visco yastık ürünlerimizde kullandığımız %100 visco akıllı sünger malzemesi, içerisindeki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde etkiye minimum tepki göstermektedir. Isı ve ağırlığa karşı yüksek duyarlılığı sayesinde vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda vücudunuza uyku boyunca tam destek sağlamaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm ürünlerimiz özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Özel kalıplar sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kalır ve böylece malzeme yoğunluğu en az seviyeye indirgenir. Aynı zamanda ürünlerin kullanım ömrü ve konfor düzeyi de maksimum seviyeye çıkarılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Üretimlerimizde kullandığımız blok döküm sistemleri, diğer firmalardan çok farklıdır. Bu büyük kalıplara dökülen kalıplar istenen ölçülerde kesilerek pad haline getirilir. Eğer istenirse talebe göre bu padlere sünger uygulaması yapılarak padler yatak haline dönüştürülebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Visko Love olarka ürettiğimiz hiçbir yatak ve yastık ürünümüzde ozon tabakası üzerinde yıkıcı etkileri bilimsel olarak ispatlanmış olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi bulunmamaktadır.

Ergonomik

Yediden yetmişe tüm kullanıcılarımız için son derece ergonomik ve konforlu olan ürünlerimiz, basınç azaltıcı hafıza özelliğine sahiptir. Bu özellikleri doğrultusunda vücut şeklinizi alırken aynı zamanda omurganın doğal eğrisini koruyarak sağlıklı ve konforlu uyku imkanı sunar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücreleri olan %100 visco akıllı malzemeden üretilen ürünlerimiz, kullanım sırasında vücut şeklini alarak vücudunuzu kavrarken kullanım sonrasında kendi şekline dönmektedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimizde roll-pack paketleme sistemi kullanılmaktadır. Bu paketleme sistemi sayesinde ürünlerimize zararı olmayan basınç uygulanarak ürünlerimiz silindir şekilde sarılır. Böylece hem taşıması hem nakliyesi daha pratik hale getirilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.