Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ile boyun ağrısı yaşamadan ve dinlenerek keyifli seyahatin tadını çıkarabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

650,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

40 x 24 x 9 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı Özellikleri

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ortopedik seyahat boyun yastığı olarak, yolculuk sırasında konforunuzu arttıracak ve uyku sırasında başınızın yanlış pozisyonda kalmasını engelleyecek tasarımda üretilmiştir. Araç içinde, uçakta ya da trende seyahat ederken en iyi seviyede konfor sağlayacak olan yolculuk yastığı; bel, sırt ve kafa bölgelerinin ihtiyaç duyduğu desteği sağlayarak vücudunuzun doğru pozisyon kalmasını dolayısıyla da omurganın doğal yapısının korunmasını sağlar.

Visco yastık çeşitleri arasında en çok tercih edilen Visko Love araba yastığı modelleri, çocuk kullanımına da uygun olan modellerdir. Farklı modelleri ve ölçüleri ile sizlere sunulan yastık fiyatları da bu bağlamda değişkenlik gösterebilmektedir.

%100 visco akıllı sünger dolgusu sayesinde baş ve boyun bölgesine tam destek sunarken aynı zamanda olası ağrı şikayetlerinin önüne geçen Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, fermuarlı ve yıkanabilir Poly & Viskon örme kumaşı sayesinde son derece hijyenik ve ergonomik bir yapıya sahiptir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kaliteye sahip olan visco akıllı sünger malzemesi; uykunuz için size tam destek sağlarken aynı zamanda nefes alabilen ve yıkanarak kolayca dezenfekte edilen iç ve dış kılıfı ile sizlere sunulmaktadır.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Tüm visco yastık ürünlerimiz %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Visco akıllı sünger malzemesinin en önemli özelliği ısı ve ağırlığa karşı duyarlı olmasıdır. Bu özelliği sayesinde başınızı yastığınıza koyduğunuzda içerisindeki hafıza hücrelerinin de etkisiyle yastığınız baş ve boyun şeklinizi alana kadar hareket eder.

Visco yastık modelleri, baş ve boynunuzun şeklini alırken aynı zamanda boyun boşluğunu doldurarak uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Böylece siz uyurken damarlarınızda sıkışma olmayacağından tüm uykunuz rahat, kesintisiz ve sağlıklı olur.

Rahat ve Güvenli

Hem çocuklar hem yetişkinler için kullanımı güvenli ve sağlıklı olan visko yastık çeşitleri, üretildiği Sanitized kumaşı sayesinde konforu ve güvenilirliğini maksimum seviyeye çıkarır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Özel tasarlanan kalıplar içinde visco akıllı sünger malzemesinden üretilen visco yastık modellerimizin firmamızın üretim sırasında kullandığı kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzeme yoğunluğu kalıpta kaldığından konforu ve kullanım ömrü son derece yüksek seviyede olmaktadır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger ortopedik yastık modellerimizin her birisi üst düzey kaliteye sahip olan hafızalı köpükten üretilerek vücudun şeklini alan, kullanım ömrü uzun olan modellerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Visco yastık ürünlerimizin her birisi iç ve dış kılıfa sahiptir. Dış kılıf, sürekli hava sirkülasyonu sağlayan minik gözenelere sahiptir. İç kılıf ise toz geçirmeyen yapıda olup yumuşacık ve pürüzsüz nefes alabilir yüzeye sahiptir. Kolayca çıkarıp yıkayabileceğiniz iç ve dış kılıflar sayesinde yastıklarınızın bakım ve temizliği son derece kolaydır.

Yastık Modelleri

%100 visco akıllı sünger malzemesi ile üretilen tüm ortopedik yastık modellerimiz, baş ve boyun kısmınızı kavrayarak kendinizi bulutların üstünde hissettirir.

Uyku Yastıkları

Uyku yastığı modellerinin her birisi visco malzemesinden üretildiğinde özellikle ısı ve ağırlığı hissettiğinde hareket ederek vücut şeklini almaktadır. Bu hareketlilik, yastığınız baş ve boyun şeklinizi alana kadar devam eder. Böylece uyku sırasında boyun ve omuz kaslarınız ihtiyaç duyduğu desteği görürken kan akışı dengelenir, damarlar sıkışmaz ve hem uyuşma hem de boyun ağrısı gibi sorunlar meydana gelmez.

Seyahat Yastıkları

%100 visco akıllı sünger ile üretilen seyahat yastığı modelleri, tüm seyahatlerinizde sizlere üst düzey konfor sunar. Araba yolculuklarınızda araba yastığı olarak kullanabileceğiniz modellerimizi, tren ve uçak yolculuğunda da işlevsel olarak kullanabilirsiniz. Yolculuk sırasında baş ve boynunuzu destekleyerek yanlış uyku pozisyonunda kalmanızı engelleyerek tutulma riskini ortadan kaldırır. Eğer küçük ama işlevsel ve konforlu bir yolculuk yastığı arıyorsanız Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modelimizi tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Baş ve boyun bölgesinde terleme sorunlarına çözüm olarak üretilen Aqua jel terletmeyen yastık, aua jel ile özel olarak üretilmiştir. Baş ve boyun bölgesine denk gelen moleküler Aqua jel, soğuk havayı içine hapsederek vücut sıcaklığını absorbe eder ve bu sayede boyun ve omuz kaslarınızı desteklerken diğer yandan uyku sırasında terlemeden ferah bir uyku geçirmenizi sağlar.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Boyun fıtığı be boyun düzleşmesi gibi bölgesel sağlık sorunları yaşayan kullanıcılar için üretilmiş olan medikal yastık modellerimiz, tedavi sürecinizi desteklerken ağrılarınızı rahatlatıcı işleve sahiptir.

Visco Reflü Yastığı

Visco reflü yastığı, uyku sırasında mide sorunu yaşayanlar için özel üretilmiştir. Başınızın vücudunuza göre daha yüksekte, konforlu bir şekilde konumlanmasını sağlayarak mide asidinin yemek borusuna geçişini önleyerek reflü oluşumunu engeller.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, gebelik sürecinde özellikle bel ve bacaklarda meydana gelen ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Belinize ve karnınıza ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan bir hamile yastığı arayışı içerisindeyseniz Belly Support Visco Hamile Yastığı, bu süreçte size uyku konforu sağlayacak sağlıklı bir tercih olacaktır.

Bebek Yastıkları

Bebeğinizin omurga gelişimine destekleyen visco bebek yastığı, aynı zamanda bebeğiniz için en konforlu uyku ortamını oluşturarak kesintisiz bir şekilde uyumasını sağlar. Emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı ile bebeğinizin omurga gelişimini desteklerken aynı zamanda ona konforlu ve kesintisiz bir uyku sunabilirsiniz.

Çocuk Yastıkları

Anne, bebek ve çocuklar için sağlık açısından en güvenilir ve konfor açısından en ergonomik modeller visco yastık modelleri olmaktadır. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen çocuk yastığı modelleri, uyku sırasında temas ettiği her noktanın basıncını minimuma indirerek çocuklarınıza ferah, konforlu ve en önemlisi de sağlıklı uykular sunar.

Horlama Yastıkları

Horlamayı azaltan ortopedik bir yastık modelimiz olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, ideal yükseklik ölçüsü ile özellikle sırt üstü yatan kişilerin çok fazla yaşadığı horlama sorununu azaltmaya yardımcı olur. Baş ve boyna yapılan basıncı minimum seviyeye indirerek sizlere sessiz ve konforlu bir uyku deneyimi vaat eden Anti Snore horlama yastığı, yüksek yastık tercih eden ve horlama problemleri olanlar için M ölçüsü seçeneğine de sahiptir. Ancak boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sağlık sorunlarınız var ise orta yükseklikteki S ölçüsü sizin için daha ideal bir seçim olacaktır.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımları sayesinde boyun bölgesini kavrayarak destek veren boyun fıtığı yastığı modelleri, ayrıca omuz ve boyun kaslarına gerekli desteği vererek boyun ağrılarının oluşumunu engeller. Uyku sırasında omurganın doğal formunu korurken vücudun şeklini alan yapısı sayesinde vücudunuzda temas ettiği her noktaya eşit destek verir.

Bel Yastıkları

Bel bölgesine destek verecek şekilde özel tasarlanan bel yastığı modelleri, oturuş sırasında omuriliğinizin doğru bir hizada kalmasını sağlayarak doğru bir oturuş pozisyonunda oturmanızı sağlar. Bel fıtığından ya da başka nedenlerden dolayı oluşan bel ağrıları olanlar için isabetli bir üründür. Ofiste, araçta ve evde rahatlıkla kullanabileceğiniz ergonomik ürünlerdir.

Sırt Yastıkları

Sırt bölgesine destek sağlayan özel yapısı sayesinde omuriliğinizin doğru pozisyonda kalmasını sağlar. Böylece sırt ağrısı şikayetlerin geçmesine yardımcı olurken yeni ağrıların oluşumunu da engeller. Ofis ortamında, ev ortamında ya da arabada kullanabileceğiniz sırt yastığı, konforunuzu maksimum seviyeye çıkaracak ürünlerdir.

Oturma Yastıkları

Anatomik oturma minderi olarak bilinen visco oturma yastığı modelleri, anatomik ve ergonomik tasarımı sayesinde oturma sürecinizi konforlu ve ağrısız hale getirmek üzere üretilmiştir. Görünüm itibari ile düz bir yastığa benzeyen Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, görünenden çok daha fazlasını sizlere sunan bir modeldir. Doğru oturma pozisyonu sayesinde omurgayı düz tutarken aynı zamanda kalça bölgesinde ağrı oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Çok eski yıllarda uzay mekiklerinin iniş ve kalkışında astronotların basıncını azaltmak için kullanılan visco teknolojisi, gelişmiş bir düzeye getirilerek günümüzde visco yatak ve yastık üretiminde kullanılmaya başlanmıştır. Visco elastik sünger malzemesinin ısı ve ağırlığa göre şekil alması ise konforu en üst seviyeye çıkaran önemli özelliklerinin başında gelir.

Özel formülü sayesinde yatak ve yastık üretiminde kullanılan visco akıllı süngerin içerisinde bulunan mikroskobik hafıza hücreleri etkiye minimum tepki özelliği gösterirken vücudun şeklini alarak vücuda binen basıncı minimum seviyeye indirmektedir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm ürünleri özel olarak tasarlanmış kalıplar içerisinde %100 visco malzemesinden tek tek üretilmektedir. Üretimde kullanılan kalıp sistemi sayesinde ürünlerin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kalır. Bu durum ürünlerin daha konforlu ve uzun ömürlü olması için özellikle yapılmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmalara göre tamamen farklı bir üretim sistemi olan blok döküm sistemini kullanmaktadır. Bu sistem kapsamında bloklar devasa büyüklükteki kalıplara dökülerek gerekli ölçülerde kesilir. Kesilen bloklar pad olarak ya da sünger uygulaması sonrasında yatak olarak kullanılır.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi, ozon tabakasına ciddi zararları olduğu kanıtlanmış olan maddedir. Bu nedenle de firmamızın hiçbir üretim aşamasında CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kesinlikle kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimizin hepsi basıncı azaltan, vücudun şeklini alarak vücut boşluklarını dolduran ve konforlu bir uyku ortamı oluşturan visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu nedenle de ürünlerimiz üst düzey konfora sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizin hepsinde hafıza hücrelerine sahip ve bu sayede de yattığınız anda vücudunuzun şeklini alan visco malzemesinden üretilmektedir. Ancak ürünlerimiz ile teması kestiğiniz anda anında kendi şekline geri dönmeye başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Yastık ürünlerimizin paketlenmesi sırasında roll-pack paketleme sistemi kullanılır. Ürünlere uygulanan basınç ile silindir paketleme yapılarak taşınması daha kolay hale getirilir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.