Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modeli diz ve bacaklarınıza destek verecek şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

450,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 Özellikleri

Bacak yastığı olarak da bilinen Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modeli; bacak altı, diz altı ve diz arası desteği sağlayabilecek ergonomik bir tasarıma sahip ortopedik yastık modelimizdir. Bacak altı destek sağlayan diz yastıkları arasında ilk sırada tercih edilen bu modelimiz, her yatış pozisyonunuzda dinlenme sürecinizi daha etkili hale getirmeye uygun şekilde tasarlanmıştır.

Diz, bacak ve topuklarınızda hissettiğiniz yorgunluğu konforlu bir şekilde atmanızı sağlayacak olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modeli, ergonomik tasarımının yanı sıra yıkanabilir ve fermuarlı olan Poly&Viskon örme kumaşı sayesinde aynı zamanda kullanımı kolay ve hijyenik bir üründür. Diz ve bacak arası destek yastığı olarak Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 ve Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 olmak üzere iki farklı modelimiz bulunmaktadır.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Nefes alan ve antibakteriyel özelliğe sahip kılıfı ile birlikte visco elastik akıllı sünger malzemesi ile en sağlıklı ve en konforlu uykunun kapılarını aralayabilirsiniz!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

%100 visco elastik akıllı sünger malzemesi ile üretilen yastık modellerimiz, vücut ısısına ve ağırlığına duyarlı bir yapıya sahiptir. Bu sayede yattığınız anda yavaş yavaş boynunuzun ve başınızın şeklini alarak boyun ve omuz kaslarınızı eşit oranda destekler.

Vücut ısısına ve ağırlığına duyarlı yapısı aynı zamanda vücudunuza yapılan basıncı da ortadan kaldırır. Böylece uyku sırasında çok rahatsız edici bir durum olan uyuşma gibi sorunlar engellenirken diğer yandan kan akışınız dengelenir.

Rahat ve Güvenli

Üst düzey kaliteli visco elastik akıllı sünger ve Sanitized kumaş ile üretilen visco yastık modellerimiz, herkesin güvenli ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceği konforlu uyku ürünleridir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Özel kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi kullanılarak üretilen visko yastık modellerimizin her birisi tek te imal edilir. Üretim sırasında malzeme yoğunluğu özel kalıplar içerisinde kaldığından yastık modellerimizi uzun yıllar boyunca konfordan ödün vermeden kullanabilirsiniz.

Premium Memory Foam

Visko Love yastık modellerinin her birisi üst düzey kaliteye sahip hafızalı köpük ile imal edilerek ürünlere uzun yıllar kullanım özelliği kazandırılmıştır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Nefes alabilir iç ve dış kılıf sayesinde ürünlerimizin kullanım ömrü daha uzun, temizliği ve kullanımı daha kolay hale getirilmiştir. Dış kılıf nefes alan minik gözeneklere sahiptir. Ayrıca toz geçirmeyen antibakteriyel iç kılıf ise yumuşak ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Kolayca yıkanabilir ve son derece hijyeniktir.

Yastık Modelleri

Visko Love ürün yelpazemiz içerisinde yer alan tüm yastık modelleri, sizi rahat, sağlıklı ve kesintisiz bir uykuya davet edecek kadar iddialı ve kaliteli ürünlerdir. Yastıklarımızda kullanılan malzeme ve ebatlarına göre yastık fiyatları farklılık göstermektedir.

Uyku Yastıkları

Visco teknolojisi ile özel formüle edilerek üretilen tüm uyku yastığı modellerimizde ağırlık ve ısı duyarlılığı vardır. Bu sayede hemen başınızın şeklinizi almaya başlarken aynı zamanda vücut boşluklarınızı doldurarak baş, boyun ve omuz bölgelerine eşit oranda destek sağlarken basıncı ortadan kaldırır. Böylece visco yastık çeşitleri ile tüm uyku süresi boyunca boyun ve omuz ağrısı çekmeden dinlendirici bir uykunun tadına varabilirsiniz.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modellerimiz %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup aynı zamanda yıkanabilir, Poly&Viskon örme kumaşa sahiptir. Visco malzemesi sayesinde boyna tam destek veren araba yastığı modelleri, bu sayede boynun uyku sırasında yanlış pozisyonda kalmasına bağlı olarak tutulmasını ve ağrımasını önler. Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ve Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı gibi ufak ancak işlevsel bir model tercih edebileceğiniz gibi M seçeneği de olan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı modelimizi yolculuk yastığı modellerimiz arasından tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Aqua jel, özel moleküler yapısı sayesinde boyun ve baş kısmında terlemeyi engelleyen bir malzemedir. %100 visco malzemeden üretilen Aqua jel terletmeyen yastık modelimiz, uyku sırasında terleme sorununuza kesin çözüm getirmektedir. Yattığınızda baş ve boynunuza denk gelen bölümde bulunan Aqua jel, ısıya duyarlı yapısı sayesinde sürekli soğuk kalarak terlemenizi önleyen bir forma sahiptir.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Bölgesel ağrı ve tutulma gibi sağlık sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilen ortopedik ve medikal yastık modellerimiz, sağlık sorunu yaşadığınız bölgelerinize ekstra destek vererek uyku konforunuzu maksimum seviyeye çıkarır.

Visco Reflü Yastığı

Uyku sırasında vücudunuzun baş kısmı ile gövde kısmını en doğru orantıda konumlandıran Visco Reflü Yastığı, bu sayede siz uyurken mide asidinin yemek borusuna geçişini önleyerek tüm uykunuzun kesintisiz ve sağlıklı olmasını sağlar.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde sık sık yaşanan bel ve bacak ağrılarına karşı özel olarak üretilmiş olan hamile yastığı modellerimiz; Belly Support Visco Hamile Yastığı ve Belly Visco Hamile Yastığı olmak üzere iki farklı modelde sizlere sunulmaktadır. Belly Support Visco Hamile Yastığı düz formu ile boyun ve baş bölgenizi desteklerken Belly Visco Hamile Yastığı modelimiz ortasındaki kavis sayesinde bel ve bacak bölgesini doldurur. Hamile yastıkları, uyku sırasında tam destek vererek ağrıların oluşumunu engellemeye yönelik tasarlanmış ürünlerdir.

Bebek Yastıkları

Baby Dream Bebek Yastığı modelimiz, bebeğinizin kas ve eklem gelişimine uygun olarak özel olarak tasarlanmış dolayısıyla da büyüme ve gelişme döneminde güvenle ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ürünümüzdür. Bebeğinizin vücuduna tam destek sağlarken aynı zamanda kas gelişimini de destekleyen Baby Dream Visco Bebek Yastığı, aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanılabilmektedir.

Çocuk Yastıkları

Bebeklerde olduğu gibi çocuklarda da çocuk yastığı seçimi büyüme ve gelişme döneminde büyük önem taşır. Çocuklarınızın anatomisine uygun olarak tasarlanan visco yastık modellerimiz, vücudun şeklini alırken aynı zamanda tüm vücut noktalarına eşit oranda destek vererek çocuklarınızın kesintisiz uykuya geçişini kolaylaştırır.

Horlama Yastıkları

Horlama sorununu büyük oranda azaltarak sessiz ve konforlu uyku fırsatı sunan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku sırasında doğru yatış pozisyonu sağlayarak özellikle sırt üstü yatmayı sevenlerde horlamayı büyük oranda engeller.

Boyun Yastıkları

Boyun yastığı, boyun ve omuz kaslarını destekleyen özel bir tasarıma sahiptir. Bu sayede tüm uyku pozisyonlarında omuz ve boyun kaslarınızı desteklerken aynı zamanda vücut şeklinizi alma özelliği sayesinde konforlu ve kesintisiz uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. Tüm bunların yanı sıra omurganın doğal duruşunu koruma özelliğine sahip olduğundan fıtık ve düzleşme sorunlarına karşı boyna destek veren boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz üst düzey konforda ürünlerdir.

Bel Yastıkları

Arabada, evde ya da ofis ortamında rahatlıkla kullanabileceğiniz visco bel yastığı, omuriliğin doğal pozisyonunu koruyarak bel fıtığı ve bel ağrılarının oluşumuna engel olurken var olan ağrıların giderilmesine de büyük destek sağlar. Ekstra konforlu bir ürün olduğundan özellikle sürekli oturduğunuz zamanlarda yaşam kalitesini büyük oranda yükseltir.

Sırt Yastıkları

%100 visco malzemesinden üretilen sırt yastığı; evde, arabada ya da ofisinizde kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle sırt ağrısı sorunu yaşayanlar için ekstra konfor sunarken aynı zamanda sırt ağrılarının büyük oranda hafiflemesine ve yeni ağrıların engellenmesine yardımcı olur.

Oturma Yastıkları

%100 visco malzemeden ve yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaştan üretilen oturma yastığı modellerimiz, özellikle uzun süre oturanlarda meydana gelen ağrıların giderilmesinde son derece etkilidir. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modellerimizin her ikisi de aynı anatomik özelliklere sahiptir. Eğer düz tasarımda oturma minderi tercih ediyorsanız Ring Cushion Visco Oturma Yastığı beklentilerinizi üst düzeyde karşılayacaktır.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Astronotların uzay mekiğinde karşı karşıya kaldığı basıncı minimuma indirmek için kullanılan ve uzay teknolojisi olarak bilinen visco akıllı sünger teknolojisi, sağlığa fayda sağlayan birçok özelliği sayesinde aynı zamanda uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkaran bir uyku teknolojisi haline gelmiştir.

Özel formül ile kullanılan visco akıllı sünger teknolojisi sayesinde visco yatak ve yastık ürünleri, vücut şeklini alabilme özelliğine sahip olurken aynı zamanda açık hücreli, ısı ve ağırlığa duyarlı olması sayesinde vücudunuzun tüm boşluklarını doldurarak damarların sıkışmasını ve dolayısıyla da uyku sırasında uyuşma oluşmasını engeller.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Her zaman en iyisini ve en kalitelisini sizlere sunan öncü bir firma olarak tüm ürünlerimizin imalarını tek tek özel kalıplar içerisinde yapmaktayız. Bu sayede üretim sırasında visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizin konfor düzeyi ve kullanım süresi de maksimum seviyeye ulaştırılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, blok döküm üretim sistemini kullanan tek firmadır. Ürünlerin imalatı sırasında tüm bloklar özel dizayn edilen kalıplara dökülür ve bu kalıplardan çıkarılan bloklar gerekli yükseklik ölçülerinde kesilerek pad olarak kullanılır ya da üzerine sünger uygulaması yapılarak yatak haline getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi, ozon katmanına ciddi zarar veren bir maddedir. Bu nedenle firmamızın ürünlerinin üretimi sırasında CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmaz.

Ergonomik

Tüm ürünlerimiz visco elastik akıllı sünger malzemesi ile üretilmektedir. Hafıza özelliği sayesinde basıncı azaltan etkisi olan visco malzemesi, vücut şeklini alan ve her yatış pozisyonunda omurganın doğal eğrisini koruyan ergonomik bir yapıya sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücreleri olan akıllı visco malzemesi sayesinde tüm ürünlerimiz kullanmaya başladığınız anda vücudunuzun şekline gelirken aynı zamanda kullanımı bıraktığınız anda kendi şekline gelerek deformasyon sorunu oluşturmaz.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Yatak modellerimizde olduğu gibi yastıklarımızda da roll-pack paketleme sistemi kullanılır. Uygulanan basınç sayesinde ürünler silindir formda sarılır. Böylece taşıması daha kolay hale gelir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.