ONLİNE İŞLEMLER

İADE VE DEĞİŞİM

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma UralGrup Medikal - Visko Love garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Siparişim henüz kargoya teslim edilmedi, ürünü değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim?
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerdeki ürün değişikleri için 0216 479 8112 den Online Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.


Siparişim henüz kargoya teslim edilmedi, siparişimi iptal etmek istiyorum nasıl yapabilirim?
Siparişinizi verdikten sonra ilk 4 saat içinde iptalini isterseniz üye girişi yaptıktan sonra, Hesabım sayfanızdaki siparişlerinizden ilgili siparişi bulup, "siparişi iptal et" butonuna tıklayıp siparişinizin iptal edilmesini talep edebilirsiniz. 4 saatten sonraki iptal işlemleri için 0216 479 8112 den Online Müşteri Hizmetleri ile görüşebilirsiniz.


Siparişimi nasıl iade ederim?
Viskolove.com üzerinden siparişini oluşturduğunuz, teslim edilen ürünleri hızlı ve kolayca iade edebilirsiniz. Vazgeçme hakkını kullanabilmeniz için ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade istediğinizi e-posta (info@viskolove.com) ya da (Yavuz Selim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No.72 Çavuşbaşı, Kavacık, Beykoz, İstanbul) adresine dilekçe ile bildirmeniz gerekmektedir.

4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmelere dair yönetmelik gereğince, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde vazgeçme hakkını kullanarak, sebep göstermeden ve kargo ücreti ödemeden iade etme hakkınız bulunmaktadır. Bu durumda ürünü kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa ürün ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak mevcut tüm fatura ve irsaliyeleri ile birlikte UPS Kargo firması ile UralGrup Medikal (Yavuz Selim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No.72 Çavuşbaşı, Kavacık, Beykoz, İstanbul) adresine karşı ödemeli olarak iade edilmesi gerekmektedir.

Viskolove.com'dan yaptığınız alışverişlerde iade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti ödemezsin. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili ekibimiz tarafından incelenir, tekrar satışına engel bir durum bulunmadığı takdirde iade talebiniz kabul edilir. Yıpranmış, yeniden satışta kullanılamayacak paketlerde gönderilen ürünler kabul edilemez. İade talebinin reddedilmesi durumunda konuyla ilgili açıklamanın yer aldığı bir e-mail tarafınıza ulaştırılacaktır. İade süreci başladıktan sonra süreç takibini 0216 479 8112’ den Online Müşteri Hizmetleri ile sağlayabilirsiniz.

Vazgeçme hakkı talebinizin değerlendirilip, onaylandığının bilgisi tarafınıza bildirildiği tarihten itibaren en geç 10 gün içinde ücret iadeniz yapılır. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-5 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir.


Online satış ürünlerinde vazgeçme hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?
Sehven alınan her ürünün iade süresi 30 gündür. Bu süre içerisinde, Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

Sehven alınan üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. Viskolove.com’dan alınan niteliği itibariyle geri göndermeye elverişli olmayan ürünlerin (yastık, yorgan, alez gibi hijyenik durumu hassas olan ürünler) iade edebilmesi için ürünün açılmamış olması, ambalajında bozulma olmaması, kırılma, tahrip, bozulma, hijyenik nedenlerden dolayı kullanılmamış olması gerekir. Ürün üzerinde bulunan koruma poşetinin açıldığı durumlarda ve yastık, yorgan, alez, yastık kılıfı gibi ürünlerin denendiği durumlarda iade işlemi gerçekleştirilemez.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.