HighPlus Visco Akıllı Yatak

(3 müşteri değerlendirmesi)

HighPlus Visco Akıllı Yatak sayesinde sert zeminde de sağlıklı ve konforlu uyku uyuyarak dinlenmenin zevkini keyifle yaşayabilirsiniz.

Yatak Yoğunluk Derecesi 80
20 cm Yükseklik
7 cm Visco Katman
Hava Kanalı

10.775,0025.125,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

HighPlus Visco Akıllı Yatak Özellikleri

Açık hücre ısıya ve basınca yüksek hassasiyet gösteren visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan HighPlus Visco Akıllı Yatak, 7 cm visco sünger kullanılarak 80 dansite sertlik derecesi ve 20 cm yükseklik yapısı ile tasarlanmıştır. Sağlığınıza ve ihtiyaçlarınıza yönelik üretilmiş olan bu modelimizde farklı ebatlar mevcut olduğundan tek kişilik yatak olarak tercih edebileceğiniz gibi isterseniz daha geniş ölçülerde çift kişilik yatak olarak da tercih edebilmeniz mümkündür.

Ölçüleri farklılaştıkça yatak fiyatları da aynı oranda değişkenlik gösterse de sağlığınız söz konusu olduğunda en doğru ve en sağlıklı ürünlerimizden birisi olduğunu güvenle söyleyebiliriz. 5 özellikli apreli kumaşında bulunan mikro hava delikleri sayesinde nefes alabilen bir yapıya sahiptir ve sürekli bir hava sirkülasyonu oluşturarak uyku sırasında terlemenizi önler.

Vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatarak bel, boyun, baş ve kalça gibi boşlukları doldurarak tüm vücudunuzu destekleyerek sizleri sağlıklı ve aynı zamanda konforlu bir uykuya davet eder. Uyku sırasında vücudunuz ile yatak arasında ısı depolanması söz konusu olmadığında uykunuz son derece ferah olacaktır. Ayrıca uyku sırasında kan akışınızın düzenlenmesi dönme ihtiyacı doğuran ve bu nedenle de uykunun bölünmesine neden olan uyuşma sorununu da tamamen ortadan kaldırarak tamamen vücudunuzun dinlenmesine odaklanır.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Sağlığınız için en iyi olan birinci sınıf visco malzeme sayesinde tüm uyku sürecinizi kesintisiz, rahat ve dinlenerek geçirebilirsiniz. Üstelik antibakteriyel ve nefes alan yapısıyla yatak kılıfı da sağlığına dost bir şekilde tasarlanmıştır.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi sayesinde vücut ısınız depolanmaz ve doğrudan yattığınız anda vücudunuzun şeklini aldığı için vücudunuza basınç uygulanmaz. Bu sayesinde damarlarınızın sıkışması engellenirken diğer yandan kan dolaşımınız düzenlenir ve sürekli dönme ihtiyacı duymadan kesintisiz bir uyku imkanı yakalarsınız.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Uyku sırasında sizlere basınçsız bir uyku ortamı sunan visco yatak teknolojisi, tüm vücudunuza aynı oranda destek verir. Bu sayede yatağınız vücudunuzun şeklini alarak tüm vücut boşluklarınızı anında doldurur. Bu sadece omurga sağlığınız açısından da son derece sağlıklı ve dinlendirici uykunun kapılarını aralamış olursunuz.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Anında vücudunuzun şeklini alarak tüm vücut boşluklarınızı dolduran visco yataklarımız, bu sayede sizleri eşi benzeri olmayan bir uyku rahatlığına kavuşturur. Gece boyu dinlenerek yeni güne pozitif ve enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Güvenilir ve sağlıklı bir tasarıma sahip Sanitized kumaşı sayesinde tüm uyku boyunca bedeniniz tüm yorgunluğunu atarken sağlığınız da güvende olacak.

Premium Memory Foam

Yüksek kaliteli hafızalı köpükler kullanılan yatak modellerimiz, bu sayede uzun yıllar boyunca aynı konfor ve aynı yenilikte kullanabileceğiniz ürünler haline getirilmiştir.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin dış kılıf ve yatak şiltesi olarak da bilinen iç kılıf tasarımı nefes alan minik gözenekler ile eşsiz bir hale getirilmiştir. Toz geçirmemekle birlikte yumuşak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olması ürünlerimizin iş ve dış kılıfının da hem ergonomik hem de sağlıklı birer uyku ortamı haline gelmesine yardımcı olmaktadır.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Sağlıklı ve konforlu bir uykuya giden yollardan birisi de yatağınızın üretiminde kullanılan kumaş seçimidir. Bu noktada kullandığımız Sanitized kuma, küf ve mantar oluşumunu engellerken toz akarlarını da bertaraf eder.

Tüm Yatak Modellerimiz

Yatak çeşitleri yelpazesi son derece geniş olan bir firma olarak sizlere visco akıllı sünger teknolojisi ile birinci sınıf kalitede sağlıklı ve konforlu yatak modelleri sunmaktayız.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

80 dansite sert visco ile üretilmiş olan HighPlus Visco Akıllı Yatak modelimiz, uyurken sert zemini sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Açık hücre ve ısıya duyarlı yapısı sayesinde vücut ısınızın depolanmasını engelleyerek ferah bir uyku imkanı sunarken aynı zamanda beş özellikli ve apreli kumaş özelliği sayesinde hava sirkülasyonunu üst düzeyde gerçekleştirmektedir.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak

Visco elastic akıllı sünger teknolojisinin paket yay sistemi ile birleştirilerek üretilen özel üretim yatak modelleri arasında yer alır. 50 dansite sertlik derecesi ile yumuşak, konforlu ve sağlıklı bir uyku alanı sizin için artık hayal olmaktan çıkacak. Nefes alan yapısı sayesinde sürekli bir hava sirkülasyonu yaptığından uyku sırasında terlemenize ve uykunuzun bölünmesine engel olur.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak modelimiz, paket yay sistemi sayesinde serbest hareket mekanizmasına sahiptir. Bu özelliği ile özellikle kilo sorunu olan ya da orta kilolu kullanıcılarımız için ideal yatak seçimi olmaktadır.

Comfort Visco Akıllı Yatak

7+2 ekstra visco sünger kullanımı ile ekstra konfora sahip olan Comfort Visco Akıllı Yatak, 70 dansite sertlik derecesi ve 22 cm yüksekliği ile sizlere kesintisiz ve sağlıklı bir uyku için ideal kullanım alanı oluşturmaktadır. Diğer modellerimizde olduğu gibi vücut ısısına duyarlılığı olan bir ürünümüz olduğundan yatakta ısı depolanmasını engelleyerek ferah bir uyku çekmenize yardımcı olur. Baştan sonra tüm vücudunuzun basıncını azaltır, vücudunuzu eşit dengeler ve kan dolaşımını düzenleyerek uyuşmayı engeller.

Energy Visco Akıllı Yatak

60 dansite sertlik derecesi ile vücudunuzun şeklini alarak konforlu uyku imkanı sunan Energy Visco Akıllı Yatak, bu sayede kan dolaşımınızı düzenlerken aynı zamanda damarları rahatları ve vücudunuzun basıncını azaltır. Kalça ve omuz bölgelerindeki boşlukları doldurarak tüm vücudunuzun aynı dengede olmasını sağlar. Tüm vücudunuzu dinlenmeye davet eden Visko Love Energy visco yatağımız, kusursuz formu ile sizleri sağlıklı bir dinlenme sürecine davet ediyor.

New High Visco Yatak

New High Visco Yatak modelimiz 80 dansite yüksek yoğunluklu sertlik derecesine sahip visco elastic akıllı sünger ile özel olarak tasarlanarak üretilmiştir. Sert zeminde uykuyu sevenlerin favorisi olan modelimiz, tüm boşlukları doldurarak vücut basıncını azaltır. Aynı zamanda kan dolaşımını düzene sokarak damarlarınızın rahatlayarak vücudunuzun baştan aşağı dinlenmesine büyük yardımcı olur. Omurgayı düz bir çizgide tutarak hem eklem hem omurga ağrılarını gidererek yeni ağrıların oluşmasını önler.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Sağlığınıza dost, ergonomik ve şık kılıfı ile rahat uykuyu ayağınıza getiren Orbital Visco Akıllı Yatak modelimiz, 70dansite visco elastik sünger ile üretilmiş tasarımı ile sizi yeni güne enerjik ve sağlıklı bir şekilde hazırlar. Basınca duyarlı yapısı sayesinde vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatarak aynı zamanda bütün gece dönme ihtiyacına neden olan uyuşma sorununu ortadan kaldırarak deliksiz bir uyku çekmenize yardımcı olur.

Visco Reflü Yatağı

Reflü yatağı, baş ve vücudun olması gereken eğimini sağlayarak aynı zamanda mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyen ortopedik yatak modellerinden birisi olarak mide sorunlarınıza etkili çözümler sunar.

Baby Visco Bebek Yatağı

Çocuk yatakları, gelişimi devam eden çocukların kemik ve omurga gelişimi için son derece önemlidir. Bu noktada yatak firmaları arasında en hassas firma olarak çocuklarınızın gelişimini destekleyen ve 6 aydan sonra güvenle kullanabileceğiniz Baby Visco Bebek Yatağı üretimini sizler için gerçekleştirdik. Mikroskobik hafıza hücreleri ile minimum tepki vererek vücut basıncını azaltır ve çocuklarınızın doğal omurga gelişimine katkı sağlar.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

Rahat edemediğiniz bir yatağınız var ise ya da visco rahatlığını istediğiniz yere götürmek istiyorsanız ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modellerimiz, taşıma kolaylığı sayesinde size istediğiniz her yerde sağlıklı ve konforlu uyku imkanı sunuyor.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Basıncı azaltmak için astronotlarda kullanılan visco akıllı sünger teknolojisi, şimdilerde vücudun şeklini alan ve kan dolaşımını düzenleyen özelliği sayesinde normal yatak ve medikal yatak modellerimizde kullandığımız bir teknolojidir. Sadece yataklarda değil ortopedik yastık modellerimizde de aynı teknoloji sayesinde sağlığınızı önemseyerek üretim sürecimizi yönetmekteyiz.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Özel dizayn edilen kalıplar sayesinde açık hücre visco malzemeleri tek tek üretilmektedir. Özel kalıp teknolojisi sayesinde malzeme yoğunluğu kalıpta kalırken bu sistem ile ürünlerin konforu ve kullanım ömrü hat safhaya çıkarılmıştır.

Blok Döküm Sistemi

Farklı ve yenilikçi olan firmamız, kendisine has blok döküm üretim sistemi sayesinde blokları büyük kalıplara dökerek kesme işlemi yapmaktadır. İstenilen ölçülerde kesilen bloklar visko yatak pedi olarak ya da visco akıllı sünger ile birleştirilerek akıllı yatak olarak sizlere güvenle sunulmaktadır.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

İnsan sağlığını daima ön planda tutara üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu nedenle de üretim faaliyetlerimizin hiçbir aşamasında gerek insan sağlığına gerekse ekosisteme zararı olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Basıncı azaltan, nefes alan ve kan dolaşımını düzenleyen yapıları sayesinde ergonomik bir yapıya sahip olan ürünlerimiz, vücut boşluklarınızı doldurarak uyku sırasında siz fark etmeseniz de sizlere ergonomik uyku ortamı oluşturur.

Kullanımdan Sonra Eski Şekline Döner

Visco akıllı sünger teknolojisi ve açık hafıza hücreleri ile üretilen ve yatak markaları arasında tek olan ürünlerimiz, kullanım sırasında şeklini değiştirerek vücudunuzun şeklini alsa da kullanım sonrasında kısa sürede kendi orijinal şekline geçiş yapacaktır.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Tüm ürünlerimiz deforme olmadan kolay taşınabilir hale gelsin diye bizler roll – pack paketleme sistemini kullanarak ürünlerimizi sizlere basınç uygulayarak silindir şekline getirdiğimiz ambalajlarda göndermekteyiz.

HighPlus Visco Akıllı Yatak için 3 değerlendirme

  1. AYDIN DEMİR

    ALALI BİR AY OLDU , YATAKTA HANGİ POZİSYONDA YATARSANIZ YATIN YATAK SİZİ SARIP SİZİNLE BÜTÜNLEŞİYOR ,YATAĞI ÖVMEK İÇİN YAZMIYORUM ,ALIP BİRKAÇ HAFTA KULLANIP YATAĞA ALIŞTIKTAN SONRA , DİĞER BÜTÜN YATAKLAR SİZİN İÇİN ÇOK YETERSİZ KALACAK , ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM

  2. Yaşar Salık (doğrulanmış kullanıcı)

    Uzun yıllardır aile evinden sonra kendi evimde tekrar tercihim oldu.mükemmel bir uyku için iyiki varsınız

  3. Adem Çelik

    Yatak muhteşem. 10 yıldır kullanıyorum. Ailede herkes kullanıyor.

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.