Energy Visco Akıllı Yatak

(1 müşteri değerlendirmesi)

Energy visco akıllı yatak, yeni güne enerjik ve sağlıklı başlamanızı aynı zamanda enerjinizin gün boyu yüksek olmasını sağlayan modelimizdir.

Yatak Yoğunluk Derecesi 60
20 cm Yükseklik
7 cm Visco Katman

7.850,0018.200,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Energy Visco Akıllı Yatak Özellikleri

Energy Visco Akıllı Yatak, 60 sertlik derecesi ile orta sertliğe ve 7 cm visco ile 20 cm yüksekliğe sahip bir modeldir. Farklı ebatlarda tercih edebileceğiniz modelimizin fiyatları ebatlara göre değişkenlik gösterse de yatak fiyatları, uykuda konforu ekonomik fiyatlara alabileceğiniz düzeydedir.

Orta sertliği sayesinde vücudunuzun şeklini kolay bir şekilde alan Energy Visco Akıllı Yatak, bu sayede çocuk yatakları olarak da kullanılabilme özelliğine sahiptir. Nefes alan yapısı sayesinde hava sirkülasyonunu üst düzeyde gerçekleştirerek uyku sırasında terlemenizi önleyerek ferah bir uyku alanı oluşturur. Basınç azaltıcı özelliği sayesinde kan dolaşımını düzenlerken vücut boşluklarınızı anında doldurarak uyku sırasında omurganın dik çizgide durmasını sağlayarak uyku konforunuzu arttırır.

Farklı ölçü seçenekleri sayesinde tek kişilik yatak ya da ihtiyacınıza göre çift kişilik yatak olarak tercih yapabileceğiniz Energy Visco Akıllı Yatak modelimiz, sizlere uygun fiyatta sağlıklı ve konforlu uykunun kapılarını sonuna kadar aralıyor. Visco “akıllı sünger” teknolojisiyle üretilen Visko Love Energy Visco Akıllı Yatak modelimizi güvenle kendiniz ve çocuklarınız için tercih edebilirsiniz.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey konfor sağlayan birinci sınıf visco malzeme sayesinde uykunuz derin, sağlıklı ve kesintisiz hale gelirken uyandığınızda tüm yorgunluğunuzun geçtiğini hissederek zinde uyanacaksınız. Üstelik nefes alan visco ve antibakteriyel yatak şiltesi ile birlikte!

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visco “akıllı sünger” teknolojisi, vücut ısısına hassasiyet gösterdiğinden yatakta ısı depolanmasını önleyerek vücudunuzun şeklini alır ve basınç değerini en aza indirger. Bu sayede damarlarda sıkışma önlenerek kan akışı düzenlenir, dönme ihtiyacını beraberinde getiren uyuşma şikayetleri tamamen ortadan kalkar. Böylece kesintisiz ve konforlu uykunun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Vücut için en dinlendirici ve en sağlıklı uyku ortamı basınçsız bir ortamdır. Visco yatak teknolojisi ile üretilmiş olan yatak modellerimiz, basıncı ortadan kaldırarak başınızdan ayağınıza kadar tüm vücudunuza eşit bir şekilde destek vererek vücudunuzun şeklini alır. Ayrıca boyun, bel ve kalça gibi çukur bölgelerinizi doldurarak vücudunuzu desteklemeye böylece hem sağlıklı hem de dinlendirici uykuya imkan tanır.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Visko Love güvencesi ile sizlere sunulan modellerimiz, vücudunuzun şeklini alan ve kan dolaşımınızı düzenleyen ürünlerdir. Nefes alan ve hava sirkülasyonu sağlayan yapısı sayesinde terlemeden serin bir uyku uyumanızı ve yeni güne dinlemiş bir şekilde başlamanızı sağlar.

Rahat ve Güvenli

Tasarımında kullanılan Sanitized kumaşı sayesinde vücudunuz için güvenli olmakla birlikte aynı zamanda sağlığınız için de son derece rahat bir yapıya sahiptir.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilen tüm yataklarımızın içerisinde aynı zamanda üst düzey kaliteli hafızalı köpük kullanılmıştır. Bu sayede ürünlerimizi uzun yıllar boyunca deformasyon sorunu yaşamadan ilk günkü yeniliği ile kullanabilirsiniz.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Tüm visco yatak modellerimiz sizlere iç ve dış kılıfı ile birlikte gönderilmektedir. Yataklarımızın iç ve dış kılıfları; nefes alan yapıya sahip olmakla birlikte aynı zamanda toz geçirmeyen ergonomik tasarımı sayesinde sizlere sağlıklı uyku imkanı sunar. Pürüzsüz ve yumuşacık olan iç ve dış kılıflar maksimum düzeyde nefes alırken aynı zamanda sökülüp yıkanarak temizliği son derece kolay olan ürünlerdir.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Küf ve mantar gibi insan sağlığına son derece zararlı olan unsurlara karşı güçlü bir savaşçı olan Sanitized kumaş, ürünlerimizin üretimlerinde kullanılmaktadır. Bu sayede leke ve koku sorunu yaşamadan toz akarlarını yatağınızdan uğraşmadan uzaklaştırmanız mümkün hale gelir.

Tüm Yatak Modellerimiz

Yatak markaları arasında ilk visco yatak üreticisi olarak sizlere sağlığınız için en güvenli ve en rahat yatak modellerini güvenle sunmaktayız.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

80 dansite sert visco ile üretilen HighPlus Visco Akıllı Yatak, 5 özellikli apreli kumaşı sayesinde güçlü bir şekilde hava sirkülasyonu gerçekleştirir. Bu sayede vücudunuz yatağa temas ettiğinde ısı depolanmasının önüne geçilerek ferah bir uyku uyumanızı sağlar. Omurganın düz çizgi üzerinde kalmasını sağlayan modelimiz, omurga ve eklem ağrılarınızın giderilmesinde yardımcı olurken kan akışını düzenler ve sürekli dönme ihtiyacını ortadan kaldırarak kesintisiz uyku uyumanızı sağlar.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak

Visco elastik akıllı sünger ve paket yay sistemi ile birlikte tasarlanan DuoTech Visco Paket Yaylı Yatak modelimiz, vücut ısısına gösterdiği üst düzey duyarlılık sayesinde terletmeyen ve vücut şeklini alan bir yapıya sahiptir. Basınç noktalarına yapılan basıncı azaltarak uyku sırasında vücudunuzu rahatlatır ve omurganızı düz bir çizgi hizasında tutar. Paket yay sisteminde yayların bağımsız hareket etme özelliği sayesinde orta kilodaki kullanıcıların da konforlu bir şekilde güvenle kullanabileceği modellerimizden birisidir. Kumaşındaki özel yasemin kokusu kapsülleri ile dinlendirici uykunuza kolayca geçmenizi sağlar.

Comfort Visco Akıllı Yatak

7+2 cm visco akıllı sünger ile üretilen Comfort Visco Akıllı Yatak modelimizde kullanılan ekstra visco sayesinde ürünümüze ekstra konfor sağlanmıştır. Tüm boşlukları anında doldurarak rahatlatıcı ve tüm yorgunluğunuzu alan uyku çekmenizi sağlar. Kan dolaşımını düzenleyerek dirsek ve kol gibi alanlarda uyuşmaya bağlı dönme ihtiyacının olmasını önüne geçer. Omurgayı düz bir çizgi üzerinde tuttuğundan omurga ve eklem ağrılarının oluşmasını önler.

Energy Visco Akıllı Yatak

60 sertlik derecesi ile orta sert bir ürün olan Energy Visco Akıllı Yatak, uygun fiyatlı yatak çeşitleri arasında yer alan ürünlerimizden birisidir. Farklı ebatlarda tercih edebileceğiniz ürünümüz, fiyatına göre son derece kaliteli ve sağlıklı bir model olmaktadır. Kan dolaşımını düzenleyen ve vücudunuzun şeklini alan Energy Visco Akıllı Yatak, anında derin uykuya geçmenizi sağlayacak kadar iddialıdır.

New High Visco Yatak

80 dansite derecesi ile yüksek yoğunluğa sahip olan New High Visco Yatak, özellikle sert zemini seven kullanıcılara önerdiğimiz sağlıklı ve kaliteli modellerimizden bir diğeridir. Vücudunuzun basınç noktaları üzerindeki etkiyi azaltarak tüm vücudunuzu aynı oranda desteklerken diğer yandan kan dolaşımını düzenleyerek uyurken vücudunuzun dinlenmesini ve tüm bedensel yorgunluğunuzun giderilmesini sağlar.

Orbital Visco Akıllı Yatak

70 dansite visco akıllı sünger ve ergonomik şık kılıfı ile imal edilen Orbital Visco Akıllı Yatak modelimiz ile gün boyu hem enerji dolu hem de sağlıklı olmanız mümkün. Vücut ısısına gösterdiği hassasiyet sayesinde uyku sırasında sizi terletmez, kan dolaşımını hızlı bir şekilde düzenler ve eklem ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olurken aynı zamanda omurganın doğal formunun korunmasına yardımcı olur.

Bu sayede uyandığınızda tüm yorgunluğunuzun geçtiğini ve enerji dolu bir vücuda sahip olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Visco Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyen önemli ortopedik yatak modellerimizden birisidir. Başınızı vücudunuza göre daha yüksek seviyede tutarak gece boyu mide sorunu yaşamadan sağlıklı bir uyku uyumanızı sağlar.

Baby Visco Bebek Yatağı

İnsan sağlığını ön planda tutan bir yatak üreticisi olarak bebek ve çocukların gelişiminde yatak kullanımının ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle de sizler için Baby Visco Bebek Yatağı ürünümüzü güvenle sunmaktayız. 6 ayını doldurmuş tüm çocukların güvenle kullanabileceği Baby Visco Bebek Yatağı, tasarımındaki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde tepkiyi en aza indirgeyerek çocuklarınızın omurga yapısını korur ve omurganın doğal gelişimine katkı sağlar.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modellerimiz sayesinde visco rahatlığını istediğiniz her yere götürebilirsiniz. Taşıma kolaylığı sayesinde rahat edemediğiniz yatakların üzerinde kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda tek başına da rahat ve sağlıklı bir uyku için kullanabileceğiniz ergonomik bir tasarıma sahiptir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco teknolojisi, çok uzun zaman önce uzay mekiklerinin inişi ve kalkışı sırasında astronotlar üzerinde basınç yükünü azaltmak için kullanılırken günümüzde ortopedik yastık ve medikal yatak gibi yaka üretimlerinde de etkili bir şekilde firmamız tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle vücut ısısına karşı duyarlı olması ve vücudun şeklini alması gibi özelliklere sahip olmasıyla özel olarak formüle edilerek Visko Love ürünlerinde profesyonel düzeyde kullanılmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamız visco yastık ya da visko yatak modelleri fark etmeksizin tüm ürünlerinin üretiminde özel tasarlarmış kalıplar kullanmaktadır. Özel kalıp teknolojisi sayesinde malzemelerin yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizin gerek konforu gerekse kullanım ömrü maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmalardan farklı bir blok üretim sistemi kullanmaktadır. Geniş ebatlı kalıplara dökülen bloklar, talep edilen yüksekliğe göre kesilir; pad olarak kullanılır ya da visco akıllı sünger ile birleştirilerek yatak formuna getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

İnsan sağlığını ve çevre sağlığını önemseyen yatak firmaları başında gelen firma olarak ürünlerimizin imalatında ozon katmanına ciddi oranda zarar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimiz basıncı maksimum düzeyde azaltan, hafıza özelliğine sahip visco elastic malzemesinden imal edilmektedir. Bu sayede her ürünümüz vücudunuzun şeklini alan ergonomik ve vücudunuz için en konforlu forma kavuşturularak sizlere sunulmaktadır.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

İçerisinde akıllı hafıza hücreleri barındırdığından kullanım sırasında yavaşça vücudunuzun şeklini alan ürünlerimiz, aynı zamanda kullanım sonrasında kısa süre içerisinde deforme olmadan kendi şekline geri dönmektedir.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Yataklarımızın sizlere kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilmesi için roll – pack paketleme sistemi kullanmaktayız. Uyguladığımız basınç ile silindir halinde sararak sizlere gönderdiğimiz ürünlerimiz, paketlerini açtığınız anda sizlere hiçbir deforme sorunu yaşatmadan eski haline dönmektedir.

Energy Visco Akıllı Yatak için 1 değerlendirme

  1. ermanolgunersibel (doğrulanmış kullanıcı)

    Müthiş rahat bir yatak. Piyasada gereksiz pahalı örnekleri var. Onlardan da kullandık. Ama bu yatak gördüğüm en rahat visco yatak. Herkese tavsiye ederim. Bu kaliteye bakınca fiyatının böyle makul olmasına şaşırıyorum. Ve beş yıldız veriyorum👍

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.