DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak özel akıllı sünger teknolojisi ile sağlığınız düşünülerek özel olarak üretilmiş modeldir.

5 cm Visco Katman
Paket Yay Sistemi
Yasemin Kokulu Yatak Kumaşı

13.800,0027.625,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak Özellikleri

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak, visco elastic “akıllı sünger ve paket yay sistemi ile birleştirilerek özel olarak tasarlanarak üretilmiştir. Vücut ısısına yüksek duyarlılık gösterir ve terleme yapmadan ferah uyku imkanı sunar. Vücut boşluklarını doldururken aynı zamanda basıncı ortadan kaldırarak vücudunuzun her noktasını eşit oranda dengeler.

Kan dolaşımını düzenleyen DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak modeli, omurganızı düz bir çizgide tutmayı başaran tasarımı sayesinde eklem ve omurga ağrılarınızın da kısa sürede giderilmesini sağlar. 50 dansite visco elastik akıllı sünger ve paket yay sistemi sayesinde kilo problemi olan kullanıcılarımızın da rahatlıkla kullanabileceği modelimizdir.

Ayrıca kumaşında bulunan özel kapsüller sayesinde dinlendirici uykunuza kısa sürede dalarak kesintisiz bir uyku çekebilirsiniz.

Yatak modelimiz; 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200 ölçülerinde sizlere sunulmaktadır. Bu ölçüler sayesinde çift kişilik yatak ya da tek kişilik yatak olarak bu modeli gönül rahatlığıyla sağlıklı ve kesintisiz bir uyku için tercih edebilirsiniz. Yatak fiyatları da tercih edeceğiniz ölçülere göre farklılık göstermektedir.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Birinci sınıf visco malzemeler ile üretilen yatak modellerimiz, kesintisiz bir uyku için en büyük destekçiniz olacaktır. Ayrıca nefes alan ve yıkanabilir yapıya sahip olan yatak kılıfı, anti antibakteriyel özelliği sayesinde son derece hijyeniktir.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Birinci sınıf kalitesi olan visco akıllı sünger, vücut ısısına duyarlı olmakla birlikte vücudunuz ile temas ettiğinde anında vücudunuzun şeklini alarak vücut boşluklarınızın dolmasını sağlar. Vücudunuzun basıncı azaldığından kan akışı düzenlenir ve böylece uyku sırasında uyuşma gibi rahatsız edici durumlar yaşama ihtimaliniz ortadan kalkar.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Yatak firmaları arasında lider bir üretici firma olan Visko Love firmamız, sağlığınızı en az sizin kadar önemseyerek üretimlerini gerçekleştirir. Basıncı ortadan kaldırdığından vücudunuzun her noktası eşit desteklenir. Özellikle bel, boyun ve kalça gibi vücut boşluklarınız anında doldurulur. Bu sayede eklem ve omurga ağrıları yaşamaz ve sağlığınız için en ideal ve dinlendirici uykunun keyfini yaşayabilirsiniz.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Tüm günün yorgunluğunu ve gerginliğini derin ve kesintisiz bir uykuyla atarak yeni bir güne zinde başlamak istiyorsanız siz de visco dünyasının rahatlığını deneyimleyebilirsiniz. Nefes alan özelliği sayesinde tüm uyku boyunca terlemeden ve sağlıklı pozisyonda yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Yatak markaları arasında lider olan firmamız sizlere visco rahatlığını güvenle sunar.

Rahat ve Güvenli

Vücut sağlığınız için son derece güvenli olan visco yatak teknolojisinde kullanılan Sanitized kumaşı sayesinde hem güvenli hem sağlıklı hem de rahat uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Premium Memory Foam

Visco akıllı yatak teknolojisi ile üretilen tüm yataklarımız, üst düzey kaliteye sahip olan hafızalı köpük ile üretilmiş ve böylece kullanım ömrü uzun yıllar sürecek kadar dayanıklılığa sahip olan ürünlerdir.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizde iç ve dış kılıf mevcuttur. Üzerindeki gözenekler sayesinde nefes alan ve hava sirkülasyonu sağlayan dış kılıfı, aynı zamanda ergonomik tasarımı ile ürünlerimizin ömrünü uzatmaktadır. Yatak şiltesi olarak da diyebileceğimiz iç kılıfı da dış kılıfı ile aynı özelliklere sahip olmakla birlikte aynı zamanda kolayca çıkarıp yıkayabileceğiniz yumuşak ve pürüzsüz yapıya sahiptir.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Sanitized kumaşı; küf, bakteri ve mantar gibi insan sağlığını doğrudan olumsuz etkileyen unsurların oluşmasını ve büyümesini tamamen engeller. Leke ve koku oluşumunu önleyerek aynı zamanda toz akarlarının yatağınızda barınmasını da önler.

Tüm Yatak Modellerimiz

Visko yatak modellerimiz, akıllı sünger teknolojisi ile birlikte üretilmiş ve vücut şeklini alırken tüm vücudunuza aynı oranda destek veren insan sağlığına dost ürünlerdir. Kesintisiz uyku uyumak ve sağlığınıza bir iyilik yapmak istiyorsanız Visko Love ürünlerine sonsuz güvenebilirsiniz.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

80 dansite sertliğe sahip olan HighPlus Visco Akıllı Yatak, 5 özelliğe sahip apreli kumaşı ve hava delikleri ile son derece kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Kumaşındaki hava delikleri sayesinde güçlü bir hava sirkülasyonu oluşturur ve ısı depolanmasını azaltarak terlemeden serin bir uyku çekmenize yardımcı olacak yatak çeşitleri arasında yer alır.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak

Visco elastik “akıllı sünger” ve paket yay sistemi ile tasarlanmıştır. Açık hücre ve ısıya duyarlı yapısıyla ferah bir uyku imkanı sunarken 25 cm yüksekliği ile ideal kullanım alanı oluşturmaktadır.

Omurgayı düz çizgide tutarak kan dolaşımını düzenler ve hem eklem hem omurga ağrılarının giderilerek derin uyku kalitenizi ciddi oranda arttırmaya yardımcı olur. Kumaşında özel koku kapsüllerinde bulunan yasemin kokusu, uykuya dingin ve huzurla geçiş yapmanızı sağlar.

Comfort Visco Akıllı Yatak

7+2 cm visco ve +70 sertlik derecesi olan Comfort Visco Akıllı Yatak, 22 cm yüksekliğe sahiptir. Ekstra visco kullanımı sayesinde ekstra bir konfora sahiptir. Vücut ısısına karşı hassasiyete sahip olduğundan terletmeyen bir yapıya sahiptir. Vücudunuzun tüm boşluklarını doldurarak basıncı azaltır ve vücudunuzun tüm noktalarını aynı oranda destekler. Tüm bunların yanı sıra uyku sırasında kan dolaşımını düzenlediğinden sürekli dönme isteği oluşturacak uyuşma hissini ve dolayısıyla da dönerek uykunuzun bölünmesini engeller.

Energy Visco Akıllı Yatak

Anında vücut şeklinizi alan 60 dansite Energy Visco Akıllı Yatak, üzerinden kalktığınız anda kendi şekline anında döner ve deforme olmaz. Nefes alan tasarımı sayesinde tüm uyku boyunca ferah ve kesintisiz bir dinlenme sağlayabilirsiniz. Omurga dostu bir ürün olarak vücut basıncını azaltarak omurga ve eklem ağrılarınızın büyük oranda giderilmesine yardımcı olur. Bu özellikleri sayesinde çocuk yatakları arasında da yer alır.

New High Visco Yatak

80 dansite yüksek yoğunluğa sahip New High Visco Akıllı Yatak, özellikle sert bir zeminde uyumayı seven kullanıcılarımızın büyük ilgi gösterdiği ürünlerimizin başında gelmektedir. Kan dolaşımını düzenleyen ve vücut ısısına duyarlı yapısıyla ısı depolanmasını engelleyen New High Visco Akılllı Yatak, vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatarak uykunuzun kalitesini kusursuz hale getirmektedir.

Orbital Visco Akıllı Yatak

70 dansite visco elastik akıllı sünger ve hem şık hem ergonomik kılıfı ile sizlere enerjik ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralar. İnsan sağlığı üzerinde yadsınamaz bir öneme sahip olan uyku kalitesi, seçtiğiniz yatak ile doğru orantılıdır. Visko Love imzalı Orbital Visco Akıllı Yatak, bu noktada sizlere tüm yorgunluğunuzu atarak yeni güne sağlıklı başlamanızı sağlayacak kadar iddialıdır.

Visco Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, uyku sırasında vücudunuzun orantısını en doğru şekilde dengeleyerek mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önler. Bu sayede reflü ortopedik yatak sayesinde tüm gece uykunuz bölünmeden uykunuza devam edebilirsiniz.

Baby Visco Bebek Yatağı

6 ayı aşmış olan tüm çocuklar için çocuk ve bebek yatağı olarak kullanılabilen Baby Visco Bebek Yatağı, özellikle bebek ve çocukların gelişim döneminde omurga gelişimine destek olur. Omurganın doğal eğrisini koruyarak etkiye asgari tepki vererek çocuklarınızın vücuduna uygulanan basıncı da minimum seviyeye indirger.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modellerimiz ile visco konforunu istediğiniz yer here kolay taşıma imkanı ile götürebilirsiniz. Klasik ya da rahatsız yatak modelleri üzerinde ya da tek olarak kullanabileceğiniz kaliteli uyku için etkili bir çözümdür.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco “akıllı sünger” teknolojisi, yatağın vücudunuza basınç uygulamasını engelleyerek rahat bir uyku imkanı sunar. Visko Love ürün yelpazesinde özel formülü ile kullanılan visco akıllı sünger, hafıza hücreleri sayesinde etkiye en az tepki gösterirken diğer yandan ısıya ve ağırlığa karşı hassasiyet gösteren bir üründür. Bu nedenle de yatak ve visco yastık ürünlerimizde kullanılan temel üretim malzemesidir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm üretimleri özel tasarlanan kalıplar ile açık hücre visco malzemeler kullanılarak gerçekleştirilir. Özel kalıp sistemi teknolojisi sayesinde ürünlerimizin konforu ve kullanım süresi de artmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Medikal yatak üretimi de yapan geniş kapsamlı bir firma olarak diğer firmalardan farklı olarak üretimde blok döküm üretim sistemi kullanmaktayız. Bu sayede kalıplar üzerinde talep edilen yükseklikte kesilen pad, yatak ve sünger olarak kullanıma hazırlanır.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Ürünlerimizin üretimi sırasında hiçbir aşamada atmosfere salındığında ozon katmanına ciddi bir zarar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Basıncı azaltan hafıza özelliğine sahip olan visco elastic malzemesi ile üretilen visko yatak ve visko yastık ürünlerimiz vücudunuzla tam uyum sağlayacak ergonomik bir yapıya sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco yatak modellerimizin üretiminde kullanılan hafıza hücreli visco elastic malzeme sayesinde yatak modellerimiz kullanım sırasında vücudunuzun şeklini alırken kullanım sonrasında anında kendi şekline geri dönüş yapar.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Roll – Pack, basınç yardımıyla silindir paketleme sistemidir. Bizler de üretim sonrasında ürünlerimizi roll – pack sistemi ile paketleyerek sizlere taşınması kolay bir şekilde göndermekteyiz. Bu paketleme sisteminde ürün deformesi söz konusu değildir. Paketi açtığınızda ürünler anında şeklini alacaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.