D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı

D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı; %100 visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş olmakla birlikte bel, boyun, diz ve bacak desteği sunan mükemmel bir üründür.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

560,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: DR113 Kategoriler: , ,

Ek bilgi

Ebatlar

42 x 18 x 10 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı Özellikleri

Boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, içerisindeki %100 visco elastik sünger sayesinde vücudunuzun birçok bölgesinde destek sağlayabilecek medikal bir forma sahiptir. Çocuk bel ve boyun anatomisine de uygunluğu ile her yaştan kullanıcıya hitap eden en iyi ortopedik ürünlerimiz arasında yer alır. Visco yastık fiyatları, özelliklerine ve ölçülerine göre değişkendir.

Boyun ve bel destek yastığı olarak kullanabileceğiniz D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, uygun ölçüler ile üretildiğinden bel, boyun, diz ve bacak bölgesinde vücudunuza destek vermek için kullanabileceğiniz bir yapıdadır. Özellikle boyun ya da bel fıtığı gibi şikayetleriniz var ise yıkanabilir ve fermuarlı poly viskon örme kumaştan üretilmiş olan bu ürünümüz sayesinde uyku sırasında bel ve boyun ağrılarınıza veda edebilirsiniz.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Birinci sınıf kaliteye, nefes alan ve antibakteriyel yıkanabilir kılıfa sahip olan visco elastik akıllı sünger sayesinde uykularınız artık daha sağlıklı ve daha konforlu!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco elastik akıllı sünger, vücut ısısına ve ağırlığına duyarlı bir özellik taşır. Bu özelliği ortopedik yastık modellerimiz; başınızı yastığınıza koyduğunuz anda boyun boşluğunuzu doldurarak vücudunuzun şeklini alırken aynı zamanda boyun ve omuz kaslarınızı aynı oranda destekleyerek uyku sırasında meydana gelen baş, boyun ve omuz ağrılarının oluşmasını engeller.

Uyku sırasında vücudunuza uygulanan basıncı optimum seviyeye indirgediğinden temas ettiğiniz bölgelerdeki damarlarınız sıkışmaz ve kan akışının dengelenmesi uyku halindeyken de devam eder. Böylelikle uykunuzun bölünmesine neden olan uyuşmaya bağlı sürekli dönme isteğiniz de ortadan kalkmış olur.

Rahat ve Güvenli

Sanitized kumaş ile üretilmiş olan visco yastık modellerimiz üst düzey kalitesi sayesinde herkes için güvenli ve sağlıklı bir konfora sahiptir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visko yastık modellerimizin her birisi özel hazırlanan kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi dahilinde üretilir. Böylelikle malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalırken ürünlerimizin konfor ve kullanım süresi daha üst seviyeye ulaştırılır.

Premium Memory Foam

Bütün visco akıllı sünger yastık modellerimizin imalatında birinci sınıf kaliteye sahip hafızalı köpük kullanılmıştır. Bu hafızalı köpük malzemesi sayesinde ürünlerimizi uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşamadan güvenle kullanabilirsiniz.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Nefes alabilen ve sürekli hava sirkülasyonu olan dış kılıf, toz geçirmeyen iç kılıf ile birlikte gelen yastık modelleri, bu sayede ergonomik kullanımın yanı sıra kolay temizlenebilir, hijyenik bir yapıya sahiptir. Yüksek derecede nefes alabilen yapısı sayesinde tüm uyku boyunca konforunuzu en üst seviyeye çıkarır.

Yastık Modelleri

Rahat, kesintisiz ve sağlıklı uykunun en kaliteli yolu olan visco teknolojisi, tüm yastık çeşitleri için kullanılmış ve böylece uyku konforunuzun maksimum seviyeye çıkarılması amaçlanmıştır.

Uyku Yastıkları

Visko Love uyku yastığı modelleri, visco elastik akıllı sünger malzemesinden üretilmiş üst düzey konfora sahip ürünlerdir. Isıya ve ağırlığa karşı sahip olduğu duyarlılık sayesinde başınızı yastığınıza koyduğunuz anda hareket mekanizması çalışmaya başlar ve böylece yastığınız başınızın şeklini alarak boyun boşluğunuzu doldurur. Tüm uyku sırasında boyun ve omuz kaslarınızı eşit oranda destekleyerek baş, boyun ve omuz ağrılarının oluşmasını engelleyerek konforlu uyku çekmenizi sağlar.

Seyahat Yastıkları

%100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen seyahat yastığı ürünlerimiz; uçak, tren ve araba gibi tüm yolculuklarınızda boynunuza tam destek vererek konforlu seyahat imkanı sunar. Yolculuk yaparken uyumayı sevenlerdenseniz Visko Love uyku yastığı modelleri ile artık seyahatleriniz sırasında boyun ağrısı ve boyun tutulması yaşamadan konforlu seyahat deneyimi yaşayabilirsiniz. Modellerimiz arasında mini boyda işlevsel ve yer kaplamayan Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ve Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modellerini tercih edebileceğiniz gibi farklı ölçülerde araba yastığı arayışınız var ise M seçeneği de bulunan U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı modelini tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Aqua jel terletmeyen yastık modelimiz, uykunuz boyunca terlemenizi önlemek amacıyla %100 visco malzemeden özel formül ile üretilmiştir. Aqua jel moleküler yapısı sayesinde sürekli soğuk kaldığından baş ve boynunuzun ısısıyla temas ettiğinde soğuk etkisini devam ettirir. Bu sayede tüm uyku süresi boyunca terlemeden kesintisiz bir uyku çekebilirsiniz.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Yaşadığı bölgesel sağlık sorunları nedeni ile uyku kalitesi büyük oranda düşenler için özel olarak tasarlanarak üretilmiş olan ortopedik ve medikal yastık modellerimiz, tam destek sağlayan ve uyku sırasında konforunuzu en üst seviyeye çıkaran ürünlerdir.

Visco Reflü Yastığı

Visco Reflü Yastığı, uyku sırasında vücudunuzun baş kısmının gövdenize göre daha yüksekte kalmasını sağlayan ve böylece gece boyunca mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyerek mide sorunları yaşamanızı önleyen ürünümüzdür.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde yaşayabileceğiniz bel ve bacak ağrılarına karşı vücudunuza tam destek veren hamile yastığı modellerimiz, uyku sırasında sizin ve bebeğiniz için en konforlu uyku ortamını oluşturur. Boyun ve baş desteği sağlayan Belly Support Visco Hamile Yastığı, konforlu uyku sunarken Belly Visco Hamile Yastığı modelimiz, kavisli tasarımı ile bel ve bacak boşluklarınızı doldurarak tam destek veren bir yapıya sahiptir. Visco hamile yastıkları; yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaştan üretilmiştir.

Bebek Yastıkları

Bebeklerinizin büyüme ve gelişme döneminde sağlıklı ve kesintisiz bir uyku süreci geçirmesini sağlayan bebek yastığı modelimiz Baby Dream Visco Bebek Yastığı, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup bebeğiniz için en uygun uyuma pozisyonunu sağlamaya yönelik özel tasarlanmıştır. Emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz modelimiz, bebeğinizin uykuda geçireceği zamanın konforunu maksimum seviyeye çıkartmaktadır.

Çocuk Yastıkları

Visco çocuk yastığı ürünlerimiz, çocukların büyüme ve gelişme sürecine destek olacak özel yapıda üretilmiştir. %100 kaliteli visco malzemeden üretilmiş olan ürünlerimiz sayesinde çocuklarınız tüm günün yorgunluğun kesintisiz uykuyla atarken yeni güne enerjik ve dinlenmiş olarak uyanacaklar.

Horlama Yastıkları

%100 kaliteli visco malzemeden üretilen Anti Snore horlama yastığı modelimiz, S ve M olarak iki ayrı yükseklik tercihi ile sizlere sunulmaktadır. Özel tasarımı sayesinde baş ve boyun bölgesinde vücudunuza uygulanan basıncı minimum seviyeye indiren Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku sırasında doğru yatış pozisyonu oluşturarak horlamayı da büyük oranda arttırır.

Boyun Yastıkları

Uyku sırasında tüm pozisyonlarda omurganın doğal eğrisini korumaya yönelik özel olarak tasarlanmış ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabilen ürünlerdir. Sunduğu ekstra konfor sayesinde boyun ve omuz kaslarını destekleyerek olası ağrıların oluşmasını engellerken var olan ağrıların da giderilmesinde büyük ölçüde yardımcı olur.

Bel Yastıkları

%100 visco kaliteli malzemeden üretilen visco bel yastığı; araba, ev ve ofis gibi tüm ortamlarda kullanıma uygun olan aynı zamanda son derece sağlıklı bir üründür. Omuriliğin doğal formunu koruyarak oturma sırasında belinize tam destek verir. Bu sayede bel ağrısı ve fıtık oluşumunu engellerken var olan ağrılarınızın da hafiflemesine yardımcıdır.

Sırt Yastıkları

Omuriliğin doğru bir şekilde konumlanmasını sağlayan visco sırt yastığı, özellikle sırt bölgesinde ağrı sorunu olanlar için son derece etkilidir. Vücut şeklini alırken aynı zamanda sırt bölgesine tam destek verir ve mevcut ağrıların giderilmesine yardımcı olurken yeni ağrı oluşumunu engeller.

Oturma Yastıkları

Oturarak çalışan kişilerde uzun süreli oturmaya bağlı olarak meydana gelen ağrıların giderilmesine yardımcı olan visco oturma yastığı modellerimiz; Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı olarak iki farklı tasarımda sizlere sunulmaktadır. Ring Cushion modelimiz düz bir forma sahipken Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modelimiz siyah ve eğimli tasarıma sahiptir. Ancak her iki modelimizde %100 visco malzemeden, yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaştan üretilmiştir.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Uzay mekiklerin hareketi esnasında astronotlara uygulanan basıncı optimum seviyeye çekmek için kullanılan uzay teknoloji visco, aynı zamanda uykunuzu hem kaliteli hem konforlu hem de sağlıklı bir noktaya ulaştırıyor.

Visko Love ürünlerinde özel formül dahilinde kullanılan visco, ağırlığa duyarlılık gösterdiğinden yattığınız anda vücudunuzun şeklini alır ve mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde vücudunuza minimum tepki vererek sürekli dönme ihtiyacı oluşturan uyuşma problemine engel olur.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Visko Love visco yastık ve visco yatak ürünlerinizin hepsi özel olarak dizayn edilen kalıplarda açık hücre visco malzemesinden tek tek üretilir. Özel kalıp sistemi üretim teknolojisi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içinde kalır. Bu sistem aynı zamanda ürünlerimizin maksimum kullanım süresine ve konfora sahip olmasını sağlar.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Blok döküm üretim sistemi, firmamızın diğer üretim firmalarından farklı olarak kullandığı bir üretim sistemidir. Ürünlerim imalatı sırasında bloklar büyük ve özel tasarlanmış kalıplara dökülerek istenilen yükseklik ölçülerine göre kesilir. Kesilen bloklar, pad olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda sünger ile buluşturularak yatak haline de getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamızın ürettiği hiçbir ürünün üretim malzemelerinin içerisinde ozon katmanına ciddi boyutta zarar verdiği bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi yoktur.

Ergonomik

Vücudun şeklini alarak aynı zamanda vücuda uygulanan basıncı minimum seviyeye indiren visco elastik malzeme sayesinde tüm ürünlerimiz vücudunuzun şeklini alabilen forma sahiptir. Bu sayede uyku sırasında omurganın doğal eğrisi korunur, eklem ve omurga ağrılarının önüne geçilmiş olur.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco malzemesi içerisinde hafıza hücreleri barındıran akıllı bir üretim malzemesidir. Bu sayede tüm ürünlerim kullandığınız süre boyunca vücudunuzun şeklini alarak vücudunuzu sarar ve kullanım sonrasında ise kendi şekline geri döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi, nakliye ve taşımada kolaylık sağlayan paketleme sistemidir. Bu sistem sayesinde yastıklarımız silindir olarak sarılır ve sizlere gönderilir. Paketi açtığınız anda orijinal şekline dönüş yapar.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.