Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı ile tüm gece kesintisiz ve sağlıklı uykunun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.150,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: V2007-M Kategoriler: , ,

Ek bilgi

Ebatlar

Comfort-S 54 x 40 x 7 cm, Comfort-M 54 x 40 x 11 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

En iyi ortopedik uyku yastığı modelleri arasında yer alan Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı, gece boyunca sizlere kesintisiz ve sağlıklı uykunun kapılarını sonuna kadar aralar. Konforlu ve sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmanın yanı sıra aynı zamanda medikal bir ürün olan Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı, bölgesel sağlık sorunları olan kullanıcılar için de son derece etkili ve tedaviye destek olan bir üründür.

Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sağlık sorunları olan kullanıcılar için boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılan Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı, farklı ölçüler ile üretildiğinden visco yastık fiyatları da ölçülerine göre değişmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kalitede sağlıklı ve konforlu bir uyku için üst düzey kaliteli visco akıllı sünger malzemesi, kusursuz destek ve yıkanabilir kılıf bir arada!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm yastık modellerimiz, ısı ve basınca karşı duyarlılığı sayesinde başınız yastığınıza desteğiniz anda harekete geçerek temas ettiğiniz tüm bölgelerin şeklini almaya başlar. Bu sayede uyku sırasında baş, boyun ve omuz bölgelerinin ihtiyaç duyduğu desteği sunarken diğer yandan kan basıncını dengeler.

Vücudun şeklini alabilme özelliği sayesinde uyku sırasında vücudunuza binen basıncı da minimum seviyeye çeker. Bu da uyku sırasında uyuşukluk, ağrı ve benzeri gibi sorunların oluşmasını önler. Böylece gece boyu derin uykunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Yediden yetmişe tüm kullanıcılar için güvenli ve ergonomiktir. Kumaşı Sanitized özelliğine sahip olduğundan antibakteriyel ve hijyenik bir yapıya sahiptir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm yastıklarımız özel tasarlanan kalıplarda %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmektedir. Kullanılan kalıp sistemi teknolojisi sayesinde malzeme yoğunluğu kalıp içinde kalırken ürünlerin kullanım ömrü ve konforu arttırılmaktadır.

Premium Memory Foam

Kaliteli hafızalı köpük özelliğine sahip olan visco akıllı sünger malzemesinden üretilen yastıklarımız, bu sayede uzun yıllar boyunca kullanılabilir ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm yastık modellerimizde minik gözenekleri sayesinde nefes alabilen dış kılıf, toz geçirmeyen iç kılıf bulunmaktadır. İç ve dış kılıfları ile sizlere gelen visco yastık modellerimizin bu sayede temizliği de son derece kolay ve pratiktir.

Yastık Modelleri

Visko Love yastık çeşitleri, %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknikleri ve kalıp teknolojisi ile üretilmektedir.

Uyku Yastıkları

Uyku yastığı seçimi, kaliteli ve dinlendirici uyku için son derece önemlidir. Visco uyku yastıkları, ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığı sayesinde baş ve boynun şeklini alana kadar hareket etmeye başlar ve böylece hem boyun hem de omuz kaslarınızı destekleyerek sağlıklı bir şekilde derin uykuya geçişinizi kolaylaştırır.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modelleri, özellikle sürekli yolculuk yapan kişiler için adeta kurtarıcı ürünlerin başında gelir. Arabada, trende ya da uçakta fark etmeksizin tüm yolculuklarınızda güvenle kullanabileceğiniz üst düzey konfor sunan yolculuk yastığı modelleri, uyuduğunuz sırada boynunuza destek vererek boynunuzun düşmesini ve düşmeye bağlı hem tutulma hem ağrı sorunlarının oluşmasını engeller.

Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, ölçüleri küçük ve taşınması kolay bir ürün olmakla birlikte aynı zamanda beklentilerinizi en üst seviyede karşılayabilecek araba yastığı olmaktadır. U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, boynu saran yapısı sayesinde sabitleyerek kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte L bedeninin yanı sıra M bedeni ile de orta yükseklikte üretilmektedir.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında terlemeye bağlı olarak uyku kalitesinin düşmesini önlemek amacıyla sizler için %100 visco akıllı sünger malzemesiyle aqua jel uygulamasıyla terletmeyen yastık üretmekteyiz. Jel uygulaması yapılan visco yastık modellerimizin özellikle baş ve boyun moleküler yapıya sahip aqua jel uygulaması yapılır.

Baş ve boyun bölgesine denk gelen aqua jel, soğuk havayı korur ve en sıcak günlerde bile terlemeyi engeller. Bu sayede en sıcak gecelerde bile serin ve kesintisiz uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik yastık modellerimiz, %100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen ve aynı zamanda bölgesel sağlık sorunları olan kişilere tedavi sürecinde destek sağlaması için tasarlanmış ürünlerdir.

Reflü Yastıkları

Visco reflü yastığı, uyku sırasında başınızın vücudunuza göre daha yüksekte kalmasını sağlar. Bu sayede mide asidinin yemek borusuna geçmesi engellenmiş olur ve uyku boyunca reflü ve benzeri gibi mide sorunlarının uyku kalitenizi düşürmesi de önlenir.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, her hamile kadının hamilelik döneminde en ihtiyaç duyduğu temel ürünlerin başında gelmektedir. Hamilelik döneminde bel, diz, bacak ve boyun ağrıları hormonal olarak fazlasıyla görülmektedir. Dolayısıyla da ihtiyaçlarınıza en uygun olarak tercih edeceğiniz hamile yastığı, bu dönemde hem sizin hem de bebeğiniz için uyku kalitenizi büyük oranda arttıracaktır.

Belly Support Visco Hamile Yastığı, bel ve karın desteği olarak kullanabileceğiniz bir ürün olmakla birlikte vücudunuzun şeklini alarak ihtiyaç duyduğunuz desteği sunduğundan gece boyu ağrısız bir uyku çekmenizi sağlar. Belly Visco Hamile Yastığı ise en çok tercih edilen bir diğer modelimiz olmakla birlikte tasarımındaki özel kavisli formu sayesinde bel ve diz arkası boşluğunu doldurabilen yapıya sahiptir.

Bebek Yastıkları

Bebek yastığı, henüz kas ve kemik gelişimi devam etmekte olan bebekleriniz için son derece önemlidir. Emzirme yastığı olarak da güvenle kullanabileceğiniz Visko Love Baby Dream Visko Bebek Yastığı, uyku sırasında bebeğinizin baş, boyun ve omuz kaslarını desteklerken bebeğinizin gece boyu kesintisiz uyumasını sağlar.

Çocuk Yastıkları

Çocuğunuzun ve sizin ihtiyaçlarınızı daima göz önünde bulunduran Visko Love, çocuğunuz için en sağlıklı ve en ergonomik çocuk yastığı modellerini sizlerle buluşturuyor. Çocuklarınızın büyüme ve gelişme sürecini destekleyen özel yapısı sahip olan yastıklarımız, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretildiğinden çocuklarınızın kesintisiz ve dinlendirici bir uyku çekmesini sağlamaktadır.

Horlama Yastıkları

Anti Snore Visco Horlama Yastığı ile artık uykularınızın kalitesi horlamaya bağlı olarak düşmeyecek. Visko Love horlama yastığı olan Anti Snore, sizlere sessiz ve dinlendirici uykunun kapılarını sonuna kadar aralayan bir üründür. Özellikle sırt üstü yatmayı sevenler başta olmak üzere horlama problemi olan kişiler için son derece ergonomik ve etkili bir üründür.

Başınızın daha yüksekte kalmasını sağlayarak doğru bir uyku pozisyonu oluşturan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, boyun ve baş bölgesindeki basıncı minimum seviyeye indirerek sizlere hem sağlıklı hem sessiz bir uyku imkanı oluşturur.

Boyun Yastıkları

Boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz modellerimiz, özel tasarımları sayesinde boyun ve omuz kaslarınızı destekleme özelliğine sahiptir. Ağrı oluşumunu engeller, sunduğu ekstra konfor sayesinde var olan ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur.

D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı; bel, boyun ve diz desteği sunan ergonomik bir ürünümüzdür. Tam silindirik forma sahip olan Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, visco malzemesinden üretilmiş olup bel, boyun, diz arkası ve bacak destek yastığı olarak kullanabileceğiniz işlevsel medikal yastık ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Bel Yastıkları

Bel yapısına uygun olarak tasarlanan bel yastığı modellerimiz, belinizin tam olarak şeklini alarak omurganın doğru çizgide kalmasını sağlar. Özellikle bel fıtığı ve bel ağrısı sorunu olanlar için ekstra konfor sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda D formundaki D-Roll Visco Bel Ve Boyun Yastığı modelini ya da tam yuvarlak formu ile Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı modelini tercih ederek bölgesel ağrılarınıza konforlu çözüm üretebilirsiniz.

Sırt Yastıkları

Sırt bölgesine destek sunarak omuriliğinizin doğru bir konumda olmasını sağlayan sırt yastığı modelimiz, özellikle sırt ağrısı sorunu olanlar için son derece ergonomik bir üründür. Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı; özel sırt oyuntusu sayesinde arabada, evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz üst düzey konfora sahiptir.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Visko yastık modellerimiz arasında yer alan diz yastığı modellerimiz, tüm günün yorgunluğunu ve ağrılarınızın giderilmesini sağlar. Aynı zamanda bacak arası yastığı olarak da bilinen visco yastıklarımız, dinlenmeye ayırdığınız zamanlarınızı en kaliteli ve konforlu hale getirmektedir.

Ürünlerimiz arasında yer alan ve diz desteği olarak kullanabileceğiniz Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimizi ya da özel bacak oyuntusuna sahip formu olan Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK114 ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Her iki modelimiz de beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak tasarıma sahiptir.

Oturma Yastıkları

Visko Love oturma yastığı modelleri, özel tasarımı ve anatomik yapısı sayesinde evinizde ya da ofisinizde uzun saatler oturduğunuzda olası ağrıların önüne geçebilmesi için üretilmiş ürünlerdir. En çok tercih edilen Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı ve Ring Cushion Visco Oturma Yastığı modellerimiz, açık hücre ısı ve basınca duyarlı olmakla birlikte aynı zamanda oturuş sırasında omurgayı düz çizgide tutarak aynı zamanda vücut şeklinizi de büyük oranda koruyan modellerdir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, astronotların uzay mekiklerinin kalkış ve inişi sırasında vücutlarına uygulanan basıncı minimum seviyeye indirmek için kullanılırken gelişen teknolojisi sayesinde uyku kalitesini maksimum seviyeye çıkarak visco yatak ve yastık üretiminde de kullanılmaya başlanmıştır.

Visco akıllı sünger malzemesi, Visko Love ürünlerinde özel formüle edilerek kullanılan bir üretim malzemesidir. Açık hücre ısıya ve basınca karşı olan duyarlılığı sayesinde vücut ile temas ettiği anda vücudun şeklini alana kadar hareket etmeye başlar. Uyku sırasında vücudunuzu desteklerken kan basıncını dengeler ve omurganın düz bir çizgide kalmasını sağlar.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm ürünlerimiz özel olarak tasarlanmış kalıplarda açık hücre ısı ve basınca duyarlı olan visco malzemesinden tek tek üretilir. Uygulanan özel kalıp teknolojisi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu ayrıştırılır. Bu ayrıştırma sayesinde ürünlerimizin kullanım ömrü ve konforu en üst seviyeye çıkarılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmaların aksine farklı bir blok döküm sistemi kullanmaktadır. Bu sistem kapsamında bloklar aşırı büyük kalıplara dökülür ve bu kalıplardan çıkan bloklar gerekli ölçülerde kesilerek visco yastık ve yatak haline dönüştürülür.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamızın üretimini yaptığı hiçbir ürününde atmosfere yıkı etkisi olduğu saptanan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimizin her birisi basınç azaltan ve hafıza özelliğine sahip visco malzemesinden üretildiğinden vücut boşluklarını dolduran ve uyku kalitesini arttıran ergonomik bir yapıya sahiptir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimiz hafıza hücreleri bulunan visco akıllı malzemeden üretildiğinden vücut ile temas ettiğinde vücudun şeklini alırken kullanım sonrasında hemen kendi şekline dönmeye başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimizin taşıması ve nakliyesi kolay olması açısından sizlere roll-pack paketleme sistemi ile paketlenerek sizlere güvenle gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Comfort Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.