Comfort Visco Akıllı Yatak

(2 müşteri değerlendirmesi)

Comfort visco akıllı yatak modeli ile günün tüm yorgunluğunu üst düzey uyku kalitesi ile atarken yeni güne sağlıklı ve zinde başlayabilirsiniz.

Yatak Yoğunluk Derecesi +70
22 cm Yükseklik
7+2 cm Visco Katman

11.100,0026.400,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

80 x 200, 90 x 190, 90 x 200, 100 x 200, 120 x 200, 140 x 190, 140 x 200, 150 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Comfort Visco Akıllı Yatak Özellikleri

Comfort visco akıllı yatak; 7+2 visko süngerden üretilmiş, 70+60 dansite ve 22 cm yüksekliğe sahip formuyla sizlere tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz sağlıklı ve konforlu uyku alanı oluşturur. Sertlik derecesi vücut sağlığınız için hassas şekilde düşünülerek +70 olarak dizayn edilmiştir. 11 farklı ölçü çeşidi bulabileceğiniz Comfort visco akıllı yatak modelinin 80×200 ebadından 200×200 ebadına kadar farklı ölçülerini bulabilmeniz mümkündür.

Vücut ısısına duyarlı yapısı sayesinde terletme yapmayan özel teknolojisinin yanı sıra aynı zamanda anında vücudunuzun şeklini alarak omurga sağlığınıza uygun bir pozisyonda uyku kalitenizin yükselmesine yardımcı olur. Vücudunuzun basınç noktalarını rahatlatır, kan dolaşımını arttırır ve nefes alan yapısıyla deliksiz bir uyku imkanı sunar.

Omurga sağlığını ön planda tutarak özel olarak üretilmiş olan Comfort visco akıllı yatak modelini çift kişilik ya da tek kişilik olarak farklı ölçülerde tercih edebilirsiniz. Comfort visco akıllı yatak fiyatları, ölçülerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey konfor, A sınıfı visco malzeme kullanılan özel yatak teknolojisi ile derin ve kesintisiz uyku herkes gibi sizin de en doğal hakkınız. Terletmeyen yapısı ile en sıcak günlerde bile serin uyku uyumanızı sağlayan yıkanabilir ve anti bakteriyel kılıfı bir arada sizlere güvenle sunulur.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visko yatak teknolojisinde kullanılan “akıllı sünger” sayesinde yatağınız vücut ısınızı hissettiği an yavaşça ve sizi rahatsız etmeden vücudunuzun şeklini alarak basıncı optimum seviyeye indirger. Bu sayede kan akışınız hızlanır ve uykunuz kesintisiz kaliteye kavuşur. Dönme ihtiyacını ortaya çıkaran uyuşukluğu ortadan kaldıran akıllı sünger teknolojisi sayesinde siz de konforlu ve kesintisiz bir uykuya kavuşabilirsiniz.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Basıncın olmadığı bir uyku ortamı, tepeden tırnağa tüm vücudunuz için en ideal ve sağlıklı uyku ortamıdır. Böylece vücudunuzun her noktası eşit şekilde desteklenir, eklem ve omurgalardan meydana gelen ağrı sorunlarınız ortadan kalkar.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Visko yataklar, anında vücut şekline göre şekillenen ve kan dolaşımını hızlandırarak hem rahat hem de dinlendirici uyku uyumanızı sağlar. Nefes alan yapısı ile terlemeden ferah uykunun keyfini yaşamanızı sağlar. Bu sayede yeni bir güne dinlenmiş ve zinde başlayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Sağlıklı ve yediden yetmişe herkes için güvenli kullanıma sahip modellerdir. Yatak markaları arasında lider olan firmamız, modellerde kullanılan Sanitized kumaşı sayesinde modellerin güvenilirliği ve sağlık düzeyini en üst seviyeye çıkarmıştır.

Premium Memory Foam

Visko yatak modellerimizin her birinde akıllı sünger ile birlikte üst düzey kaliteli köpük kullanılmıştır. Bu sayede visco yatak çeşitleri uzun ömürlü, güvenle ve sağlıkla kullanabileceğiniz modellerdir.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Üzerindeki minik gözenekler sayesinde hava sirkülasyonu sağlayarak nefes alabilen yapıya sahip dış kılıfa sahiptir. Toz geçirmeyen iç kılıf ise ergonomik tasarımı sayesinde yatak modellerimizin kullanım ömrü uzun ve kullanımı hijyeniktir. Yatak şiltesi yani yatak kılıfı ile birlikte gelen yatak modellerimiz kolay temizlenebilir olmakla birlikte dış kılıfı da tamamen çıkarılarak yıkanabilir özelliğe sahiptir.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Sanitized antibakteriyel kumaş; küf ve mantar oluşumunu önleyen hijyenik bir kumaş olduğundan leke ve kokuları tamamen engelleyerek toz akarlarını da yataktan uzaklaşmasını sağlayarak uyku sırasında hijyenik bir ortam oluşturur.

Tüm Yatak Modellerimiz

Yatak firmaları arasında güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamış lider firma olarak sizlerin sağlığını en az sizin kadar düşünerek en iyi yatak modellerini sizlere güvenle sunmaktayız.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

HighPlus visco akıllı yatak modelleri; +80 sertlik derecesi, hava alabilen delikleri ve estetik 5 özelliğe sahip apreli kumaş ile dizayn edilmiştir. Hava delikleri sayesinde yatağın içinde güçlü bir hava sirkülasyonu oluşur ve bu sayesinde yatağa yattığınızda ısı depolanmasının önüne geçilerek serin bir uyku imkanı yakalayabilirsiniz. Kumaşın 5 özellikli apreli olması sağlığınız için son derece önemli özelliklerden bir diğeridir.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Yatak

DuoTech Hibrid Visco paket yaylı yatak, akıllı sünger ve paket yay sistemi ile tasarlanmıştır. Vücut ısısına karşı duyarlı yapısı sayesinde terlemeyi önlerken vücut boşluklarını doldurarak basınç noktalarını rahatlatır, kan dolaşımını düzenler, eklem ve omurgaya bağlı ağrı oluşumunun önüne geçer. 50 dansite visco elastik akıllı sünger sayesinde vücudunuzun her noktasın eşit şekilde desteklendiğinden omurganın düz bir çizgide durmasına yardımcı olur.

Kumaşındaki kullanılan özel koku kapsülleri sayesinde uykuya daha rahat ve daha sakin şekilde dalmanıza büyük yardımcıdır.

Comfort Visco Akıllı Yatak

7 cm yüksekliği ve +70 dansite sertlik seviyesi olan Comfort visco akıllı yatak modelleri, ekstra visco kullanımı ile ekstra bir konfora ulaştırılmıştır. Vücut ısısına duyarlı yapısı, vücut boşluklarını doldurarak basınç noktalarını rahatlatan tasarımı ile eklem ve omurga ağrılarını gidermede büyük yardımcıdır.

Energy Visco Akıllı Yatak

Energy visco akıllı yatak, 60 dansite sertlik derecesi ile vücudunuzun şeklini alarak kan dolaşımını anında düzenleme etkisine sahiptir. Kalça ve omuz gibi basıncın yüksek olduğu vücut bölgelerinde basıncı azaltarak tüm vücudunuzun eşitlenmesini sağlar. “Akıllı sünger” teknolojisinin kusursuzca kullanıldığı Energy visco akıllı yatak, size reddedemeyeceğiniz kadar rahat ve sağlıklı uykunun kapılarını aralıyor.

New High Visco Akıllı Yatak

Yoğunluk oranı yüksek olan ve 80 dansite sertlik derecesine sahip olan New high visco akıllı yatak modellerimiz de “Akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmiş modellerimiz arasında yer almaktadır. Kilolu ve sert zeminde uyumayı tercih eden kişiler için en uygun modellerdir. Nefes alabilen ve vücut ısısına duyarlı yapısı sayesinde özellikle kilolu ve terleme sorunu olan kişilerde ciddi bir ferahlama ve kesintisiz uyku imkanı sunan modellerdir.

Orbital Visco Akıllı Yatak

Orbital Visco Akıllı Yatak, 70 dansite sertlik derecesine sahip visco elastik akıllı süngeri ve sağlığınıza dost olan şık kılıfı ile sizlere sağlıklı ve dinlendirici uykuya davet ediyor. Vücudunuzun tüm boşluklarını dolduran özelliği ile birlikte vücut basıncınızı azaltarak eklem ve omurgalarınızdaki ağrıların dinmesine ve böylece uyku kalitenizin artmasına yardımcı olmaktadır.

Visco Reflü Yatağı

Reflü problemi olan yetişkinlerin ve yeni anne-baba olmuş ebeveynlerin ilk tercihi olan visco yatak modellerinden birisi de Visco Bebek Reflü Yatağı olmaktadır. Vücudun üst kısmını ve başı yüksekte tutarak mide asidinin yemek borusuna gitmesini engelleyerek hem bebeklerde hem de yetişkinlerde gece boyu uykunun kesintisiz hale gelmesini sağlar.

Baby Visco Bebek Yatağı

Bebek ve çocukların gelişiminde çocuk yatakları çok büyük bir öneme sahiptir. Yaylı yataklar, özellikle bebeklerin ev çocukların gelişim döneminde omurga sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Yaylı yataklara karşılık Visko Love güvencesiyle visco elastic malzemeden üretilen ve 6 aydan bebek yatağı olarak da önerilen Baby Visco Bebek Yatağı mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde omurganın doğal yapısını koruyarak doğal ve sağlıklı gelişime destek olur.

ViscoPad Visco Yatak Pedi – Şiltesi

Visco Elastic konforunu yattığınız her yatağa taşımak istiyorsanız ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 4 cm ve ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm modelleri sizin için en etkili çözüm olacaktır. Taşıma kolaylığının yanı sıra sağlıklı ve konforlu uykunun taşınabilir halini sizlere sunmaktayız.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Uzay mekiklerinin iniş-kalkış sırasında astronotlar üzerindeki basıncı azaltmak için kullanılan visco, şimdilerde ise uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkarmak için en etkili çözüm haline gelmiştir. Ortopedik yatak modelleri, özellikle vücut ısısına duyarlı ve eşit basınç özelliği sayesinde vücudunuzun şeklini alması en önemli özelliklerinin başında gelmektedir.

Visko Love ürünleri arasında yer alan visco yastık ve yatak modellerinde özel olarak formüle edilerek kullanılmış olan visco akıllı sünger teknolojisi mikroskobik hafıza hücrelerini içerisinde barındırır. Bu sayede etkiye en az tepki gösteren ve hem ısıya hem ağırlığa duyarlı bir malzeme olarak sağlığınızı en üst seviyede koruma altına alır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

İnsan sağlığını büyük bir hassasiyet ile önemseyen bir firma olarak tüm ürünlerimizi özel olarak üretilmiş kalıplar içerisinde visco malzemelerden üretmekteyiz. Kullandığımız kalıp sistem teknolojisi sayesinde malzemesinin tüm yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizin hem konforu hem ömrü maksimum seviyeye çıkarılmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Medikal yatak ya da özel yatak fark etmeksizin tüm ürünlerimiz diğer firmalardan çok farklı bir teknikle blok sistem üretim tekniği ile üretilir. Büyük kalıplara dökülen bloklarımız istenilen yüksekliğe göre ped olarak kesilir ve akıllı sünger teknolojisiyle birleştirilerek yatak haline getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

İnsan sağlığını önemseyen bir firma olarak hiçbir ürünümüzün üretiminde CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanmamaktayız. Atmosfere salınan CFC maddesinin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etkiye sahip olması nedeni ile önce insan sağlığını sonrasında ekolojik sistemi önemseyen bir firma olarak bu maddeyi içeren hiçbir ürüne üretim sistemimizde yer vermiyoruz.

Ergonomik

Hafıza özelliğine sahip ve basıncı azaltan visco elastic malzeme sayesinde akıllı yatak ve ortopedik yastık modellerimiz vücudunuzla temas ettiği an vücudunuzun şeklini alarak omurga sağlığınızı ön planda tutar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Döner

Visco elastic malzemesi, içerisinde hafıza hücreleri barındıran akıllı malzemeleri barındırır. Bu sayede kullanım sonrasında ürünlerimiz, anında orijinal şekline döner ve deforme olmaz.

Roll – Pack Paketleme Sistemi

Firmamız, yatak paketleme sistemi olarak roll – pack sistemini kullanılır bu sayede paketleme sırasında uygulanan basınç sayesinde ürünler silindir şeklinde sarılır ve sizlere ulaştırılır. Paket açıldığında ise ürünler anında orijinal şeklini alarak size deforme olmadan gönderilir.

Comfort Visco Akıllı Yatak için 2 değerlendirme

  1. HAKAN çetinkaya

    Kaliteli

  2. muratozcelik1881

    Daha önce DuoTech Hibrid modelini 12 yıl sorunsuz kullandım halada çok iyi durumda ikinci yatak terciğimi Comfort Visco olarak yaptım 10 gündür kullanıyorum bunuda çok sevdim ayrıca çok ilgili güvenilir ürününün arkasında bir firma herşey için çok teşekkürler tek eksiği İzmir de bir mağaza inşallah en kısa zamanda o da olur

Değerlendirme yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.