Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı ile uyurken boynunuzun ihtiyaç duyduğu tüm desteğe sahip olabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.275,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

66 x 33 x 11 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı, iki katmanlı yapısı ile özellikle yastık yüksekliğinde kararsız kalan kullanıcılarımıza özel olarak üretilmiş bir visko yastık modelidir. Boyun fıtığı yastığı olarak da bilinen modelimiz, yastık çeşitleri arasında özellikle boyun fıtığı ve boyun ağrısı gibi sorunları olan kullanıcılar için son derece ergonomik ve kullanışlı medikal bir üründür.

Ortopedik yastık modellerimiz arasında en iyi ürünlerden birisi olan Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı, farklı ölçüler ile üretilmiş ve bu sayede çocuk yastığı olarak çocuklarınız için de güvenle tercih edebileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ruh halinize ve boyun ağrılarınıza hem köklü hem de sağlıklı çözümler sunan Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelimiz, yastık modelleri arasında yüksekliği ayarlanabilir özelliği sayesinde bir adım öne çıkmaktadır.

9 ila 11 cm arasında yüksekliği değişebilen modellerimiz sayesinde uyku öncesinde ihtiyacınıza göre yüksekliğini ayarlayarak en konforlu ve en ideal uyku ortamını oluşturabilirsiniz. Bu noktada uyku ve boyun yastık fiyatları da kalitesine oranla son derece ekonomik düzeydedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey visco akıllı sünger malzemesi ile üretilen modellerimiz sizlere derin ve kesintisiz uyku sunan yıkanabilir ve antibakteriyel özelliklerdeki kılıfları ile birlikte geliyor!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visko Love olarak sizler için visco akılı sünger teknolojisiyle ürettiğimiz yastık modellerimiz, kullanılan visco malzeme sayesinde ağırlığa ve ısıya duyarlı hale gelmiştir. Bu sayede yastığınıza temas ettiğiniz anda yastığınız yavaş yavaş baş ve boynunuzun şeklini alırken aynı zamanda temas eden tüm kaslarınızı destekleyerek uyku sırasında oluşabilecek baş ve boyun ağrılarını engellemeye yardımcı olur.

Vücut ısısına duyarlı olan visco akıllı sünger malzemesi sayesinde vücudunuza binen basınç minimum seviyeye inerken bu sayede kan akışı düzenlenir, sıkışma meydana gelmediğinden uyuşma sorununa bağlı sürekli dönme ihtiyacı hissetmezsiniz.

Rahat ve Güvenli

Tüm yastık ürünlerimizin kullanımı yediden yetmişe herkes için sağlıklı ve güvenlidir. Sanitized kumaş özelliği sayesinde sizler de ürünlerimizde konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Özel tasarlanmış kalıplar içerisinde üretilen yastıklarımız, visco akıllı sünger malzemesinden üretilir. Cold Cure üretim sistemi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içerisinde kalırken yoğunluk minimuma, konfor ve kullanım ömrü maksimuma çıkarılır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger yastıklarımızın her birisi birinci sınıf kaliteye sahip hafızalı köpükten üretildiğinden uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm ürünlerimizde iç ve dış kılıf mevcuttur. Dış kılıf; nefes alabilen ve sürekli bir hava sirkülasyonu sağlayan minik gözeneklere sahiptir. İç kılıf ise; ergonomik tasarımı sayesinde toz geçirmez, yumuşak ve antibakteriyeldir. Bu sayede iç kılıfı kolayca çıkararak makinede yıkayabilir, üst düzey hijyen sağlayabilirsiniz.

Yastık Modelleri

Tüm Visko Love yastık modelleri, üst düzey kaliteye sahip, he ortopedik hem de medikal anlamda güvenilir modellerdir.

Uyku Yastıkları

Visco uyku yastığı modelleri, visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede baş, boyun ve omuz kaslarınıza maksimum destek sağlarken vücudunuzu kavrayacak şekilde vücudunuzun şeklini alır. Uykunuz boyunca tüm kaslarınızı destekler, boyun ve omuz ağrılarına veda etmenizi sağlar.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modelleri, sürekli seyahat etmek durumunda olan kişiler için adeta kurtarıcı ve son derece konforlu modellerdir. Arabada, uçakta ya da trende fark etmeksizin tüm seyahatlerinizde boynunuzu tam kavrayan yolculuk yastığı sayesinde boyun düşmesi ve boyun tutulması sorunları yaşamazsınız. Ayrıca yıkanabilir ve fermuarlı Poly&Viskon örme kumaşı sayesinde temizliği son derece kolaydır.

Üç farklı modeli bulunan araba yastığı modelleri arasından eğer taşınması kolay ancak bir o kadar da konforlu bir model arıyorsanız Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modelini tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Terleme sorunu hemen hemen herkesin yaşadığı ve uyku kalitesini büyük oranda düşüren sorunlardan birisidir. Bu sorunu yaşayanlardan birisi de sizseniz Aqua Jel terletmeyen yastık sayesinde bu sorununu kökten çözebilirsiniz.

Baş ve boyun bölgesindeki terlemeyi önleyen soğutucu ve moleküler yapıdaki jel sayesinde tüm gece boyunca sıcak havayı içine hapsederek soğutucu özelliğini devrede tutar. Böylelikle en sıcak gecelerde bile ferah uykunun zevkini yaşayabilirsiniz.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Vücudunun herhangi bir yerinde bölgesel ağrı sorunları yaşayan kullanıcılarımız için özel üretilen medikal yastık modellerimiz, sizlere tedavi sürecinizi olumlu yönde etkileyecek maksimum konfor sağlar.

Reflü Yastıkları

Baş kısmını vücuda göre daha yüksek seviyede tutan visco reflü yastığı, bu sayede uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna geçişini engelleyerek mide sorunlarını da engellemiş olur. Size de bu durumda sağlıklı uykunun tadını çıkarmak kalır.

Hamile Yastıkları

Hamile yastıkları, gebelik döneminde kadınlar için kurtarıcı ve son derece sağlıklı modellerdir. Bel ve bacak bölgelerinde oluşan ağrıların giderilmesine yönelik üretilen hamile yastığı modellerimiz ile sizler de gebelik döneminde uyku kalitenizi düşüren tüm ağrılara veda edebilirsiniz.

Bebek Yastıkları

Bebeğiniz için tercih edeceğiniz bebek yastığı, aynı zamanda bebeğinizin kas ve omurga gelişimi için son derece hayati bir önem taşımaktadır. %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen bebek yastığı modelimiz, bebeğinizi en az sizin kadar düşünerek özenle üretilmiş modeldir.

Omurganın doğal formunu korurken aynı zamanda uyku boyunca kas ve omurga gelişimini destekleyen Baby Dream Visco Bebek Yastığı, emzirme yastığı olarak da işlevsel şekilde kullanabileceğiniz bir üründür.

Çocuk Yastıkları

Bebeklik döneminde olduğu gibi omurga ve kas gelişimi çocukluk döneminde de devam etmektedir. Dolayısıyla da çocuğunuz için tercih edeceğiniz çocuk yastığı modeli, çocuklarınızın kas gelişimini desteklemek adına büyük önem taşır.

%100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilen modellerimiz, ısı ve ağırlığa duyarlı yapısı sayesinde çocuğunuzun vücut şeklini alırken baş, boyun ve omuz bölgesine gerekli desteği vererek tüm yatış pozisyonunda omurganın doğru formda kalmasını sağlar.

Horlama Yastıkları

Anti Snore Visco Horlama Yastığı, en sağlıklı ve en konforlu horlama yastığı olarak güvenle kullanabileceğiniz bir modeldir. Özellikle sırt üstü yatış pozisyonunda sıklıkla meydana gelen horlama sorunu, uyku kalitesini büyük oranda düşürmektedir. En uygun yükseklik ile horlama sorununu minimum seviyeye indiren visco yastık modelimiz sayesinde tüm gece sessiz, derin ve konforlu uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Üst düzey kaliteye sahip %100 visco malzemeden üretilen Anti Snore Visco Horlama Yastığı, ihtiyaçlarınıza en üst seviyede karşılık vererek boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi ortopedik sorunlarınızda da kullanabileceğiniz medikal yastık modelimizdir.

Boyun Yastıkları

Boyun fıtığı yastığı olarak da konforlu bir şekilde kullanılabilen boyun yastıkları, özel tasarımları sayesinde omuz ve boyun kaslarını destekleyerek kan akışını düzenler. Bu sayede omurganın doğal eğrisi korunarak olası ağrılar engellenmiş olur.

En çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer alan D-Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı, özel formu sayesinde bel bölgesinin yanı sıra boyun bölgesinde de tam destek sağlayacak özel tasarıma sahip modelimizdir.

Bel Yastıkları

Bel yastığı modellerimiz, bel oyuntusuna uygun olarak tasarlanmıştır. Özel tasarımı sayesinde otururken ya da sırt üstü yatış pozisyonunda bel boşluğunu doldurarak aynı zamanda belinize ihtiyaç duyduğu desteği sunar. Yuvarlar tasarımı sayesinde Roll Visco Bel ve Boyun Yastığı; arabada, evde ya da ofis gibi çalışma ortamlarınızda işlevsel ve konforlu şekilde kullanabileceğiniz ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Sırt Yastıkları

Sırt bölgesine tam destek sağlayarak ekstra konfor sunan sırt yastığı modellerimiz, sırt bölgesi için özel olarak tasarlanmıştır. İstediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz, sabitleme özelliği olan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı sayesinde artık sırt ağrısı çekmeden kendinize konforlu bir alan oluşturabileceksiniz.

Diz ve Bacak Arası Yastıklar

Diz yastığı, özellikle uyku sırasında bel ve kalça bölgesine destek vererek uyku kalitesini arttırmak üzere tasarlanmıştır. Özel yapısı ve oyuntusu ile Knee Support Visco Diz ve Bacak Arası Destek Yastığı VK113 modelimiz, bacak arası yastığı olarak uyku sırasında destek alabileceğiniz eşsiz modellerimizden sadece bir tanesidir.

Oturma Yastıkları

Anatomik oturma minderi, ergonomik tasarımı sayesinde uzun süreli oturmak durumunda kaldığınızda kalça ve bel kısmında meydana gelebilecek ağrıların oluşmasını engeller. Anatomik tasarıma sahip konforlu ve aynı zamanda sağlıklı oturma yastığı arıyorsanız Ring Cushion Visco Oturma Yastığı, bu süreçte en büyük destekçiniz olacaktır.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, uzun yıllar öncesinde astronotların uzaya iniş-çıkış sıralarında vücutlarındaki basıncı azaltmak için kullanıyordu. Isı ve ağırlığa karşı son derece duyarlı olan visco akıllı sünger malzemesi, geliştirilmiş ve özel formuyla günümüzde visco yatak ve yastık üretimlerinde de yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Isı ve ağırlığa karşı olan duyarlılığı ve tepkiyi minimuma indiren açık hücreli yapısı sayesinde visco akıllı sünger malzemesi, günümüzde uyku kalitesini arttırarak yatak ve yastık ürünlerinin temel malzemesi haline gelmiştir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın tüm visco ürünleri özel olarak tasarlanmış kalıplarda tek tek üretilmektedir. Kalıp sistemi teknolojisi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu bu sayede kalıp içerisinde kalırken ürünlerimizin konfor ve kullanım ömrü maksimum seviyeye ulaştırılmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmalardan çok farklı blok üretim sistemi kullanmaktadır. Kullandığımız sistemde bloklar devasa büyüklükteki kalıplara dökülür. Kalıplardan çıkan bloklar kesilir ve bu kesilen bloklar pad olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda sünger uygulaması yapılarak yatak haline de getirilebilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamız bünyesinde üretilen hiçbir ürünümüzün imalatı sırasında bilimsel olarak yıkıcı etkileri kanıtlanmış olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimizin her birisi basıncı azaltan hafıza özelliğine sahiptir. Bu sayede vücudun şeklini alana kadar hareket ederken aynı zamanda omurganın doğal eğrisinin korur ve size ergonomik kullanım imkanı sunan ürünler olmaktadır.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücreleri bulunan ürünlerimiz, vücudunuza temas ettiği an vücut şeklinizi alır. Ancak vücudunuz ile teması kesildiğinde tüm ürünlerimiz orijinal şekline anında geri dönmektedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimiz sizlere daha kolay ve daha hızlı ulaştırılabilmesi için uygulanan basınç sayesinde silindirik forma getirilir ve roll-pack paketleme sistemi ile paketlenir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Class Pro Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.