Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı, klasik uyku yastığı sevenlere visco kalitesini her pozisyonda kesintisiz uyku kalitesiyle sunuyor.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.550,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Class Boll-M: 70 x 38 x 11 cm, Class Boll-L: 66 x 41 x 14 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Yastık tercihleri her kullanıcıda farklı olabilmektedir. Bizler de bu farklılığa kulak vererek tüm müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olan farklı yastık modelleri üretmekteyiz. Bu modellerimizden birisi de klasik yastık kullanımından vazgeçemeyen müşterilerimiz için ürettiğimiz klasik yastık görünümlü ortopedik Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelimizdir.

Boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelimiz, standart yastık modelini visco kalitesiyle buluşturduğumuz ürünümüzdür. Uykunuz boyunca her yatış pozisyonunda omurganın doğal eğrisini koruyarak uykunuzu sağlıklı bir boyuta taşır.

Boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi sorunu olan kişilerin de medikal bir ürün olarak kullanabileceği Class Boll Visco Uyku Yastığı, M ve L olmak üzere farklı ölçüler ile üretilmiştir. Çocuk kullanımına da uygun olan en iyi ortopedik modellerimizden birisi olan Class Boll-M Visco Uyku ve Boyun Yastığı, orta yüksekliğe sahip olurken Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı ise daha yüksek yastık kullanımını sevenlere hitap etmektedir. Tüm bu özellikler doğrultusunda yastık fiyatları da değişkenlik göstermektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Kusursuz konfor vaat eden visco malzeme, sizlere uyku sırasında üst düzey dinlenme imkanı sunarken aynı zamanda yıkanabilir, fese alan antibakteriyel kılıfı ile hijyenik uyku ortamı sunar!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco elastik akıllı sünger teknolojisine sahip olan tüm yastık modellerimiz, ısı ve ağırlığa duyarlı yapısı sayesinde hareketli bir tasarıma sahiptir. Bu hareketlenme sayesinde baş ve boynun şeklini alır, boyun ve omuz kaslarını destekleyerek ağrı oluşumunun önüne geçer.

Visco elastik akıllı sünger, aynı zamanda vücudunuza uygulanan basıncı minimum seviyeye indirir. Basıncın olmadığı bir ortamda damarlarınızda sıkışmaya bağlı uyuşma ve ağrı sorunları yaşanmaz. Tüm bu özellikleri sayesinde tüm gece boyunca rahat, sağlıklı ve kesintisiz bir uyku çekebilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Güvenli kullanımı ve herkes için sağlıklı ürünlerdir. Üretimde kullanılan Sanitized kumaş özelliği sayesinde tüm kullanım süresi boyunca uykunuz daha kaliteli ve daha sağlıklı olacaktır.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visko yastık modellerimizin her birisi özel tasarlanmış kalıplarda %100 visco akıllı sünger malzemesi ile üretilmektedir. Bu üretim sistemi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içerisinde kalırken ürünlerimizin kullanım ömrü ve konfor düzeyi arttırılır.

Premium Memory Foam

Tüm visco yastık modellerimiz yüksek kaliteye sahip hafızalı köpükten üretilerek ürünlerimize uzun yıllar kullanım ömrü kazandırılmıştır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Ürünlerimizin dış kılıfı nefes alan mikroskobik gözeneklere sahip olurken iç kılıfı da toz geçirmeyen antibakteriyel yapıdadır. Yumuşacık ve ergonomik yapısı sayesinde yastıklarınızın ömrünü uzatan iç ve dış kılıf, yastığınız ile birlikte sizlere ulaştırılmaktadır.

Yastık Modelleri

Visco elastik akıllı sünger teknolojisi ile tamamen ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ortopedik yastık modellerimiz ile sizleri rahat, kesintisiz ve sağlıklı bir uykuya davet ediyoruz.

Uyku Yastıkları

Visco akıllı sünger teknolojisi, visko yatak modellerimizde olduğu gibi uyku yastığı ürünlerimizde de en ergonomik ve en sağlıklı şekilde formülize edilmiştir. Isı ve ağırlık duyarlılığı sayesinde baş ve boyun şeklini alan ürünlerimiz, yastık ile temas ettiğiniz süre boyunca kaslarınızı destekleyerek tüm uyku pozisyonlarında boyun ve omuz ağrılarının oluşumunu engeller, enerjik ve zinde uyanmanızı sağlar.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modelleri, araba yolculuğunda kullanabileceğiniz araba yastığı olabildiği gibi aynı zamanda uçak, tren ve benzeri gibi tüm farklı yolculuklarınız sırasında yolculuğunuzu konforlu hale getirebileceğiniz yolculuk yastığı işlevi görmektedir. Yolculukta uyku sırasında boynunuzu sabitleyerek konforlu uyku sağlayan modellerimiz, boynunuza destek vererek ağrı ve tutulma oluşumunun önüne geçer. 3 farklı model bulunmaktadır. Mini ama işlevsel bir model tercih etmek istiyorsanız Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı ve Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı modelini de M ve L olarak farklı yükseklik seçenekleriyle sizlere sunmaktayız.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında boyun ve baş kısmı en çok terleyen kısımlardır. Bizler de bu sorunu ortadan kaldırmak için %100 visco malzemeden sizler için terletmeyen yastık imal etmekteyiz. Uyku süresi boyunca baş ve boyun kısmının terlememesi için ürünlerimizde Aqua jel kullanılmıştır. Aqua jelin içerisindeki moleküler yapı sayesinde ısıyı iterek sürekli soğuk kalır. Bu nedenle de ürünlerimizin özellikle baş ve boyun bölümlerinde Aqua jel bulunmaktadır.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik ve medikal yastık modellerimiz, özellikle farklı bölgelerde sağlık sorunları yaşan kullanıcılar için ekstra destek sağlaması amacıyla üretilen modellerdir.

Visco Reflü Yastığı

Uyku sırasında mide sorununu büyük oranda azaltan Visco Reflü Yastığı, baş ile vücudun doğru oranda kalarak mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önleyen özel bir formda üretilmiştir.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde anne ve bebek için en konforlu uyku pozisyonu için tam destek sağlayan hamile yastığı modellerimiz, uyku sırasında tam dinlenme ortamı oluştururken özellikle bel ve bacak bölgesindeki ağrıların giderilmesine yardımcı olur. Hamile yastıkları içerisinde düz bir formda olan ve boynunuza destek veren Belly Support Visco Hamile Yastığı modelini tercih edebileceğiniz gibi ideal yüksekliği ile bel ve bacaklarınıza tam destek sağlayan Belly Visco Hamile Yastığı ürünümüzü de tercih edebilirsiniz.

Bebek Yastıkları

Kas gelişimi süresince bebeğiniz için en sağlıklı ve en konforlu olan bebek yastığı modelimiz, bebeğinizin sağlıklı uyku pozisyonunda kesintisiz uyumasını sağlar. Büyüme ve gelişme döneminde güvenle kullanabileceğiniz Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelimizi aynı zamanda emzirme yastığı olarak da aynı konfor ve güvenle kullanabilirsiniz.

Çocuk Yastıkları

Visco yastık modelleri; anne, bebek ve çocuklar için her zaman en iyisini ve en konforlusunu sizlere sunar. Visco çocuk yastığı modellerimiz, çocuklarınızın uyku sırasında rahat ve konforlu bir şekilde uyumasını sağlarken uykusunu kesintiye uğratacak tüm faktörleri ortadan kaldırmaktadır.

Horlama Yastıkları

Horlama, özellikle sırt üstü yatış pozisyonunu sevenlerde çok sık görülen ayrıca uyku kalitesini ciddi oranda düşüren bir sorundur. Horlamayı azaltıcı etkisi olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku sırasında doğru yatış pozisyonu sunarak horlamayı büyük oranda engeller.

Boyun Yastıkları

Omuz ve boyun kaslarını destekleyen özel yapısı sayesinde boyun ve omuzlarda olası ağrıların önüne geçerek uykunuzun kesintisiz ve derin olmasına yardımcı olur. Ayrıca üretimi sırasında kullanılan %100 visco akıllı sünger sayesinde baş ve omuz kaslarını desteklerken vücudunuzun şeklini alarak boyun boşluklarını doldurur, vücut basıncını minimuma indirir. Boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılan modellerimiz, boyun düzleşmesi ve fıtığı sorunu olanlar için etkili ürünlerdir.

Bel Yastıkları

Bel bölgesine tam destek sağlayan visco bel yastığı, oturuş pozisyonunda omuriliğin doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak bel fıtığı ve bel ağrısı oluşumunu önler. Özellikle sürekli oturmak durumunda olanlar için ekstra konforu sayesinde kusursuz bir üründür.

Sırt Yastıkları

Vücut şeklinizi alabilen özelliğe sahip visco sırt yastığı, istediğiniz her alanda fonksiyonel olarak kullanabileceğiniz bir üründür. Oturma sırasında sırtınıza sunduğu destek sayesinde üst düzey konfor sağlar.

Oturma Yastıkları

Anatomik yapısı sayesinde özellikle uzun süre oturmak durumunda kalanlar için son derece mükemmel olan oturma yastığı modellerimiz, uzun süreli oturmaya bağlı ağrıların giderilmesini sağlar. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı olmak üzere iki farklı modelimiz mevcuttur. Düz ve eğimsiz bir ergonomik oturma yastığı tercih ediyorsanız Ring Cushion Visco Oturma Yastığı modelimizi tercih edebilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Eski zamanlarda astronotların vücuduna uygulanan basıncı azaltmak için kullanılan visco akıllı sünger teknolojisi, günümüzde visco yatak ve yastık üretiminde kullanılan konforlu bir üretim teknolojisi haline gelmiştir.

Özel formülü, mikroskobik hücreleri sayesinde gördüğü etkiye en az tepki vererek uyku sırasında vücuda basın, uygulanmasını engeller. Ayrıca açık hücreli, ısı ve ağırlığa karşı hassasiyet gösterdiğinden tüm vücut boşluklarınızı doldurarak ferah bir uyku imkanı sunar.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm ürünlerimiz, özel kalıpların içerisinde tek tek üretilmektedir. Bu üretim sistemi sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu özel kalıplar içerisinde kalırken ayrıca ürünlerin konfor seviyesi ve kullanım süresi maksimum seviyeye çıkmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer üretim firmalarından farklı olarak büyük kalıplarla üretim sistemi oluşturmuştur. Bu sistem dahilinde büyük kalıplara dökülen bloklardan istenilen ölçüde visco padler kesilir. Talep doğrultusunda sünger uygulamasıyla bloklar yatak formuna kavuşturulur.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamızın üretimini yaptığı hiçbir yastık çeşitleri imalatında ozon katmanı üzerinde ciddi bir olumsuz etkiye sahip olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Açık hücreli ve basınç azaltıcı etkiye sahip olan visco elastik malzeme sayesinde tüm ürünlerimiz, vücudunuzu sararak vücudunuz ile kısa sürede uyum içinde olur. Bu sayede uyku ortamınız ergonomik bir hale gelir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizin ana üretim malzemesi olan visco sünger, hafıza hücrelerine sahiptir. Bu sayede vücudunuzun şeklini hemen almaya başlarken kullanım sonrasında deforme olmadan kendi şekline döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastıklarımızda roll-pack paketleme sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem sayesinde ürünlere özel bir basınç uygulanarak ürünler silindir bir forma kavuşturulur.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Class Boll-L Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.