Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı

Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı ile artık boyun ağrısı yaşamadan kesintisiz uyku uyuyarak yeni güne dinlenmiş ve zinde uyanabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.250,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: VK2013 Kategoriler: , ,

Ek bilgi

Ebatlar

53 x 45 x 13 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı Özellikleri

Uyku sırasında sizlere maksimum düzeyde konforlu bir uyku ortamı sunan Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı, aynı zamanda boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz etkili bir ortopedik yastık modelimizdir.

Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı modeli %100 visco akıllı sünger malzemesi ile üretilen ve uyku sırasında boynunuzun şeklini alarak boyun desteği veren visko yastık modelimiz, medikal alanda en iyi model olarak tüm kullanıcılardan tam puan almıştır. Çocuk yastığı olarak da güvenle kullanabileceğiniz Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı, vücut şeklinizi alan özel yapısı sayesinde her yatış pozisyonunda üst düzey konfor sunar. Boyun ve uyku yastık fiyatları, ölçüler doğrultusunda farklılık gösterebilmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Tartışmasız kaliteye sahip olan visco malzemesiyle özel tasarıma sahip visco yastık modellerimiz, nefes alan iç ve dış kılıfının yanı sıra vücuda tam destek veren visco yastık teknolojisi ile özel olarak üretilmiştir.

Vücut şeklinizi alan yapısı sayesinde vücudunuza basınç uygulanmasını önleyerek kan dolaşımını dengeler. Bu sayede uykunun kalitesini büyük oranda düşüren uyuşma problemlerinin de önüne geçtiği için sizlere rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku sunar.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

İnsan anatomisi ve sağlığını göz önünde bulundurarak tarafımızca özel üretilen visco yastık çeşitleri, uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm konforu sunmaktadır. Isı ve ağırlığa karşı hareketlenmesi sayesinde başınızı yastığa temas ettirdiğiniz anda hareketli yapısı devreye girerek baş ve boyun şeklinizi alır, boyun boşluğunuzu doldurarak hem boyun hem de omuz kaslarınızı destekler ve ağrı sorunlarının önüne geçer.

Vücudunuzun şeklini alması aynı zamanda içerisinde birinci sınıf kalitede olan visco malzemesi sayesinde vücudunuza uygulanan basıncın da minimum seviyeye indirilmesine ortam hazırlar. Bu sayede siz uyurken bile kan akışınız düzenlenir, vücudunuzda uyuşukluk olması engellenir. Böylece sürekli dönme ihtiyacı hissetmeden rahat, sağlıklı ve kesintisiz bir uyku uyuyarak yeni güne dinlenmiş şekilde merhaba diyebilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Kullanımı kolay, temizliği hijyenik ve antibakteriyel olan visco yastık modelleri, Sanitized kumaş özelliği sayesinde sizler için en güvenilir ve sağlıklı uyku konforu sağlıyor.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Visko Love güvencesi ile üretilen tüm modellerimiz, Cold Cure üretim sistemi kullanılarak özel kalıplar içerisinde tek tek imal edilmektedir. Bu sistem sayesinde malzemenin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalırken üründen alacağınız konfor ve ürünü kullanabileceğiniz süre en üst seviyeye çıkmaktadır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger teknolojisi ile %100 visco malzemesinden üretilen yastık modellerimiz, içerisindeki yüksek kaliteli hafızalı köpük sayesinde uzun yıllar aynı konfor ve kalitede kullanım ömrüne sahiptir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Uyku sırasında hava sirkülasyonu sağlayan minik gözeneklere sahip dış kılıf terletmeyi önleyen yapıya sahiptir. Toz geçirmeyen, ergonomik ve antibakteriyel olan iç kılıf ise yastıklarınızın ömrünü büyük oranda uzatmaktadır. Ürünlerimizin iç ve dış kılıfları fermuarlı olup çıkarıp rahatlıkla yıkayabileceğiniz aynı zamanda pürüzsüz ve yumuşak dokuya sahip ürünlerdir.

Yastık Modelleri

Rahat, sağlıklı ve kesintisiz uykunun mimarı olan, üst düzey kalitedeki visco malzemesinden üretilen yastık modellerimiz, herkese ve her ihtiyaca uygun olarak üretilmiştir.

Uyku Yastıkları

Sağlıklı ve konforlu uykunun mimarı olan uyku yastığı modellerimiz, üretildiği %100 visco akıllı sünger teknolojisi sayesinde hareketli bir yapıya sahiptir. Bu hareketli yapı sayesinde başınızı yastığınıza koyduğunuz anda yastığınız başınızın ve boyunuzun şeklini yavaş yavaş alır ve temas ettiğiniz tüm noktaları destekler. Omuz ve boyun kaslarınızı destekleyerek her yatış pozisyonda rahat ve konforlu uyku uyuyarak ağrı sorunu yaşamanızı engeller.

Seyahat Yastıkları

Araba yastığı modelleri, yolculuk sırasında baş ve boyun bölgeniz için son derece gerekli ve yolculuğunuzun rahat geçmesini sağlayan ürünlerdir. Boynunuzu kavrayarak destekleyen seyahat yastığı modelleri, yolculuk sırasında başınızın sağa-sola düşmesini engellediğinden boyu ağrısı ve boyun tutulması gibi şikayetleriniz de olmayacaktır. Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı olmak üzere üç farklı modelimiz vardır. Bu modeller arasından eğer mini ve yer kaplamayan aynı zamanda işlevsel olan bir model arıyorsanız Mini Class Mate Visco Seyahat Yastığı ya da Mini Therapy yolculuk yastığı modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Aqua jel terletmeyen yastık modellerimiz, özellikle boyun ve baş bölgesinde uyku sırasında sürekli terleme sorunu ile karşı karşıya kalan müşterilerimiz için özel olarak üretilmiştir. İçerisindeki Aqua jel sayesinde sıcak havayı iterek soğukluğunu korumaktadır. Baş ve boyun şeklinizi alırken özellikle baş ve boyun bölgesindeki moleküler yapıdaki Aqua jel, tüm uyku boyunca terlemeden uyumanızı sağlar. Böylece uyku kaliteniz düşmez, uykularınız bölünmez.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Boyun, omuz, sırt, bel, bacak ve benzeri gibi bölgesel akut ya da kronik ağrı sorunu yaşayanlar için özel üretilen medikal yastık modellerimiz sayesinde ağrılı bölgelerinize ekstra konfor ve destek sağlayarak daha sağlıklı bir pozisyon yakalayabilirsiniz.

Visco Reflü Yastığı

En çok ihtiyaç duyulan ortopedik yastık modelleri arasında reflü sorunu yaşayan kullanıcılarımız için ürettiğimiz visco reflü yastığı modelleridir. Vücut şeklini alırken aynı zamanda mide asidinin yemek borusuna kaçarak reflü sorunun ortaya çıkmasına ve uykunuzun kalitesinin düşmesine engel olmaktadır.

Hamile Yastıkları

Hamileliğin en sıkıcı sorunlarından birisi de bel ve bacak bölgelerinde meydana gelen ağrıların uykunuzu sürekli kesmesi ve böylece uyku kalitenizi düşürmesidir. Visko Love hamile yastıkları hamilelik döneminde bel, bacak ve karın bölgesine tam destek vererek ağrı oluşumunu engeller ve var olan ağrıların giderilmesinde yardımcı olur. Özellikle uyku sırasında bel ve bacaklarınız için desteğe ihtiyacınız oluyorsa Belly Visco Hamile Yastığı modelimizi tercih edebilirsiniz.

Bebek Yastıkları

%100 kaliteli visco “elastik sünger” malzemesinden üretilen bebek yastığı modelimiz olan Baby Dream Visco Bebek Yastığı, uyku süresi boyunca baş ve boyun şeklini alarak boyna gerekli desteği verir. Bu sayede bebeğiniz kesintisiz bir uyku uyurken aynı zamanda uyku sırasında bebeğinizin omurga gelişimine de destek olmuş olursunuz.

Çocuk Yastıkları

Çocuk yastığı seçimi, aynı zamanda çocuklarınızın omurga gelişimi için önemli bir karardır. %100 visco akıllı sünger teknoloji ile ürettiğimiz nefes alan yastık modellerimiz sayesinde çocuklarınız tüm gece boyunca rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku uyurken aynı zamanda yeni güne enerjik başlayacaktır.

Horlama Yastıkları

Horlamayı azaltmaya yardımcı olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı, uyku kalitenizi arttıracak özel tasarıma sahiptir. Sırtüstü uyuyanların daha çok karşılaştığı horlama problemini minimuma indiren Anti Snore horlama yastığı, baş ve boyun bölgenizin şeklini alırken aynı zamanda basınç oranını da minimuma indirir. Sessiz, deliksiz ve kesintisiz uykunun kapılarını aralayan Anti Snore yastıklarımız, S ve M seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Boyun düzleşmesi ve boyun fıtığı gibi sorunlarınız varsa orta yükseklikteki Anti Snore-S Visco Horlama Yastığı modelimizi, yüksek yastık seviyorsanız Anti Snore-M modelimizi tercih edebilirsiniz.

Boyun Yastıkları

Visco boyun yastıkları modellerimiz, omuz ve boyun kaslarını desteklerken aynı zamanda basıncı azaltır ve kan dolaşımını dengeler. Uyku sırasında boyun sağlığı için en doğru pozisyonda kalmanızı sağlayan modellerimiz, boyun fıtığı gibi sorunlarınızda da kullanabileceğiniz medikal bir boyun fıtığı yastığı olarak son derece işlevsel ve sağlıklıdır.

Bel Yastıkları

Oturuş sırasında belinizin ve omuriliğinizin doğru konumda kalmasını sağlayan bel yastığı modellerimiz, bel fıtığı ve benzeri gibi durumlara bağlı olarak gelişen ağrıların giderilmesine ve yeni ağrıların oluşmasına engel olan konforlu ürünlerdir.

Sırt Yastıkları

Arabanızda, evinizde ya da iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz, sırta tam destek veren özel tasarımı ile sırt ağrılarını engelleyen visco sırt yastığı; otururken omuriliğinizin olması gerektiği pozisyonda kalmasını sağlayarak sunduğu ekstra konfor ile yaşam kalitenizi arttırmaktadır.

Oturma Yastıkları

Oturma yastığı, özellikle gün içerisinde uzun süre oturmak durumunda kalanlarda oluşan ağrıların giderilmesi ve uzun süre oturmaya bağlı yeni ağrıların oluşumunun engellenmesi için özel olarak üretilmiştir. Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modellerimiz sayesinde uzun saatler boyunca ağrı sorunu yaşamadan konforlu bir şekilde oturabilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Çok eski zamanlarda astronotların vücuduna binen basıncı azaltmak için kullanılan visco teknolojisi, şimdilerde geliştirilmiş özel formülü ile endüstri alanında visco yatak ve yastık üretiminde kullanılmaya başlanmıştır. Isı ve ağırlığa karşı duyarlı olup vücut şeklini alıyor olması en önemli özelliğidir.

Visco akıllı sünger malzemesinin içerisinde bulunan mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde tepkiyi minimuma indiren ısıya ve ağırlığa duyarlı olan son derece akıllı ve dolayısıyla da konforlu bir malzemedir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızda kullanılan özel üretim kalıp sistemi sayesinde ürünlerimizin her biri üretilirken malzeme yoğunluğu kalıp içerisinde kalır. Bu sayede ürünlerde maksimum konfor ve kullanım süresi yakalamış oluruz.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamızın diğer firmaların aksine hacimce kullandığı büyük kalıplar vardır. Bloklar üretim sırasında bu kalıplara dökülür ve kalıplardan çıkarılan bloklar, taleplere yönelik ölçülere göre kesilir. Kesilen bloklar pad kullanımına uygu olurken sünger üzerine uygulama yapılarak yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Firmamızın ürün üretimi sırasında kullanılan hiçbir malzeme içerisinde ozon katmanı için son derece zararlı olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesini barındırmamaktadır.

Ergonomik

Tüm ürünlerimiz, basınç azaltıcı ve hafıza özelliğine sahip olan visco elastik malzemeden üretilmektedir. Böylece vücudun şeklini alırken aynı zamanda uyku sırasında vücudunuzun ihtiyaç desteği sağlayarak omurganın doğal eğrisinin korunmasına yardımcı olmaktadır.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Tüm ürünlerimizde hafıza hücrelerine sahip olan %100 visco akıllı sünger teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede visconun ısı ve ağırlığa karşı duyarlılığı sayesinde kullanım sırasında tüm ürünlerimiz vücut şeklinizi almaktadır. Ancak kullanım sonrasında deforme sorunu olmadan orijinal şekline dönmektedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimiz, paketleme sırasında roll-pack paketleme sistemi kullanılarak basınç uygulaması yapılarak silindir formunda paketlenir. Bu sayede ürünlerimizde nakliye ve taşıma kolaylığı sağlanmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Butterfly Visco Uyku ve Boyun Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.