Belly Visco Hamile Yastığı

Belly visco hamile yastığı ile hamileliğin neden olduğu tüm ağrı sorunlarını aşarak hamilelik döneminde kendiniz ve bebeğiniz için sağlıklı uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

825,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

68 x 34 x 6 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Belly Visco Hamile Yastığı Özellikleri

Hamile yastıkları, hamilelik döneminde hem bel hem de bacak ağrılarını hafifleten son derece işlevsel ürünlerdir. Uyku sırasında anne ve bebek için sağlıklı bir uyku ortamı oluştururken aynı zamanda bel ve bacaklara destek vererek olası ağrıların oluşmasını engeller.

%100 visco elastik akıllı sünger teknolojisi ile üretilen ürünlerimizden birisi olan Belly visco hamile yastığı, gebelik döneminde özellikle yan yatma pozisyonunda kesintisiz uykuya geçiş yapabileceğiniz en uygun pozisyonu bulmanızı sağlar. Bu sayede uyku sırasında özellikle belinizde ve bacaklarınızda ağrı oluşumunu engellerken reflü ve benzeri gibi sorunlar yaşamanıza da engel olur.

Hamile yastığı kullananlar tarafından kalitesi ve konforu tavsiye edilen ürün haline gelen Belly visco hamile yastığı, Visco Love kalitesiyle hamile kadınların ilk tercihi oluyor. Özelliklerine göre tercih edebileceğiniz visco yastık çeşitleri oldukça fazlayken yastık fiyatları da aynı oranda çeşitlilik göstermektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kalite ve konforu sayesinde kesintisiz uyku sunan visco elastik akıllı sünger ve beraberinde nefes alan, antibakteriyel ve yıkanabilir kılıfı sizler için en ideal uyku ortamını oluşturuyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile ürettiğimiz yastık modellerimiz, visco malzemesinin ısı ağırlığa karşı duyarlı olmasından dolayı hareket kabiliyetine sahiptir. Bu hareketlilik ile yastığınız yavaş yavaş baş ve boyun şeklinizi alırken aynı zamanda vücudunuza uygulanan basınç düzeyi azalır. Böylece damarlarınız sıkışmadan kan akışınız dengelenir.

Konforlu bir uykunun yanı sıra aynı zamanda sağlıklı uykuyu da sizlere sunan visco akıllı sünger teknolojisi sayesinde tüm uyku süresince boyun ve omuz ağrısı yaşamadan kesintisiz uykunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Güvenle ve sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ortopedik yastık olan visco yastık modellerimizde Sanitized kumaş kullanılmıştır. Bu kumaş özelliği sayesinde sizler de güvenli ve konforlu uykunun kapılarını hemen aralayabilirsiniz.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm visco yatak ve visko yastık modellerimiz özel tasarlanan kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi ile üretilir. Bu sayede malzeme yoğunluğu kalıp içerisinde kaldığından ürünlerimizi kullanım süresi uzun, konfor düzeyi yüksektir.

Premium Memory Foam

Visco elastik akıllı sünger teknolojisi ile üretilen yastıklarımızda kullanılan üst düzey kaliteli hafızalı köpük sayesinde ürünlerimizi yıllarca deforme sorunu olmadan konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Yastığınız ile birlikte sizlere gelen iç kılıf, toz geçirmeyen hijyenik bir yapıya sahiptir. Dış kılıf ise hava sirkülasyonu sağlayan minik gözenekler sayesinde terletme yapmayan özelliktedir. Çıkarılıp yıkanabilen kılıfları sayesinde yastığınızın ömrünü uzatan kılıflar, aynı zamanda hijyenik bir kullanım imkanı sunar.

Yastık Modelleri

Tüm yastık modellerimiz, visco “akıllı sünger” teknolojisinin özel formülü ile farklı kullanım amaçlarına yönelik farklı özelliklerde tamamen sağlıklı bir uyku ve dinlenmeye odaklanarak üretilmiştir.

Uyku Yastıkları

Sağlıklı ve dinlendirici bir uyku için uyku yastığı seçimi son derece önemlidir. Bu noktada visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilen yastıklarımız sizin ve sağlığınız için en doğru tercih olacaktır. Yastığa temas ettiğiniz anda vücut ısınız ile birlikte baş ve boyun şeklini alan ürünlerimiz, kullanım süresi boyunca temas ettiğiniz tüm noktalardaki basıncı minimum seviyeye indirerek aynı zamanda kaslarınıza ihtiyaç duyduğu desteği sunar.

Seyahat Yastıkları

Özellikle arabada uzun süreli seyahatlerinizde konforunuzu maksimum seviyeye çıkaran araba yastığı modellerimiz, aynı zamanda tren ve uçak seyahatlerinizde de kullanabileceğiniz yer kaplamayan ancak bir o kadar da konforlu seyahat yastığı modelleridir. Yıkanabilir ve fermuarlı olan Poly&Viskon kumaştan üretilmiş farklı ölçü ve bedenlerde bulabileceğiniz Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı olmak üzere üç farklı modelimiz mevcuttur. Boyna tam destek veren yolculuk yastığı modellerimiz sayesinde seyahatiniz boyunca boyun ağrısı ve tutulması şikayetleri ile karşılaşmazsınız.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Aqua jel terletmeyen yastık modelimiz, uyku sırasında baş ve boyun bölgesinde terleme sorunu yaşayan müşterilerimize şiddetle tavsiye ettiğimiz bir modeldir. Baş ve boyun kısmına denk gelen bölümde moleküler bir yapıya sahip olan Aqua jel kullanılmıştır. Aqua jelin soğukluğunu muhafaza etme özelliği sayesinde en sıcak günlerde bile ferah ve tersiz bir uykunun tadına varabilirsiniz.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Medikal yastık ürünlerimiz, %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş olup baş, boyun ve omuz bölgeleri başta olmak üzere farklı bölgelerde ağrı ve benzeri sağlık sorunları yaşayanlar için özel olarak üretilmiştir.

Visco Reflü Yastığı

Uyku kalitesini büyük oranda olumsuz etkileyen konulardan birisi de reflü problemidir. %100 visco akıllı sünger malzemesinden ürettiğimiz Visco Reflü Yastığı, başınızın vücudunuzdan daha yüksekte ve konforlu bir şekilde konumlanmasını sağlayarak uykunuzun mide rahatsızlıklarına bağlı olarak kesintiye uğramasını engeller.

Hamile Yastıkları

Gebelik döneminde sık sık karşılaşılan bacak ve bel ağrılarına yönelik özel olarak üretilen Belly Support Visco Hamile Yastığı ve Belly Visco Hamile Yastığı modellerimiz, uyku sırasında sizin ve bebeğiniz için en konforlu uyku pozisyonunu sunarak uykunuz sırasında bacak ve bel bölgenizde meydana gelebilecek olası ağrıların önüne geçer. Uyku esnasında bel ve bacak bölgelerinde kullanabileceğiniz Belly Visco Hamile Yastığı, kavisi sayesinde bel ve bacaklarınıza destek vererek ağrı oluşumunu engeller.

Bebek Yastıkları

Bebeklerin gelişiminde en önemli seçimlerden birisi de bebek yastığı seçimidir. Bebeklerinizin her gün ortalama 17 ila 18 saat arasında uykuda geçirdiği zaman düşünüldüğünde bebek yastığı seçimi özellikle büyüme ve gelişme döneminde son derece önem taşır. Bu noktada bebekleriniz için özel olarak üretilen Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelimiz, bebeğinizin vücuduna destek sağlayan ergonomik bir yapıya sahip güvenilir bir üründür. Aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanılabilir.

Çocuk Yastıkları

%100 kaliteli visco malzemesinden üretilmiş olan çocuk yastığı modellerimiz, büyüme ve gelişme döneminde çocuklarınızın gelişimine destek olurken kesintisiz ve sağlıklı uyku çekmeleri için konforlu uyku imkanı sunmaktadır.

Horlama Yastıkları

Horlama sorunu, uyku sırasında birçok kişinin sık sık karşılaştığı sorunlardan birisi olurken doğru yastık seçimi ile azaltılabilen bir sorundur. Anti Snore Visco Horlama Yastığı, horlamayı azaltıcı etkisi sayesinde sizlere sessiz ve konforlu bir uykunun kapılarını aralar.

Boyun Yastıkları

Özel olarak tasarlanmış olan boyun yastığı, visco malzemesi sayesinde vücudunuzun şeklini alan özel bir yapıya sahiptir. Boyun ve omuz kaslarınızı desteklerken ayrıca boşlukları doldurarak temas ettiği tüm noktaları eşit şekilde destekler, basıncı minimuma indirger ve uyku sırasında kan dolaşımının dengelenmesini sağlar. Uyku sırasında omurganın doğal eğrisini koruduğu için boyun bölgesinde fıtık ve düzleşme olanlar için boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilmektedir.

Bel Yastıkları

Oturma sırasında belinize tam destek sağlayan bel yastığı modelleri, %100 visco malzemesi ile üretilmiş olup bu sayede vücudunuzun şeklini alarak yaşam kalitenizi ciddi oranda yükseltir. Ev, ofis ve iş yeri gibi her alanda kullanılabildiğinden özellikle sürekli oturarak çalışmak durumunda olanlar için son derece sağlıklı ve konforludur.

Sırt Yastıkları

Omuriliğin doğru pozisyonda kalmasını sağlayan visco sırt yastığı, özellikle sırt ağrısı problemi olanlar için son derece etkili bir üründür. Sırt bölgesinin şeklini alarak boşluğu doldurur ve tam destek verir. Bu sayede sırt ağrılarının oluşmasını engellerken var olan ağrılarının azalmasına yardım eder.

Oturma Yastıkları

Ergonomik tasarımı ile uzun süreli oturarak çalışmak zorunda kalanlar için visco oturma yastığı, anatomik tasarımı ile son derece konforlu ve sağlıklıdır. Yıkanabilir, fermuarlı ve Poly&Viskon örme kumaştan üretilmiştir. Kavisli oturma yastıkları ile kendinizi daha rahat hissediyorsanız Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modelimiz tam size göre olacaktır.

Uzay Teknolojisi Visko “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Visco akıllı sünger teknolojisi, uzak mekiklerinin kalkış ve iniş sırasında astronotların basınç ile karşı karşıya kalmaması için kullanılan bir teknoloji iken günümüzde aynı zamanda uyku ürünleri endüstrisinde de yaygın olarak kullanılan son derece sağlıklı ve konforlu bir teknoloji haline gelmiştir.

Visco malzemesi, açık hücreli olmasının yanı sıra aynı zamanda ağırlık ve ısıya karşı duyarlıdır. Bu sayede yattığınız anda vücudunuzun şeklini alırken diğer yandan ısıya duyarlı olma özelliği sayesinde en sıcak anlarda bile terletmeden ferah bir uyku ortamı oluşturur.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Visko Love ürünlerinin her birisi özel olarak tasarlanmış üretim kalıplarının içerisinde imal edilir. Özel tasarıma sahip olan bu kalıplar, aynı zamanda malzemenin fazla yoğunluğunu içerisinde tutar. Bu sayede ürünlerimiz maksimum konfor düzeyine ve kullanım süresine sahip olur.

Blok Döküm Üretim Sistemi

En kaliteli üretim sistemleri ile diğer firmalara fark atan firmamız, üretimler sırasında blokları büyük kalıplara dökerek ürünlerin imalatını yapmaktadır. Büyük kalıplardan çıkan kalıplar, pad olarak kesilebildiği gibi aynı zamanda visco sünger ile birleştirilerek yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Bilim insanlarının yapmış olduğu araştırmalar neticesinde CFC (Cloro Floro Carbon) maddesinin ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etkiye neden olduğu saptanmıştır. Bu nedenle de firmamız, hiçbir ürünün üretiminde CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimizin üretiminde kullanılan ana malzeme visco elastik sünger, basıncı azaltan hafıza özelliğine sahiptir. Bu sayede vücudunuzun şeklini alarak boyun, bel ve kalça gibi tüm boşlukları doldurarak omurganın doğal eğrisine en uygun uyku alanı oluşturur.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Hafıza hücrelerine sahip olan visco elastik sünger, vücudunuzun şeklini alan bir malzeme olmakla birlikte aynı zamanda kullanım sonrasında hemen kendi şekline dönebilen son derece kaliteli ve özel bir malzemedir.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi sayesinde tüm yastık ürünlerimiz basınç uygulanarak silindir paket şekline getirilir. Böylece taşıması ve nakliyesi kolay bir şekilde sizlere ulaştırılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Belly Visco Hamile Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.