Belly Support Visco Hamile Yastığı

Belly Support Visco Hamile Yastığı sayesinde tüm hamileliğiniz sürecinizde uykularınız hem sizin hem bebeğiniz için ağrısız ve kesintisiz olacak.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

525,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

39 x 25 x 9,5/4 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Belly Support Visco Hamile Yastığı Özellikleri

Hamile yastıkları, doğru ürün tercihi yapıldığında gebelik döneminde büyük kolaylık sağlayan ve uyku kalitesini arttıran ürünlerdir. Hamilelik döneminde bel, sırt ve bacak bölgelerinde ciddi düzeyde rahatsız edici ve uyku kalitesini düşüren ağrılar meydana gelmektedir. Belly Support Visco Hamile Yastığı, bu süreçte her kadın için hamilelik döneminde vazgeçilmez olacak bir üründür.

Belly Support Visco Hamile Yastığı modelimiz sırt üstü ve yan yatma sırasında karın ve bel kısmını destekleyen %100 visco akıllı süngerden üretilmiş ve bu sayede hem sizin hem de bebeğiniz için en rahat uyku pozisyonunu oluşturmanızı sağlar. Aynı zamanda hamilelik döneminde daha fazla kendisini gösteren reflü gibi sorunların da önüne geçmektedir. Belly Support Visco Hamile Yastığı modeli ayrıca kolay temizlenebilir ve nefes alan kılıfı sayesinde hamile yastığı kullananlar için sağlıklı uykunun yanı sıra bir de hijyenik kullanım imkanı sunmaktadır.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kaliteli visco malzeme ile üretilen visko yastık modellerimiz; nefes alan iç ve dış kılıfı, terletmeyen ve vücudunuzun şeklini alarak uyku sırasında tam destek veren yapısı ile sizlere konforlu uykunun kapılarını sonuna kadar aralıyor.

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen tüm visco yastık çeşitleri, ısı ve hareket karşısında hareket eden bir yapıya sahiptir. Bu sayede başınızı yastığınıza koyduğunuz anda hareket etmeye başlayan iç yapısı sayesinde vücudunuzun şeklini alarak boyun boşluğunuzu doldurur; omuz ve boyun kaslarını destekleyerek ağrı oluşumunu engeller.

Vücudun şeklini alan özel visco akıllı sünger malzemesiyle üretildiğinden vücuda binan basıncı minimum seviyeye çeker. Bu sayede olası boyun ve omuz ağrılarını engellerken diğer yandan kan akışını dengeleyerek sürekli dönme ihtiyacınızı ortadan kaldırır. Size ise sadece rahat, sağlıklı ve kesintisiz uykunun tadını çıkarmak kalır.

Rahat ve Güvenli

Hem yetişkinler hem de çocuk ve bebekler için son derece sağlıklı ve konforlu ürünlerdir. Ürünlerimizin Sanitized özelliği sayesinde terlemeden, sağlıklı ve ferah bir uyku çekebilirsiniz.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Özel kalıplar içerisinde Cold Cure üretim sistemi ile üretilen yastık modellerimiz, %100 visco “akıllı sünger” malzemesi kullanılarak üretilmektedir. Kalıp sistemi teknolojisi sayesinde ürünlerin yoğunluğu kalıpta bırakılarak azaltılırken diğer yanda konfor ve kullanım ömrü bir o kadar arttırılmaktadır.

Premium Memory Foam

Üst düzey kaliteli hafızalı köpükten üretilen visco “akıllı sünger” yastıklarımız, kaliteli hafızalı köpük malzemesi sayesinde uzun yıllar kullanılabilecek ürünler haline getirilmiştir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Üzerindeki minik gözenekler sayesinde sürekli hava sirkülasyonu olan ve bu sayede nefes alabilen iç ve dış kılıf ve toz geçirmeyen, antibakteriyel iç kılıf sayesinde kullanımı son derece konforlu ve hijyeniktir. Tüm modellerimiz sizlere antibakteriyel, yıkanabilir, pürüzsüz ve yumuşak dokuya sahip olan iç ve dış kılıfları ile birlikte gönderilmektedir.

Yastık Modelleri

%100 visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilen yastık modellerimiz ile artık tüm uykularınız kesintisiz, rahat ve sağlıklı olacak. Tüm modellerimizin yastık fiyatları, özellikleri ve ölçüleri doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Uyku Yastıkları

%100 visco elastik sünger malzemesinden üretilen uyku yastığı modellerimiz, başınız ile temas ettiğinde ısı ve ağırlığa olan duyarlılığı sayesinde başınızın şeklini alana kadar hareket eder ve vücudunuzu tamamen kavrar. Bu sayede başınızı, omuz ve boyun kaslarınızı tam destekleyerek uyku sırasında ağrı yaşamanızı engeller.

Seyahat Yastıkları

Yolculuk yastığı modelleri, seyahatiniz sırasında baş ve boyun kısmını destekleyerek başınızın düşmesini ve böylece baş ve boyun ağrısı olmasını engeller. Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı olmak üzere üç farklı seyahat yastığı modelimiz mevcuttur. Ölçüleri farklılık gösteren bu ürünler arasında U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı modelimizin ayrıca M bedende araba yastığı modeli de bulunmaktadır.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında baş ve boyun kısmının sürekli terlemesi neredeyse herkesin en çok şikayet ettiği konuların başında gelir. Visko Love, Aqua jel terletmeyen yastık modeli ile uyku sırasında terleme sorununuza sağlıklı ve konforlu çözüm sunmuştur. Özellikle boynunuzun denk gelen kısımlarında bulunan moleküler yapıdaki jel kısım, soğuk havayı sürekli muhafaza ederek terlemenizi engeller. Baş ve boyun kısmınızı desteklerken aynı zamanda serin uyku imkanı sunar.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Bölgesel ağrı gibi sağlık sorunlarında güvenle kullanabileceğiniz medikal yastık modellerimiz, tedavi gördüğünüz süre içerisinde size ekstra bir rahatlatıcı konfor sunar.

Visco Reflü Yastığı

Visco reflü yastığı, özellikle uyku sırasında mide sorunu yaşayanlar için ürettiğimiz ortopedik yastık modellerimizdir. Tüm yatış pozisyonlarında vücudun üst kısmını daha yukarda tutar ve mide asidinin yemek borusuna kaçmasını engelleyerek geve boyu uyku kalitenizin zirveye çıkmasına yardımcı olur.

Hamile Yastıkları

Hamilelik döneminde yaşanan, uyku kalitesini düşürerek kesintisiz uyku uyumanızı engelleyen ağrıları hamile yastığı modellerimiz ile engelleyebilirsiniz. %100 visco elastik sünger teknolojisi ile siz ve bebeğiniz için hamilelik anatomisine uygun olarak üretilmiş olan Belly Support Visco Hamile Yastığı ve Belly Visco Hamile Yastığı, uyku sırasında vücudunuza tam destek vererek vücudunuzun şeklini alır. Böylece gece boyunca ağrı sorunu yaşamadan en doğru pozisyonda kesintisiz uyku çekebilirsiniz.

Bebek Yastıkları

Bebeğinizin baş ve boynunun tam şeklini alarak uyku sırasında ihtiyacı olan desteği sunan Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeğiniz için en ideal ve sağlıklı uyku ortamını oluşturmaktadır. Özellikle henüz gelişmeye devam eden omurga sağlığının korunması açısından önemli olan bebek yastığı modelimiz, bebeğinize ilk doğduğu andan itibaren kullanabileceğiniz aynı zamanda emzirme yastığı görevi de görebilecek hem fonksiyonel hem de son derece konforlu ve sağlıklıdır.

Çocuk Yastıkları

Yastık tercihi herkes tarafından önemli olsa da henüz gelişim çağında olan çocuklar için çocuk yastığı tercihi daha büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle çocuklarınızı en az sizin kadar düşünerek %100 birinci sınıf visco malzemesiyle üretmiş olduğumuz yastık modelleri, çocuklarınızın omurga gelişimini destekleyen ve tüm gece sağlıklı uyumalarını sağlayan ürünlerdir.

Horlama Yastıkları

Horlamayı büyük oranda azaltan ortopedik yastık modelimiz Anti Snore Visco Horlama Yastığı, baş ve boyun bölgelerinizin uyku sırasında doğru duruşta kalmasını sağlayarak horlama problemini büyük oranda azaltmaktadır. Sessiz ve deliksiz uyku sunarken aynı zamanda boyun sağlık problemlerinize ya da yükseklik tercihinize göre tercih edebileceğiniz iki farklı ölçüsü vardır. Orta yükseklik seviyorsanız S ölçüsünü tercih edebileceğiniz gibi daha yüksek yastık sevenlerdenseniz M ölçüsü horlama yastığı tercih edebilirsiniz.

Boyun Yastıkları

%100 visco elastik sünger malzemesi ile üretilen ve boyun fıtığı yastığı olarak da kullanabileceğiniz son derece sağlıklı boyun yastığı modellerimiz hem boyun hem omuz kaslarınıza gerek duyduğu desteği sunar. Bu sayede boyun ağrılarınızı gidererek sağlıklı ve konforlu bir şekilde kesintisiz uyku uyumanız için konforlu bir ortam oluşturur.

Bel Yastıkları

Özellikle uzun süre oturmak durumunda kalanların omuriliğin doğru bir şekilde kalmasına yardımcı olan bel yastığı; arabada, ofisinizde ya da evinizde konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz son derece kullanışlı ve sağlıklı üründür.

Sırt Yastıkları

Sürekli oturmak zorunda olan kişilerde meydana gelen sırt ağrılarına birebir çözüm olan Visko Love sırt yastığı modellerimiz, omurilik duruşunu düzenlerken aynı zamanda oturma sırasında gerekli desteği vererek sırt ağrılarının oluşumunu engellemektedir.

Oturma Yastıkları

Sürekli oturmak ya da oturarak çalışmak durumunda olan kişilerde oturmaya bağlı ağrıların giderilmesi ve bu ağrıların oluşmaması için ürettiğimiz oturma yastığı modellerimiz, Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı olmak üzere iki farklı modelde sizlere sunulmaktadır. Ayrıca modellerimiz yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaştan üretildiğinden temizliği son derece kolaydır.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Eskiden astronotların basınç farkından etkilenmemeleri için kullanılan visco, günümüzde geliştirilerek visco yatak ve yastık üretim teknolojisi olarak kullanılmaya başlanmıştır. Isı ve ağırlığa duyarlı olması sayesinde vücut şeklini alması en belirgin ve en önemli özelliğidir.

Özel olarak formüle edilen visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen yatak ve yastık modelleri, açık hücreli visco malzemesi ve mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde minimum tepki vererek sağlıklı ve konforlu uyku ortamı oluşturmaktadır.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Firmamızın üretim tesislerinde özel olarak tasarlanmış kalıplar kullanılmaktadır. Her ürünümüz bu kalıplarda tek tek üretilirken visco malzemesinin yoğunluğunu alan bu kalıp sistemi, diğer yandan ürünlerin konfor ve kullanım düzeyini maksimum seviyeye çıkartmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Farklı ve son sisteme sahip blok sistemi kullanmaktayız. Bu sistem kapsamında tüm bloklarımız büyük kalıplara döküldükten sonra çıkan bloklar, talepler doğrultusunda farklı ölçülerde kesilir. Kesilen bloklar visco pad olarak kullanılabileceği gibi sünger uygulaması sonrasında yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Ozon katmanı üzerinde yıkıcı bir etkisi olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi, firmamız tarafından hiçbir ürünümüzde kesinlikle kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Hafıza özelliğine sahip ve basıncı azaltan etkisi olan visco malzemesiyle üretilen tüm ürünlerimiz, vücudun şeklini alarak vücuda uyum sağlar ve vücudun tüm boşluklarını doldurur. Bu sayede omurganın doğal eğrisini koruyarak sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizde kullanılan visco malzeme, aynı zamanda hafıza hücrelerine sahiptir. Bu sayede kullanım sırasında yavaş yavaş vücudunuzun şeklini alan ürünlerimiz, kullanım sonrasında da yavaş yavaş kendi şekline geri döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemini kullanan firmamızda tüm ürünler basınç uygulanarak silindir paketlenir. Bu sayede kolay taşınabilen ürünlerimiz, paketi açtığınız anda kendi şekline dönecektir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Belly Support Visco Hamile Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.