Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı

Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı sayesinde sırt ve bel bölgelerinizde meydana gelen kronik ağrılardan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

800,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

36 x 34 x 12 cm

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı Özellikleri

Bel ve sırt bölgesinde kronik ve akut ağrıların oluşmasını önlerken aynı zamanda var olan ağrıların dinmesine yardımcı olan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı, %100 visco akıllı sünger ile üretilmiştir. Bu sayede belinizin şeklini alarak oturma sırasında belinizi kavrar ve belinizin doğru pozisyonda kalmasını sağlar.

Bel ağrısına neden olan bel tahribatı, bel sakatlığı ve bel fıtığı gibi sağlık problemlerine birebir çözüm olan Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı modelimiz, ergonomik tasarımında fonksiyonel kullanım imkanı sunan sabitleme lastiğine sahiptir. Bu lastik sayesinde ürünü koltuğunuza sabitleyerek evinizde, arabanızda ya da ofis koltuğunuzda rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

%100 visco elastik akıllı sünger teknolojisiyle üretilen Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı modelimiz, yıkanabilir ve fermuarlı kumaşı sayesinde sizler için kolay temizlenebilir dolayısıyla da hijyenik ürün olarak tasarlanmış olup yastık fiyatları ürün özelliklerine ve ölçülerine göre değişebilmektedir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Birinci sınıf visco elastik sünger, ferah ve tam destek sağlayan nefes alabilen iç ve dış kılıf ile kesintisiz bir uyku için ihtiyaç duyacağınız her şey bir arada!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilen visco yastık çeşitleri, açık hücre ve ısıya duyarlı yapısı sayesinde nefes alır ve böylece uyku boyunca baş ve boyun kısmında terleme olmasını engeller. Hareketli yapısı sayesinde anında başınızın şeklini alırken diğer yandan vücut boşluklarını doldurur, tüm noktalara eşit oranda destek verir.

Rahat ve Güvenli

Her yaş grubu için güvenli ve sağlıklı ürünlerdir. Üretiminde kullanılan Santized özelliği sayesinde tüm uyku boyunca visco ortopedik yastık ile sağlığınız emin ellerde olacak.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Tüm visko yastık modellerimiz, özel tasarlanmış olan kalıplarda visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilir. Cold Cure üretim sistemi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içinde kalırken kullanım ömrü ve ürün konforu maksimum seviyeye çıkarılır.

Premium Memory Foam

Tüm visco yastık modelleri, birinci sınıf kalitede olan hafızalı köpükten üretilerek uzun yıllar ilk günkü formunda kullanabileceğiniz kalite ve konfora ulaştırılmıştır.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm visco yastık modellerimizde yıkanabilen, nefes alan iç ve dış kılıf mevcuttur. Nefes alan, sürekli hava sirkülasyonu olan ve antibakteriyel dış kılıfı aynı zamanda hava sirkülasyonunu sağlayan minik gözeneklere sahiptir. Toz geçirmeyen, yumuşak ve pürüzsüz iç kılıfı ise konfor düzeyini oldukça arttırmaktadır.

Yastık Modelleri

Visco yastık modelleri, insan sağlığı ön planda tutularak tamamen sizlere rahat ve kesintisiz uyku konforu sağlamak için üretilmiş ürünlerdir.

Uyku Yastıkları

Uyku yastığı modellerimiz, %100 visco malzemesinden üretilmiştir. Isı ve ağırlığa karşı sahip olduğu duyarlılık sayesinde ısı ve ağırlık hissettiğinde hareket ederek baş ve boyun şeklini alır. Bu sayede uyku sırasında baş, boyun ve omuz kaslarınızı destekleyerek ağrı oluşumunu engeller, var olan ağrıların giderilmesine yardımcı olur.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modellerimiz, seyahatlerinizi konforlu ve rahat hale getirmek için özel olarak tasarlanmış modellerimizdir. Farklı model ve ölçülerde üretilen Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı, U Travel Mate-L Visco Seyahat Yastığı, Mini Therapy Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modelleri arasından istediğiniz yolculuk yastığı modelini tercih ederek seyahatlerinizi daha konforlu hale getirebilirsiniz. Araba yastığı olarak da bilinen modellerimiz, sadece araba seyahatlerinizde değil uçak ve tren gibi ortamlarda da kullanabileceğiniz tam destek sağlayan ürünlerdir.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Terletmeyen yastık arayanların tek tercihi olan Aqua jel terletmeyen yastıklar, yapısındaki moleküler jel formu sayesinde tüm uyku boyunca terlemenizi önlemektedir. Sıcak havayı iterek soğukluğunu koruyan Aqua jel yastıkların özellikle baş ve boyun bölgesinde Aqua jel vardır. Bu jel sayesinde ısı farkı ortadan kaldırılır, uyku sırasında ısıya bağlı duyacağınız rahatsızlığı doğrudan ortadan kaldırarak ferah bir uyku sunar.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Vücutlarında ağrı ve benzeri gibi sorunlar yaşayanlar için ürettiğimiz medikal yastık modellerimizi, tedavi sürecini destekleyecek ürünlerdir.

Visco Reflü Yastığı

Uyku sırasında büyük bir sorun haline gelen mide asidinin yemek borusuna kaçması sorununu visco reflü yastığı ile ortadan kaldırabilirsiniz. Baş kısmını vücuda göre daha yüksekte tutarak gece boyu mide sorunu yaşamadan kesintisiz uyku geçirmenizi sağlar.

Hamile Yastıkları

Hamilelik sürecinde bel, sırt ve bacak ağrıları çok sık yaşanmaktadır. Hamile yastıkları bu gibi sorunlarda sizlere sağlıklı ve konforlu çözümler sunar. Visco elastik sünger teknolojisi ile üretilmiş olan Belly Support Visco Hamile Yastığı ve Belly Visco Hamile Yastığı modellerimiz hamilelik boyunca hem sizin hem de bebeğiniz için en sağlıklı pozisyonda ağrısız ve kesintisiz uyku uyumanızı sağlayacak. Özellikle uyku sırasında karın ve belinizin desteğe ihtiyacınız var ise Belly Support Visco Hamile Yastığı modelimiz, mükemmel oyuntusu ve ergonomik yapısı ile size tam destek verecektir.

Bebek Yastıkları

Bebek yastığı seçimi, henüz omurga yapısı gelişmekte olan bebeklerin sağlığı için son derece önemlidir. Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeğinizin gelişimine uygun olmakla birlikte tam boyun desteği vererek tüm gece huzurlu ve kesintisiz uyumasını sağlayacaktır. Özellikle günün büyük bir kısmını uyuyarak geçiren bebekler için en doğru tercih olan, aynı zamanda emzirme yastığı olarak da kullanabileceğiniz modelimiz; %100 visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiştir.

Çocuk Yastıkları

Anne, bebek ve çocuk yastıklarıyla ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan Visko Love, çocuk yastığı ürünleri ile çocuklarınız için en iyisini sizlere sunmaktadır. %100 visco elastik süngerden üretilen, vücut şeklini alan yapısıyla baş ve boyun bölgesini tam destekleyen ürünlerimiz sayesinde çocuklarınızın uyku kalitesi zirveye ulaşırken tüm uyku boyunca sağlıklı bir şekilde uyuyacaklar.

Horlama Yastıkları

Horlama problemi, birçok kişi için uyku kalitesini büyük oranda düşüren ciddi bir sorundur. Anti Snore Visco Horlama Yastığı, bu noktada sizlere uyku sırasında bir yastıktan çok daha fazlasını vaat eden ve özel bir tasarıma sahiptir. Aynı zamanda M ölçüde bulunan Anti Snore horlama yastığı modellerimiz, uyku sırasında doğru pozisyonda kalmanızı sağlayarak baş ve boyun bölgelerine gerekli desteği sağlar. Kesintisiz ve aynı zamanda sessiz uyku arayanların tek tercihi Anti Snore yastıklarımız olmaktadır. Bıyun fıtığı ve boyun düzleşmesi sorunu yaşıyorsanız özellikle orta yükseklikteki Anti Snore yastığımızın S ölçülü modelimiz sizin için ideal ve sağlıklı seçim olacaktır.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımı sayesinde boyun ve omuz kaslarını destekleyen ve aynı zamanda boyun fıtığı yastığı olarak da kullanılabilen boyun yastığı modellerimiz, sunduğu tam destek sayesinde var olan ağrılarınızı giderirken doğru yatış pozisyonu sağlayarak yeni ağrıların oluşumunu engeller ve uyku kalitenizi arttırır.

Bel Yastıkları

Arabada, evde ya da iş yerinizde kullanabileceğiniz bel yastığı ürünlerimiz, belinizin şeklini alırken aynı zamanda belinizi destekler. Bu sayede bel ağrılarının oluşumunu engelleyerek sağladığı konfor ile yaşam kalitenizi fazlasıyla arttırır.

Sırt Yastıkları

Özellikle sırt ağrısı sorunu olanlar için konforlu ve mükemmel bir ürün olan sırt yastığı, omuriliğin doğru pozisyonda kalmasını sağlayarak sırt ağrılarınızın oluşmasını engeller. Arabanızda, evinizde ya da ofisinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Oturma Yastıkları

Anatomik oturma yastığı modellerimiz, %100 visco malzemesinden üretilmiş olan ürünlerimizdir. Yıkanabilir, fermuarlı Poly&Viskon örme kumaşa sahiptir. Özellikle uzun saatler oturma zorunda kalanlar için rahat bir oturma konforu sağlayan Ring Cushion Visco Oturma Yastığı ve Sitting Cushion Visco Oturma Yastığı modellerimiz, omurilik duruşunu ayarlayarak olası ağrıların da önüne geçmektedir.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Uzay mekiklerin iniş ve kalkışı sırasında astronotların üzerine binen basıncı azaltmak için kullanılan visco, geliştirilmiş hali ile günümüzde visco yatak ve yastık üretiminde de kullanılmaya başlanmıştır. Isı ve ağırlığa duyarlılığı sayesinde vücut şeklini alabilme özelliği vardır.

Özel formüle edilen visco akıllı sünger malzemesinde bulunan mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde vücuda minimum basınç uygulayarak kan dolaşımını dengelemektedir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Özel hazırlanan kalıplar içerisinde üretilen ürünlerimizin her birisi %100 visco malzemesinden imal edilmektedir. Kullanılan kalıp teknolojisi sayesinde malzeme yoğunluğu kalıp içerisinde kalırsan ürünlerimizin kullanım süresi ve konforu aynı oranda artmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız, diğer firmalardan farklı blok döküm sistemi kullanmaktadır. Bu sistemde bloklar büyük kalıplara dökülür ve istenilen ölçülerde kesilir. Böylece bloklar pad olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda visco sünger uygulaması yapılarak yatak haline de getirilebilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Ürünlerimizin hiçbirinde atmosfere yıkıcı etki yaptığı bilimsel olarak kanıtlanmış olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimiz basıncı azaltan ve hafıza özelliğine sahip visco elastik malzemeden üretilmiştir. Bu sayede vücudunuzu sararak vücudunuzun şeklini alır ve vücut boşluklarını doldurarak ergonomik kullanım imkanı sunar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Ürünlerimizin her birinde akıllı hafıza hücrelerine sahip visco malzeme kullanılmıştır. Bu sayede tüm ürünlerimiz kullanırken vücut şeklinizi alır, kullanım sonrasında ise kendi şekline geri döner.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimizde roll-pack paketleme sistemi kullanılmaktadır. Bu sistem kapsamında ürünlerimize uygulanan basınç sayesinde silindir paketleme yapılarak nakliye ve taşımada pratiklik kazanılmaktadır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Back Support Visco Sırt ve Bel Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.