Baby Visco Bebek Yatağı

Baby Visco Bebek Yatağı sayesinde artık bebeklerinizin uykusu daha sağlıklı ve daha konforlu hale gelecek.

Yatak Yoğunluk Derecesi 70
15 cm Yükseklik
7 cm Visco Katman

4.300,005.350,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Stok Kodu: Yok Kategori:

Ek bilgi

Ebatlar

60 x 120, 70 x 130, 70 x 140, 80 x 130

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Baby Visco Bebek Yatağı Özellikleri

Baby Visco Bebek Yatağı modelleri, bebeklerin vücut anatomisine göre üretilmiş ve yatak fiyatları da ölçülerine göre değişen yatak modelleri olmaktadır.

Baby Visco Bebek Yatağı, yatak firmaları arasında lider konumuna erişmiş olan Visko Love firmamızın üst düzey teknolojiler ile %100 visco akıllı sünger malzemesinden üretilmiş yatak modelleri arasında yer almaktadır. Birinci sınıf kaliteye sahip olan visco akıllı sünger malzemesi sayesinde bebeğinizin henüz gelişmekte olan kas ve kemik yapısı uyku boyunca desteklenir ve böylece bebeğiniz için en güvenli, en sağlıklı ve en konforlu uyku ortamı oluşturulur.

Vücudun şeklini alan Baby Visco Bebek Yatağı, aynı zamanda bebeğinizin vücuduna binen basıncı minimum seviyeye indirdiğinden sürekli dönme ihtiyacını ortadan kaldırdığından bebeğiniz için kesintisiz uykunun kapılarını sonuna kadar aralar.

Baby Visco Bebek Yatağı; 60 x 120, 70 x 130, 70 x 140, 80 x 130 olmak üzere dört farklı ölçüde üretilmektedir. Bu nedenle de visco yatak fiyatları modelimizin ölçüleri doğrultusunda farklılık gösterebilmektedir. Ölçüler arasından bebeğinizin rahat edebileceği ölçüyü tercih ederek bebeğinize konforlu ve sağlıklı bir uyku ortamını kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Visco Yatak Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey konfora ve kaliteye sahip olan visco malzeme ile üretilmiş olan ürünlerimiz; eşsiz desteği, nefes alan ve yıkanabilir anti bakteriyel kılıfı ile bir arada sizlere sunulmaktadır.

Kesintisiz, Konforlu Uyku

Visco akıllı sünger malzemesi, ısı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde vücudun şeklini alarak uyku sırasında vücudunuza binen basıncı minimum seviyeye indirir. Bu sayede uyku sırasında damarlar üzerinde sıkışma olmayacağından uyuşmaya bağlı sürekli dönme ihtiyacı hissetmeyeceğinizden uykunuz kesintisiz ve konforlu bir boyuta ulaşır.

Sağlıklı, Dinlendirici Uyku

Visco akıllı sünger malzemesi ile üretilen yatak ürünlerimiz, vücudunuza binen basıncı azalttığından vücudunuz basıncın olmadığı bir ortamda ihtiyaç duyduğu desteği alır. Bu sayede vücudunuzun temas ettiği tüm noktalar rahatlarken omurganın düz bir çizgide durması sağlanır. Bu sayede uykunuz sağlıklı ve dinlendirici hale gelir.

Visko Love ile Visco Dünyasının Rahatlığına Davetlisiniz

Yatak markaları arasında lider olan Visko Love yatak modelleri, vücudunuzun şeklini alarak kan dolaşımınızı dengede tutan modellerdir. Bu sayede siz derin uykuya dalarken kan dolaşımınız dengede kalır ve bu sayede uykunuz adeta bulutların üzerindeymişsiniz hissiyatı ile en konforlu hale bürünür.

Rahat ve Güvenli

Yediden yetmişe tüm kullanıcılar için son derece güvenli ve konforlu ürünlerdir. Sanitized kumaşı sayesinde tüm gece güvenli bir uykunun tadına varabilirsiniz.

Premium Memory Foam

Üst düzey kaliteli hafızalı köpükten üretilen ürünlerimiz, uzun yıllar ilk günkü yeniliği ve konforu ile kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Nefes Alabilir iç ve Dış Kılıf

Tüm ürünlerimiz sizlere iç ve dış kılıfı ile birlikte gönderilmektedir. Sahip olduğu minik gözenekleri sayesinde nefes alabilen dış kılıfı ve toz geçirmeyen anti bakteriyel hem de yumuşak dokuya sahip iç kılıfı sayesinde ürünlerimizi uzun yıllar boyunca sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sanitized Antibakteriyel Kumaş

Ürünlerimizde kullanılan Sanitized antibakteriyel kumaş; küf ve mantar oluşumunu önlerken aynı zamanda toz akarlarını bertaraf ederek leke ve kokuların oluşumunu önlemektedir.

Tüm Yatak Modellerimiz

Visko Love yatak çeşitleri, birinci sınıf kaliteye sahip olan %100 visco akıllı sünger malzemesinden özel üretim teknikleri ile üretilmiştir.

HighPlus Visco Akıllı Yatak

HighPlus Visco Akıllı Yatak modelimiz, 5 özellikli apreli ve hava delikleri olan kumaştan üretilmiştir. 80 dansite yoğunluğa sahip olmakla birlikte aynı zamanda nefes alabilen bir tasarıma sahiptir. Kumaşında bulunan hava delikleri sayesinde üst düzey hava sirkülasyonu gerçekleştirirken aynı zamanda vücut ile temas ettiğinde ısının depolanmasını önleyerek serin bir uyku imkanı sunar.

DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak

Paket yaylı yatak denildiğinde akla ilk gelen DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak modelimiz, visco akıllı sünger malzemesi ve paket yay sistemi ile birlikte imal edilmiştir. Isı ve basınca olan duyarlılığı sayesinde uyku sırasında kan akışını düzenlerken vücut boşluklarını doldurur ve özellikle eklem bölgelerine destek verirken hem omurga hem eklem ağrılarını giderir. 50 dansite yoğunluğa sahip olan DuoTech Hibrid Visco Paket Yaylı Akıllı Yatak modelimizi çift kişilik yatak ve tek kişilik yatak ölçülerinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz.

Comfort Visco Akıllı Yatak

7 cm yüksekliğe ve 70 dansite yoğunluğa sahip olarak tasarlanmış olan Comfort Visco Akıllı Yatak modelimiz, kullanılan 2 cm ekstra visco akıllı sünger sayesinde konforu da maksimum seviyede sizlere sunmaktadır. Isı ve basınca duyarlı yapısı sayesinde vücut boşluklarınızı doldururken diğer yandan basınç noktalarını rahatlatır ve uyku sırasında uyuşma şikayetlerinin oluşumunu engeller, omurganın her uyku pozisyonunda düz bir çizgide kalmasını sağlar.

Energy Visco Akıllı Yatak

Kusursuz bir yapıya ve üst düzey konfora sahip olan Energy Visco Akıllı Yatak, yetişkinlerin aynı zamanda çocuk yatakları olarak da tercih ettiği ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 60 dansite yoğunluğu sayesinde hem yetişkinler hem de çocuklar için ideal bir uyku ortamı oluşturan Energy Visco Akıllı Yatak, nefes alan yapısı ve vücudun şeklini alan özelliği sayesinde sizlere adeta bulutların üzerinde uyku vaat etmektedir.

New High Visco Yatak

Sert zeminde uyumayı tercih edenler için özel olarak üretilmiş olan New High Visco Akıllı Yatak, 80 dansite yoğunluğu ile sert ancak bir o kadar da sağlıklı bir uyku ortamı oluşturmaktadır. Vücut ısısına duyarlı olması sayesinde vücudun şeklini anında alırken vücut boşluklarını doldurur ve basınç noktalarının rahatlamasını sağlayarak uykunuzun kesintisiz ve sağlıklı olmasına imkan tanır.

Orbital Visco Akıllı Yatak

70dansite yoğunluğu ile orta sert bir modelimiz olan Orbital Visco Akıllı Yatak, özel formu ve şık tasarımı ile sizleri konforlu ve sağlıklı uykuya davet ediyor. Vücut ısısına duyarlılığı sayesinde vücudunuz ile temas ettiği anda vücut boşluklarınızı doldururken aynı zamanda basınç noktalarını rahatlatarak uyku süresi boyunca uyuşma, omurga ve eklem ağrıları gibi sorunları ortadan kaldırarak uyku kalitenizi maksimum seviyeye çıkaran Orbital Visco Akıllı Yatak, aynı zamanda her uyku pozisyonunda omurganızın düz bir çizgide kalmasını sağlıyor.

Visco Reflü Yatağı

Visco Bebek Reflü Yatağı, özellikle uyku sırasında mide sorunu yaşayan bebekler için özel olarak tasarlanmış bir yatak modelidir. Visco medikal yatak modelimiz sayesinde uyku sırasında vücudunuza göre başınızın daha yüksekte kalması sayesinde mide asidinin yemek borusuna kaçması engellenir. Böylece tüm gece boyunca kesintisiz ve sağlıklı uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Baby Visco Bebek Yatağı

Doğru bir bebek yatağı tercihi, bebeğinizin sağlığı için en doğru adımlardan birisi olacaktır. Baby Visco Bebek Yatağı, Visko Love tarafından bebeğinizi en az sizin kadar düşünülerek özenle üretilmiş modellerimizden birisidir. Yaylı yatakların aksine visco elastik sünger malzemesinden üretilmiş olan ürünümüz, mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde basıncı azaltırken aynı zamanda bebeğinizin kas ve kemik gelişimine destek olur, omurganın doğal yapısını koruyarak bebeğinizin gelişimini destekleyecek bir uyku ortamı oluşturur.

ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi

Eskimiş ve artık sizi rahatsız eden yataklarınızın üzerine koyarak visco ortopedik yatak rahatlığını yaşayabileceğiniz ViscoPad Visco Yatak Pedi Şiltesi 7 cm, aynı zamanda yatak şiltesi olarak da kullanabileceğiniz taşınması son derece kolay bir üründür.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Uzay mekiklerinin kalkış-inişi sırasında astronotların üzerindeki basıncı minimuma indirmek için kullanılan visco akıllı sünger, günümüzde geliştirilmiş formülü ile uyku kalitesini arttıran visko yatak ve yastık ürünlerinde kullanılmaktadır.

Özel formülü ile Visko Love ürünlerinde kullanılanaçık hücreli visco akıllı sünger teknolojisi, ısı ve ağırlığa duyarlı bir malzemedir. Bu özelliği sayesinde uyku sırasında vücudun şeklini alırken aynı zamanda vücudun temas ettiği tüm noktalarını rahatlatarak rahat ve konforlu bir uyku alanı oluşturur.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm ürünlerimiz özel kalıplar içinde açık hücre visco akıllı sünger malzemesinden tek tek üretilmektedir. Kullanılan kalıp sistemi teknolojisi sayesinde visco malzemesinin fazla yoğunluğu kalıp içinde kalır. Bu sayede ürünlerimizin konforu ve kullanım süresi en üst seviyeye çıkarılır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Firmamız diğer firmalardan farklı blok sistemi kullanmaktadır. Bu sistem kapsamında bloklar büyük kalıplara dökülür ve kalıplardan çıkarılan bloklar, istenilen ölçülerde kesilerek pad haline getirilir. İstekler doğrultusunda sünger uygulaması yapılarak yatak formunda da tasarlanabilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Hiçbir Visko Love ürününün üretiminde ozon katmanına ciddi zararı olduğu bilinen CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi kullanılmamaktadır.

Ergonomik

Ürünlerimiz basıncı azaltan hafıza özelliğine sahip visco elastik sünger malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede vücudun şeklini alan ve vücut boşluklarını anında dolduran ergonomik bir tasarıma sahip ürünlerdir.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Tüm ürünlerimiz hafıza hücrelerine sahip visco akıllı sünger malzemesinden üretildiğinden kullanım sırasında vücudunuzun şeklini alırken kullanım sonrasında anında kendi şeklini almaya başlar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yatak modellerimiz roll-pack paketleme sistemi kapsamında basınç uygulanarak silindir formda sarılıp sizlere kolay taşıma yöntemiyle gönderilmektedir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baby Visco Bebek Yatağı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.