Baby Dream Visco Bebek Yastığı

Baby Dream Visco Bebek Yastığı ile bebeklerinize onların gelişimine katkı sağlayan kaliteli ve sağlıklı uykularının kapılarını aralayabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

275,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Baby Dream Visco Bebek Yastığı Özellikleri

Baby Dream Visco Bebek Yastığı ile bebeklerinize onların gelişimine katkı sağlayan kaliteli ve sağlıklı uykularının kapılarını aralayabilirsiniz.

Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelleri; bebeklerin baş-boyun gelişimine özel olarak üretilmiş, fiyatları modellerine göre farklılık gösteren ürünlerdir.

Yeni doğan bebekleriniz için dahi son derece güvenilir olan Baby Dream Visco Bebek Yastığı, bebeklerin baş ve boyun yapısı göz önünde bulundurularak özel üretilmiş ürünlerdir. Bebekler için en iyi ortopedik yastık olan Baby Dream Visco Bebek Yastığı, terletmeyen özel yapısı sayesinde bebeğinizin uyku kalitesini arttırırken aynı zamanda gelişimini destekler.

Kalite ve konfordan ödün verilmeden üretilen yastık fiyatları ölçü, model ve benzeri gibi özelliklerine göre farklılık gösterebilir.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku…Kaliteli ve aynı zamanda insan anatomisine uygun olarak kusursuz konforla üretilmiş Visko Love yastık modelleri, kaliteli ve sağlıklı bir uyku için nefes alan, anti bakteriyel ve çıkarılıp yıkanabilen hijyenik kılıfı ile bir bütün olarak kaliteli uyku konforunu ayağınıza getiriyor!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Birinci sınıf visco akıllı sünger teknolojisiyle özel olarak üretmekte olduğumuz yastık modellerimiz, ısı ve ağırlığa karşı duyarlıdır. Başınızı koyduğunuz anda vücut şeklini alma özelliği olan ürünlerimiz, omuz ve boyun kaslarını desteklerken aynı zamanda vücudunuza basınç uygulanmasını önler.

Basınç ortadan kalktığı için uyku sırasında damarlarınız rahatlar ve uyku sırasında uyuşma şikayetiniz olmamakla birlikte sürekli dönme ihtiyacı da hissetmezsiniz. Siz kaliteli ve konforlu bir uyku uyurken aynı zamanda kan akışı düzenlenir.

Rahat ve Güvenli

Kullanımı insan anatomisine uygun olmakla birlikte aynı zamanda uyku sırasında sizi rahatsız etmeyen sağlıklı bir tasarıma sahiptir. Kullanılan sanitized kumaşı sayesinde sürekli nefes alır ve sizlere uyku boyunca sağlıklı ve konforlu bir uyku alanı oluşturur.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Diğer yastık üreticilerinin tam aksine firmamız, visco yastık üretiminde açık hücreye özelliğine sahip visco akıllı sünger malzemelerinden üretilir. Cold Cure üretim teknolojisi ve özel kalıp sayesinde malzeme yoğunluğunun kalıp içerisinde kalması ve böylece hem konforun hem de dayanıklılığın uzun ömürlü olmasını sağlar.

Premium Memory Foam

Üst düzey kaliteli visco akıllı sünger hafızalı köpük malzemesinden üretilmiştir. Bu sayede yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve sağlıklı ürünlerdir.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Mikroskobik mini gözenekleri ile nefes alma özelliği olan dış kılıf, toz geçirmeyen anti bakteriyel ve son derece ergonomik olan iç kılıf sayesinde yastık modellerimizin kullanım ömrü daha da uzun hale gelir. Pürüzsüz ve yumuşak dokusu ile iç ve dış kılıf sökülerek kolay temizlenen pratik ürünlerdir.

Yastık Modelleri

Firmamızın özel olarak tasarlayıp ürettiği yastık çeşitleri, her kullanıcın ihtiyacına göre farklı modellerde üretilmiş ürünlerle geniş bir yelpazeye sahiptir.

Uyku Yastıkları

Visko Love uyku yastığı modellerimiz hem baş hem de boyun ve omuz yapısına uygun olarak visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiştir. Baş ile temas ettiği an hareketli yapısı sayesinde başınızın tam şeklini alır, omuz ve boyun kaslarını destekleyerek var olan ağrıların geçmesini sağlarken yeni ağrıların meydana gelmesini engeller. Her ihtiyaca ve her beklentiye cevap verecek olan ürünlerimiz arasında yer alan Therapy Plus Visco Uyku ve Boyun Yastığı modellerimiz boyun fıtığı ve düzleşme sorunlarında boyun fıtığı yastığı olarak memnuniyet garantisi sunan ürünlerimizden birisidir.

Seyahat Yastıkları

Araba, uçak ya da tren fark etmeksizin tüm yolcuklarınızda yolculuk yastığı modelleri, boyun desteği vererek doğru boynunuzun uyku sırasında doğru pozisyonda kalmasını sağlarken diğer yandan boyun tutulması gibi sorunların meydana gelmesini de önleyen modellerdir. Fermuarlı ve yıkanabilir poly & viskon örme kumaş özelliği sayesinde araba yastığı kullanımı kadar temizliği de son derece kolaydır. Eğer hem minik hem de sağlıklı bir ürün arıyorsanız Mini Class Travel Mate Visco Seyahat Yastığı modelimizi deneyebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Birçok kişi uyku sırasında baş ve boyun bölgesinin aşırı terlemesinden şikayet eder. Bizler de tüm müşterilerimizin beklentilerine hitap edecek ürün visko yastık ürün yelpazemizde terleme sorunu olan müşterilerimiz için terletmeyen yastık modelleri üretimi yapmaktayız. Özellikle boyun ve baş kısmında terlemenizi önceleyecek soğutucu jellerin bulunduğu bu modellerimiz, moleküler yapısı sayesinde ısı farkından etkilenmeden soğuk yapısını koruma altına alır. Böylece terlemenizi önler.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Ortopedik ya da medikal yastık modellerimiz, özellikle baş bölgesinde sağlık sorunu yaşayan kişiler için özel olarak ekstra eklenmiş konfor özelliği ile üretilmiştir.

Visco Reflü Yastığı

Visco Reflü Yastığı denildiğinde akla bebekler gelse de günümüzde reflü sorununuzu özellikle uyku sırasında yaşayan yetişkin sayısı oldukça fazladır. Kafa kısmının vücuttan daha yüksekte durmasını ve böylece mide asidinin yemek borusuna kaçmasını önleyen özel tasarım ürünlerdir.

Hamile Yastıkları

Visko Love anne bebek ve çocuk yastıkları ihtiyaç duyduğunuz her an size tam destek sağlamak için özel olarak üretilmiş olan yastıklardır. Bu yastıklar arasında yer alan hamile yastığı modelleri, hamilelik döneminde bel ve bacak ağrılarının giderilmesi için özel tasarlanmıştır. Hamilelik süresince hem bacak hem de karın desteği olarak kullanabileceğiniz bir yastık arıyorsanız Belly Visco Hamile Yastığı, sizin için doğru bir tercih olabilir.

Bebek Yastıkları

Anne ve çocuk ürünlerimiz arasında sağlıklı ve kesintisiz uyku imkanı tanıyan ürünlerimizden birisi olan bebek yastığı modellerimiz, bebeklerin anatomisine uygun olarak üretilmiş ürünler olduğundan uyku sırasında bebeğinizin henüz yeni gelişmekte olan omurga sağlığına uygun uyku pozisyonu oluşmasını sağlar. Baby Dream Visco Bebek Yastığı, tam da bu amaçla üretilmiş kusursuz bir üründür. Aynı zamanda emzirme yastığı olarak da aynı konforda kullanabileceğiniz bir ürün olmaktadır.

Çocuk Yastıkları

Çocuklarınızın gelişiminde doğrudan etki edecek tercihlerden birisi olan çocuk yastığı, öncelikle çocuğunuzun omurga sağlığına destek veren ürünler olmalıdır. Bu noktada Türkiye’nin ilk visco yatak üreticisi olarak sizlere olabileceğin en iyisini farklı ölçüleri ile sunmaktayız.

Horlama Yastıkları

Horlama sorunu uyku kalitesini bozan ve uykuyu kesintiye uğratan önemli bir sorundur. Sırt üstü yatmayı sevenler başta olmak üzere birçok kişide görülebilen bu sorun horlama yastığı ile büyük ölçüde azalabilen bir sorundur. Baş ve boyun basıncını azaltarak konforlu uyku imkanı sunan horlama yastığı, doğru uyku pozisyonu ile sağlığınızı da güvence altına alır. Orta yükseklikte yastıkta yatmayı seviyorsanız, boyun fıtığı ve düzleşme probleminiz var ise Anti Snore Visco Horlama Yastığı modeli sizin için en uygunu olacaktır. Tercihiniz daha yüksek yastıklarınızdan yana ise o halde Anti Snore Visco Horlama Yastığı modelini tercih edebilirsiniz.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımı sayesinde boyun fıtığı ve boyun düzleşme sorunlarına bağlı ağrı oluşumunu engelleyen boyun fıtığı yastığı, uyku kalitenizi ciddi oranda arttırır. Omurganın doğal eğrisini koruma altına alarak uyku sırasında da doğru bir pozisyonda kalmanızı sağlar.

Bel Yastıkları

Vücudun boşluklu bölgelerinden olan bel bölgesine tam destek veren bel yastığı, özellikle bel ağrısı ve bel fıtığı şikayeti olanlar için kusursuz ve mutlaka kullanılması gereken üründür. Tüm mekanlarda kolaylıkla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Sırt Yastıkları

Oturma sırasında sırta destek sağlayan sırt yastığı, omuriliği olması gerektiği pozisyona getirerek sırt ağrılarının giderilmesine yardımcı olurken yeni ağrıların oluşmasını önler. Ekstra konforu sayesinde artık tüm yaşam alanlarınızda yaşam kalitenizi kolayca kullanabilirsiniz.

Oturma Yastıkları

Sürekli oturmak durumunda kalan özellikle oturarak çalışanlar için uzun süreli oturmak ciddi düzeyde rahatsız edici ağrı ve acılara neden olabilmektedir. Bizler bu noktada farkımızı koyarak sizler için anatomik minder, yıkanabilir ve fermuarlı poly&viskon örme kumaş eşliğinde üretmiş olduğumuz oturma yastığı üretimi yapmaktayız.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Isı ve ağırlığa bağlı olarak vücut şeklini alma özelliğine sahip visco teknolojisi, bu özelliği sayesinde çok önceden astronotların uzak mekiklerinde maruz kaldığı basıncı azaltmaya yönelik kullanılıyorken günümüzde konforlu uykunun mimarı olarak rol oynamaktadır.

Visko Love ortopedik yatak ve yastık modellerinde kullanılan visco elastik akıllı sünger teknolojisinin ısıya duyarlı olma özelliği sayesinde ferah, kesintisiz ve sağlıklı uyku sizleri bekliyor.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Yatak ya da yastık fark etmeksizin tüm ürünlerimiz visco akıllı sünger malzemesinin özel kalıplar içerisine dökülerek üretilmesi ile meydana gelmektedir. Özel kalıp üretim teknolojisi, ürünlerimizin işlevselliğini ve rahatlığını arttırırken aynı zamanda kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Sadece firmamıza özel olan blok döküm üretim sistemimiz kapsamında bloklar büyük kalıplara dökülür ve bu kalıplar ölçüler doğrultusunda kesilerek visco pad haline getirilir. Eğer visco yatak üretimi yapılacak ise o halde sünger uygulaması yapılarak yatak formuna getirilir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Yatak firmaları arasında insan sağlığına olduğu kadar çevreye de önem veren lider bir firma olarak hiçbir üretim aşamamızda ürünlerimizde ozon tabakasına büyük zararları olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesini kullanmamaktayız.

Ergonomik

Açık hücreli ve ısıya karşı duyarlı olan visco elastik akıllı sünger sayesinde tüm ürünlerimiz, vücut boşluklarını doldurarak size sağlıklı ve aynı zamanda ferah uykunun kapılarını aralayacak düzeyde konforludur.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Açık hafıza hücreleri sayesinde ürünlerimizde kullandığımız birinci sınıf visco elastik akıllı sünger, kullanım sırasında vücudu sararak vücudunuzun şeklini alır. Ancak kullanım sonrasında kısa bir süre içerisinde kendi şekline dönüş yapar.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Roll-pack paketleme sistemi ile paketlenen yastık ürünlerimiz, basınç uygulaması ile silindir formda sarılır. Bu paketleme sisteminin amacı ürünlerin kolay taşınabilir olmasını sağlamaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Baby Dream Visco Bebek Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.