Anti Snore Visco Horlama Yastığı

Anti Snore Visco Horlama Yastığı ile artık uyku kalitenizden ödün vermeden ve uykularınız bölünmeden konforlu bir uykunun tadını çıkarabilirsiniz.

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

1.250,00

Tahmini 3 iş günü içinde kargoya verilir.

Ek bilgi

Ebatlar

Anti Snore S – 67 x 29 x 40 x 7/10, Anti Snore M – 67 x 29 x 40 x 9/12

Üstün Konfor İçin Birinci Sınıf Visko Malzeme

Derin Uyku İçin Mükemmel Destek

Serin Uyku İçin Açık Hücreli Nefes Alan Visko

Yıkanabilir, Antibakteriyel Yatak Kılıfı

UZAY TEKNOLOJİSİ

AÇIK HÜCRE Isıya ve Basınca Duyarlı

Tüm yatak ve yastıklarımız visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmektedir.

Anti Snore Visco Horlama Yastığı Özellikleri

Anti Snore Visco Horlama Yastığı modelimiz, uyku sırasında sizlere bir yastıktan çok daha fazlasını sunar. Visco akıllı sünger teknolojisi ile üretilmiş olan modellerimiz, özellikle sırt üstü uyumayı sevenlerin sıklıkla karşı karşıya kaldığı horlama sorununa kesin çözüm olmaktadır. Özel tasarımı sayesinde boyun ile baş arasındaki fazla basıncı ortadan kaldırarak kesintisiz, horlama sorunu yaşamadan kaliteli bir uykunun kapılarını aralar.

Ortopedik yastık modellerimiz arasında en çok tavsiye edilen Anti Snore Visco Horlama Yastığı, horlamanın azalmasını sağlarken aynı zamanda uyku kalitenizi arttırarak uyurken dinlenmenize yardımcı olur. Anti Snore Visco Horlama Yastığı modelimizi boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi gibi sorunları olan kullanıcılarımız için önermekteyiz.

En iyi horlama yastığı arayanların bir numaralı tercihi olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve ölçülerine göre değişebilmektedir. Visko Love kalitesini bilen ve visco horlama yastığı kullananlar tarafından memnuniyet oranı yüksek olan ürünlerimizle sizler de yeni güne baş-boyun ağrısı hissetmeden enerjik uyanabilirsiniz.

Visco Yastık Teknolojisi

Türkiye’nin ilk visco yastık üreticisinden rahat, sağlıklı ve kesintisiz uyku… Üst düzey kaliteli visco malzeme, kusursuz konfor ve kaliteli bir uyku için ihtiyacınız olan uyku ortamını size sunan yastık modelleri; nefes alan ve hijyenik visco malzemesi ve anti bakteriyel kılıfı ile son derece sağlıklı ve kullanışlı!

Rahat, Sağlıklı ve Kesintisiz Uyku

Tüm yastık modellerimiz visco “akıllı sünger” teknolojisi ile üretilmiştir. Bu sayede başınızı yastığa koyduğunuz anda ısı ve ağırlığı hissettiği an baş ve boyun şeklini alarak omuz ve boyun kaslarının desteklenmesine yardımcı olur. Bu sayede uyku sırasında boyun ve omuz ağrısı gibi şikayetlerinin önüne geçer.

Vücuda fazla basınç uygulanmasını engelleyerek omuz ve başımızın şeklini alır. Vücudunuza uygulanan basınç ortadan kalktığında kan akışı düzenlenir, kesintisiz ve rahat uyku için en doğru yatış pozisyonunu en kısa sürede yakalayabilirsiniz.

Rahat ve Güvenli

Her yaştan kullanıcılar için güvenli ve konforlu modellerdir. Yastık çeşitleri üretiminde kullanılan sanitized kumaş özelliği sayesinde nefes alan yapısıyla uykunuz hem konforlu hem de sağlıklı hale gelir.

Özel Kalıplar İçerisinde Cold Cure Üretim Sistemi

Yastık modellerimiz, özel olarak tasarlanmış açık hücre visco akıllı sünger malzemesinden titizlikle üretilir. Kullanılan kalıp sistemi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içinde kalırken bu üretim tekniği aynı zamanda ürünlerin konforunu ve kullanım ömrünü maksimum seviyeye çıkarır.

Premium Memory Foam

Visco akıllı sünger yastık modellerimizin her birisi birinci sınıf kaliteye sahip köpükten üretildiğinden yıllarca ilk günkü yeniliğinde kullanabilecek ürünlerdir.

Nefes Alabilir İç ve Dış Kılıf

Ürünler hem iç hem de dış kılıfa sahiptir. Yastıklarımızın dış kılıfı minik gözeneklere sahiptir. Bu gözenekler sayesinde uyku sırasında sürekli bir hava sirkülasyonu oluşur ve terlemenizi önler. İç kılıfının ise toz geçirmeyen ve ergonomik olması hem konforu arttırırken aynı zamanda modellerin ömrünü uzatır. Pürüzsüz ve yumuşacık nefes alabilen iç ve dış kılıfı, kolaylıkla yıkanabilen hijyenik ürünlerdir.

Yastık Modelleri

Visko yastık modellerimiz, baş ve boyun yapınıza uygun olarak tasarlanmış olup her kullanıcın ihtiyacına göre farklı ürünü içerisinde barındırmaktadır.

Uyku Yastıkları

Uyku yastığı modellerimiz, visco akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş, açık hücre özelliği sayesinde vücudun şeklini alarak basıncı azaltan yapıya sahiptir. Böylece uyku sırasında rahatsızlık sebebi olan basıncı ortadan kaldırarak damarlardaki baskının azalıp kan aşının dengelenmesine yardımcı olur. Uyku sırasında hem boyun hem omuz kaslarını destekleyerek var olan ağrıları giderirken yeni ağrıların oluşmasını engeller.

Özellikle sırt ve boyun ağrısı çeken kullanıcılarımız için baş ve boyun bölgelerini rahatlatarak ince yapısıyla sırt yapısını destekleyen Therapy-S Visco Uyku ve Boyun Yastığı modelini tercih edebilirsiniz. Eğer kalın yastık kullanımını seviyorsanız M ve L bedenlerini de bulabilmeniz mümkündür.

Seyahat Yastıkları

Seyahat yastığı modellerimiz aynı zamanda yolculuk yastığı olarak da bilinen modellerdir. Yolculuk esnasında en rahatsız uyku pozisyonunda bile boyun ve baş bölgenizi destekleyerek konforlu bir uyku imkanı sunar. Uçak, tren ya a araba fark etmeksizin tüm yolculuklarda en derin uykunuzda boynunuzun düşmesini ve böylece boyun tutulmasını engeller. İhtiyaçlarınız doğrultusunda farklı araba yastığı modellerimizden sizin için en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Farklı beden ölçüleri imkanı sunan U Travel Mate-L Visco Seyahat yastığı modelimizde dilerseniz daha alçak olan M bedenini de tercih edebilirsiniz.

Aqua Jel-Terletmeyen Yastıklar

Uyku sırasında çok sık karşılaşılan sorunlardan birisi de baş ve boyun kısmının çok fazla terlemesidir. Terletmeyen yastık modelimiz bu sorunu tamamen ortadan kaldıracak tasarıma sahiptir. İçerisinden bulunan aqua jelin moleküler yapısı sayesinde ısı farkı ortadan kalkar ve uyku sırasında terleme sorunu ortadan kalkar. Özellikle boyun ve baş bölgesinde hem sağlıksız pozisyonu engellemek hem de terlemenin önüne geçmek için aqua jelin moleküler yapısından faydalanılmıştır.

Ortopedik-Medikal Yastıklar

Medikal yastık modellerimiz; baş, boyun ve omuz bölgelerinde uyku kalitesini düşüren sağlık sorunları yaşayan kullanıcılar için üretilmiş üst düzey konfor ve desteğe sahip olan ürünlerdir.

Visco Reflü Yastığı

Visco Reflü Yastığı, uykuda mide sorunu yaşayanlar için özel olarak üretilmiş üründür. Başı gövdeye göre daha yüksek tutar. Bu sayede uyku sırasında mide asidinin yemek borusuna gitmesini önleyerek uyku sırasında oluşabilecek ve uyku konforunu düşürecek mide sorunlarının önüne geçer.

Hamile Yastıkları

Hamile yastığı modelleri, her kadının hamilelik döneminde ihtiyaç duyduğu hem fonksiyonel hem de sağlıklı ve konforlu bir uyku için gerekli ürünlerdir. Bel ve bacak ağrılarının hamilelik döneminde çok fazla görülmesi hamile yastıklarına olan ihtiyacı da arttırmıştır. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde karşılık vererek sizler için ürettiğimiz hamile yastığı modelleri içerisinde eğer düz ve karın bölgesine yoğun destek veren bir ürün arıyorsanız Belly Support Visco Hamile Yastığı modelini hem kendi hem de bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı için mutlaka denemelisiniz.

Bebek Yastıkları

Bebek yastığı, henüz gelişim çağında olan çocuklarınızın konforlu ve kesintisiz bir uykunun yanı sıra yanı zamanda sağlıklı bir uyku uyuyabilmesi için tasarlanmıştır. Büyüme ve gelişme döneminde omurga sağlığı açısından yastık tercihi son derece önemlidir. Sizler de bu bağlamda en değerliniz olan çocuklarınız için Baby Dream Visco Bebek Yastığı modelimizi gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Dilerseniz emzirme yastığı olarak da kullanabilir ve hem beslenme hem de uyku zamanında bebeğinizin konforunu maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.

Çocuk Yastıkları

Omurga ve kas gelişimine büyük destek sağlayan visco çocuk yastığı, visco elastic akıllı sünger teknolojisiyle üretilmiş ve çocuklarınızın gelişimini destekleyen tasarımda sizlere sunulmuştur. Neredeyse 18 yaşına kadar gelişimi devam eden çocuklarınıza sağlıklı ve kesintisiz uyku ortamı oluşturmanın en sağlıklı yolu!

Horlama Yastıkları

Horlama yastığı, uyku sırasında önemli derecede rahatsızlık verene horlamayı ciddi oranda azaltmaktadır. Özellikle sırt üstü yatanlarda horlama çok sık görülen bir durumdur. Dolayısıyla da uyku sırasında horlama sorunu yaşıyorsanız horlamayı azaltacak özel tasarıma sahip olan Anti Snore Visco Horlama Yastığı modelimizi mutlaka denemelisiniz.  Eğer boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi sorunu yaşıyorsanız o halde Anti Snore Visco Horlama Yastığı modeli sizin için daha kullanışlı ve faydalı olacaktır.

Boyun Yastıkları

Özel tasarımı ile omuz ve boyun yapısını destekleyen boyun fıtığı yastığı, bu sayede boyun ağrılarını giderirken aynı zamanda uyku sırasında yeni ağrıların oluşumunun önüne geçer. Tüm uyku süreci boyunca omurganın doğal formunu koruyarak sizlere konforlu ve her şeyden önemlisi sağlıklı bir uyku ortamı oluşturur.

Bel Yastıkları

Bel bölgesini kavrayarak beli destekleyen bel yastığı modellerimiz, bel omuriliğinin olması gerektiği formda durmasını sağlarken bu sayede duruş bozukluklarına bağlı bel ağrısı ve bel fıtığı gibi sorunların oluşmasına engel olur. Bel sağlığı için son derece kusursuz ve konforlu ürünlerdir. Arabanızda, iş yerinizde ya da evinizde koltukta otururken oturma alanınızı ekstra konforlu hale getirebilirsiniz.

Sırt Yastıkları

Özellikle sürekli oturarak çalışanların sırt omurilik sağlığını koruyan sırt yastığı, aynı zamanda oturma süresi boyunca sırtı kavrayarak sırta destek verir. Dilediğiniz her ortamda kullanabileceğiniz bu modeller sayesinde tüm yaşam alanlarınızda konforunuzu üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Oturma Yastıkları

Anatomiye uygun olarak tasarlanmış, yıkanabilir ve fermuarlı poly&viskon örme kumaşı ile kullanım kolaylığı sağlayan oturma yastığı, size konforlu bir oturma alanı oluştururken aynı zamanda oturma pozisyonunuzu omurilik sağlığınızı bozmayacak şekilde şekillendirir. Bu sayede uzun süre oturmak durumunda kalsanız bile uzun süreli oturmaya bağlı ağrıların oluşumunu engelleyebilirsiniz. Eğer uzun süreli oturmaya bağlı olarak ağrılar yaşıyorsanız ve tüm kalçanızı kavrayan, eşit yükseklikte bir ürün istiyorsanız Ring Cushion Visco Oturma Yastığı modelini güvenle tercih edebilirsiniz.

Uzay Teknolojisi Visco “Akıllı Sünger” Yatak ve Yastıklar

Çok eski yıllarda uzak mekiklerinin kalkışı ve inişi sırasında astronotların vücudundaki basıncı azaltmak amacıyla kullanılan visco teknolojisi, günümüzde rahat, kesintisiz ve sağlıklı uykunun mimarı haline gelmiş durumdadır. Isı ve ağırlık ile şekil alabilen visco elastik akıllı sünger, Visko Love yatak çeşitleri ve yastık modellerinde özel formül ile kullanılmaktadır.

Açık hücreli, ısıya ve basınca duyarlı özelliği sayesinde vücut şeklini alırken aynı zamana vücut noktalarına binen basıncı azaltarak uyku sürecinizi sağlıklı ve konforlu hale getirmektedir.

Özel Kalıplar İçerisinde Üretim

Tüm ürünlerimiz özel olarak tasarlanmış kalıplarda açık hücre visco akıllı sünger malzemesinden ayrı ayrı üretilir. Üretim sırasında kullanılan kalıp teknolojisi sayesinde malzemenin yoğunluğu kalıp içinde kaldığından ürünlerimizin konforu ve kullanım ömrü oldukça yüksektir.

Blok Döküm Üretim Sistemi

Türkiye’nin ilk visco üreticisi olarak bizler tamamen bize özel blok döküm üretim sistemini kullanmaktayız. Büyük kalıplara dökülen bloklar, gerekli ölçülerde kesilerek pad olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda sünger üzerine geçirilerek visco yatak haline de getirilebilmektedir.

CFC (Cloro Floro Carbon) Maddesi İçermez

Yastık ya da yatak fark etmeksizin hiçbir ürünümüzün üretim sırasında ozon katmanı üzerinde büyük bir zarara neden olan CFC (Cloro Floro Carbon) maddesi barındırmamaktadır.

Ergonomik

Açık hücreli ve hafıza özelliği bulunan visco akıllı süngerden üretilen tüm ürünlerimiz, vücudu sararak vücut şeklini alır. Bu sayede tüm vücut boşluklarını doldurarak omurga sağlığına uygun bir yatış pozisyonu sunar.

Kullanımdan Sonra Kendi Şekline Geri Döner

Visco elastik akıllı sünger, bünyesinde barındırdığı hafıza hücreleri sayesinde vücudunuzun şeklini alsa da kullanımdan sonra deforme olmadan kendi şeklini alır.

Roll-Pack Paketleme Sistemi

Tüm yastık ürünlerimiz roll-pack paketleme sistemi kapsamında basınçlı uygulanarak silindir paket şekline getirilir. Bu sayede ürünlerimiz sizlere kolay taşıma yöntemleri ile ulaştırılır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Anti Snore Visco Horlama Yastığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ViscoPad Visco Yatak Pedi 4 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedi 7 cm

ViscoPad Visco Yatak Pedleri, rahatsızlık hissi veren yatakların konforlu hale gelmesi ve aynı zamanda yeni yataklara da ekstra konfor sağlanması için üretilmiştir. Bir başka üretim amacı ise yatağın temiz ve hijyenik kalması, sürtünmeye bağlı olarak aşınmanın engellenerek daha uzun ömürlü kullanım sağlanmasıdır.

Bizimle İletişime Geçmek İçin Kendinizi
Özgür Hissedin...

+90 216 479 81 12
Pazartesi - Cuma
09:00 – 17:00 arası

"Uykunun Kalbi Sizin İçin Atıyor"

Sizlere daha iyi bir deneyim sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz.